Válečníci Děčín B

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 11. 7. 2018
Jan Kout
kouthonza@seznam.cz
608 522 882

Asistent trenéra

od: 3. 2. 2020
Robert Landa
robert.landa@post.cz
774 597 780

Asistent trenéra

od: 9. 10. 2019
Petr Ondráš
petr.ondras@atlas.cz
730 969 408

Trenér

od: 7. 9. 2021 do 10. 11. 2021
Jiří Mišejko
jmisejko@mibcon.cz

Asistent trenéra

od: 7. 9. 2021 do 10. 11. 2021
Jiří Mišejko
j.misejko@seznam.cz
724 534 280

Adresa

Basketbalový klub Děčín z.s.
Maroldova 2
40502 Děčín

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Lukáš Adam 2007 14
Ondřej Špinka 2007 0 14
Adam Hamza 2006 0 15
Ivan Dvořák 2006 164 15
Tadeáš Kalous 2006 0 15
Jan Bečka 2006 194 15
Šimon Kuchař 2007 0 14
Tomáš Hyka 2007 165 14
Tomáš Novák 2007 156 14
Michael Rélich 2007 0 14
Ondřej Finklár 2007 171 14
Petr Ďurana 2005 182 16
Jan Kaisr 2007 0 14
Matěj Schwarz 2005 172 16
Jiří Kubát 2006 176 15
Petr Kolář 2005 180 16
Matěj Mišejko 2007 176 14
Jakub Pešek 2007 155 14
Pavel Dobrovolný 2006 0 15
Jakub Vyšohlíd 2007 0 14
Filip Hubka 2007 165 14
Jakub Hlaváč 2006 167 15
David Kroutil 2007 0 14
Daniel Flemmer 2005 181 16
Tomáš Milič 2007 0 14
Jakub Pacovský 2006 178 15
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
17373 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 28. 11. 2021 BK Český Brod 64:68
17357 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 16. 11. 2021 BA LYNX Liberec 65:70
17365 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 14. 11. 2021 TJ AŠ Mladá Boleslav 73:68
17363 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 13. 11. 2021 BARoun.l. U17B 90:73
17360 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 24. 10. 2021 TJ Slovan Varnsdorf 105:43
17347 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 6. 10. 2021 BK Teplice 102:47
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
7. kolo
00:00
Válečníci Děčín B
BC Kolín B
skupina B Preview
1. kolo 6. 10. 2021
18:30
BK Teplice
Válečníci Děčín B
102
47
23
14
47
22
73
37
skupina B Review
4. kolo 24. 10. 2021
13:00
Válečníci Děčín B
TJ Slovan Varnsdorf
105
43
24
12
53
19
76
27
skupina B Review
5. kolo 13. 11. 2021
16:30
BA 2006´Roudnice n. L.
Válečníci Děčín B
90
73
21
14
41
30
69
53
skupina B Review
6. kolo 14. 11. 2021
10:00
TJ AŠ Mladá Boleslav
Válečníci Děčín B
73
68
22
21
36
34
58
51
skupina B Review
3. kolo 16. 11. 2021
18:30
Válečníci Děčín B
BA LYNX Liberec
65
70
20
20
38
31
47
50
skupina B Review
8. kolo 28. 11. 2021
12:30
Válečníci Děčín B
BK Český Brod
64
68
20
16
38
32
56
51
skupina B Review
10. kolo 12. 12. 2021
11:00
Sokol Žižkov B
Válečníci Děčín B
skupina B Preview
12. kolo 9. 1. 2022
00:00
Válečníci Děčín B
BK Teplice
skupina B Preview
13. kolo 22. 1. 2022
00:00
TJ Slovan Varnsdorf
Válečníci Děčín B
skupina B Preview
14. kolo 23. 1. 2022
00:00
BA LYNX Liberec
Válečníci Děčín B
skupina B Preview
15. kolo 5. 2. 2022
00:00
Válečníci Děčín B
TJ AŠ Mladá Boleslav
skupina B Preview
16. kolo 6. 2. 2022
00:00
Válečníci Děčín B
BA 2006´Roudnice n. L.
skupina B Preview
17. kolo 19. 2. 2022
16:00
BK Český Brod
Válečníci Děčín B
skupina B Preview
18. kolo 20. 2. 2022
00:00
BC Kolín B
Válečníci Děčín B
skupina B Preview
19. kolo 12. 3. 2022
00:00
Válečníci Děčín B
Sokol Žižkov B
skupina B Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 nadregionální soutěž 2 29
2018/19 nadregionální soutěž 7 23
2015/16 Krajský přebor kadetů U17 2 29