Válečníci Děčín B

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 11. 7. 2018
Jan Kout
kouthonza@seznam.cz
608 522 882

Trenér

od: 22. 9. 2022
Martin Pešek
martin.pesek3@seznam.cz

Asistent trenéra

od: 22. 9. 2022
Jiří Mišejko
jmisejko@mibcon.cz

Technický zápis

od: 27. 1. 2023
Jan Kout
kouthonza@seznam.cz
608 522 882

Adresa

Basketbalový klub Děčín z.s.
Maroldova 2
40502 Děčín

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Lukáš Adam 2007 16
Jakub Pešek 2007 155 16
Michal Kolesa 2009 14
Ondřej Finklár 2007 171 16
Jakub Vyšohlíd 2007 0 16
Filip Procházka 2008 15
Jan Kaisr 2007 0 16
Ivan Dvořák 2006 164 17
Josef Vegner 2008 15
Jiří Kubát 2006 176 17
Tomáš Hyka 2007 165 16
Šimon Netolický 2008 15
Tomáš Milič 2007 0 16
Tomáš Bajcura 2009 14
Jakub Pacovský 2006 178 17
Jonáš Horák 2008 15
Pavel Dobrovolný 2006 0 17
Ondřej Špinka 2007 0 16
Jan Nedorost 2008 15
Filip Hubka 2007 165 16
Petr Ďurana 2005 182 18
Denis Trnečka 2009 14
David Kroutil 2007 0 16
Jakub Hlaváč 2006 167 17
Filip Forró 2008 15
Šimon Kuchař 2007 0 16
Matěj Schwarz 2005 172 18
Dominik Pova 2007 160 16
Tomáš Novák 2007 156 16
Kvido Flegel 2008 15
Ondřej Čech 2005 165 18
Michael Rélich 2007 0 16
Kryštof Kotek 2009 14
Adam Hamza 2006 0 17
Jan Bečka 2006 194 17
Jan Sobíšek 2008 15
Tadeáš Kalous 2006 0 17
Daniel Flemmer 2005 181 18
Marek Pém 2009 14
Martin Kučírek 2007 156 16
Petr Kolář 2005 180 18
Čeněk Jansa 2006 17
Matěj Mišejko 2007 176 16
Viktor Bilič 2008 0 15
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
17301 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 2. 4. 2023 BKDěč :
17299 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 1. 4. 2023 BKDěč :
17297 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 18. 3. 2023 BKDěč :
17295 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 5. 3. 2023 BK Teplice :
17293 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 4. 3. 2023 BKÚstn.L. U17B :
17291 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 11. 2. 2023 BA LYNX Liberec :
17087 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 2. 2. 2023 BK Teplice 91:43
17101 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 22. 1. 2023 BA LYNX Liberec 61:82
17098 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 21. 1. 2023 TJ Slovan Varnsdorf 85:111
17094 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 8. 1. 2023 BA Tygři Louny B 87:32
17089 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 11. 12. 2022 BA 2006´Roudnice n. L. B 92:71
17084 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 26. 11. 2022 BKÚstn.L. U17B 60:70
17080 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 13. 11. 2022 TJ Slovan Varnsdorf 91:64
17077 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 12. 11. 2022 BA LYNX Liberec 75:62
17069 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 4. 11. 2022 BK Teplice 49:113
17070 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 22. 10. 2022 BA Tygři Louny B 47:55
17065 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 8. 10. 2022 BA 2006´Roudnice n. L. B 73:69
17063 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 24. 9. 2022 BKÚstn.L. U17B 67:69
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 24. 9. 2022
15:00
Válečníci Děčín B
SLUNETA Ústí nad Labem B
67
69
19
20
32
32
49
48
Skupina B Review
2. kolo 8. 10. 2022
12:00
BA 2006´Roudnice n. L. B
Válečníci Děčín B
73
69
19
13
33
27
45
45
Skupina B Review
4. kolo 22. 10. 2022
13:00
BA Tygři Louny B
Válečníci Děčín B
47
55
13
18
26
30
37
43
Skupina B Review
3. kolo 4. 11. 2022
18:00
BK Teplice
Válečníci Děčín B
49
113
13
36
28
59
34
84
Skupina B Review
6. kolo 12. 11. 2022
15:00
Válečníci Děčín B
BA LYNX Liberec
75
62
17
20
39
28
49
46
Skupina B Review
7. kolo 13. 11. 2022
17:00
Válečníci Děčín B
TJ Slovan Varnsdorf
91
64
31
23
46
34
72
46
Skupina B Review
8. kolo 26. 11. 2022
15:00
SLUNETA Ústí nad Labem B
Válečníci Děčín B
60
70
7
13
23
38
45
47
Skupina B Review
10. kolo 11. 12. 2022
11:30
Válečníci Děčín B
BA 2006´Roudnice n. L. B
92
71
16
19
41
30
68
42
Skupina B Review
12. kolo 8. 1. 2023
14:15
Válečníci Děčín B
BA Tygři Louny B
87
32
19
10
43
14
68
27
Skupina B Review
13. kolo 21. 1. 2023
09:00
TJ Slovan Varnsdorf
Válečníci Děčín B
85
111
22
29
47
59
67
82
Skupina B Review
14. kolo 22. 1. 2023
10:00
BA LYNX Liberec
Válečníci Děčín B
61
82
12
18
21
42
39
62
Skupina B Review
9. kolo 2. 2. 2023
18:00
Válečníci Děčín B
BK Teplice
91
43
20
4
44
17
72
33
Skupina B Review
1. kolo 11. 2. 2023
13:00
Válečníci Děčín B
BA LYNX Liberec
skupina B1 Preview
2. kolo 4. 3. 2023
00:00
Válečníci Děčín B
SLUNETA Ústí nad Labem B
skupina B1 Preview
3. kolo 5. 3. 2023
00:00
Válečníci Děčín B
BK Teplice
skupina B1 Preview
4. kolo 18. 3. 2023
00:00
BA LYNX Liberec
Válečníci Děčín B
skupina B1 Preview
5. kolo 1. 4. 2023
00:00
BK Teplice
Válečníci Děčín B
skupina B1 Preview
6. kolo 2. 4. 2023
00:00
SLUNETA Ústí nad Labem B
Válečníci Děčín B
skupina B1 Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2022/23 nadregionální soutěž 1 22
2021/22 nadregionální soutěž 5 22
2019/20 nadregionální soutěž 2 29
2018/19 nadregionální soutěž 7 23
2015/16 Krajský přebor kadetů U17 2 29