Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 17355
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Mariánské Lázně
5. 10. 2019
10:00
Tělocvična 28. ZŠ Pavel Tauber
Martin Bílek
65
100
14
29
35
57
48
84
Review
skupina A 1. kolo 17358
BK Baník Most (MS)
BK Beroun
5. 10. 2019
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Nicole Šeferová
Jan Gabriel
89
36
24
7
37
18
69
30
Review
skupina A 1. kolo 17356
BA Tygři Louny B
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
5. 10. 2019
12:00
Hala ZŠ Přemyslovců Sabina Vondráčková
Karolína Vostatková
27
70
5
19
9
38
17
54
Review
skupina A 1. kolo 17357
Thermia Karlovy Vary
BK Kladno
5. 10. 2019
16:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Jan Růžička
Lukáš Brus
96
50
19
14
40
20
69
31
Review
skupina A 2. kolo 17361
BK Baník Most (MS)
BK Kladno
6. 10. 2019
09:00
Sportovní hala Most - malá hala Nicole Šeferová
Jan Gabriel
87
75
22
11
41
31
64
50
Review
skupina A 2. kolo 17360
Thermia Karlovy Vary
BK Beroun
6. 10. 2019
10:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Lukáš Gregor
Roman Kinka
97
36
26
12
51
22
79
29
Review
skupina A 2. kolo 17359
BA Tygři Louny B
BK Přeštice
6. 10. 2019
12:00
Hala ZŠ Přemyslovců Sabina Vondráčková
Karolína Vostatková
59
51
9
14
23
29
44
37
Review
skupina A 3. kolo 17364
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
Thermia Karlovy Vary
19. 10. 2019
11:00
Městská sportovní hala Jan Karásek
Pavel Podhůrský
62
102
21
34
37
56
53
86
Review
skupina A 3. kolo 17365
BK Kladno
BK Beroun
19. 10. 2019
13:00
Hala 5. ZŠ Kladno Radek Šťavík
Miloslav Jon
80
56
29
11
41
21
63
33
Review
skupina A 3. kolo 17362
BK Lokomotiva Plzeň B
BA Tygři Louny B
19. 10. 2019
15:00
Tělocvična 28. ZŠ Jiří Jodl
Tomáš Sklenář
98
50
22
10
49
28
75
39
Review
skupina A 3. kolo 17363
BK Přeštice
BK Baník Most (MS)
19. 10. 2019
17:30
Hala TJ Přeštice Jan Karásek
Miroslav Hasák
67
63
22
5
33
18
47
38
Review
skupina A 4. kolo 17367
BK Přeštice
Thermia Karlovy Vary
20. 10. 2019
09:30
Hala TJ Přeštice Jiří Smetana
Miroslav Hasák
53
102
16
30
26
59
37
93
Review
skupina A 4. kolo 17366
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
BK Baník Most (MS)
20. 10. 2019
10:00
Městská sportovní hala Jan Karásek
Pavel Podhůrský
79
55
17
15
37
23
55
41
Review
skupina A 4. kolo 17368
BK Mariánské Lázně
BA Tygři Louny B
20. 10. 2019
13:00
Mariánské Lázně Radovan Minich
Jan Hošťálek
123
56
31
9
67
22
101
37
Review
skupina A 5. kolo 17370
BK Kladno
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
2. 11. 2019
13:00
Hala 5. ZŠ Kladno Josef Matějček
Fedor Lysov
106
72
31
15
48
27
74
52
Review
skupina A 5. kolo 17372
Thermia Karlovy Vary
BK Lokomotiva Plzeň B
2. 11. 2019
16:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Jan Růžička
Roman Kinka
74
48
20
14
36
23
61
36
Review
skupina A 5. kolo 17371
BK Baník Most (MS)
BK Mariánské Lázně
2. 11. 2019
16:00
Sportovní hala Most - malá hala Anna Chojnacká
Nicole Šeferová
55
97
17
19
27
46
44
73
Review
skupina A 5. kolo 17369
BK Beroun
BK Přeštice
11. 11. 2019
18:30
tělocvična ZŠ Preislerova Filip Hackl
Jiří Pavýza
32
65
12
11
17
31
29
44
Review
skupina A 6. kolo 17373
BK Beroun
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
3. 11. 2019
14:00
tělocvična ZŠ Preislerova Jiří Veselý
Filip Hackl
69
59
24
9
32
25
46
43
Review
skupina A 6. kolo 17375
BK Baník Most (MS)
BK Lokomotiva Plzeň B
3. 11. 2019
16:00
Sportovní hala Most - malá hala Anna Chojnacká
Nicole Šeferová
49
86
14
25
22
43
41
60
Review
skupina A 6. kolo 17376
Thermia Karlovy Vary
BK Mariánské Lázně
24. 10. 2019
19:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Petr Skořepa
Lukáš Gregor
94
68
26
11
36
33
67
49
Review
skupina A 6. kolo 17374
BK Kladno
BK Přeštice
8. 11. 2019
19:00
Hala 5. ZŠ Kladno Jiří Veselý
Radek Šťavík
88
51
16
15
46
26
72
38
Review
skupina A 7. kolo 17377
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
BK Přeštice
16. 11. 2019
15:00
Městská sportovní hala Jan Karásek
Pavel Podhůrský
71
68
22
13
34
27
52
46
Review
skupina A 7. kolo 17378
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Kladno
16. 11. 2019
16:30
Tělocvična 28. ZŠ Jiří Jodl
Tomáš Sklenář
73
64
20
14
34
29
54
40
Review
skupina A 7. kolo 17379
BK Mariánské Lázně
BK Beroun
16. 11. 2019
17:00
Mariánské Lázně Lubomír Porvich
Karel Kuška
92
45
16
4
51
29
71
33
Review
skupina A 7. kolo 17380
BA Tygři Louny B
Thermia Karlovy Vary
31. 10. 2019
18:30
Hala ZŠ Přemyslovců Sabina Vondráčková
Natálie Vostatková
37
108
12
33
19
51
30
84
Review
skupina A 8. kolo 17383
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Beroun
17. 11. 2019
09:00
Tělocvična 28. ZŠ Pavel Tauber
Martin Bílek
79
52
18
7
38
20
63
37
Review
skupina A 8. kolo 17382
BK Mariánské Lázně
BK Kladno
17. 11. 2019
11:00
Mariánské Lázně Lubomír Porvich
Radovan Minich
99
51
30
16
48
24
70
30
Review
skupina A 8. kolo 17381
BA Tygři Louny B
BK Baník Most (MS)
24. 10. 2019
18:30
Hala ZŠ Přemyslovců Sabina Vondráčková
Natálie Vostatková
53
78
9
27
25
44
37
62
Review
skupina A 9. kolo 17385
BK Kladno
BA Tygři Louny B
30. 11. 2019
13:00
Hala 5. ZŠ Kladno Radek Šťavík
Michal Dub
107
52
17
8
41
24
72
37
Review
skupina A 9. kolo 17387
BK Přeštice
BK Mariánské Lázně
23. 11. 2019
16:00
Hala TJ Přeštice Jan Karásek
Miroslav Hasák
70
118
11
36
30
66
50
97
Review
skupina A 9. kolo 17386
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
BK Lokomotiva Plzeň B
30. 11. 2019
18:00
Městská sportovní hala Karel Kuška
Jan Hošťálek
70
76
13
14
36
35
51
58
Review
skupina A 9. kolo 17384
Thermia Karlovy Vary
BK Baník Most (MS)
6. 12. 2019
19:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Roman Kinka
Dominik Čihák
131
40
40
17
73
24
104
33
Review
skupina A 10. kolo 17390
BK Přeštice
BK Lokomotiva Plzeň B
1. 12. 2019
09:30
Hala TJ Přeštice Jan Karásek
Miroslav Hasák
58
57
18
18
31
28
44
42
Review
skupina A 10. kolo 17388
BK Beroun
BA Tygři Louny B
1. 12. 2019
12:15
tělocvična ZŠ Preislerova Jiří Veselý
Filip Hackl
79
72
29
21
46
38
67
47
Review
skupina A 10. kolo 17389
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
BK Mariánské Lázně
1. 12. 2019
15:00
Městská sportovní hala Lubomír Porvich
Pavel Podhůrský
53
103
16
27
26
63
36
79
Review
skupina A 11. kolo 17391
BK Kladno
BK Baník Most (MS)
14. 12. 2019
10:00
Hala 5. ZŠ Kladno Jiří Veselý
Radek Šťavík
105
56
29
17
60
27
76
38
Review
skupina A 11. kolo 17392
BK Beroun
Thermia Karlovy Vary
14. 12. 2019
13:30
tělocvična ZŠ Preislerova Petr Buršík
Jiří Pavýza
46
82
12
16
29
32
42
53
Review
skupina A 11. kolo 17393
BK Přeštice
BA Tygři Louny B
14. 12. 2019
16:30
Hala TJ Přeštice Jiří Jodl
Miroslav Hasák
100
38
22
10
43
18
73
23
Review
skupina A 12. kolo 17396
BK Kladno
Thermia Karlovy Vary
15. 12. 2019
09:00
Hala 5. ZŠ Kladno Jiří Veselý
Radek Šťavík
74
76
14
26
39
41
59
65
Review
skupina A 12. kolo 17394
BK Mariánské Lázně
BK Lokomotiva Plzeň B
15. 12. 2019
11:00
Mariánské Lázně Radovan Minich
Jan Hošťálek
69
58
23
13
43
33
56
48
Review
skupina A 12. kolo 17395
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
BA Tygři Louny B
15. 12. 2019
12:30
Městská sportovní hala Lubomír Porvich
Karel Kuška
142
60
26
15
70
32
98
45
Review
skupina A 12. kolo 17397
BK Beroun
BK Baník Most (MS)
9. 12. 2019
18:30
tělocvična ZŠ Preislerova Vladimír Kesler
Jiří Pavýza
39
96
8
23
14
52
25
78
Review
skupina A 13. kolo 17398
BA Tygři Louny B
BK Mariánské Lázně
18. 1. 2020
10:00
Hala ZŠ Přemyslovců Sabina Vondráčková
Karolína Vostatková
28
105
7
29
11
57
23
84
Review
skupina A 13. kolo 17400
BK Baník Most (MS)
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
18. 1. 2020
16:00
Sportovní hala Most - malá hala Sabina Vondráčková
Karolína Vostatková
60
69
10
18
27
32
48
49
Review
skupina A 13. kolo 17399
Thermia Karlovy Vary
BK Přeštice
18. 1. 2020
16:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Roman Kinka
Matěj Heřman
118
48
24
13
52
31
93
40
Review
skupina A 14. kolo 17403
Thermia Karlovy Vary
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
19. 1. 2020
08:30
Tělocvična ZŠ 1. máje Christian Rychnavský
Tadeáš Čabala
107
50
20
16
47
29
79
43
Review
skupina A 14. kolo 17402
BK Baník Most (MS)
BK Přeštice
19. 1. 2020
10:00
Sportovní hala Most - malá hala 45
80
13
13
23
47
31
68
Review
skupina A 14. kolo 17401
BA Tygři Louny B
BK Lokomotiva Plzeň B
19. 1. 2020
10:00
Hala ZŠ Přemyslovců Sabina Vondráčková
Karolína Vostatková
43
81
13
14
21
38
36
55
Review
skupina A 14. kolo 17404
BK Beroun
BK Kladno
19. 1. 2020
13:00
tělocvična ZŠ Preislerova 57
68
9
22
22
38
42
53
Review
skupina A 15. kolo 17408
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
BK Beroun
1. 2. 2020
10:00
Městská sportovní hala Pavel Podhůrský
Karel Kuška
72
58
13
18
35
25
53
39
Review
skupina A 15. kolo 17407
BK Přeštice
BK Kladno
1. 2. 2020
15:00
Hala TJ Přeštice Jiří Jodl
Tomáš Sklenář
78
68
21
19
39
35
61
59
Review
skupina A 15. kolo 17405
BK Mariánské Lázně
Thermia Karlovy Vary
1. 2. 2020
17:00
Mariánské Lázně Petr Skořepa
Petr Fiala
81
92
11
20
37
40
60
54
78
78
Review
skupina A 15. kolo 17406
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Baník Most (MS)
30. 1. 2020
18:00
Městská sportovní hala č.2 Jiří Jodl
Tomáš Sklenář
100
77
24
23
52
41
74
58
Review
skupina A 16. kolo 17412
BK Lokomotiva Plzeň B
Thermia Karlovy Vary
2. 2. 2020
10:00
SH Plzeň - hala č.4 Jiří Jodl
Klára Buňková
49
82
18
29
35
44
41
62
Review
skupina A 16. kolo 17410
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
BK Kladno
2. 2. 2020
10:00
Městská sportovní hala Lubomír Porvich
Karel Kuška
58
96
16
23
27
48
38
74
Review
skupina A 16. kolo 17409
BK Přeštice
BK Beroun
2. 2. 2020
10:00
Hala TJ Přeštice Jan Karásek
Miroslav Hasák
84
69
24
17
56
32
70
51
Review
skupina A 16. kolo 17411
BK Mariánské Lázně
BK Baník Most (MS)
2. 2. 2020
11:00
Mariánské Lázně Roman Kinka
Matěj Heřman
119
31
22
3
54
9
85
21
Review
skupina A 17. kolo 17415
BK Baník Most (MS)
BA Tygři Louny B
11. 2. 2020
16:30
Sportovní hala Most - malá hala Nicole Šeferová
Anna Chojnacká
73
62
22
20
45
33
61
54
Review
skupina A 17. kolo 17414
BK Kladno
BK Mariánské Lázně
15. 2. 2020
18:00
Hala 5. ZŠ Kladno Radek Šťavík
Lucie Moravcová
65
84
13
26
29
40
45
67
Review
skupina A 17. kolo 17413
BK Beroun
BK Lokomotiva Plzeň B
17. 2. 2020
18:30
tělocvična ZŠ Preislerova Michal Dub
Miloslav Jon
64
89
25
14
37
39
50
66
Review
skupina A 18. kolo 17418
BK Kladno
BK Lokomotiva Plzeň B
16. 2. 2020
09:00
Hala 5. ZŠ Kladno Lucie Moravcová
Radek Šťavík
73
88
25
16
43
37
65
63
Review
skupina A 18. kolo 17419
BK Přeštice
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
15. 2. 2020
16:00
Hala TJ Přeštice Pavel Podhůrský
Lubomír Porvich
85
45
17
6
33
19
64
38
Review
skupina A 18. kolo 17417
BK Beroun
BK Mariánské Lázně
21. 2. 2020
18:30
tělocvična ZŠ Preislerova Pavel Strnad
Michal Horník
56
105
15
24
29
53
44
81
Review
skupina A 18. kolo 17416
Thermia Karlovy Vary
BA Tygři Louny B
3. 3. 2020
19:15
Tělocvična ZŠ 1. máje Tadeáš Čabala
Lukáš Gregor
106
35
24
11
47
21
78
27
Review
skupina A 19. kolo 17420
BA Tygři Louny B
BK Beroun
29. 2. 2020
13:00
Hala ZŠ Přemyslovců Sabina Vondráčková
Karolína Vostatková
67
44
16
10
29
18
49
27
Review
skupina A 19. kolo 17422
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Přeštice
29. 2. 2020
14:00
SH Plzeň - hala č.4 Pavel Podhůrský
Radovan Minich
70
54
24
11
39
21
54
39
Review
skupina A 19. kolo 17421
BK Mariánské Lázně
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
29. 2. 2020
17:00
Mariánské Lázně Václav Galajda
Jiří Jodl
109
62
26
11
53
23
76
40
Review
skupina A 20. kolo 17426
BK Mariánské Lázně
BK Přeštice
1. 3. 2020
11:00
Mariánské Lázně Lubomír Porvich
Jan Hošťálek
112
56
30
8
61
20
91
44
Review
skupina A 20. kolo 17424
BA Tygři Louny B
BK Kladno
1. 3. 2020
12:00
Hala ZŠ Přemyslovců Sabina Vondráčková
Karolína Vostatková
33
86
3
22
7
47
22
63
Review
skupina A 20. kolo 17425
BK Lokomotiva Plzeň B
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
1. 3. 2020
12:30
SH Plzeň - hala č.4 Jiří Jodl
Martin Bílek
78
60
20
15
45
30
58
45
Review
skupina A 20. kolo 17423
BK Baník Most (MS)
Thermia Karlovy Vary
19. 2. 2020
17:30
Sportovní hala Most - malá hala Nicole Šeferová
Anna Chojnacká
41
92
14
17
18
43
34
67
Review

Data nejsou momentálně dostupná.

Data nejsou momentálně dostupná.

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Loko Plzeň B 16 25.1 6.1 6.1 /11.6 52.4 19.5
BK Mariánské Lázně 16 38.2 4.0 10.6 /18.9 56.3 10.4
Tygři Louny B 16 17.6 2.4 6.0 /13.8 43.4 16.6
Jiskra Domažlice (MS) 16 24.0 3.8 9.1 /18.6 49.0 14.6
Thermia K. Vary 16 39.3 2.2 9.9 /18.8 52.6 14.5
BK Kladno 16 30.6 2.4 10.1 /19.9 50.8 19.8
Baník Most (MS) 16 25.3 1.3 7.9 /16.2 49.0 12.6
BK Beroun 16 21.1 1.4 5.8 /14.2 40.8 0.0
BK Přeštice 16 27.0 1.8 7.3 /17.6 41.6 0.0
Slovan Varnsdorf 17 28.3 2.6 8.5 /17.6 48.5 15.5
Válečníci Děčín B 17 24.4 3.3 7.1 /16.1 44.0 16.9
BA 2006´Roudnice n. L. B 15 23.9 1.1 8.9 /20.2 44.1 16.5
BK R&J EBC Mělník 14 17.3 3.2 5.4 /14.2 38.2 16.0
BKj Kralupy 15 22.0 2.3 3.5 /9.7 36.3 12.7
Tygři Praha B 16 32.4 5.8 7.8 /14.9 52.3 5.5
AŠ Mladá Boleslav 15 20.0 2.1 6.7 /14.8 45.2 13.6
BK Č. Brod 15 27.1 4.5 10.2 /22.8 44.7 16.3
Medvědi Tábor 16 21.2 3.9 6.6 /15.7 42.2 17.1
BC Benešov 16 19.8 3.3 6.7 /15.2 44.0 15.8
TJ Sokol BK Chrudim 20 24.3 1.9 6.8 /15.3 44.6 13.1
NAPOS Vysoká n. L. 20 28.7 2.9 7.3 /14.2 51.4 14.3
Sokol Vysoké Mýto 20 21.0 3.0 7.5 /17.7 42.5 11.5
TJ Tesla Pardubice 20 20.7 4.0 5.7 /13.1 43.7 11.2
Sokol Nová Paka 20 32.3 3.9 6.8 /15.0 45.2 13.3
Královští Sokoli 20 18.5 3.7 6.9 /12.6 54.6 14.9
Loko Trutnov 20 17.7 2.7 4.2 /9.6 43.7 14.4
Kanonýři Josefov 20 24.4 4.4 7.0 /15.7 44.7 12.6
TJ Třebíč 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
TJ Znojmo 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SK Žabovřesky 4 14.5 1.3 3.8 /12.6 30.0 9.3
Tygři JBC Brno C 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sokol Šlapanice 16 27.4 3.8 5.2 /9.0 58.0 11.2
Sokol Židlochovice 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Renocar Podolí 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Vyškov 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Loko Břeclav 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Krnov 10 19.8 1.1 5.8 /16.9 34.3 15.8
Start Havířov 10 25.6 3.6 12.2 /21.4 57.0 14.6
SK Bruntál 10 28.3 5.3 9.0 /19.3 46.6 18.0
Snakes B 9 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
NH Ostrava B 8 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Opava B 9 29.7 2.9 7.2 /14.3 50.4 16.7
TBS Přerov 11 18.2 2.3 8.1 /16.6 48.9 18.6
BK Příbor B 11 26.7 6.0 10.8 /19.4 55.6 18.0
BC Nový Jičín 11 18.7 2.9 5.4 /15.3 35.1 15.8
Basket Valmez 10 22.9 3.0 9.8 /20.0 49.0 14.5
BK Lipník 10 31.5 2.7 7.4 /16.0 46.3 15.8
SKB Zlín B 11 4.8 12.6 0.9 /3.3 27.8 0.4
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Žáček Matěj 1 0 1 0 - - -
Zima Jan 4 3 1 0 - - -
Zachar Dominik 1 0 1 0 - - -
Vyplel David 5 3 2 0 - - -
Vyklický Tomáš 5 0 5 0 - - -
Vyhlídal Michal 1 0 1 0 - - -
Vybíral Michal 3 0 3 0 - - -
Vostatková Karolína 7 0 7 0 - - -
Vostatková Natálie 2 0 2 0 - - -
Vondráčková Sabina 9 9 0 0 - - -
Veselý Jiří 11 10 1 0 - - -
Veselý Ondřej 1 1 0 0 - - -
Velda Pavel 3 1 2 0 - - -
Vávra Petr 6 3 3 0 - - -
Urbánek Štěpán 5 4 1 0 - - -
Tomášek Daniel 4 2 2 0 - - -
Tomášek Petr 2 1 1 0 - - -
Tejček Tomáš 5 0 5 0 - - -
Tauber Pavel 2 2 0 0 - - -
Šťavík Radek 9 4 5 0 - - -
Šmíd Pavel 2 2 0 0 - - -
Šeferová Nicole 6 4 2 0 - - -
Ščurek Vojtěch 5 4 1 0 - - -
Suder Lubor 2 1 1 0 - - -
Strnad Pavel 4 4 0 0 - - -
Sokolovský Ladislav 5 0 5 0 - - -
Smetana Jiří 1 1 0 0 - - -
Slovák Roman 3 1 2 0 - - -
Slouková Daniela 2 1 1 0 - - -
Slouková Sandra 2 0 2 0 - - -
Slezák Jiří 18 10 8 0 - - -
Skořepa Petr 2 2 0 0 - - -
Sklenář Tomáš 4 0 4 0 - - -
Skácel Ondřej 1 0 1 0 - - -
Siegfried Jiří 1 0 1 0 - - -
Schmidt David 4 3 1 0 - - -
Shumskyy Vitaliy 4 1 3 0 - - -
Seidl Josef 2 0 2 0 - - -
Sehnal Jiří 18 15 3 0 - - -
Ryvolová Andrea 1 0 1 0 - - -
Rychnavský Christian 1 1 0 0 - - -
Růžička Jan 2 2 0 0 - - -
Přidal Matouš 4 0 4 0 - - -
Pospíšil Zdeněk 3 1 2 0 - - -
Posker Jan 3 1 2 0 - - -
Porvich Lubomír 7 6 1 0 - - -
Podhůrský Pavel 7 3 4 0 - - -
Plecháč Vojtěch 4 2 2 0 - - -
Pilch Marek 8 5 3 0 - - -
Petrisko Lukáš 1 0 1 0 - - -
Perlík Michal 1 1 0 0 - - -
Pavýza Jiří 7 0 7 0 - - -
Ostráková Julie Valerie 2 0 2 0 - - -
Olbort Jan 6 2 4 0 - - -
Nývltová Markéta 4 2 2 0 - - -
Nývltová Eva 4 2 2 0 - - -
Nováková Bára 1 1 0 0 - - -
Nesvadba Miloš 7 5 2 0 - - -
Nedbálek Petr 2 1 1 0 - - -
Moravcová Lucie 3 1 2 0 - - -
Minich Radovan 4 2 2 0 - - -
Mikšík Milan 2 2 0 0 - - -
Michlík Radek 2 1 1 0 - - -
Menšík Jan 6 5 1 0 - - -
Matějček Josef 5 4 1 0 - - -
Martinovská Michaela 3 3 0 0 - - -
Martínek Karel 7 5 2 0 - - -
Mareš Jan 2 1 1 0 - - -
Mareš Štěpán 8 4 4 0 - - -
Málek Jan 1 0 1 0 - - -
Machálek Jan 3 3 0 0 - - -
Lysov Fedor 5 1 4 0 - - -
Lunhul Vladislav 1 0 1 0 - - -
Lošťák Jan 6 2 4 0 - - -
Liška Jaroslav 6 5 1 0 - - -
Lepší Tereza 3 3 0 0 - - -
Lejčko Jan 1 0 1 0 - - -
Latík Zdeněk 2 2 0 0 - - -
Lahovská Barbora 1 1 0 0 - - -
Kvíz Leoš 1 0 1 0 - - -
Květoňová Eva 9 0 9 0 - - -
Kuška Karel 5 1 4 0 - - -
Kuspišová Nikol 1 0 1 0 - - -
Kunclová Natálie 5 3 2 0 - - -
Kučírek Pavel 6 2 4 0 - - -
Křápek Petr 9 4 5 0 - - -
Križanová Johana 4 3 1 0 - - -
Krejčiřík Jiří 10 7 3 0 - - -
Kraváček Břetislav 5 1 4 0 - - -
Kozák Pavel 1 0 1 0 - - -
Koudela Martin 2 2 0 0 - - -
Kostelníková Stela 1 0 1 0 - - -
Kopecká Barbora 1 0 1 0 - - -
Konvička Jan 2 2 0 0 - - -
Kohout Marek 2 2 0 0 - - -
Kočí Jaroslav 9 6 3 0 - - -
Kočárník Vojta 1 0 1 0 - - -
Klapetek René 4 1 3 0 - - -
Kinka Roman 5 3 2 0 - - -
Kesler Vladimír 3 1 2 0 - - -
Kejklíček Roman 1 1 0 0 - - -
Kavka Radim 2 0 2 0 - - -
Kavan Jonáš 2 2 0 0 - - -
Karásek Jan 7 7 0 0 - - -
Kapl Antonín 1 1 0 0 - - -
Jurda Aleš 2 2 0 0 - - -
Juránek Zdeněk 9 4 5 0 - - -
Jon Miloslav 6 1 5 0 - - -
Jodl Jiří 8 7 1 0 - - -
Jiříček Petr 2 1 1 0 - - -
Jeřábek Antonín 2 0 2 0 - - -
Jedličková Kateřina 4 3 1 0 - - -
Jaroš Milan 2 1 1 0 - - -
Jansová Kristýna 6 3 3 0 - - -
Janík Karel 8 6 2 0 - - -
Chojnacká Anna 4 2 2 0 - - -
Chodura Ondřej 3 1 2 0 - - -
Chaloupka Libor 6 4 2 0 - - -
Hynková Klára 9 4 5 0 - - -
Hudec Filip 3 3 0 0 - - -
Hruška Tomáš 4 2 2 0 - - -
Hošťálek Jan 4 0 4 0 - - -
Hošek Václav 2 2 0 0 - - -
Horník Michal 3 0 3 0 - - -
Holeš Daniel 1 1 0 0 - - -
Holaň Dominik 2 0 2 0 - - -
Heřman Matěj 2 0 2 0 - - -
Hejnic Jan 2 2 0 0 - - -
Hasák Miroslav 6 0 6 0 - - -
Hána Michal 1 1 0 0 - - -
Hackl Filip 8 2 6 0 - - -
Grobelná Natálie 1 0 1 0 - - -
Grobarčíková Michaela 1 1 0 0 - - -
Gregor Lukáš 3 1 2 0 - - -
Gaska Petr 1 0 1 0 - - -
Galajda Václav 1 1 0 0 - - -
Gabriel Jan 3 0 3 0 - - -
Fučík Bohumír 1 0 1 0 - - -
Frintová Bára 6 3 3 0 - - -
Frána Petr 4 4 0 0 - - -
Foretová Alena 2 1 1 0 - - -
Fiala Petr 1 0 1 0 - - -
Dytrych Miloslav 3 2 1 0 - - -
Dvořák Stanislav 1 1 0 0 - - -
Ďurana Antonín 1 0 1 0 - - -
Dub Michal 8 3 5 0 - - -
Doubková Tereza 4 2 2 0 - - -
Dostal Vojtěch 3 3 0 0 - - -
Dolinek Ivo 5 4 1 0 - - -
Doležal Vratislav 6 4 2 0 - - -
Dokoupil Tomáš 3 3 0 0 - - -
Dočkal Petr 2 0 2 0 - - -
Deliš Vojtěch 1 0 1 0 - - -
Čihák Dominik 1 0 1 0 - - -
Červinková Alžběta 2 1 1 0 - - -
Čarnecký Martin 5 4 1 0 - - -
Čabala Tadeáš 2 1 1 0 - - -
Buryšek Zdeněk 3 2 1 0 - - -
Buršík Petr 2 1 1 0 - - -
Buňková Klára 1 0 1 0 - - -
Bubeníčková Michaela 2 1 1 0 - - -
Brus Lukáš 1 0 1 0 - - -
Bočková Lenka 4 1 3 0 - - -
Boček Martin 1 0 1 0 - - -
Blašková Martina 1 0 1 0 - - -
Bílek Martin 3 0 3 0 - - -
Bešina Marek 4 0 4 0 - - -
Benda Tomáš 6 6 0 0 - - -
Balušková Veronika 2 0 2 0 - - -
Baldíková Bára 2 1 1 0 - - -
Bakajsa Michal 1 0 1 0 - - -
Baďura Ota 9 2 7 0 - - -
Adamcová Michaela 6 2 4 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře