Tygři Praha B

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž | Kvalifikace o ligu

Základní informace

Organizační pracovník

od: 18. 9. 2019
Petra Michálková
michalkovapetra@seznam.cz
776 232 227

Asistent trenéra

od: 22. 9. 2022
Tomáš Mach
machacek12@gmail.com

Statistika

od: 7. 6. 2022
Lukáš Chábek
lukanek@centrum.cz
602 656 293

Trenér

od: 22. 9. 2022
Teodor Podařil
teodor.podaril@seznam.cz
777 702 694

Asistent trenéra

od: 22. 9. 2022
Lukáš Chábek
lukanek@centrum.cz
602 656 293

Asistent trenéra

od: 22. 9. 2022
Petra Michálková
michalkovapetra@seznam.cz
776 232 227

Adresa

Basketbalová škola Tygři Praha, z.s.
Na Hřebenkách
150 00 Praha 5

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Michal Podrazil 2006 175 17 6 13.8 6.0 0.0 1.8/3.7 50.0 3.3
Lukáš Poulíček 2008 15 6 10.2 2.7 1.3 0.8/1.3 62.5 1.7
Jonatan Asor 2007 190 16 6 8.3 3.0 0.3 1.3/2.0 66.7 0.8
Matěj Střelba 2007 0 16 6 7.0 2.8 0.3 0.3/0.8 40.0 1.7
Tomas Mc Menamin 2006 170 17 4 8.0 2.0 0.8 1.8/2.3 77.8 1.8
Matěj Langšádl 2007 180 16 6 4.7 1.8 0.2 0.5/0.7 75.0 0.7
Daniel Král 2007 16 6 4.3 1.3 0.2 1.2/2.3 50.0 1.0
Prokop Macků 2006 175 17 6 3.7 1.5 0.0 0.7/1.5 44.4 1.7
Kryštof Zahořík 2006 172 17 2 10.5 4.0 0.0 2.5/5.0 50.0 2.5
Ondřej Pospíchal 2008 15 5 4.0 2.0 0.0 0.0/0.4 0.0 0.4
Mikoláš Černý 2007 16 5 3.4 1.4 0.2 0.0/0.2 0.0 1.0
Vavřinec Zahořík 2008 15 5 3.0 1.4 0.0 0.2/0.4 50.0 0.0
Lukáš Podrazil 2008 15 3 3.3 1.3 0.0 0.7/1.0 66.7 0.7
Kristián Kušnarev 2006 159 17 3 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.3
Sean Klégr 2008 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Roman Střela 2007 153 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Daniel Zbroj 2007 0 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Opravil 2008 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Valeš 2008 173 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Novotný 2008 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Martin Pospíchal 2006 152 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vendelín Valenta 2008 172 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Josef Miškovský 2006 163 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jonáš Nádaský 2008 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Lukáš Telecký 2007 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jonáš Merxbauer 2006 171 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Bělohradský 2008 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jindřich Mudra 2006 0 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Danail Tsvetanov 2008 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Lukáš Klimeš 2008 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
David Plass 2008 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matyáš Harold 2006 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
17289 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 2. 4. 2023 BK Český Brod : 0 /0 %
17286 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 1. 4. 2023 TJ AŠ Mladá Boleslav : 0 /0 %
17284 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 19. 3. 2023 Tygři Praha B : 0 /0 %
17282 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 18. 3. 2023 Tygři Praha B : 0 /0 %
17280 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 5. 3. 2023 BK Kralupy junior : 0 /0 %
17274 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 12. 2. 2023 Tygři Praha B : 0 /0 %
17273 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 11. 2. 2023 Tygři Praha B : 0 /0 %
17270 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 22. 1. 2023 Sokol Vyšehrad (ms) 56:64 17 3 13/28 46.4%
17268 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 21. 1. 2023 Sokol Žižkov B 51:54 17 4 5/19 26.3%
17261 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 7. 1. 2023 BK Kralupy junior 62:49 18 2 7/17 41.2%
17259 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 11. 12. 2022 BK Český Brod 60:58 20 5 5/11 45.5%
17256 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 10. 12. 2022 TJ AŠ Mladá Boleslav 105:48 42 5 6/13 46.2%
17254 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 27. 11. 2022 Sokol Žižkov B 96:62 21 4 8/18 44.4%
17252 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 26. 11. 2022 Sokol Vyšehrad (ms) 62:68 23 4 10/19 52.6%
17250 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 13. 11. 2022 BK Kralupy junior 75:54 27 4 9/28 32.1%
17244 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 23. 10. 2022 TJ AŠ Mladá Boleslav 48:61 21 4 7/21 33.3%
17243 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 22. 10. 2022 BK Český Brod 97:74 33 1 5/13 38.5%
17240 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 9. 10. 2022 Sokol Vyšehrad (ms) 54:72 22 2 4/11 36.4%
17238 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 8. 10. 2022 Sokol Žižkov B 42:96 16 1 7/18 38.9%
17231 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 25. 9. 2022 BK Kralupy junior 77:50 21 0 8/12 66.7%
35 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Hosté 5. 6. 2022 Jižní Supi 52:58 15 5 13/23 56.5%
33 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Domácí 4. 6. 2022 Jižní Supi 48:77 15 4 6/13 46.2%
6 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Domácí 22. 5. 2022 BK Teplice 77:40 33 1 8/13 61.5%
8 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Hosté 22. 5. 2022 Kelti Nové Strašecí 47:94 37 5 5/9 55.6%
1 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Hosté 21. 5. 2022 BARoun.l. U17B 83:70 24 2 16/29 55.2%
3 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Domácí 21. 5. 2022 BK Beroun 86:81 38 1 7/14 50%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 21. 5. 2022
09:00
BA 2006´Roudnice n. L.
Tygři Praha B
83
70
18
16
39
32
61
50
Skupina A Review
1. kolo 21. 5. 2022
13:30
Tygři Praha B
BK Beroun
86
81
21
20
38
33
57
53
Skupina A Review
1. kolo 22. 5. 2022
13:30
Kelti Nové Strašecí
Tygři Praha B
47
94
12
27
22
48
38
72
Skupina A Review
1. kolo 22. 5. 2022
09:00
Tygři Praha B
BK Teplice
77
40
19
12
38
22
54
33
Skupina A Review
1. kolo 4. 6. 2022
14:00
Tygři Praha B
Jižní Supi
48
77
15
12
25
33
36
58
2. kolo Review
1. kolo 5. 6. 2022
15:00
Jižní Supi
Tygři Praha B
52
58
12
12
24
23
40
44
2. kolo Review
1. kolo 25. 9. 2022
14:00
BK Kralupy junior
Tygři Praha B
77
50
(17
10
45
21
61
42)
Skupina C Review
3. kolo 8. 10. 2022
15:00
Tygři Praha B
Sokol Žižkov B
42
96
Skupina C Review
4. kolo 9. 10. 2022
09:00
Tygři Praha B
Sokol Vyšehrad (ms)
54
72
12
11
32
34
42
52
Skupina C Review
5. kolo 22. 10. 2022
15:00
BK Český Brod
Tygři Praha B
97
74
22
21
48
41
76
50
Skupina C Review
6. kolo 23. 10. 2022
12:00
TJ AŠ Mladá Boleslav
Tygři Praha B
48
61
17
21
27
37
33
50
Skupina C Review
8. kolo 13. 11. 2022
12:00
Tygři Praha B
BK Kralupy junior
75
54
21
13
38
32
55
45
Skupina C Review
9. kolo 26. 11. 2022
10:00
Sokol Vyšehrad (ms)
Tygři Praha B
62
68
13
12
26
29
52
49
Skupina C Review
10. kolo 27. 11. 2022
11:45
Sokol Žižkov B
Tygři Praha B
96
62
23
16
43
34
71
47
Skupina C Review
11. kolo 10. 12. 2022
19:00
Tygři Praha B
TJ AŠ Mladá Boleslav
105
48
Skupina C Review
12. kolo 11. 12. 2022
17:00
Tygři Praha B
BK Český Brod
60
58
18
12
37
24
48
47
Skupina C Review
13. kolo 7. 1. 2023
16:00
BK Kralupy junior
Tygři Praha B
62
49
8
3
28
19
42
34
Skupina C Review
15. kolo 21. 1. 2023
11:00
Tygři Praha B
Sokol Žižkov B
51
54
Skupina C Review
16. kolo 22. 1. 2023
09:00
Tygři Praha B
Sokol Vyšehrad (ms)
56
64
9
16
27
33
40
51
Skupina C Review
17. kolo 11. 2. 2023
15:00
BK Český Brod
Tygři Praha B
Skupina C Preview
18. kolo 12. 2. 2023
10:00
TJ AŠ Mladá Boleslav
Tygři Praha B
Skupina C Preview
20. kolo 5. 3. 2023
00:00
Tygři Praha B
BK Kralupy junior
Skupina C Preview
21. kolo 18. 3. 2023
00:00
Sokol Vyšehrad (ms)
Tygři Praha B
Skupina C Preview
22. kolo 19. 3. 2023
00:00
Sokol Žižkov B
Tygři Praha B
Skupina C Preview
23. kolo 1. 4. 2023
00:00
Tygři Praha B
TJ AŠ Mladá Boleslav
Skupina C Preview
24. kolo 2. 4. 2023
00:00
Tygři Praha B
BK Český Brod
Skupina C Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2022/23 kvalifikace o ligu 2 7
2021/22 kvalifikace o ligu 2 7
2019/20 nadregionální soutěž 1 31