Adam Avuk

Národnost
CZE
Ročník narození
2008 - 16 let
Aktuální klub
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Výška
189 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
158
Procento vítězství
69%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2019/20 starší minižáci U13 - jih TJ Jiskra Havlíčkův Brod 14 - 10.6 4.9 0 0.9/3.6 26.0 - -
2019/20 starší minižáci U13 - jih 7-9 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 - 16.0 7.5 0 1/2 50.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - skupina VPII TJ Jiskra Havlíčkův 12 - 18.2 8.6 0 1/3.3 30.8 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - VPII play-off TJ Jiskra Havlíčkův 2 - 16.5 8 0 0.5/2 25.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - VPII final four TJ Jiskra Havlíčkův 1 - 30.0 13 0 4/7 57.1 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - VPII finále TJ Jiskra Havlíčkův 1 - 13.0 6 0 1/3 33.3 - -
2020/21 starší minižáci U13 - základní VPI BK Vividbooks Pardub 2 - 6.0 2.5 0 1/2 50.0 - -
2017/18 nejmladší minižáci U11 - skupina jih TJ Jiskra Havlíčkův 14 - 3.6 1.6 0 0.4/1.4 26.3 - -
2017/18 nejmladší minižáci U11 - o 9.-11. místo TJ Jiskra Havlíčkův 2 - 9.5 4.5 0 0.5/5 10.0 - -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - jih TJ Jiskra Havlíčkův 12 - 14.9 6.3 0 2.3/5.3 42.2 - -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - o 5.-8.místo TJ Jiskra Havlíčkův 1 - 38.0 18 0 2/9 22.2 - -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - o 7.místo TJ Jiskra Havlíčkův 1 - 19.0 9 0 1/5 20.0 - -
2021/22 mladší žáci U14 - skupina D BK VIVIDBOOKS Pardubice 10 - 28.8 12.9 0.3 2.1/4.7 44.7 - -
2021/22 žáci U15 - skupina C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 14 - 24.1 9.2 1.3 1.8/3.3 54.3 - -
2021/22 mladší žáci U14 - extraliga B BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 - 17.1 6.8 0.4 2.4/3.6 66.7 - -
2021/22 mladší žáci U14 - MČR BK VIVIDBOOKS Pardubice 3 26.0 18.0 8 0 2/3 66.7 2.3 26.7
2021/22 žáci U15 - MČR BK VIVIDBOOKS Pardubice 3 5.3 0.7 0.3 0 0/0 0.0 0.7 3.3
2022/23 žáci U15 - Skupina C BK VIVIDBOOKS Pardubice 10 - 16.3 7 0.2 1.7/3 56.7 - -
2022/23 kadeti U17 - Skupina E TJ Jiskra Havlíčkův Brod 7 - 25.6 9.1 0.7 5.1/8 64.3 - -
2022/23 žáci U15 - extraliga B BK VIVIDBOOKS Pardubice 12 - 13.6 5.2 0.1 3/4.3 69.2 - -
2022/23 kadeti U17 - předkolo play-off BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 7.5 3.0 1.5 /2.5 0 0/0 0.0 1.5 4.0
2022/23 kadeti U17 - play-off BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 10.5 0.0 0 /1.5 0 0/0 0.0 2.0 -4.0
2022/23 žáci U15 - MČR BK VIVIDBOOKS Pardubice 3 30.3 15.0 4.3 0.3 5.3/6.3 84.2 2.3 21.3
2023/24 kadeti U17 - skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 10 17.9 7.5 2.3 /4.6 0.1 2.6/3.7 70.3 1.5 9.4
2023/24 kadeti U17 - Skupina B Tesla Pardubice 2 - 15.5 6.5 0.5 1/2 50.0 - -
2023/24 kadeti U17 - nadstavba A BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 11.0 3.0 1 /2 0 1/2 50.0 1.0 6.0
2023/24 kadeti U17 - play-out B Tesla Pardubice 1 - 17.0 3 1 8/12 66.7 - -
Průměr za kariéru 19.8 2.6 15.2 6.3 0.2 1.9/3.7 142.1 2.1 1.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 Sokol Žižkov 20. 1. 2024
2B body 9 Vlci Žďár 28. 11. 2023
3B body 1 Sokol Žižkov 20. 1. 2024
Obranné doskoky 6 NH Ostrava 30. 9. 2023
Útočné doskoky 3 NH Ostrava 30. 9. 2023
Doskoky celkem 9 NH Ostrava 30. 9. 2023
Body 22 Vlci Žďár 28. 11. 2023
Užitečnost 23 BK Opava 9. 12. 2023
Asistence 2 BK Opava 1. 10. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 BK Vividbooks Pardub 8. 12. 2018 2018/19
2B body 20 BK Bizoni Náchod 1. 12. 2018 2018/19
3B body 3 BK Velké Meziříčí 15. 1. 2022 2021/22
Obranné doskoky 6 NH Ostrava 30. 9. 2023 2023/24
Útočné doskoky 3 Tygři Brno 16. 9. 2023 2023/24
Doskoky celkem 9 NH Ostrava 30. 9. 2023 2023/24
Body 43 BK Pelhřimov 9. 10. 2021 2021/22
Užitečnost 23 BK Opava 9. 12. 2023 2023/24
Asistence 2 Tygři Brno 16. 9. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
16. 9. 2023 skupina B Tygři Brno 22:13 9 4 57.1 0 0.0 1/3 33.3
17. 9. 2023 skupina B BASKET Brno 23:00 6 1 16.7 0 0.0 4/7 57.1
30. 9. 2023 skupina B NH Ostrava 24:04 6 3 60.0 0 0.0 0/2 0.0
1. 10. 2023 skupina B BK Opava 13:16 4 1 100.0 0 0.0 2/2 100.0
14. 10. 2023 skupina B Snakes Ostrava 14:48 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
15. 10. 2023 skupina B Basketpoint Frýdek-Místek 11:52 8 2 33.3 0 0.0 4/4 100.0
18. 11. 2023 skupina B BA Nymburk 16:07 8 3 75.0 0 0.0 2/4 50.0
19. 11. 2023 skupina B BA Nymburk 15:10 3 1 50.0 0 0.0 1/1 100.0
23. 11. 2023 Skupina B BC Vysočina 0:00 9 4 0.0 0 0.0 1/2 50.0
28. 11. 2023 Skupina B Vlci Žďár 0:00 22 9 0.0 1 0.0 1/2 50.0
9. 12. 2023 skupina B BK Opava 14:52 19 6 100.0 1 100.0 4/4 100.0
10. 12. 2023 skupina B NH Ostrava 23:10 10 2 33.3 0 0.0 6/8 75.0
21. 1. 2024 nadstavba A Sokol Pražský 10:48 3 1 50.0 0 0.0 1/2 50.0
20. 1. 2024 play-out B Sokol Žižkov 0:00 17 3 0.0 1 0.0 8/12 66.7
Celkem 14 189:20 126 40 83.3 3 50.0 37/55 67.3
Průměr 14 13:31 9.0 2.9 83.3 0.2 50.0 2.6/3.9 67.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Velké Meziříčí 4 0:00 30.3 12.0 0.0 1.5 0.0 1.8/4.0 43.8 0.8
BK Bizoni Náchod 4 0:00 24.5 11.8 0.0 0.0 0.0 1.0/3.3 30.8 2.5
BK Vlci Žďár 4 0:00 24.3 10.0 0.0 0.3 0.0 3.5/6.5 53.8 1.8
Královští Sokoli 4 0:00 21.0 9.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.8 80.0 2.3
Lions J. Hradec 2 0:00 31.0 13.5 0.0 1.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
BK Pelhřimov 2 0:00 30.5 14.5 0.0 0.0 0.0 1.5/5.5 27.3 0.5
BA Nymburk 4 0:00 15.3 5.5 0.0 0.0 0.0 4.3/5.8 73.9 3.8
Kaplice Grizzlies 2 0:00 28.5 10.0 0.0 1.0 0.0 5.5/9.5 57.9 3.5
ADFORS Basket Litomy 7 0:00 6.7 3.1 0.0 0.0 0.0 0.4/2.6 16.7 2.4
Kaplice Grizzlies 2 0:00 23.0 7.0 0.0 2.5 0.0 1.5/3.5 42.9 2.5
BVK Holice 3 0:00 13.7 6.3 0.0 0.0 0.0 1.0/3.3 30.0 2.7
BSK TJ JIčín 3 0:00 13.3 6.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 2.3
Královští Sokoli 1 0:00 38.0 18.0 0.0 0.0 0.0 2.0/9.0 22.2 4.0
BK NAPOS Vysoká n.L. 2 0:00 18.5 8.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 1.5
NH Ostrava 3 0:00 12.0 4.3 0.0 0.0 0.0 3.3/3.7 90.9 2.0
Sokol Hradec 2 0:00 16.5 7.0 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 1.5
Snakes Ostrava 3 0:00 10.7 3.7 0.0 0.0 0.0 3.3/4.3 76.9 2.0
SK Žabovřesky 2 0:00 15.5 6.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BC Kolín 1 0:00 31.0 15.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
BASKET Brno 2 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Basket Poděbrady 1 0:00 29.0 13.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
USK Praha 2 0:00 14.5 4.5 0.0 1.0 0.0 2.5/3.5 71.4 3.5
BK Pelhřimov 1 0:00 28.0 12.0 0.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 -
BK Snakes Ostrava 2 0:00 13.5 4.5 0.0 0.5 0.0 3.0/4.5 66.7 1.5
Tygři Praha 1 0:00 27.0 13.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Medvědi Tábor 2 0:00 13.0 4.5 0.0 0.5 0.0 2.5/4.0 62.5 1.0
BK Opava 2 14:04 11.5 3.5 100.0 0.5 50.0 3.0/3.0 100.0 2.5
Medvědi Tábor 1 0:00 23.0 9.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Tygři Brno 2 0:00 11.0 4.0 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
TJ Svitavy 4 0:00 5.5 2.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.8 36.4 3.5
BC Benešov 1 0:00 22.0 5.0 0.0 2.0 0.0 6.0/10.0 60.0 3.0
Vlci Žďár 1 0:00 22.0 9.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Hradec "B" 3 0:00 7.0 3.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.7 20.0 2.0
NH Ostrava 3 0:00 6.7 2.0 0.0 0.0 0.0 2.7/4.7 57.1 1.0
Královští Sokoli 1 0:00 20.0 10.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 1 0:00 20.0 5.0 0.0 1.0 0.0 7.0/8.0 87.5 3.0
ADFORS Basket Litomy 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 4.5
Tygři Brno 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
Sokol Žižkov 1 0:00 17.0 3.0 0.0 1.0 0.0 8.0/12.0 66.7 5.0
NH Ostrava 2 23:37 8.0 2.5 45.5 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 0.5
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 16.0 5.0 0.0 0.0 0.0 6.0/7.0 85.7 3.0
Sokol Pražský 1 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 3.0
Basketpoint F-M 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 5.0
BASKET Brno 3 12:32 4.0 1.3 36.4 0.0 0.0 1.3/2.3 57.1 1.3
BSK TJ Jičín 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
SK Žabovřesky 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Nymburk 2 15:38 5.5 2.0 66.7 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 3.5
Válečníci Děčín 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Tygři Brno 1 22:13 9.0 4.0 57.1 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
BC Vysočina 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Loko Trutnov 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 3.0
Basketpoint Frýdek-Místek 1 11:52 8.0 2.0 33.3 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 -
Královští Sokoli 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/6.0 16.7 3.0
SŠB Pardubice 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
Sokol Pražský 1 10:48 3.0 1.0 50.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Snakes Ostrava 1 14:48 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Sokol Písek 2 10:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0