TJ Znojmo

Klub
Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 15. 7. 2019
Petr Kozák
petr.kozak.bmti@strabag.com
724 698 141

Trenér

od: 15. 7. 2019 do 15. 7. 2019
Romana Hamzová
penziony@vinice-hnanice.cz

Trenér

od: 15. 7. 2019
Zdeněk Rechtik
zdenekrechtik@gmail.com
731 317 164

1. asistent trenéra

od: 15. 7. 2019
Romana Hamzová
penziony@vinice-hnanice.cz

Asistent trenéra

od: 15. 7. 2019
Ing. Stanislav Václavek
svaclavek@drevoprodukt.cz

Adresa

TJ Znojmo
F. J. Curie
669 02 Znojmo

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Vítek Bis 2003 18
Jiří Meister 2003 18
Ivo Šalomoun 2005 0 16
Radovan Viktorín 2003 18
Vojtěch Bělík 2006 0 15
Martin Svoboda 2004 17
Michal Dufek 2005 16
Bohumil Jurák 2004 17
Alexandr Šálek 2006 0 15
Radek Berky 2004 17
Aleš Brňák 2006 15
Richard Fiala 2003 180 18
Tadeáš Klučka 2004 17
Martin Trochta 2003 18
Vladimír Knoflíček 2006 0 15
David Král 2005 16
Patrik Adamec 2005 0 16
Milan Tomáš Stráněl 2005 0 16
Kolmý Richard 2006 15
Martin Žalud 2003 18
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
17350 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 18. 1. 2020 Sokol Šlapanice 52:67
17313 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 17. 11. 2019 Sokol Šlapanice 75:79
17284 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 5. 10. 2019 SK Žabovřesky 40:75
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
Turnaj 1 5. 10. 2019
09:00
TJ Třebíč
TJ Znojmo
41
65
9
13
14
30
26
44
skupina D Review
Turnaj 1 5. 10. 2019
11:00
TJ Znojmo
SK Žabovřesky
40
75
10
17
24
37
33
53
skupina D Review
Turnaj 4 20. 10. 2019
13:00
TJ Znojmo
TJ Sokol Židlochovice
102
37
29
11
49
27
78
33
skupina D Review
Turnaj 4 20. 10. 2019
09:15
TJ Znojmo
SK Renocar Podolí
59
67
19
21
33
35
47
46
skupina D Review
Turnaj 9 3. 11. 2019
13:00
TJ Lokomotiva Břeclav
TJ Znojmo
52
87
21
27
33
46
46
68
52
87
skupina D Review
Turnaj 9 3. 11. 2019
11:00
Tygři JBC Brno C
TJ Znojmo
76
48
23
10
44
20
62
39
76
48
skupina D Review
Turnaj 11 17. 11. 2019
09:00
TJ Znojmo
Sokol Šlapanice
75
79
22
18
37
37
57
59
skupina D Review
Turnaj 11 17. 11. 2019
13:00
TJ Znojmo
BK Vyškov
68
61
28
19
44
36
54
51
skupina D Review
Turnaj 13 30. 11. 2019
12:15
TJ Třebíč
TJ Znojmo
54
78
6
26
19
35
39
55
skupina D Review
Turnaj 13 30. 11. 2019
13:45
SK Žabovřesky
TJ Znojmo
54
47
20
10
35
29
47
39
skupina D Review
Turnaj 16 14. 12. 2019
10:45
TJ Sokol Židlochovice
TJ Znojmo
45
74
11
22
24
34
36
50
skupina D Review
Turnaj 16 14. 12. 2019
12:30
SK Renocar Podolí
TJ Znojmo
55
77
18
19
26
38
56
40
skupina D Review
Turnaj 21 4. 1. 2020
13:15
TJ Znojmo
Tygři JBC Brno C
73
56
18
8
39
23
57
41
skupina D Review
Turnaj 21 4. 1. 2020
09:15
TJ Znojmo
TJ Lokomotiva Břeclav
85
53
29
8
44
22
64
35
skupina D Review
Turnaj 23 18. 1. 2020
17:30
BK Vyškov
TJ Znojmo
58
74
17
17
33
40
46
53
58
74
skupina D Review
Turnaj 23 18. 1. 2020
15:30
Sokol Šlapanice
TJ Znojmo
52
67
14
21
26
29
35
50
skupina D Review
Turnaj 25 1. 3. 2020
11:00
Tygři JBC Brno C
TJ Znojmo
61
73
13
22
32
42
51
61
61
73
Skupina D o 1.-3. místo Review
Turnaj 25 1. 3. 2020
13:00
BK Vyškov
TJ Znojmo
55
63
13
17
28
31
46
53
55
63
Skupina D o 1.-3. místo Review
Turnaj 28 8. 3. 2020
13:00
TJ Znojmo
Tygři JBC Brno C
62
67
12
8
27
20
45
43
62
67
Skupina D o 1.-3. místo Review
Turnaj 28 8. 3. 2020
17:00
TJ Znojmo
BK Vyškov
76
53
24
14
42
22
57
41
Skupina D o 1.-3. místo Review
Turnaj 31 28. 3. 2020
00:00
BK Vyškov
TJ Znojmo
Skupina D o 1.-3. místo Preview
Turnaj 31 28. 3. 2020
00:00
Tygři JBC Brno C
TJ Znojmo
Skupina D o 1.-3. místo Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 nadregionální soutěž 2 34