Sluneta Ústí n. L. B

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Asistent trenéra

od: 27. 9. 2017
Alexandr Novák
sush@email.cz
723 959 530

Organizační pracovník

od: 29. 8. 2022
Martin Gabriel
mgabriel@post.cz
603 157 578

Asistent trenéra

od: 29. 8. 2022
Michal Sedlák
michal.sedlak.sedlo@gmail.com
606 110 199

Ředitel

od: 29. 8. 2022 do 29. 8. 2022
Martin Gabriel
mgabriel@post.cz
603 157 578

Trenér

od: 12. 9. 2022
Pavel Zajíc
pavel.zajic@rwe.cz
724 811 235

Adresa

Basketbalový klub Ústí nad Labem z.s.
Klíšská 129
40001 Ústí nad Labem

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Josef Holub 2007 192 15 1 22.0 10.0 0.0 2.0/3.0 66.7 0.0
Adam Šinovský 2006 178 16 1 16.0 6.0 1.0 1.0/3.0 33.3 1.0
František Kopecký 2006 174 16 1 8.0 2.0 1.0 1.0/4.0 25.0 0.0
Matěj Abraham 2007 180 15 1 7.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Matěj Severa 2008 159 14 1 6.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.0
Ondřej Jakub Forman 2006 164 16 1 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Patrik Janda 2007 156 15 1 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Václav Vondráček 2007 161 15 1 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Pavel Střížek 2007 171 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Aleš Jangl 2006 179 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Petr Slivka 2006 183 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Martin Brůha 2007 157 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan David 2006 170 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Patrik Wanke 2008 161 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
David Jílek 2007 162 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matěj Albrecht 2007 162 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Martin Černý 2006 187 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Petr Vorlíček 2006 178 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jiří Herman 2006 171 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Žalud 2008 170 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Petr Krýsl 2007 185 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Benjamin Adler 2007 166 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
David Sokol 2007 168 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Čech 2007 170 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Václav Wiesner 2008 176 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
17102 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 22. 1. 2023 BKÚstn.L. U17B : 0 /0 %
17099 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 21. 1. 2023 BKÚstn.L. U17B : 0 /0 %
17091 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 7. 1. 2023 BA Tygři Louny B : 0 /0 %
17090 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 11. 12. 2022 BK Teplice : 0 /0 %
17086 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 10. 12. 2022 BA 2006´Roudnice n. L. B : 0 /0 %
17084 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 26. 11. 2022 BKDěč : 0 /0 %
17081 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 13. 11. 2022 BA LYNX Liberec : 0 /0 %
17078 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 12. 11. 2022 TJ Slovan Varnsdorf : 0 /0 %
17073 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 23. 10. 2022 BKÚstn.L. U17B : 0 /0 %
17066 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 14. 10. 2022 BKÚstn.L. U17B : 0 /0 %
17068 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 9. 10. 2022 BKÚstn.L. U17B : 0 /0 %
17063 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 24. 9. 2022 BKDěč 67:69 24 4 9/16 56.3%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 24. 9. 2022
15:00
Válečníci Děčín B
SLUNETA Ústí nad Labem B
67
69
19
20
32
32
49
48
Skupina B Review
3. kolo 9. 10. 2022
12:00
BA 2006´Roudnice n. L. B
SLUNETA Ústí nad Labem B
Skupina B Preview
2. kolo 14. 10. 2022
18:30
BK Teplice
SLUNETA Ústí nad Labem B
Skupina B Preview
5. kolo 23. 10. 2022
13:00
BA Tygři Louny B
SLUNETA Ústí nad Labem B
Skupina B Preview
6. kolo 12. 11. 2022
00:00
SLUNETA Ústí nad Labem B
TJ Slovan Varnsdorf
Skupina B Preview
7. kolo 13. 11. 2022
00:00
SLUNETA Ústí nad Labem B
BA LYNX Liberec
Skupina B Preview
8. kolo 26. 11. 2022
00:00
SLUNETA Ústí nad Labem B
Válečníci Děčín B
Skupina B Preview
9. kolo 10. 12. 2022
00:00
SLUNETA Ústí nad Labem B
BA 2006´Roudnice n. L. B
Skupina B Preview
10. kolo 11. 12. 2022
00:00
SLUNETA Ústí nad Labem B
BK Teplice
Skupina B Preview
11. kolo 7. 1. 2023
00:00
SLUNETA Ústí nad Labem B
BA Tygři Louny B
Skupina B Preview
13. kolo 21. 1. 2023
00:00
BA LYNX Liberec
SLUNETA Ústí nad Labem B
Skupina B Preview
14. kolo 22. 1. 2023
00:00
TJ Slovan Varnsdorf
SLUNETA Ústí nad Labem B
Skupina B Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2015/16 Krajský přebor kadetů U17 2 40