BA 2006´Roudnice n. L.

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Kvalifikace o ligu | Liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 2. 5. 2016
Petr Krištof
petanMP@seznam.cz
724 398 994

Trenér

od: 2. 6. 2021
Filip Horňák
Hornak.Filip@seznam.cz
725 433 795

1. asistent trenéra

od: 2. 6. 2021
Michaela Malcová
malcovamichaela@email.cz
722 973 371

Asistent trenéra

od: 2. 6. 2021
Jaroslav Pazourek
jaroslav.pazourek@seznam.cz
777 237 909

Asistent trenéra

od: 2. 6. 2021
Jan Veselý
janvescom@gmail.com
606 369 503

Adresa

Basketbalová Akademie 2006´ z.s.
Neklanova 1806
41301 Roudnice nad Labem

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Jiří Růžička 2006 16 4 27.3 6.8 3.0 4.8/7.5 63.3 1.5
Josef Repka 2006 170 16 4 25.5 8.5 1.5 4.0/5.3 76.2 1.5
František Němec 2007 169 15 4 12.8 4.5 0.5 2.3/4.3 52.9 2.0
David Aubrecht 2006 167 16 4 6.0 2.0 0.3 1.3/5.0 25.0 2.5
Josef Zimák 2007 15 3 5.0 2.0 0.3 0.0/0.0 0.0 2.0
Vojtěch Birčák 2006 16 2 6.0 3.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Petr Pojkar 2006 16 4 1.5 0.8 0.0 0.0/0.8 0.0 2.5
Ondřej Ladnar 2007 15 4 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
František Tichý 2006 182 16 1 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Ondřej Polívka 2006 16 3 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Semerád 2006 160 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vojtěch Gargula 2007 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vojtěch Mikulecký 2005 160 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Šimon Pažout 2008 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Radek Prošek 2006 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Patrik Sailer 2007 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Čecho 2007 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Samuel Šáfr 2007 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Martin Kubánek 2005 166 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Zöld 2007 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Filip Mráz 2005 175 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
56 liga (kadeti U17) Domácí 8. 1. 2023 BK Levharti Chomutov : 0 / %
51 liga (kadeti U17) Domácí 7. 1. 2023 BA Tygři Louny : 0 / %
48 liga (kadeti U17) Domácí 11. 12. 2022 BARoun.l. U17B : 0 / %
44 liga (kadeti U17) Domácí 10. 12. 2022 BARoun.l. U17B : 0 / %
38 liga (kadeti U17) Domácí 27. 11. 2022 BARoun.l. U17B : 0 / %
34 liga (kadeti U17) Domácí 26. 11. 2022 BARoun.l. U17B : 0 / %
29 liga (kadeti U17) Domácí 13. 11. 2022 Sokol Žižkov : 0 / %
1 liga (kadeti U17) Domácí 12. 11. 2022 BARoun.l. U17B : 0 / %
27 liga (kadeti U17) Domácí 23. 10. 2022 BARoun.l. U17B : 0 / %
24 liga (kadeti U17) Domácí 22. 10. 2022 BARoun.l. U17B : 0 / %
20 liga (kadeti U17) Domácí 9. 10. 2022 BK Sluneta Ústí nad Labem : 0 / %
16 liga (kadeti U17) Domácí 8. 10. 2022 Slavoj BK Litoměřice : 0 / %
10 liga (kadeti U17) Domácí 25. 9. 2022 Sokol Písek Sršni B : 0 / %
6 liga (kadeti U17) Domácí 24. 9. 2022 TJ Sokol Kbely : 0 / %
7 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Hosté 22. 5. 2022 BK Beroun 41:88 32 4 12/9 57.1%
10 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Domácí 22. 5. 2022 Kelti Nové Strašecí 80:51 25 7 9/17 34.6%
1 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Domácí 21. 5. 2022 Tygři Praha B 83:70 23 5 22/16 57.9%
4 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Hosté 21. 5. 2022 BK Teplice 49:76 26 6 6/8 42.9%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 21. 5. 2022
15:30
BK Teplice
BA 2006´Roudnice n. L.
49
76
10
24
17
40
36
59
Skupina A Review
1. kolo 21. 5. 2022
09:00
BA 2006´Roudnice n. L.
Tygři Praha B
83
70
18
16
39
32
61
50
Skupina A Review
1. kolo 22. 5. 2022
11:00
BK Beroun
BA 2006´Roudnice n. L.
41
88
19
22
28
45
35
66
Skupina A Review
1. kolo 22. 5. 2022
18:00
BA 2006´Roudnice n. L.
Kelti Nové Strašecí
80
51
14
12
34
33
67
45
Skupina A Review
2. kolo 24. 9. 2022
00:00
BA 2006´Roudnice n. L.
TJ Sokol Kbely
Skupina A Preview
3. kolo 25. 9. 2022
00:00
BA 2006´Roudnice n. L.
Sokol Písek Sršni B
Skupina A Preview
4. kolo 8. 10. 2022
00:00
BA 2006´Roudnice n. L.
Slavoj BK Litoměřice
Skupina A Preview
5. kolo 9. 10. 2022
00:00
BA 2006´Roudnice n. L.
BK Sluneta Ústí nad Labem
Skupina A Preview
6. kolo 22. 10. 2022
00:00
BK Levharti Chomutov
BA 2006´Roudnice n. L.
Skupina A Preview
7. kolo 23. 10. 2022
00:00
BA Tygři Louny
BA 2006´Roudnice n. L.
Skupina A Preview
1. kolo 12. 11. 2022
00:00
Sokol Žižkov
BA 2006´Roudnice n. L.
Skupina A Preview
8. kolo 13. 11. 2022
00:00
BA 2006´Roudnice n. L.
Sokol Žižkov
Skupina A Preview
9. kolo 26. 11. 2022
00:00
Sokol Písek Sršni B
BA 2006´Roudnice n. L.
Skupina A Preview
10. kolo 27. 11. 2022
00:00
TJ Sokol Kbely
BA 2006´Roudnice n. L.
Skupina A Preview
11. kolo 10. 12. 2022
00:00
BK Sluneta Ústí nad Labem
BA 2006´Roudnice n. L.
Skupina A Preview
12. kolo 11. 12. 2022
00:00
Slavoj BK Litoměřice
BA 2006´Roudnice n. L.
Skupina A Preview
13. kolo 7. 1. 2023
00:00
BA 2006´Roudnice n. L.
BA Tygři Louny
Skupina A Preview
14. kolo 8. 1. 2023
00:00
BA 2006´Roudnice n. L.
BK Levharti Chomutov
Skupina A Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2022/23 kvalifikace o ligu 1 8
2021/22 nadregionální soutěž 1 32
2021/22 kvalifikace o ligu 5 4
2018/19 liga 7 27
2017/18 kvalifikace o extraligu 4 3
2017/18 liga 5 32
2016/17 kvalifikace o ligu 3 6
2016/17 liga 2 24
2015/16 Krajský přebor kadetů U17 1 41