Sp. DDM Uh. Brod

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 12. 7. 2017
Dušan Balija
dusanbalija@seznam.cz
777 002 701

Asistent trenéra

od: 13. 9. 2021
Jonáš Balija
jonasbalija1@seznam.cz

Trenér

od: 13. 9. 2021
Henrich Vereš
hveres@gmail.com

Adresa

TJ Spartak Uherský Brod, z.s.
U Stadionu 2295
688 01 Uherský Brod

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Marek Bačo 2007 0 14
Ladislav Kavka 2006 15
David Machala 2006 15
David Račický 2007 0 14
Adam Matuška 2006 15
Jakub Jón 2006 15
Petr Konrád 2006 15
David Navrátil 2005 0 16
Matouš Beníček 2007 14
Marek Ertelt 2007 0 14
Michael Kohn 2007 14
Antonín Mikulec 2007 0 14
Matěj Sadílek 2006 15
Dalibor Mořický 2006 15
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
17151 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 25. 9. 2021 ČT 66:63
17152 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 25. 9. 2021 ČT 68:67
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 25. 9. 2021
13:00
SKB Česká Třebová
TJ Spartak DDM Uherský Brod
66
63
9
20
35
35
53
55
skupina E Review
1. kolo 25. 9. 2021
15:00
SKB Česká Třebová
TJ Spartak DDM Uherský Brod
68
67
18
19
30
29
34
46
skupina E Review
2. kolo 9. 10. 2021
12:00
SK Renocar Podolí
TJ Spartak DDM Uherský Brod
66
63
16
20
36
37
51
49
skupina E Review
2. kolo 9. 10. 2021
10:00
SK Renocar Podolí
TJ Spartak DDM Uherský Brod
61
65
13
12
26
36
43
51
skupina E Review
3. kolo 28. 10. 2021
16:30
TJ Spartak DDM Uherský Brod
SK UP BCM Olomouc B
skupina E Preview
3. kolo 28. 10. 2021
14:30
TJ Spartak DDM Uherský Brod
SK UP BCM Olomouc B
skupina E Preview
4. kolo 13. 11. 2021
09:00
Basket Kohouti
TJ Spartak DDM Uherský Brod
skupina E Preview
4. kolo 14. 11. 2021
11:00
Basket Kohouti
TJ Spartak DDM Uherský Brod
skupina E Preview
5. kolo 27. 11. 2021
00:00
TJ Spartak DDM Uherský Brod
Basketbal TJ Svitavy
skupina E Preview
5. kolo 27. 11. 2021
00:00
TJ Spartak DDM Uherský Brod
Basketbal TJ Svitavy
skupina E Preview
6. kolo 11. 12. 2021
00:00
TBS Přerov
TJ Spartak DDM Uherský Brod
skupina E Preview
6. kolo 12. 12. 2021
09:00
TBS Přerov
TJ Spartak DDM Uherský Brod
skupina E Preview
7. kolo 8. 1. 2022
00:00
TJ Spartak DDM Uherský Brod
BBK Blansko
skupina E Preview
7. kolo 8. 1. 2022
00:00
TJ Spartak DDM Uherský Brod
BBK Blansko
skupina E Preview
8. kolo 22. 1. 2022
00:00
TJ Spartak DDM Uherský Brod
SKB Česká Třebová
skupina E Preview
8. kolo 22. 1. 2022
00:00
TJ Spartak DDM Uherský Brod
SKB Česká Třebová
skupina E Preview
9. kolo 5. 2. 2022
00:00
TJ Spartak DDM Uherský Brod
SK Renocar Podolí
skupina E Preview
9. kolo 5. 2. 2022
00:00
TJ Spartak DDM Uherský Brod
SK Renocar Podolí
skupina E Preview
10. kolo 19. 2. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc B
TJ Spartak DDM Uherský Brod
skupina E Preview
10. kolo 20. 2. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc B
TJ Spartak DDM Uherský Brod
skupina E Preview
11. kolo 12. 3. 2022
00:00
TJ Spartak DDM Uherský Brod
Basket Kohouti
skupina E Preview
11. kolo 12. 3. 2022
00:00
TJ Spartak DDM Uherský Brod
Basket Kohouti
skupina E Preview
12. kolo 26. 3. 2022
13:00
Basketbal TJ Svitavy
TJ Spartak DDM Uherský Brod
skupina E Preview
12. kolo 26. 3. 2022
11:00
Basketbal TJ Svitavy
TJ Spartak DDM Uherský Brod
skupina E Preview
13. kolo 9. 4. 2022
00:00
TJ Spartak DDM Uherský Brod
TBS Přerov
skupina E Preview
13. kolo 9. 4. 2022
00:00
TJ Spartak DDM Uherský Brod
TBS Přerov
skupina E Preview
14. kolo 23. 4. 2022
10:45
BBK Blansko
TJ Spartak DDM Uherský Brod
skupina E Preview
14. kolo 23. 4. 2022
09:00
BBK Blansko
TJ Spartak DDM Uherský Brod
skupina E Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2018/19 nadregionální soutěž 5 35
2017/18 nadregionální soutěž 1 54
2017/18 kvalifikace o ligu 3 4