Ondřej Pluta

Národnost
CZE
Ročník narození
2007 - 17 let
Aktuální klub
Jižní Supi

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
126
Procento vítězství
43.7%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy B 2B 3B TH TH % F-
2018/19 starší minižáci U13 - Kvalifikace A Jižní Supi 6 0.7 0.3 0 0/0 0.0 -
2018/19 starší minižáci U13 - F1 Jižní Supi 18 0.9 0.4 0 0.2/0.7 23.1 -
2019/20 starší minižáci U13 - Kvalifikace A Jižní Supi 6 3.8 1.7 0 0.5/1 50.0 -
2019/20 starší minižáci U13 - F2 Jižní Supi 14 7.1 3.3 0 0.5/1.8 28.0 -
2020/21 žáci U15 - Skupina B Jižní supi 1 2.0 1 0 0/0 0.0 -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina A Jižní Supi 2 0.0 0 0 0/0 0.0 -
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina A Jižní Supi 5 4.0 2 0 0/0.8 0.0 -
2021/22 žáci U15 - skupina A Jižní Supi 12 5.8 2.3 0.2 0.8/2.9 25.7 -
2021/22 žáci U15 - liga A Jižní Supi 14 8.6 2.8 0.3 2.1/4.9 43.5 -
2021/22 kadeti U17 - play-out B Jižní Supi 1 5.0 1 1 0/0 0.0 -
2022/23 kadeti U17 - Skupina B Jižní Supi 2 14.5 6 0 2.5/7 35.7 -
2022/23 kadeti U17 - 2. kolo Jižní Supi 2 3.0 1.5 0 0/0 0.0 -
2022/23 kadeti U17 - Skupina B Jižní Supi 14 6.6 1.5 1.1 0.4/1.3 27.8 -
2022/23 junioři U19 - play-out B Jižní Supi 1 5.0 1 1 0/0 0.0 -
2022/23 junioři U19 - Skupina B Jižní Supi 1 12.0 0 3 3/6 50.0 -
2022/23 kadeti U17 - play-out B Jižní Supi 9 8.1 1.9 1.2 0.7/1.6 42.9 -
2023/24 kadeti U17 - Skupina B Jižní Supi 14 13.0 3.4 1.5 1.8/2.8 64.1 -
2023/24 junioři U19 - Skupina C Jižní Supi 2 16.0 4.5 1.5 2.5/3.5 71.4 -
2023/24 kadeti U17 - Finálová skupina Jižní Supi 2 17.0 4 2.5 1.5/1.5 100.0 -
Průměr za kariéru 15.8 6.5 2.1 0.5 0.8/2.0 70.3 1.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 Pod U17B 5. 11. 2023
2B body 7 Vlci Žďár 1. 10. 2023
3B body 4 BK Brandýs n. L. 17. 9. 2023
Body 22 Sokol Žižkov B 27. 1. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Pod U17B 5. 11. 2023 2023/24
2B body 10 Sokol Vyšehrad 7. 3. 2020 2019/20
3B body 4 Pod U17B 22. 10. 2022 2022/23
Body 22 Sokol Žižkov B 27. 1. 2024 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
16. 9. 2023 Skupina B Pod U17B 13 5 1 0/0 0
17. 9. 2023 Skupina B BK Brandýs n. L. 21 4 4 1/2 50.0
30. 9. 2023 Skupina B BC Vysočina 16 4 2 2/4 50.0
1. 10. 2023 Skupina B Vlci Žďár 18 7 1 1/1 100.0
14. 10. 2023 Skupina B Královští Sokoli 17 5 1 4/5 80.0
15. 10. 2023 Skupina B Tesla Pardubice 9 1 2 1/2 50.0
22. 10. 2023 Skupina C Válečníci Děčín B 10 4 0 2/4 50.0
4. 11. 2023 Skupina B BK Brandýs n. L. 5 1 1 0/0 0
5. 11. 2023 Skupina B Pod U17B 14 3 0 8/9 88.9
18. 11. 2023 Skupina B Sokol Žižkov 3 1 0 1/2 50.0
19. 11. 2023 Skupina B Sokol Žižkov 16 4 2 2/4 50.0
9. 12. 2023 Skupina B Vlci Žďár 15 4 2 1/2 50.0
10. 12. 2023 Skupina B BC Vysočina 10 2 2 0/0 0
6. 1. 2024 Skupina B Tesla Pardubice 14 4 1 3/6 50.0
7. 1. 2024 Skupina B Královští Sokoli 11 2 2 1/2 50.0
20. 1. 2024 Finálová skupina Levharti Chomutov 16 5 2 0/0 0
21. 1. 2024 Finálová skupina BK Klatovy 18 3 3 3/3 100.0
27. 1. 2024 Skupina C Sokol Žižkov B 22 5 3 3/3 100.0
Celkem 18 248 64 29 33/49 67.3
Průměr 18 13.8 3.6 1.6 1.8/2.7 67.3
Soupeř Z B 2B 3B TH TH % F-
Pod U17B 6 11.3 3.0 1.3 1.3/1.8 72.7 1.5
Vlci Žďár 5 11.2 3.2 1.4 0.6/1.0 60.0 1.0
BK Brandýs n. L. 5 9.8 1.6 2.0 0.6/1.4 42.9 0.8
Tesla Pardubice 6 6.7 1.8 0.7 1.0/2.8 35.3 2.7
BK Klatovy 2 18.0 5.0 1.5 3.5/7.0 50.0 2.5
BA Sparta Praha 4 8.8 1.8 1.5 0.8/2.3 33.3 2.0
BK Jiskra Domažlice 4 8.5 2.3 0.5 2.5/6.3 40.0 3.0
Sokol Vyšehrad 3 10.0 5.0 0.0 0.0/1.7 0.0 1.7
Sokol Vyšehrad 2 14.0 5.5 0.0 3.0/11.0 27.3 2.5
Královští Sokoli 2 14.0 3.5 1.5 2.5/3.5 71.4 1.0
BK Klatovy 4 6.8 2.8 0.0 1.3/2.5 50.0 2.0
BC Vysočina 2 13.0 3.0 2.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Sokol Žižkov B 1 22.0 5.0 3.0 3.0/3.0 100.0 1.0
BK Kladno 2 11.0 4.5 0.5 0.5/0.5 100.0 3.5
BA Radotín 3 6.7 3.3 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Žižkov 2 9.5 2.5 1.0 1.5/3.0 50.0 2.5
TJ Sokol Dubeč 3 5.7 2.0 0.0 1.7/4.0 41.7 1.7
Levharti Chomutov 1 16.0 5.0 2.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Kbely 7 2.1 1.0 0.0 0.1/0.6 25.0 0.9
Tygři Praha 2 6.5 2.0 0.5 1.0/3.0 33.3 1.5
BK Levharti Chomutov 2 6.5 1.5 0.0 3.5/5.0 70.0 3.0
BK Beroun 2 6.5 2.0 0.5 1.0/3.5 28.6 3.0
BK Brandýs 1 12.0 0.0 3.0 3.0/6.0 50.0 -
Slavoj Litoměřice 2 5.5 2.5 0.0 0.5/4.0 12.5 1.5
BKj Kralupy 1 11.0 5.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
BA Sparta 4 2.8 1.3 0.0 0.3/1.0 25.0 0.8
Válečníci Děčín B 1 10.0 4.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BA Sparta 2 4.5 1.5 0.5 0.0/1.0 0.0 3.0
USK Praha 2 4.5 2.0 0.0 0.5/1.5 33.3 3.0
BK Klatovy 1 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Praha B 2 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Tesla Pardubice 1 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Medvědi Tábor 1 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 1 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Porg Basket 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Písek 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Praha B 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 4 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.8