Krajský přebor kadetů U17

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2015/16

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Krajský přebor kadetů U17 1. kolo 3
BK Brandýs n. L. B
TJ Tatran Kostelec n.Č.L.U17B
12. 12. 2015
11:00
ZŠ Na Výsluní Jan Hejnic
Michal Šupej
145
20
40
3
73
12
116
18
Review
Krajský přebor kadetů U17 1. kolo 1
BA 2006´Roudnice n. L.
BK Česká Lípa U17B
4. 12. 2015
16:30
Tělocvična SOŠ a SOU Petr Frána
Jakub Zachara
93
40
23
13
49
20
72
30
Review
Krajský přebor kadetů U17 1. kolo 4
BK Sluneta Ústí n.L. U17B
BK Teplice U17B
1. 12. 2015
18:30
hala UJEP Pavel Šmíd
Daniel Rom
63
46
12
9
35
17
54
29
Review
Krajský přebor kadetů U17 1. kolo 2
BK Horejsek Děčín U17B
TJ Slovan Varnsdorf U17B
12. 12. 2015
19:00
ARMEX Sportcentrum Jan Kout
Ondřej Josefus
67
83
23
18
46
36
60
58
Review
Krajský přebor kadetů U17 2. kolo 5
BK Kladno U17B
Basket Poděbrady
4. 10. 2015
14:00
Hala 5. ZŠ Kladno Matěj Stejskal
Martin Koudela
76
83
20
20
44
42
58
58
Review
Krajský přebor kadetů U17 2. kolo 9
TJ Slovan Varnsdorf U17B
TJ Tatran Kostelec n.Č.L.U17B
8. 11. 2015
14:15
Sportovní hala Václav Hošek
Simona Prchalová
148
28
34
3
73
13
112
18
Review
Krajský přebor kadetů U17 2. kolo 6
BA 2006´Roudnice n. L.
BK Sluneta Ústí n.L. U17B
30. 9. 2015
16:45
Tělocvična SOŠ a SOU Jindřich Zámostný
Karel Křenek
51
56
12
16
23
28
40
43
Review
Krajský přebor kadetů U17 2. kolo 8
BK Horejsek Děčín U17B
BK Brandýs n. L. B
26. 9. 2015
17:00
Sportcentrum ČEZ Zdeněk Dorník
Lukáš Pešek
61
60
10
15
29
30
42
47
Review
Krajský přebor kadetů U17 2. kolo 7
BK Česká Lípa U17B
BK Teplice U17B
3. 10. 2015
18:30
ZŠ Slovanka Jaroslav Boček
Václav Hošek
76
72
13
25
26
31
56
55
Review
Krajský přebor kadetů U17 3. kolo 13
TJ Slovan Varnsdorf U17B
BK Brandýs n. L. B
27. 9. 2015
12:30
Sportovní hala Jaroslav Poživil
Radek Treml
46
60
17
15
23
29
34
47
Review
Krajský přebor kadetů U17 3. kolo 10
BA 2006´Roudnice n. L.
BK Teplice U17B
4. 10. 2015
14:00
Tělocvična SOŠ a SOU Josef Matějček
Michal Dub
80
36
25
9
40
13
54
31
Review
Krajský přebor kadetů U17 3. kolo 11
BK Česká Lípa U17B
BK Sluneta Ústí n.L. U17B
4. 10. 2015
15:00
ZŠ Slovanka Miloš Nesvadba
Petr Krejcar
41
67
10
9
18
32
26
49
Review
Krajský přebor kadetů U17 3. kolo 12
BK Horejsek Děčín U17B
TJ Tatran Kostelec n.Č.L.U17B
29. 10. 2015
17:00
ARMEX Sportcentrum Ondřej Josefus
Jan Kout
167
18
34
2
83
9
129
12
Review
Krajský přebor kadetů U17 4. kolo 14
Basket Poděbrady
TJ Tatran Kostelec n.Č.L.U17B
17. 10. 2015
16:00
MSH Ostende Miloš Nesvadba
Petr Krejcar
204
8
55
4
102
4
147
6
Review
Krajský přebor kadetů U17 4. kolo 15
BK Sluneta Ústí n.L. U17B
BK Horejsek Děčín U17B
17. 10. 2015
16:00
hala UJEP Pavel Bohata
Denisa Kovačiková
82
42
23
20
48
25
60
33
Review
Krajský přebor kadetů U17 4. kolo 16
BK Teplice U17B
TJ Slovan Varnsdorf U17B
17. 10. 2015
17:00
Sokolovna Na Letné Jan Hendrych
Daniel Rom
75
39
26
12
38
20
57
30
Review
Krajský přebor kadetů U17 4. kolo 17
BK Kladno U17B
BK Česká Lípa U17B
17. 10. 2015
19:00
Hala 5. ZŠ Kladno Jan Machálek
Tomáš Rédli
55
59
10
11
26
30
39
42
Review
Krajský přebor kadetů U17 5. kolo 18
Basket Poděbrady
BK Brandýs n. L. B
13. 10. 2015
-
MSH Ostende Marek Vondráček
Pavel Koudela
109
39
21
9
56
16
81
27
Review
Krajský přebor kadetů U17 5. kolo 20
BK Teplice U17B
BK Horejsek Děčín U17B
18. 10. 2015
10:00
Sokolovna Na Letné Jaroslav Liška
Denisa Kovačiková
90
41
18
12
40
21
70
32
Review
Krajský přebor kadetů U17 5. kolo 19
BK Sluneta Ústí n.L. U17B
TJ Slovan Varnsdorf U17B
18. 10. 2015
13:00
hala UJEP Rudolf Výborný
Daniel Rom
125
33
30
7
53
17
86
26
Review
Krajský přebor kadetů U17 5. kolo 21
BK Kladno U17B
BA 2006´Roudnice n. L.
14. 10. 2015
18:30
Kladenská sportovní hala Jindřich Zámostný
Michal Turek
48
60
15
22
26
34
37
47
Review
Krajský přebor kadetů U17 6. kolo 25
TJ Tatran Kostelec n.Č.L.U17B
BK Teplice U17B
31. 10. 2015
11:00
TJ Tatran Kostelec n/Černými lesy Petr Vávra
Petr Buršík
11
153
4
41
7
76
7
120
Review
Krajský přebor kadetů U17 6. kolo 23
TJ Slovan Varnsdorf U17B
BK Kladno U17B
31. 10. 2015
15:00
Sportovní hala Roman Šikner
Tereza Hrabáková
53
99
16
23
35
54
44
74
Review
Krajský přebor kadetů U17 6. kolo 22
BK Česká Lípa U17B
Basket Poděbrady
31. 10. 2015
18:30
ZŠ Slovanka Jiří Veselý
Miloš Nesvadba
87
74
24
16
40
33
66
54
Review
Krajský přebor kadetů U17 6. kolo 24
BK Brandýs n. L. B
BK Sluneta Ústí n.L. U17B
2. 11. 2015
18:30
ZŠ Na Výsluní Jan Hejnic
Karel Křenek
49
77
13
11
31
34
35
53
Review
Krajský přebor kadetů U17 7. kolo 29
TJ Tatran Kostelec n.Č.L.U17B
BK Sluneta Ústí n.L. U17B
1. 11. 2015
10:00
TJ Tatran Kostelec n/Černými lesy Petr Vávra
Petr Buršík
11
192
3
38
7
89
9
146
Review
Krajský přebor kadetů U17 7. kolo 28
BK Brandýs n. L. B
BK Teplice U17B
1. 11. 2015
13:30
ZŠ Na Výsluní Roman Kejklíček
Luděk Laš
51
78
10
10
19
33
34
55
Review
Krajský přebor kadetů U17 7. kolo 26
BA 2006´Roudnice n. L.
Basket Poděbrady
1. 11. 2015
14:00
Tělocvična SOŠ a SOU Josef Matějček
Tomáš Rédli
69
58
20
18
39
34
52
45
Review
Krajský přebor kadetů U17 7. kolo 27
BK Horejsek Děčín U17B
BK Kladno U17B
1. 11. 2015
17:30
ARMEX Sportcentrum Ondřej Josefus
Jan Kout
88
82
27
16
50
44
70
61
Review
Krajský přebor kadetů U17 8. kolo 31
BK Kladno U17B
TJ Tatran Kostelec n.Č.L.U17B
14. 11. 2015
13:15
Hala 5. ZŠ Kladno Michal Turek
Tereza Englmaierová
180
28
45
3
79
12
137
18
Review
Krajský přebor kadetů U17 8. kolo 32
BA 2006´Roudnice n. L.
BK Horejsek Děčín U17B
14. 11. 2015
13:30
Tělocvična SOŠ a SOU Miloš Nesvadba
Petr Krejcar
88
29
16
6
43
12
68
17
Review
Krajský přebor kadetů U17 8. kolo 30
Basket Poděbrady
BK Teplice U17B
14. 11. 2015
16:00
MSH Ostende Luděk Laš
Martin Koudela
61
65
22
16
30
32
42
56
Review
Krajský přebor kadetů U17 8. kolo 33
BK Česká Lípa U17B
TJ Slovan Varnsdorf U17B
14. 11. 2015
17:30
ZŠ Slovanka Simona Jínová
Jaroslav Liška
78
66
28
7
41
19
59
37
Review
Krajský přebor kadetů U17 9. kolo 37
BK Česká Lípa U17B
BK Horejsek Děčín U17B
15. 11. 2015
13:00
ZŠ Slovanka Miloš Nesvadba
Petr Krejcar
63
57
11
23
27
40
39
47
Review
Krajský přebor kadetů U17 9. kolo 35
BK Kladno U17B
BK Brandýs n. L. B
27. 2. 2016
13:30
Hala 5. ZŠ Kladno Dominik Výborný
Tereza Vágnerová
73
60
15
12
34
30
54
43
Review
Krajský přebor kadetů U17 9. kolo 36
BA 2006´Roudnice n. L.
TJ Slovan Varnsdorf U17B
20. 2. 2016
17:00
Tělocvična SOŠ a SOU Lukáš Pešek
Miloš Nesvadba
85
31
17
11
39
19
69
29
Review
Krajský přebor kadetů U17 9. kolo 34
Basket Poděbrady
BK Sluneta Ústí n.L. U17B
19. 1. 2016
18:30
MSH Ostende Petr Frána
Luděk Laš
65
74
22
18
42
36
49
54
Review
Krajský přebor kadetů U17 10. kolo 41
BK Teplice U17B
BK Kladno U17B
28. 11. 2015
16:30
Sokolovna Na Letné Lukáš Pešek
Michael Linka
51
75
15
21
24
41
38
55
Review
Krajský přebor kadetů U17 10. kolo 38
TJ Slovan Varnsdorf U17B
Basket Poděbrady
28. 11. 2015
17:00
Sportovní hala Jaroslav Boček
Tereza Hrabáková
69
100
21
22
34
38
54
70
Review
Krajský přebor kadetů U17 10. kolo 40
TJ Tatran Kostelec n.Č.L.U17B
BK Česká Lípa U17B
28. 11. 2015
18:00
TJ Tatran Kostelec n/Černými lesy Lukáš Balog
Jan Machálek
25
132
2
27
8
72
19
96
Review
Krajský přebor kadetů U17 10. kolo 39
BK Brandýs n. L. B
BA 2006´Roudnice n. L.
30. 11. 2015
18:30
ZŠ Na Výsluní Marek Vondráček
Jindřich Zámostný
61
85
8
19
29
37
45
67
Review
Krajský přebor kadetů U17 11. kolo 43
BK Česká Lípa U17B
BK Brandýs n. L. B
6. 12. 2015
11:00
Sportovní hala Jaroslav Liška
Simona Prchalová
62
57
9
5
35
19
53
31
Review
Krajský přebor kadetů U17 11. kolo 42
BK Horejsek Děčín U17B
Basket Poděbrady
29. 11. 2015
12:45
ARMEX Sportcentrum Jan Kout
Ondřej Josefus
46
73
7
17
22
35
32
53
Review
Krajský přebor kadetů U17 11. kolo 44
TJ Tatran Kostelec n.Č.L.U17B
BA 2006´Roudnice n. L.
27. 2. 2016
17:00
TJ Tatran Kostelec n/Černými lesy Petr Vávra
Luděk Laš
10
215
4
49
4
104
10
156
Review
Krajský přebor kadetů U17 11. kolo 45
BK Sluneta Ústí n.L. U17B
BK Kladno U17B
25. 11. 2015
17:00
hala UJEP Jiří Šlaj
Dalibor Kouba
93
73
24
19
54
40
72
50
Review
Krajský přebor kadetů U17 12. kolo 47
TJ Slovan Varnsdorf U17B
BK Horejsek Děčín U17B
13. 12. 2015
10:00
Sportovní hala Václav Hošek
Michaela Martinovská
77
59
16
14
40
26
60
37
Review
Krajský přebor kadetů U17 12. kolo 48
TJ Tatran Kostelec n.Č.L.U17B
BK Brandýs n. L. B
14. 12. 2015
17:30
TJ Tatran Kostelec n/Černými lesy Petr Frána
Luděk Laš
24
141
3
29
18
61
22
103
Review
Krajský přebor kadetů U17 12. kolo 46
BK Česká Lípa U17B
BA 2006´Roudnice n. L.
23. 10. 2015
18:00
ZŠ Slovanka Tomáš Mašek
Jaroslav Liška
52
65
18
21
32
39
39
50
Review
Krajský přebor kadetů U17 12. kolo 49
BK Teplice U17B
BK Sluneta Ústí n.L. U17B
10. 12. 2015
19:30
Sokolovna Na Letné Petr Eisner
Ondřej Asztalos
56
69
10
17
24
35
41
54
Review
Krajský přebor kadetů U17 13. kolo 52
TJ Tatran Kostelec n.Č.L.U17B
BK Horejsek Děčín U17B
9. 1. 2016
11:00
TJ Tatran Kostelec n/Černými lesy Lukáš Balog
Michal Dub
32
112
12
28
16
56
30
80
Review
Krajský přebor kadetů U17 13. kolo 53
BK Brandýs n. L. B
TJ Slovan Varnsdorf U17B
9. 1. 2016
16:00
ZŠ Na Výsluní Jiří Nedělka
Petr Vávra
69
65
21
21
43
33
55
45
Review
Krajský přebor kadetů U17 13. kolo 51
BK Sluneta Ústí n.L. U17B
BK Česká Lípa U17B
15. 12. 2015
18:30
hala UJEP Dalibor Kouba
Daniel Rom
92
44
22
6
39
14
77
32
Review
Krajský přebor kadetů U17 13. kolo 50
BK Teplice U17B
BA 2006´Roudnice n. L.
21. 1. 2016
19:30
Sokolovna Na Letné Petr Eisner
Ondřej Asztalos
45
64
5
20
17
32
36
45
Review
Krajský přebor kadetů U17 14. kolo 58
TJ Tatran Kostelec n.Č.L.U17B
TJ Slovan Varnsdorf U17B
10. 1. 2016
11:00
TJ Tatran Kostelec n/Černými lesy Lukáš Balog
Michal Dub
41
83
2
21
11
44
26
62
Review
Krajský přebor kadetů U17 14. kolo 57
BK Brandýs n. L. B
BK Horejsek Děčín U17B
10. 1. 2016
13:00
ZŠ Na Výsluní Josef Matějček
Jiří Nedělka
81
55
24
15
44
30
70
46
Review
Krajský přebor kadetů U17 14. kolo 55
BK Sluneta Ústí n.L. U17B
BA 2006´Roudnice n. L.
14. 1. 2016
18:00
hala UJEP Marek Vondrák
Daniel Rom
76
66
20
10
36
31
54
51
Review
Krajský přebor kadetů U17 14. kolo 54
Basket Poděbrady
BK Kladno U17B
23. 2. 2016
18:30
MSH Ostende Luděk Laš
Petr Vávra
64
36
7
3
30
12
49
20
Review
Krajský přebor kadetů U17 14. kolo 56
BK Teplice U17B
BK Česká Lípa U17B
22. 12. 2015
18:30
Sokolovna Na Letné Petr Eisner
Ondřej Asztalos
67
48
14
15
32
28
43
33
Review
Krajský přebor kadetů U17 15. kolo 62
BA 2006´Roudnice n. L.
BK Kladno U17B
10. 2. 2016
16:30
Tělocvična SOŠ a SOU Karel Křenek
Josef Matějček
94
52
24
13
55
31
79
43
Review
Krajský přebor kadetů U17 15. kolo 60
TJ Slovan Varnsdorf U17B
BK Sluneta Ústí n.L. U17B
22. 1. 2016
18:00
Sportovní hala Václav Hošek
Tereza Hrabáková
55
76
16
16
24
32
37
52
Review
Krajský přebor kadetů U17 15. kolo 61
BK Horejsek Děčín U17B
BK Teplice U17B
13. 1. 2016
18:00
ARMEX Sportcentrum Ondřej Josefus
Jan Kout
70
52
17
10
34
27
56
40
Review
Krajský přebor kadetů U17 15. kolo 59
BK Brandýs n. L. B
Basket Poděbrady
25. 1. 2016
18:30
ZŠ Na Výsluní Jan Hejnic
Michal Horník
44
80
12
20
16
46
31
63
Review
Krajský přebor kadetů U17 16. kolo 65
TJ Slovan Varnsdorf U17B
BK Teplice U17B
4. 3. 2016
16:30
Sportovní hala Dalibor Kouba
Jiří Šlaj
58
74
18
16
33
42
41
57
Review
Krajský přebor kadetů U17 16. kolo 63
TJ Tatran Kostelec n.Č.L.U17B
Basket Poděbrady
24. 1. 2016
17:00
TJ Tatran Kostelec n/Černými lesy Michal Dub
Jiří Nedělka
40
115
12
30
24
61
32
87
Review
Krajský přebor kadetů U17 16. kolo 64
BK Horejsek Děčín U17B
BK Sluneta Ústí n.L. U17B
21. 1. 2016
17:00
ARMEX Sportcentrum Jan Kout
Ondřej Josefus
54
56
16
14
32
34
42
48
Review
Krajský přebor kadetů U17 16. kolo 66
BK Česká Lípa U17B
BK Kladno U17B
11. 3. 2016
19:00
ZŠ Slovanka Petr Krejcar
Pavel Velda
59
49
19
10
38
22
44
30
Review
Krajský přebor kadetů U17 17. kolo 70
BK Sluneta Ústí n.L. U17B
TJ Tatran Kostelec n.Č.L.U17B
6. 2. 2016
12:00
hala UJEP Pavel Týř
Denisa Kovačiková
202
20
33
1
82
3
140
12
Review
Krajský přebor kadetů U17 17. kolo 68
BK Kladno U17B
BK Horejsek Děčín U17B
6. 2. 2016
15:00
Hala 5. ZŠ Kladno Michal Dub
Tomáš Rédli
83
43
24
10
46
21
72
28
Review
Krajský přebor kadetů U17 17. kolo 67
Basket Poděbrady
BA 2006´Roudnice n. L.
16. 2. 2016
18:30
MSH Ostende Marek Vondráček
Radek Telvák
66
83
22
26
30
49
40
68
Review
Krajský přebor kadetů U17 17. kolo 69
BK Teplice U17B
BK Brandýs n. L. B
3. 3. 2016
19:30
Sokolovna Na Letné Jiří Šlaj
Dalibor Kouba
64
45
14
13
29
21
49
34
Review
Krajský přebor kadetů U17 18. kolo 74
BK Teplice U17B
TJ Tatran Kostelec n.Č.L.U17B
7. 2. 2016
10:00
Sokolovna Na Letné Michal Turek
Jiří Veselý
123
19
39
7
71
10
110
16
Review
Krajský přebor kadetů U17 18. kolo 72
BK Kladno U17B
TJ Slovan Varnsdorf U17B
7. 2. 2016
12:00
Hala 5. ZŠ Kladno Michal Dub
Tomáš Rédli
88
64
31
16
59
31
70
44
Review
Krajský přebor kadetů U17 18. kolo 71
Basket Poděbrady
BK Česká Lípa U17B
2. 2. 2016
18:30
MSH Ostende Luděk Laš
Petr Vávra
74
22
17
12
32
16
42
22
Review
Krajský přebor kadetů U17 18. kolo 73
BK Sluneta Ústí n.L. U17B
BK Brandýs n. L. B
9. 2. 2016
18:30
hala UJEP Lukáš Pešek
Daniel Rom
83
51
22
9
42
24
60
37
Review
Krajský přebor kadetů U17 19. kolo 77
TJ Slovan Varnsdorf U17B
BA 2006´Roudnice n. L.
15. 11. 2015
10:00
Sportovní hala Jaroslav Boček
Tereza Hrabáková
40
93
11
27
17
49
31
74
Review
Krajský přebor kadetů U17 19. kolo 75
BK Sluneta Ústí n.L. U17B
Basket Poděbrady
20. 2. 2016
11:00
hala UJEP Lukáš Pešek
Jakub Bár
62
67
23
12
33
31
46
48
Review
Krajský přebor kadetů U17 19. kolo 76
BK Brandýs n. L. B
BK Kladno U17B
17. 11. 2015
17:00
ZŠ Na Výsluní Josef Matějček
Petr Frána
74
94
13
26
30
50
54
74
Review
Krajský přebor kadetů U17 19. kolo 78
BK Horejsek Děčín U17B
BK Česká Lípa U17B
20. 2. 2016
19:00
ARMEX Sportcentrum Ondřej Josefus
Antonín Ďurana
44
48
5
15
26
19
38
33
Review
Krajský přebor kadetů U17 20. kolo 81
BK Horejsek Děčín U17B
BA 2006´Roudnice n. L.
21. 2. 2016
09:00
ARMEX Sportcentrum Ondřej Josefus
Jan Kout
61
87
19
21
33
48
51
63
Review
Krajský přebor kadetů U17 20. kolo 82
TJ Slovan Varnsdorf U17B
BK Česká Lípa U17B
21. 2. 2016
09:00
Sportovní hala Jaroslav Liška
Simona Jínová
72
67
18
12
40
24
47
46
Review
Krajský přebor kadetů U17 20. kolo 80
TJ Tatran Kostelec n.Č.L.U17B
BK Kladno U17B
21. 2. 2016
11:00
TJ Tatran Kostelec n/Černými lesy Petr Vávra
Zdeněk Němeček
36
119
3
37
13
66
25
90
Review
Krajský přebor kadetů U17 20. kolo 79
BK Teplice U17B
Basket Poděbrady
21. 2. 2016
12:00
Sokolovna Na Letné Jindřich Nesper
Daniel Rom
51
80
10
17
28
30
35
48
Review
Krajský přebor kadetů U17 21. kolo 84
BK Brandýs n. L. B
BK Česká Lípa U17B
12. 3. 2016
11:00
ZŠ Na Výsluní Josef Matějček
Jiří Veselý
42
53
6
16
18
32
26
45
Review
Krajský přebor kadetů U17 21. kolo 85
BA 2006´Roudnice n. L.
TJ Tatran Kostelec n.Č.L.U17B
29. 11. 2015
14:30
Tělocvična SOŠ a SOU Michal Dub
Jan Machálek
161
20
40
0
78
4
121
16
Review
Krajský přebor kadetů U17 21. kolo 86
BK Kladno U17B
BK Sluneta Ústí n.L. U17B
5. 3. 2016
16:00
Hala 5. ZŠ Kladno Michal Dub
Pavel Týř
92
101
26
20
51
48
68
84
Review
Krajský přebor kadetů U17 21. kolo 83
Basket Poděbrady
BK Horejsek Děčín U17B
2. 3. 2016
18:30
MSH Ostende Petr Frána
Luděk Laš
88
60
23
18
46
32
65
47
Review
Krajský přebor kadetů U17 22. kolo 87
Basket Poděbrady
TJ Slovan Varnsdorf U17B
5. 3. 2016
09:30
MSH Ostende Petr Frána
Michal Dub
70
49
27
9
39
17
54
37
Review
Krajský přebor kadetů U17 22. kolo 89
BK Česká Lípa U17B
TJ Tatran Kostelec n.Č.L.U17B
6. 3. 2016
10:00
ZŠ Slovanka Marek Vondrák
Daniel Rom
166
22
38
3
89
9
127
18
Review
Krajský přebor kadetů U17 22. kolo 90
BK Kladno U17B
BK Teplice U17B
6. 3. 2016
16:00
Hala 5. ZŠ Kladno Tomáš Rédli
Jiří Veselý
83
81
25
12
44
35
57
58
73
73
Review
Krajský přebor kadetů U17 22. kolo 88
BA 2006´Roudnice n. L.
BK Brandýs n. L. B
2. 3. 2016
16:30
Tělocvična SOŠ a SOU Lukáš Balog
Michal Dub
76
42
21
15
44
19
60
33
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jan Rola BKTepU17B 21 37 1.0 10.2 3.7 0.4 1.7/2.8 59.6 1.4
Petr Krištof Sokol Pražský 21 28 1.0 9.4 3.2 0.2 / 0.2 2.4/3.4 69.8 2.2
Lukáš Rozsypal Sj. BK Litoměřice 19 22 1.0 9.2 3.1 0.5 / 0.5 1.5/2.7 57.6 1.5
Ondřej Čejka R&J EBC Mělník 21 13 1.0 14.2 5.4 0.5 2.0/2.8 72.2 2.0
Jan Marek BKDěč U17G 21 25 1.0 5.7 1.2 1.1 0.1/0.2 0.0* 0.9
Jakub Bár BKÚstn.L. U17B 21 34 1.0 3.6 0.6 0.6 0.5/0.7 0.0* 1.8
Tomáš Chvojka Kos.ČLU17B 20 17 1.0 6.1 2.4 0.1 1.2/2.1 60.0 1.8
Pavel Šrytr BA 2006´ Roudnice n.L. 19 22 1.0 3.9 1.7 0.0 / 0.0 0.3/1.6 0.0* 1.7
Matěj Hladůvka BKKlaU17B 22 5 1.0 14.2 5.2 0.2 3.2/7.4 43.2 3.4
11 Stanislav Šťovíček Levharti Chomutov 22 18 1.0 3.7 1.4 0.2 0.3/0.3 0.0* 1.3
David Strnad SloVarn U19 20 6 1.0 5.7 2.2 0.0 1.3/2.3 57.1 1.5
Jan Černý BAPOD 21 6 1.0 4.0 1.8 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.3
Matěj Pecka BK Bran U17B 22 5 1.0 4.0 1.8 0.0 0.4/0.6 0.0* 2.0
David Popelka BK Kladno B 21 6 1.0 2.3 1.2 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.3
Vladimír Vlk Varns U17B 21 5 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.0
František Hégr BKČesLípU17B 20 3 1.0 2.7 1.0 0.0 0.7/0.7 0.0* 1.0
Petr Pavlíček BA Nymburk B 21 8 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Marek Ivan Basketball Nymburk B 23 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Fujera BK Děčín 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Navrátil ČBr 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Štěpán Charvát BK Brandýs 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Filip Novotný BARoun.l. U17B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Česká lípa U17B 22 25.3 1.0 9.0 /19.5 45.9 15.7
BK Děčín U17B 22 22.0 4.1 8.1 /15.6 52.2 15.6
Varnsdorf U17B 22 23.5 1.6 10.5 /20.6 50.9 17.3
Brandýs n. L. B 22 25.6 1.8 7.3 /17.2 42.6 18.6
Kostelec n.Č.L.U17B 18 8.8 0.1 4.9 /10.7 45.9 13.3
BK Ústí n.L. U17B 22 33.5 2.7 9.3 /18.6 50.0 18.9
BK Teplice U17B 22 27.5 2.9 5.5 /13.0 42.2 20.6
BK Kladno U17B 22 29.0 2.4 13.5 /26.6 50.8 18.5
Basket Poděbrady 22 29.2 4.4 9.5 /18.5 51.4 15.5
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zámostný Jindřich 4 2 2 0 - - -
Zachara Jakub 1 0 1 0 - - -
Výborný Dominik 1 1 0 0 - - -
Výborný Rudolf 1 1 0 0 - - -
Vondrák Marek 2 2 0 0 - - -
Vondráček Marek 3 3 0 0 - - -
Veselý Jiří 5 1 4 0 - - -
Velda Pavel 2 1 1 0 - - -
Vávra Petr 8 4 4 0 - - -
Vágnerová Tereza 1 0 1 0 - - -
Týř Pavel 2 1 1 0 - - -
Turek Michal 4 3 1 0 - - -
Treml Radek 1 0 1 0 - - -
Telvák Radek 1 0 1 0 - - -
Šupej Michal 1 0 1 0 - - -
Šmíd Pavel 1 1 0 0 - - -
Šlaj Jiří 3 2 1 0 - - -
Šikner Roman 1 1 0 0 - - -
Stejskal Matěj 1 1 0 0 - - -
Rom Daniel 8 0 8 0 - - -
Rédli Tomáš 5 1 4 0 - - -
Prchalová Simona 2 0 2 0 - - -
Poživil Jaroslav 1 1 0 0 - - -
Pešek Lukáš 5 4 1 0 - - -
Nesvadba Miloš 6 4 2 0 - - -
Nesper Jindřich 1 1 0 0 - - -
Němeček Zdeněk 1 0 1 0 - - -
Nedělka Jiří 3 1 2 0 - - -
Matějček Josef 7 5 2 0 - - -
Mašek Tomáš 1 1 0 0 - - -
Martinovská Michaela 1 0 1 0 - - -
Martínek Karel 1 0 1 0 - - -
Machálek Jan 3 1 2 0 - - -
Liška Jaroslav 7 4 3 0 - - -
Linka Michael 1 0 1 0 - - -
Lébl Martin 1 0 1 0 - - -
Laš Luděk 8 3 5 0 - - -
Křenek Karel 4 2 2 0 - - -
Krejcar Petr 5 1 4 0 - - -
Kovačiková Denisa 3 0 3 0 - - -
Kout Jan 12 7 5 0 - - -
Koudela Pavel 1 0 1 0 - - -
Koudela Martin 2 0 2 0 - - -
Kouba Dalibor 4 2 2 0 - - -
Kočovský Dominik 1 1 0 0 - - -
Kejklíček Roman 2 2 0 0 - - -
Josefus Ondřej 13 6 7 0 - - -
Jínová Simona 2 1 1 0 - - -
Hrabáková Tereza 4 0 4 0 - - -
Hošek Václav 4 3 1 0 - - -
Horník Michal 1 0 1 0 - - -
Hendrych Jan 3 1 2 0 - - -
Hejnic Jan 4 3 1 0 - - -
Frána Petr 7 5 2 0 - - -
Englmaierová Tereza 1 0 1 0 - - -
Eisner Petr 6 6 0 0 - - -
Ďurana Antonín 1 0 1 0 - - -
Dub Michal 11 6 5 0 - - -
Dorník Zdeněk 1 1 0 0 - - -
Buršík Petr 2 0 2 0 - - -
Bohata Pavel 1 1 0 0 - - -
Boček Jaroslav 3 3 0 0 - - -
Benda Tomáš 1 1 0 0 - - -
Bár Jakub 1 0 1 0 - - -
Balog Lukáš 7 6 1 0 - - -
Asztalos Ondřej 4 0 4 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře