Sp. DDM Uh. Brod

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 12. 7. 2017
Dušan Balija
dusanbalija@seznam.cz
777 002 701

Asistent trenéra

od: 13. 9. 2021
Jonáš Balija
jonasbalija1@seznam.cz

Trenér

od: 13. 9. 2021
Henrich Vereš
hveres@gmail.com

Adresa

TJ Spartak Uherský Brod, z.s.
U Stadionu 2295
688 01 Uherský Brod

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Marek Bačo 2007 0 15
Ladislav Kavka 2006 16
David Machala 2006 16
David Račický 2007 0 15
Adam Matuška 2006 16
Jakub Jón 2006 16
Petr Konrád 2006 16
David Navrátil 2005 0 17
Matouš Beníček 2007 15
Ondřej Vašek 2006 16
Marek Ertelt 2007 0 15
Michael Kohn 2007 15
Antonín Mikulec 2007 0 15
Matěj Sadílek 2006 16
Dalibor Mořický 2006 16
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
17251 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 23. 4. 2022 BBK Blansko 80:47
17252 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 23. 4. 2022 BBK Blansko 61:41
17245 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 9. 4. 2022 TBS Přerov 63:78
17246 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 9. 4. 2022 TBS Přerov 71:74
17181 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 27. 3. 2022 Basketbal TJ Svitavy 84:62
17182 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 27. 3. 2022 Basketbal TJ Svitavy 58:43
17237 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 26. 3. 2022 Basketbal TJ Svitavy 93:78
17238 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 26. 3. 2022 Basketbal TJ Svitavy 96:77
17227 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 12. 3. 2022 Basket Kohouti 63:36
17228 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 12. 3. 2022 Basket Kohouti 65:46
17223 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 19. 2. 2022 TJ Spartak DDM Uherský Brod 56:97
17224 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 19. 2. 2022 TJ Spartak DDM Uherský Brod 63:88
17209 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 5. 2. 2022 SK Renocar Podolí 93:52
17210 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 5. 2. 2022 SK Renocar Podolí 78:55
17207 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 22. 1. 2022 ČT 58:62
17208 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 22. 1. 2022 ČT 65:79
17189 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 16. 1. 2022 TBS Přerov 115:48
17190 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 16. 1. 2022 TBS Přerov 78:45
17195 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 8. 1. 2022 BBK Blansko 68:61
17196 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 8. 1. 2022 BBK Blansko 83:44
17171 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 13. 11. 2021 TJ Spartak DDM Uherský Brod 74:51
17172 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 13. 11. 2021 TJ Spartak DDM Uherský Brod 87:47
17167 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 28. 10. 2021 SK UP BCM Olomouc B 80:52
17168 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 28. 10. 2021 SK UP BCM Olomouc B 65:63
17153 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 9. 10. 2021 TJ Spartak DDM Uherský Brod 61:65
17154 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 9. 10. 2021 TJ Spartak DDM Uherský Brod 66:63
17151 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 25. 9. 2021 ČT 66:63
17152 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 25. 9. 2021 ČT 68:67
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 25. 9. 2021
13:00
SKB Česká Třebová
TJ Spartak DDM Uherský Brod
66
63
9
20
35
35
53
55
skupina E Review
1. kolo 25. 9. 2021
15:00
SKB Česká Třebová
TJ Spartak DDM Uherský Brod
68
67
18
19
30
29
34
46
skupina E Review
2. kolo 9. 10. 2021
12:00
SK Renocar Podolí
TJ Spartak DDM Uherský Brod
66
63
16
20
36
37
51
49
skupina E Review
2. kolo 9. 10. 2021
10:00
SK Renocar Podolí
TJ Spartak DDM Uherský Brod
61
65
13
12
26
36
43
51
skupina E Review
3. kolo 28. 10. 2021
16:30
TJ Spartak DDM Uherský Brod
SK UP BCM Olomouc B
65
63
21
19
35
33
41
48
skupina E Review
3. kolo 28. 10. 2021
14:30
TJ Spartak DDM Uherský Brod
SK UP BCM Olomouc B
80
52
12
16
33
27
57
40
skupina E Review
4. kolo 13. 11. 2021
09:00
Basket Kohouti
TJ Spartak DDM Uherský Brod
74
51
22
12
40
28
63
33
skupina E Review
4. kolo 13. 11. 2021
11:00
Basket Kohouti
TJ Spartak DDM Uherský Brod
87
47
18
15
41
19
67
31
skupina E Review
7. kolo 8. 1. 2022
15:00
TJ Spartak DDM Uherský Brod
BBK Blansko
83
44
27
6
41
14
69
30
skupina E Review
7. kolo 8. 1. 2022
13:00
TJ Spartak DDM Uherský Brod
BBK Blansko
68
61
30
17
41
29
51
39
skupina E Review
6. kolo 16. 1. 2022
08:30
TBS Přerov
TJ Spartak DDM Uherský Brod
115
48
30
15
57
31
84
34
skupina E Review
6. kolo 16. 1. 2022
10:30
TBS Přerov
TJ Spartak DDM Uherský Brod
78
45
30
10
41
20
63
32
skupina E Review
8. kolo 22. 1. 2022
15:00
TJ Spartak DDM Uherský Brod
SKB Česká Třebová
65
79
17
17
31
39
50
61
skupina E Review
8. kolo 22. 1. 2022
13:00
TJ Spartak DDM Uherský Brod
SKB Česká Třebová
58
62
13
15
27
33
46
41
skupina E Review
9. kolo 5. 2. 2022
13:00
TJ Spartak DDM Uherský Brod
SK Renocar Podolí
93
52
24
17
47
27
73
40
skupina E Review
9. kolo 5. 2. 2022
15:00
TJ Spartak DDM Uherský Brod
SK Renocar Podolí
78
55
34
11
46
18
64
34
skupina E Review
10. kolo 19. 2. 2022
12:45
SK UP BCM Olomouc B
TJ Spartak DDM Uherský Brod
56
97
9
21
32
43
43
80
skupina E Review
10. kolo 19. 2. 2022
14:15
SK UP BCM Olomouc B
TJ Spartak DDM Uherský Brod
63
88
12
28
30
49
45
68
skupina E Review
11. kolo 12. 3. 2022
09:30
TJ Spartak DDM Uherský Brod
Basket Kohouti
63
36
22
11
29
16
43
27
skupina E Review
11. kolo 12. 3. 2022
11:30
TJ Spartak DDM Uherský Brod
Basket Kohouti
65
46
18
7
29
22
54
28
skupina E Review
12. kolo 26. 3. 2022
13:00
Basketbal TJ Svitavy
TJ Spartak DDM Uherský Brod
96
77
26
18
27
26
18
21
25
12
skupina E Review
12. kolo 26. 3. 2022
11:00
Basketbal TJ Svitavy
TJ Spartak DDM Uherský Brod
93
78
17
14
21
12
24
21
31
31
skupina E Review
5. kolo 27. 3. 2022
10:30
TJ Spartak DDM Uherský Brod
Basketbal TJ Svitavy
84
62
27
18
43
32
67
47
skupina E Review
5. kolo 27. 3. 2022
12:30
TJ Spartak DDM Uherský Brod
Basketbal TJ Svitavy
58
43
13
11
28
25
40
29
skupina E Review
13. kolo 9. 4. 2022
16:00
TJ Spartak DDM Uherský Brod
TBS Přerov
71
74
20
19
43
37
58
56
skupina E Review
13. kolo 9. 4. 2022
14:00
TJ Spartak DDM Uherský Brod
TBS Přerov
63
78
15
18
29
43
41
70
skupina E Review
14. kolo 23. 4. 2022
12:15
BBK Blansko
TJ Spartak DDM Uherský Brod
61
41
18
8
37
16
47
29
skupina E Review
14. kolo 23. 4. 2022
10:30
BBK Blansko
TJ Spartak DDM Uherský Brod
80
47
21
14
35
27
63
38
skupina E Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 nadregionální soutěž 5 41
2018/19 nadregionální soutěž 5 35
2017/18 nadregionální soutěž 1 54
2017/18 kvalifikace o ligu 3 4