Štěpán Polák

Národnost
CZE
Ročník narození
2007 - 17 let
Aktuální klub
Levharti Chomutov
Výška
182 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
200
Procento vítězství
61%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina B Baník Most 11 - 6.8 3.1 0 0.6/1.3 50.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. A Baník Most 11 - 9.0 4.1 0.1 0.5/1.3 42.9 - -
2018/19 žáci U15 - skupina B BK Baník Most 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2018/19 žáci U15 - skupina B2 BK Baník Most 5 - 6.2 2.6 0.2 0.4/0.8 50.0 - -
2019/20 žáci U15 - skupina A BK Baník Most 12 - 6.8 3 0.1 0.6/0.8 70.0 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina A BK Levharti Chomutov 5 - 3.0 1.2 0 0.6/1 60.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina C BK Levharti Chomutov 7 - 3.7 1.7 0 0.3/0.9 33.3 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. A BK Levharti Chomutov 6 - 10.7 5.2 0 0.3/1.7 20.0 - -
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina B BK Levharti Chomutov 5 - 13.8 6.2 0 1.4/4.4 31.8 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 14 - 6.6 3.1 0.1 0.1/1.1 13.3 - -
2021/22 žáci U15 - skupina B BK Levharti Chomutov 14 - 12.4 5.5 0.1 1/3.6 28.0 - -
2021/22 žáci U15 - liga A BK Levharti Chomutov 12 - 21.2 9.5 0 2.2/4.8 44.8 - -
2021/22 kadeti U17 - play-out A Levharti Chomutov 8 - 8.9 4 0 0.9/1.9 46.7 - -
2022/23 junioři U19 - o postup do extraligy Levharti Chomutov 2 5.0 0.0 0 /0.5 0 0/0 0.0 - 0.5
2022/23 junioři U19 - Skupina A Levharti Chomutov 11 - 4.8 2.1 0 0.6/1.3 50.0 - -
2022/23 kadeti U17 - Skupina A Levharti Chomutov 14 - 15.1 6.1 0.4 1.7/4.1 42.1 - -
2022/23 junioři U19 - finálová skupina Levharti Chomutov 9 - 6.4 2.1 0.3 1.2/2.3 52.4 - -
2022/23 kadeti U17 - play-out A Levharti Chomutov 9 - 16.8 6.8 0.4 1.9/4 47.2 - -
2023/24 junioři U19 - kvalifikace o extraligu Levharti Chomutov 3 30.7 13.3 5 /12.7 0.3 2.3/4.3 53.8 2.3 10.3
2023/24 junioři U19 - Skupina A Levharti Chomutov 11 - 10.0 3.9 0.1 1.9/3.9 48.8 - -
2023/24 kadeti U17 - Skupina A Levharti Chomutov 7 - 13.7 6 0.1 1.3/3.1 40.9 - -
2023/24 kadeti U17 - skupina A Sluneta Ústí n. L. 14 21.1 7.4 3.2 /5.5 0 1/2 50.0 1.9 14.9
2023/24 junioři U19 - Finálová skupina Levharti Chomutov 3 - 16.3 6 0 4.3/8.7 50.0 - -
2023/24 kadeti U17 - nadstavba B Sluneta Ústí n. L. 2 12.0 6.5 3 /4.5 0 0.5/2.5 20.0 - 12.5
2023/24 kadeti U17 - Finálová skupina Levharti Chomutov 4 - 20.3 8 0.3 3.5/7.8 45.2 - -
Průměr za kariéru 25.0 2.1 10.1 4.3 0.1 1.1/2.6 123.9 1.9 1.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 BC Vysočina 14. 1. 2024
2B body 10 Jižní Supi 20. 1. 2024
3B body 1 BK Jiskra Domažlice 17. 12. 2023
Obranné doskoky 10 USK 15. 10. 2023
Útočné doskoky 8 GBA Lions Jindřichův Hradec 30. 9. 2023
Doskoky celkem 14 Tygři Praha 17. 9. 2023
Body 30 Jižní Supi 20. 1. 2024
Užitečnost 25 USK 15. 10. 2023
Asistence 4 Tygři Praha 4. 12. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 BC Vysočina 14. 1. 2024 2023/24
2B body 14 Sokol Vyšehrad 16. 1. 2022 2021/22
3B body 2 Tygři Louny 13. 11. 2022 2022/23
Obranné doskoky 10 USK 15. 10. 2023 2023/24
Útočné doskoky 8 GBA Lions Jindřichův Hradec 30. 9. 2023 2023/24
Doskoky celkem 14 Tygři Praha 17. 9. 2023 2023/24
Body 32 Jižní Supi 24. 4. 2022 2021/22
Užitečnost 25 GBA Lions Jindřichův Hradec 30. 9. 2023 2023/24
Asistence 4 Tygři Praha 4. 12. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
19. 5. 2023 kvalifikace o extraligu Válečníci Děčín 26:43 8 4 36.4 0 0.0 0/0 0
20. 5. 2023 kvalifikace o extraligu BCM Orli Prostějov 33:21 23 8 53.3 1 50.0 4/9 44.4
21. 5. 2023 kvalifikace o extraligu Slavoj Litoměřice 31:25 9 3 25.0 0 0.0 3/4 75.0
16. 9. 2023 Skupina A Tygři Praha B 0:00 14 6 0.0 0 0.0 2/3 66.7
16. 9. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 14:28 4 2 66.7 0 0.0 0/0 0
17. 9. 2023 skupina A Tygři Praha 13:18 7 3 75.0 0 0.0 1/2 50.0
23. 9. 2023 Skupina A TJ Sokol Kbely 0:00 8 4 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 9. 2023 Skupina A Sokol Žižkov 0:00 18 7 0.0 0 0.0 4/11 36.4
28. 9. 2023 Skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 13 6 0.0 0 0.0 1/2 50.0
30. 9. 2023 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 24:36 8 3 42.9 0 0.0 2/2 100.0
1. 10. 2023 skupina A Sokol Písek 18:33 8 4 50.0 0 0.0 0/0 0
7. 10. 2023 Skupina A Tygři Praha B 0:00 13 4 0.0 0 0.0 5/10 50.0
8. 10. 2023 Skupina A BA Sparta Praha 0:00 5 2 0.0 0 0.0 1/4 25.0
11. 10. 2023 Skupina A BA Sparta Praha 0:00 14 7 0.0 0 0.0 0/2 0.0
14. 10. 2023 skupina A Sokol Pražský 19:09 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
15. 10. 2023 skupina A USK 23:22 13 6 66.7 0 0.0 1/1 100.0
15. 10. 2023 Skupina A LYNX Liberec 0:00 11 4 0.0 0 0.0 3/9 33.3
5. 11. 2023 Skupina A Tygři Praha B 0:00 15 5 0.0 1 0.0 2/4 50.0
5. 11. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 17:48 8 4 80.0 0 0.0 0/2 0.0
12. 11. 2023 Skupina A TJ Sokol Kbely 0:00 8 3 0.0 0 0.0 2/3 66.7
17. 11. 2023 Skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 19 8 0.0 0 0.0 3/3 100.0
18. 11. 2023 Skupina A Slavoj Litoměřice 0:00 11 5 0.0 0 0.0 1/2 50.0
19. 11. 2023 Skupina A Slavoj Litoměřice 0:00 16 8 0.0 0 0.0 0/0 0
21. 11. 2023 skupina A Válečníci Děčín 29:46 15 7 58.3 0 0.0 1/2 50.0
25. 11. 2023 Skupina A BA Grizzlies Plzeň 0:00 12 5 0.0 0 0.0 2/3 66.7
28. 11. 2023 skupina A Válečníci Děčín 20:30 7 3 75.0 0 0.0 1/4 25.0
4. 12. 2023 skupina A Tygři Praha 26:44 8 3 60.0 0 0.0 2/3 66.7
2. 12. 2023 Skupina A BA Sparta Praha 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 12. 2023 Skupina A Tygři Praha B 0:00 5 1 0.0 0 0.0 3/4 75.0
9. 12. 2023 skupina A Sokol Písek 22:56 8 4 57.1 0 0.0 0/0 0
10. 12. 2023 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 26:43 9 2 66.7 0 0.0 5/6 83.3
17. 12. 2023 Skupina A BK Jiskra Domažlice 0:00 7 2 0.0 1 0.0 0/3 0.0
6. 1. 2024 skupina A USK 18:33 3 1 33.3 0 0.0 1/4 25.0
7. 1. 2024 skupina A Sokol Pražský 18:13 2 1 33.3 0 0.0 0/2 0.0
7. 1. 2024 Skupina A BA Sparta Praha 0:00 15 7 0.0 0 0.0 1/2 50.0
13. 1. 2024 Finálová skupina BK Vlci Žďár 0:00 13 6 0.0 0 0.0 1/5 20.0
14. 1. 2024 Finálová skupina BC Vysočina 0:00 18 5 0.0 0 0.0 8/12 66.7
20. 1. 2024 Finálová skupina Jižní Supi 0:00 30 10 0.0 1 0.0 7/15 46.7
20. 1. 2024 nadstavba B BK Opava 9:06 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
21. 1. 2024 nadstavba B Basketpoint Frýdek-Místek 14:25 11 5 71.4 0 0.0 1/5 20.0
21. 1. 2024 Finálová skupina BK Brandýs n. L. 0:00 12 6 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 1. 2024 Finálová skupina SLUNETA Ústí n. L. 0:00 18 7 0.0 0 0.0 4/9 44.4
10. 2. 2024 Finálová skupina NH Ostrava 0:00 18 8 0.0 0 0.0 2/7 28.6
11. 2. 2024 Finálová skupina SK Žabovřesky 0:00 21 8 0.0 0 0.0 5/9 55.6
Celkem 44 409:39 493 201 162.1 4 66.7 79/168 47.0
Průměr 44 9:18 11.2 4.6 162.1 0.1 66.7 1.8/3.8 47.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Slavoj Litoměřice 10 0:00 12.3 5.7 0.0 0.0 0.0 0.9/2.1 42.9 1.6
Tygři Louny 8 0:00 15.3 6.4 0.0 0.4 0.0 1.4/2.9 47.8 1.4
Slavoj Litoměřice 6 0:00 17.7 8.0 0.0 0.0 0.0 1.7/4.0 41.7 1.0
BK Kladno 4 0:00 19.5 9.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.3
TJ Sokol Kbely 6 0:00 12.2 4.8 0.0 0.5 0.0 1.0/3.3 30.0 3.0
BK Teplice 6 0:00 11.8 5.7 0.0 0.0 0.0 0.5/0.7 75.0 1.3
Tygři Praha 5 0:00 13.4 6.2 0.0 0.0 0.0 1.0/2.6 38.5 2.0
SLUNETA Ústí n. L. 5 0:00 12.2 5.2 0.0 0.0 0.0 1.8/3.6 50.0 2.0
Sokol Vyšehrad 3 0:00 17.7 7.7 0.0 0.3 0.0 1.3/3.0 44.4 1.3
Sokol Žižkov 3 0:00 16.3 6.7 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
Jižní Supi 2 0:00 23.5 9.0 0.0 0.0 0.0 5.5/9.0 61.1 3.0
Sluneta Ústí n. L. 6 0:00 7.2 2.7 0.0 0.3 0.0 0.8/1.5 55.6 2.3
BA Tygři Louny 3 0:00 12.3 6.0 0.0 0.0 0.0 0.3/3.3 10.0 3.0
Válečníci Děčín 5 5:20 7.4 3.2 145.5 0.0 0.0 1.0/1.4 71.4 1.8
BC Vysočina 3 0:00 12.0 3.0 0.0 0.7 0.0 4.0/6.0 66.7 1.7
Sokol Pražský 2 0:00 17.0 7.0 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 4.0
BA 2006 Roudnice n.L. 5 0:00 6.2 2.8 0.0 0.0 0.0 0.6/0.8 75.0 1.2
Jižní Supi 1 0:00 30.0 10.0 0.0 1.0 0.0 7.0/15.0 46.7 1.0
Tygři Praha B 2 0:00 14.5 5.5 0.0 0.5 0.0 2.0/3.5 57.1 1.0
BA Sparta Praha 2 0:00 14.5 7.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
BK Klatovy 3 0:00 9.3 4.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.0
Tygři Praha B 4 0:00 6.5 2.3 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.0
USK Praha 2 0:00 12.0 5.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
TJ Sokol Kbely 3 0:00 7.7 3.0 0.0 0.0 0.0 1.7/2.7 62.5 4.3
BCM Orli Prostějov 1 33:21 23.0 8.0 53.3 1.0 50.0 4.0/9.0 44.4 2.0
Thermia K. Vary 3 0:00 7.3 3.0 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 2.0
Válečníci Děčín 2 25:08 11.0 5.0 62.5 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
BK Jiskra Domažlice 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.0 0.0 1.5/5.5 27.3 3.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
SK Žabovřesky 1 0:00 21.0 8.0 0.0 0.0 0.0 5.0/9.0 55.6 1.0
Sokol Písek Sršni B 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 2.0
Tygři Praha B 1 0:00 20.0 10.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 3.0
BA Sparta Praha 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.5
BK Kladno 4 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
NH Ostrava 1 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/7.0 28.6 4.0
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.7
Sokol Žižkov 1 0:00 18.0 7.0 0.0 0.0 0.0 4.0/11.0 36.4 3.0
GBA Lions Jindřichův Hradec 2 25:39 8.5 2.5 50.0 0.0 0.0 3.5/4.0 87.5 1.0
USK 2 20:57 8.0 3.5 58.3 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.0
Sokol Písek 2 20:44 8.0 4.0 53.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Tygři Praha 2 20:01 7.5 3.0 66.7 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.5
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.5 0.0 0.0/6.0 0.0 3.5
BA Grizzlies Plzeň 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Slavia Kroměříž 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
BA Sparta Praha 4 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.0 0.8/2.0 37.5 2.0
BK Vlci Žďár 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 5.0
BA Grizzlies Plzeň 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Klatovy 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 2 16:08 6.0 3.0 75.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.5
SKB Rokycany 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
LYNX Liberec 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/9.0 33.3 1.0
Basketpoint Frýdek-Místek 1 14:25 11.0 5.0 71.4 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 -
Lions J. Hradec 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Tygři Praha 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
Slavoj Litoměřice 1 31:25 9.0 3.0 25.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Válečníci Děčín 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 2.0
BK Lions J. Hradec 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
VYS 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
BK Jiskra Domažlice 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/1.5 0.0 -
ŠSK Slaný 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Tigers Č. Budějovice 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 2 18:41 3.0 1.5 42.9 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.5
BK Sokolov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava 1 9:06 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Opava 1 3:21 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 1 6:12 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -