Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 17163
BK Brandýs n. Labem
BK R&J EBC Mělník
6. 10. 2018
13:00
ZŠ Na Výsluní Eliška Marečková
Jan Růzha
89
41
21
3
39
15
66
28
Review
skupina A 1. kolo 17164
TJ AŠ Mladá Boleslav
BC Benešov
6. 10. 2018
14:00
IX. základní škola Michal Dub
Michal Bukovský
78
64
15
12
29
27
49
53
Review
skupina A 1. kolo 17166
ŠSK Slaný
SKB Strakonice
6. 10. 2018
14:00
Víceúčelová sportovní hala Josef Matějček
Pavel Strnad
84
66
24
26
45
38
64
51
Review
skupina A 1. kolo 17165
BK Kralupy junior
Sokol Písek Sršni B
6. 10. 2018
17:00
SH Kralupy nad Vltavou Josef Matějček
Pavel Strnad
58
50
13
17
25
28
51
44
Review
skupina A 2. kolo 17167
BK Český Brod
BC Benešov
7. 10. 2018
08:30
Sportovní hala Tomáš Tejček
Miloš Nesvadba
104
54
30
17
52
31
65
38
Review
skupina A 2. kolo 17169
ŠSK Slaný
Sokol Písek Sršni B
7. 10. 2018
11:00
Víceúčelová sportovní hala Pavel Strnad
Josef Matějček
70
77
17
28
41
43
57
61
Review
skupina A 2. kolo 17168
BK Kralupy junior
SKB Strakonice
15. 12. 2018
18:00
STARZ aréna Pavel Šenk
Václav Novák
74
62
27
10
45
31
58
48
Review
skupina A 3. kolo 17171
BC Benešov
BK Kralupy junior
20. 10. 2018
14:00
SH Benešov Tomáš Benda
Jan Málek
49
66
12
16
26
25
40
50
Review
skupina A 3. kolo 17172
BK Brandýs n. Labem
TJ AŠ Mladá Boleslav
20. 10. 2018
14:00
ZŠ Na Výsluní Radek Šťavík
Michal Dub
90
64
31
18
50
27
72
50
Review
skupina A 3. kolo 17173
BK R&J EBC Mělník
BK Český Brod
20. 10. 2018
17:00
Tělocvična IŠST Michal Bukovský
Jaroslav Pazourek
37
82
4
22
16
38
30
58
Review
skupina A 3. kolo 17170
Sokol Písek Sršni B
SKB Strakonice
18. 10. 2018
17:50
Gymnázium Stanislav Dvořák
Bohumír Fučík
96
74
38
17
57
41
77
59
Review
skupina A 4. kolo 17175
BK Brandýs n. Labem
BK Český Brod
21. 10. 2018
09:00
ZŠ Na Výsluní Pavel Strnad
Lucie Moravcová
51
72
19
17
36
31
43
58
Review
skupina A 4. kolo 17176
BK R&J EBC Mělník
TJ AŠ Mladá Boleslav
21. 10. 2018
11:00
Tělocvična IŠST Michal Bukovský
Jaroslav Pazourek
52
60
10
10
22
33
40
47
Review
skupina A 4. kolo 17174
BC Benešov
ŠSK Slaný
21. 10. 2018
15:00
SH Benešov Petr Buršík
Karel Martínek
55
84
11
21
28
45
39
64
Review
skupina A 5. kolo 17177
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Český Brod
3. 11. 2018
11:00
IX. základní škola Martin Koudela
Jaroslav Pazourek
63
78
9
16
22
36
41
57
Review
skupina A 5. kolo 17180
Sokol Písek Sršni B
BC Benešov
3. 11. 2018
11:00
Hala Elim Josef Opava
Miloslav Dytrych
77
57
17
24
36
36
53
44
Review
skupina A 5. kolo 17179
ŠSK Slaný
BK R&J EBC Mělník
3. 11. 2018
16:00
Víceúčelová sportovní hala Radek Šťavík
Filip Hackl
79
24
23
6
44
11
57
20
Review
skupina A 5. kolo 17178
BK Kralupy junior
BK Brandýs n. Labem
3. 11. 2018
17:00
SH Kralupy nad Vltavou Pavel Strnad
Jan Machálek
81
74
15
15
33
33
59
55
Review
skupina A 6. kolo 17182
ŠSK Slaný
BK Brandýs n. Labem
4. 11. 2018
10:00
Víceúčelová sportovní hala Lucie Moravcová
Filip Hackl
90
58
23
13
39
32
60
45
Review
skupina A 6. kolo 17183
SKB Strakonice
BC Benešov
4. 11. 2018
13:30
STARZ aréna Josef Opava
Augustin Koch
65
54
17
13
30
25
50
37
Review
skupina A 6. kolo 17181
BK Kralupy junior
BK R&J EBC Mělník
4. 11. 2018
14:00
SH Kralupy nad Vltavou Pavel Strnad
Josef Matějček
54
37
11
9
27
23
41
29
Review
skupina A 7. kolo 17186
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Kralupy junior
17. 11. 2018
09:30
IX. základní škola Pavel Velda
Miloš Nesvadba
61
72
16
11
34
37
44
50
Review
skupina A 7. kolo 17185
BK R&J EBC Mělník
SKB Strakonice
17. 11. 2018
14:00
Tělocvična IŠST Petr Buršík
Petr Vávra
54
63
10
18
24
30
33
46
Review
skupina A 7. kolo 17184
BK Brandýs n. Labem
Sokol Písek Sršni B
17. 11. 2018
15:30
ZŠ Na Výsluní Luděk Laš
Jan Machálek
91
60
26
31
43
43
75
52
Review
skupina A 7. kolo 17187
BK Český Brod
ŠSK Slaný
17. 11. 2018
15:30
Sportovní hala Jakub Zachara
Jaroslav Pazourek
55
76
14
19
30
31
40
51
Review
skupina A 8. kolo 17190
TJ AŠ Mladá Boleslav
ŠSK Slaný
18. 11. 2018
09:00
IX. základní škola Jan Machálek
Pavel Strnad
57
85
14
24
30
45
41
65
Review
skupina A 8. kolo 17191
BK Český Brod
BK Kralupy junior
18. 11. 2018
09:00
Sportovní hala Tomáš Benda
Jakub Zachara
72
75
30
16
48
45
60
62
Review
skupina A 8. kolo 17188
BK Brandýs n. Labem
SKB Strakonice
18. 11. 2018
10:00
ZŠ Na Výsluní Patricie-Anna Reitzová
Leoš Kvíz
88
73
18
16
47
34
68
58
Review
skupina A 8. kolo 17189
BK R&J EBC Mělník
Sokol Písek Sršni B
18. 11. 2018
11:00
Tělocvična IŠST Petr Buršík
Petr Vávra
56
72
13
25
32
42
42
56
Review
skupina A 9. kolo 17192
BK Kralupy junior
ŠSK Slaný
2. 12. 2018
14:00
SH Kralupy nad Vltavou Josef Matějček
Radek Šťavík
74
70
18
19
39
37
53
57
Review
skupina A 9. kolo 17193
Sokol Písek Sršni B
TJ AŠ Mladá Boleslav
1. 12. 2018
14:00
Sportovní hala Sokol Miloslav Dytrych
Bohumír Fučík
75
81
11
17
29
33
46
53
71
71
Review
skupina A 9. kolo 17195
BC Benešov
BK Brandýs n. Labem
1. 12. 2018
14:15
SH Benešov Michal Vyhlídal
Patricie-Anna Reitzová
58
93
13
26
30
46
49
70
Review
skupina A 9. kolo 17194
SKB Strakonice
BK Český Brod
1. 12. 2018
15:00
STARZ aréna Stanislav Dvořák
Augustin Koch
58
63
11
16
19
33
39
52
Review
skupina A 10. kolo 17196
Sokol Písek Sršni B
BK Český Brod
2. 12. 2018
09:00
Sportovní hala Sokol Miloslav Dytrych
Bohumír Fučík
41
79
9
28
17
48
27
63
Review
skupina A 10. kolo 17197
SKB Strakonice
TJ AŠ Mladá Boleslav
2. 12. 2018
09:00
STARZ aréna Stanislav Dvořák
Augustin Koch
65
75
21
22
34
40
54
55
Review
skupina A 10. kolo 17198
BC Benešov
BK R&J EBC Mělník
2. 12. 2018
10:00
SH Benešov Petr Buršík
Jan Růzha
49
43
10
8
20
18
30
27
Review
skupina A 11. kolo 17199
BC Benešov
BK Český Brod
15. 12. 2018
09:00
SH Benešov Karel Martínek
Lenka Bočková
47
88
13
20
22
40
36
62
Review
skupina A 11. kolo 17201
Sokol Písek Sršni B
ŠSK Slaný
15. 12. 2018
13:00
Sportovní hala Sokol Stanislav Dvořák
Michal Hána
54
88
16
27
26
47
39
73
Review
skupina A 11. kolo 17200
SKB Strakonice
BK Kralupy junior
15. 12. 2018
16:00
STARZ aréna Pavel Šenk
Václav Novák
56
63
15
21
26
31
35
47
Review
skupina A 12. kolo 17202
BK R&J EBC Mělník
BK Brandýs n. Labem
16. 12. 2018
10:00
Tělocvična IŠST Michal Bukovský
Lucie Moravcová
77
81
9
23
30
48
46
71
Review
skupina A 12. kolo 17204
Sokol Písek Sršni B
BK Kralupy junior
16. 12. 2018
10:00
Sportovní hala Sokol Josef Opava
Augustin Koch
40
56
10
10
22
20
28
36
Review
skupina A 12. kolo 17205
SKB Strakonice
ŠSK Slaný
16. 12. 2018
11:00
STARZ aréna Pavel Šenk
Václav Novák
47
80
6
21
23
41
35
63
Review
skupina A 12. kolo 17203
BC Benešov
TJ AŠ Mladá Boleslav
16. 12. 2018
15:00
SH Benešov Jakub Zachara
Tomáš Tejček
82
74
20
19
39
38
58
52
Review
skupina A 13. kolo 17208
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK R&J EBC Mělník
12. 1. 2019
11:00
IX. základní škola Jan Mareš
Petr Vávra
54
33
8
6
19
17
37
23
Review
skupina A 13. kolo 17206
ŠSK Slaný
BC Benešov
12. 1. 2019
14:00
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Filip Hackl
95
38
28
7
52
15
73
21
Review
skupina A 13. kolo 17207
BK Český Brod
BK Brandýs n. Labem
12. 1. 2019
14:30
Sportovní hala Petr Buršík
Luděk Laš
87
69
23
6
44
26
68
45
Review
skupina A 14. kolo 17211
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Brandýs n. Labem
13. 1. 2019
08:30
Sportovní hala Ml. Boleslav Petr Vávra
50
64
15
18
30
27
43
44
Review
skupina A 14. kolo 17212
BK Český Brod
BK R&J EBC Mělník
13. 1. 2019
10:00
Sportovní hala Petr Buršík
Luděk Laš
71
44
21
11
41
21
57
31
Review
skupina A 14. kolo 17210
BK Kralupy junior
BC Benešov
13. 1. 2019
14:00
SH Kralupy nad Vltavou Josef Matějček
Filip Hackl
82
32
23
1
50
19
67
21
Review
skupina A 14. kolo 17209
SKB Strakonice
Sokol Písek Sršni B
10. 1. 2019
19:45
STARZ aréna Michal Pivovarský
Augustin Koch
92
32
25
13
57
18
79
24
Review
skupina A 15. kolo 17214
BK Brandýs n. Labem
ŠSK Slaný
23. 2. 2019
12:00
ZŠ Na Výsluní Jan Mareš
Petr Vávra
61
75
10
27
25
38
60
71
Review
skupina A 15. kolo 17215
BC Benešov
SKB Strakonice
26. 1. 2019
15:00
SH Benešov Karel Martínek
Lenka Bočková
50
51
15
9
28
24
43
42
Review
skupina A 15. kolo 17213
BK R&J EBC Mělník
BK Kralupy junior
26. 1. 2019
17:00
Tělocvična IŠST Leoš Kvíz
40
91
4
25
16
36
32
65
Review
skupina A 16. kolo 17216
BK Český Brod
TJ AŠ Mladá Boleslav
27. 1. 2019
09:00
Sportovní hala Tomáš Tejček
Martin Koudela
77
58
31
9
57
20
71
37
Review
skupina A 16. kolo 17219
BC Benešov
Sokol Písek Sršni B
27. 1. 2019
09:00
SH Benešov Karel Martínek
Lenka Bočková
57
69
14
18
33
27
51
44
Review
skupina A 16. kolo 17218
BK R&J EBC Mělník
ŠSK Slaný
27. 1. 2019
11:00
Tělocvična IŠST Jan Machálek
Leoš Kvíz
50
76
21
15
25
33
37
53
Review
skupina A 16. kolo 17217
BK Brandýs n. Labem
BK Kralupy junior
8. 3. 2019
17:00
ZŠ Na Výsluní Pavel Velda
Patricie-Anna Reitzová
56
87
14
19
22
41
39
61
Review
skupina A 17. kolo 17222
ŠSK Slaný
TJ AŠ Mladá Boleslav
9. 2. 2019
09:00
Víceúčelová sportovní hala Michal Dub
Lucie Moravcová
108
44
23
10
54
23
84
32
Review
skupina A 17. kolo 17220
SKB Strakonice
BK Brandýs n. Labem
9. 2. 2019
15:00
STARZ aréna Michal Kuncl
Lukáš Kalabza
74
48
14
14
31
27
57
38
Review
skupina A 17. kolo 17221
Sokol Písek Sršni B
BK R&J EBC Mělník
9. 2. 2019
16:00
Sportovní hala Sokol Michal Kocián
Václav Novák
62
40
19
13
36
18
47
32
Review
skupina A 17. kolo 17223
BK Kralupy junior
BK Český Brod
9. 2. 2019
18:00
SH Kralupy nad Vltavou Josef Matějček
Jaroslav Pazourek
85
46
16
19
41
29
63
37
Review
skupina A 18. kolo 17224
Sokol Písek Sršni B
BK Brandýs n. Labem
10. 2. 2019
09:00
Sportovní hala Sokol Michal Kocián
Václav Novák
75
71
14
21
34
33
54
56
Review
skupina A 18. kolo 17227
ŠSK Slaný
BK Český Brod
10. 2. 2019
10:00
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Nicole Šeferová
81
62
18
10
40
26
64
43
Review
skupina A 18. kolo 17225
SKB Strakonice
BK R&J EBC Mělník
10. 2. 2019
11:00
STARZ aréna Michal Kuncl
Lukáš Kalabza
70
38
14
15
35
20
54
27
Review
skupina A 18. kolo 17226
BK Kralupy junior
TJ AŠ Mladá Boleslav
10. 2. 2019
12:00
SH Kralupy nad Vltavou Josef Matějček
Jaroslav Pazourek
76
59
20
18
40
29
58
43
Review
skupina A 19. kolo 17229
TJ AŠ Mladá Boleslav
SKB Strakonice
23. 2. 2019
10:00
IX. základní škola Michal Vyhlídal
Jakub Zachara
65
89
17
19
34
31
39
64
Review
skupina A 19. kolo 17228
BK Český Brod
Sokol Písek Sršni B
23. 2. 2019
13:00
Sportovní hala Karel Martínek
92
57
32
8
55
24
70
47
Review
skupina A 19. kolo 17230
BK R&J EBC Mělník
BC Benešov
23. 2. 2019
16:00
Tělocvična IŠST Jaroslav Pazourek
Michal Bukovský
80
44
18
17
35
27
61
39
Review
skupina A 20. kolo 17232
TJ AŠ Mladá Boleslav
Sokol Písek Sršni B
24. 2. 2019
08:45
Sportovní hala Ml. Boleslav Pavel Velda
Miloš Nesvadba
57
29
12
8
33
15
48
25
Review
skupina A 20. kolo 17231
ŠSK Slaný
BK Kralupy junior
17. 2. 2019
10:00
Víceúčelová sportovní hala Michal Dub
Filip Hackl
56
50
9
14
21
23
43
36
Review
skupina A 20. kolo 17233
BK Český Brod
SKB Strakonice
24. 2. 2019
11:00
Sportovní hala Pavel Strnad
Petr Vávra
84
78
26
21
52
42
65
57
Review
skupina A 20. kolo 17234
BK Brandýs n. Labem
BC Benešov
24. 2. 2019
11:30
ZŠ Na Výsluní Jan Mareš
Lucie Moravcová
122
46
29
12
63
24
98
36
Review

Data nejsou momentálně dostupná.

Data nejsou momentálně dostupná.

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Brandýs n. L. 20 25.7 5.3 8.8 /15.8 55.9 16.0
BK R&J EBC Mělník 18 17.6 2.0 5.2 /12.7 41.0 17.4
AŠ Mladá Boleslav 20 24.9 1.9 7.0 /17.6 39.9 16.0
BC Benešov 18 18.4 2.4 8.6 /17.8 48.1 16.8
BKj Kralupy 20 25.7 3.1 11.3 /21.1 53.4 17.0
Sokol Písek Sršni B 20 20.4 3.9 7.2 /16.0 45.0 17.0
ŠSK Slaný 20 32.3 1.3 9.7 /18.0 53.8 16.5
SKB Strakonice 16 25.3 2.9 8.3 /18.7 44.1 12.8
BK Č. Brod 20 26.6 3.5 9.6 /19.8 48.5 16.8
SKB Rokycany 16 27.3 3.9 8.8 /16.2 54.4 16.8
Tygři Louny 16 30.3 4.9 6.6 /14.7 45.1 14.6
Válečníci Děčín 14 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
TJ Klášterec 16 18.7 0.8 5.0 /14.9 33.5 15.9
BA 2006´Roudnice n. L. B 16 26.6 3.4 7.3 /14.7 49.6 12.6
Válečníci Děčín B 14 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sokol Bor 16 11.3 2.0 4.2 /10.3 40.9 7.8
BK Sokolov 16 31.7 1.9 8.3 /18.6 44.4 16.6
BK Mariánské Lázně 16 35.6 3.3 10.5 /18.4 57.1 13.1
TJ Sokol BK Chrudim 24 30.4 2.1 7.6 /16.7 45.6 13.9
Kanonýři Josefov 22 19.6 4.3 6.0 /12.7 47.3 13.7
BK Přelouč 24 29.0 4.8 5.5 /12.8 43.0 16.0
BVK Holice 24 24.7 4.7 8.1 /15.5 52.3 9.6
Sokol Vysoké Mýto 24 19.5 3.1 5.5 /10.5 52.4 12.4
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 22 27.2 2.5 6.5 /14.0 46.4 13.1
Basketbal TJ Svitavy 20 18.2 1.8 5.1 /12.2 41.8 9.6
Sokol N. Paka 22 26.9 2.7 7.4 /16.9 43.8 13.0
ADFORS Basket Litomyšl 22 22.1 2.5 4.7 /12.3 38.1 16.3
Loko Trutnov 20 18.4 4.9 6.2 /14.8 41.9 14.4
Jiskra Kyjov 24 32.4 4.8 8.0 /16.6 48.4 13.4
SAM Brno B 12 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Vyškov 24 36.2 2.1 9.8 /21.7 45.1 18.1
Tygři JBC Brno B 14 3.4 0.5 2.1 /4.4 48.4 3.1
BBK Blansko 16 15.6 1.4 3.9 /9.3 42.0 9.0
Sp. DDM Uh. Brod 12 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BBK DS Brno 22 12.6 0.6 4.0 /10.9 36.9 12.4
Start Havířov 15 20.0 3.9 8.4 /19.1 44.1 9.9
BK Lipník 15 19.1 2.2 9.0 /20.3 44.3 15.9
Snakes B 12 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SK Bruntál 16 27.7 3.6 7.4 /15.3 48.4 18.4
Krnov 16 25.5 2.9 6.4 /16.0 40.1 17.8
SKB Zlín B 15 15.9 11.6 2.8 /5.8 48.3 0.8
BK Příbor 15 16.9 4.7 9.6 /17.5 54.8 15.5
NH Ostrava B 14 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BC Nový Jičín 16 22.3 2.6 9.8 /20.4 48.0 15.1
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zima Jan 6 3 3 0 - - -
Zemánek Adam 5 0 5 0 - - -
Zavřel Maxmilian 12 0 12 0 - - -
Zachara Jakub 5 3 2 0 - - -
Vyplel David 1 1 0 0 - - -
Vyhlídal Michal 4 2 2 0 - - -
Vybíral Michal 6 2 4 0 - - -
Votrubcová Klára 1 0 1 0 - - -
Vostatková Natálie 3 0 3 0 - - -
Vondráčková Sabina 2 2 0 0 - - -
Vildová Linda 1 0 1 0 - - -
Veselý Jiří 4 3 1 0 - - -
Velda Pavel 5 4 1 0 - - -
Vávra Petr 7 2 5 0 - - -
Urbánek Štěpán 11 10 1 0 - - -
Toboláková Barbora 1 1 0 0 - - -
Tichov Michael 1 1 0 0 - - -
Tejček Tomáš 3 2 1 0 - - -
Tauber Pavel 4 1 3 0 - - -
Šuláková Pavlína 3 0 3 0 - - -
Šťavík Radek 5 2 3 0 - - -
Šrámková Sandra 1 0 1 0 - - -
Špaček Jan 8 6 2 0 - - -
Šorf Martin 4 2 2 0 - - -
Šmíd Pavel 1 1 0 0 - - -
Šlaj Jiří 1 0 1 0 - - -
Šenk Pavel 3 3 0 0 - - -
Šeferová Nicole 1 0 1 0 - - -
Šebesta Zdeněk 8 3 5 0 - - -
Ščurek Vojtěch 5 5 0 0 - - -
Svojanovský Daniel 1 0 1 0 - - -
Svoboda Karel 2 1 1 0 - - -
Suder Lubor 3 0 3 0 - - -
Strnad Pavel 9 5 4 0 - - -
Stáňa Lukáš 2 2 0 0 - - -
Sokolovský Ladislav 2 1 1 0 - - -
Sochor Filip 2 0 2 0 - - -
Snopková Barbora 1 0 1 0 - - -
Smelty Jiří 1 1 0 0 - - -
Slouková Sandra 2 0 2 0 - - -
Slouková Daniela 2 2 0 0 - - -
Slezák Filip 4 2 2 0 - - -
Slezák Jiří 4 2 2 0 - - -
Slavík Josef 4 1 3 0 - - -
Sládek Ondřej 1 1 0 0 - - -
Skořepa Petr 1 1 0 0 - - -
Sklenář Tomáš 1 0 1 0 - - -
Skácel Ondřej 1 0 1 0 - - -
Schmidt David 4 2 2 0 - - -
Sekáč Martin 12 12 0 0 - - -
Sehnal Jiří 4 4 0 0 - - -
Sedláčková Magdalena 1 1 0 0 - - -
Sedláček Jan František 2 1 1 0 - - -
Rychnavský Christian 1 1 0 0 - - -
Růžička Martin 2 1 1 0 - - -
Růzha Jan 3 1 2 0 - - -
Rusz Ondřej 7 2 5 0 - - -
Reitzová Patricie-Anna 3 1 2 0 - - -
Reichl Petr 2 2 0 0 - - -
Račanský Martin 6 1 5 0 - - -
Poživil Jaroslav 3 2 1 0 - - -
Poul Matěj 10 6 4 0 - - -
Pospíšil Zdeněk 5 1 4 0 - - -
Posker Jan 6 2 4 0 - - -
Porvich Lubomír 4 3 1 0 - - -
Polda Tomáš 2 1 1 0 - - -
Pokorný Tomáš 4 2 2 0 - - -
Plecháč Vojtěch 10 6 4 0 - - -
Pivovarský Michal 1 1 0 0 - - -
Pilch Marek 4 0 4 0 - - -
Pazourek Jaroslav 9 3 6 0 - - -
Panák Daniel 6 3 3 0 - - -
Opletal Petr 4 2 2 0 - - -
Opava Josef 3 3 0 0 - - -
Olbort Jan 10 5 5 0 - - -
Nývltová Markéta 4 2 2 0 - - -
Nývltová Eva 4 2 2 0 - - -
Novotný Tomáš 2 2 0 0 - - -
Novák Václav 5 0 5 0 - - -
Nevřela Tomáš 2 1 1 0 - - -
Nesvadba Miloš 6 1 5 0 - - -
Nesper Jindřich 1 0 1 0 - - -
Němec Karel 5 1 4 0 - - -
Nedbálek Petr 2 0 2 0 - - -
Mužík Jiří 2 0 2 0 - - -
Mrázek Michal 1 1 0 0 - - -
Moravcová Lucie 5 1 4 0 - - -
Minich Radovan 10 7 3 0 - - -
Mikulec Ivo 9 0 9 0 - - -
Mikšík Milan 2 2 0 0 - - -
Menšík Jan 4 4 0 0 - - -
Meisner Matyáš 6 3 3 0 - - -
Matějček Josef 10 8 2 0 - - -
Martinovská Michaela 1 1 0 0 - - -
Martínek Karel 6 4 2 0 - - -
Mareš Roman 3 1 2 0 - - -
Mareš Štěpán 12 7 5 0 - - -
Mareš Jan 4 4 0 0 - - -
Marek Vojtěch 2 0 2 0 - - -
Marečková Eliška 1 1 0 0 - - -
Málek Jan 1 0 1 0 - - -
Machková Romana 3 0 3 0 - - -
Machálek Jan 4 2 2 0 - - -
Lošťák Jan 6 0 6 0 - - -
Liška Jaroslav 8 6 2 0 - - -
Latík Zdeněk 1 0 1 0 - - -
Laš Luděk 3 1 2 0 - - -
Lahovská Barbora 3 1 2 0 - - -
Kvoch Jan 2 2 0 0 - - -
Kvíz Leoš 3 1 2 0 - - -
Kuspišová Nikol 2 0 2 0 - - -
Kunclová Natálie 4 1 3 0 - - -
Kuncl Michal 3 3 0 0 - - -
Kuchař Jan 2 0 2 0 - - -
Kučírek Pavel 2 0 2 0 - - -
Křápek Petr 8 4 4 0 - - -
Kryštof Pavel 2 1 1 0 - - -
Kroupa Radek 4 2 2 0 - - -
Krob Vlastimil 2 0 2 0 - - -
Križanová Johana 5 3 2 0 - - -
Kremser Jakub 1 1 0 0 - - -
Krejčiřík Jiří 4 0 4 0 - - -
Kraváček Břetislav 6 2 4 0 - - -
Krajcigrová Adéla 2 1 1 0 - - -
Krajcigr Jan 6 3 3 0 - - -
Kozel Martin 8 3 5 0 - - -
Kout Jan 2 1 1 0 - - -
Koudela Martin 4 3 1 0 - - -
Kotala Dominik 3 2 1 0 - - -
Konvička Jan 4 4 0 0 - - -
Koch Augustin 7 0 7 0 - - -
Kohout Marek 4 2 2 0 - - -
Kočí Jaroslav 2 2 0 0 - - -
Kocián Michal 2 2 0 0 - - -
Knol Matyáš 4 2 2 0 - - -
Kmošek Jakub 8 6 2 0 - - -
Klapetek René 1 0 1 0 - - -
Kinka Roman 2 0 2 0 - - -
Kesler Vladimír 5 4 1 0 - - -
Kavka Radim 1 0 1 0 - - -
Kašpar Tomáš 4 2 2 0 - - -
Karásek Jan 6 6 0 0 - - -
Karabínová Natálie 3 3 0 0 - - -
Kapounek Petr 2 2 0 0 - - -
Kapl Antonín 1 1 0 0 - - -
Kalabza Lukáš 2 0 2 0 - - -
Jurda Aleš 4 4 0 0 - - -
Josefus Ondřej 4 2 2 0 - - -
Jodl Jiří 2 1 1 0 - - -
Jiříček Pavel 1 0 1 0 - - -
Jiříček Petr 3 2 1 0 - - -
Jedličková Kateřina 9 7 2 0 - - -
Jaroš Milan 8 6 2 0 - - -
Jarolímek Otto 6 4 2 0 - - -
Jansová Kristýna 6 2 4 0 - - -
Jansa Martin 2 2 0 0 - - -
Janík Karel 4 3 1 0 - - -
Ivičič Michal 1 0 1 0 - - -
Chodura Ondřej 2 0 2 0 - - -
Chaloupka Libor 4 4 0 0 - - -
Hynková Klára 1 0 1 0 - - -
Hušek Daniel 6 4 2 0 - - -
Hudec Filip 9 3 6 0 - - -
Hošťálek Jan 6 0 6 0 - - -
Horsáková Natálie 1 1 0 0 - - -
Horký Radim 6 4 2 0 - - -
Holubová Anežka 8 5 3 0 - - -
Holubek Tomáš 1 1 0 0 - - -
Holaň Dominik 2 2 0 0 - - -
Hendrych Jan 1 1 0 0 - - -
Haniš Jiří 1 1 0 0 - - -
Hána Michal 1 0 1 0 - - -
Hackl Filip 5 0 5 0 - - -
Gregor Lukáš 2 0 2 0 - - -
Giecek Adam 1 1 0 0 - - -
Galajda Václav 1 1 0 0 - - -
Fučík Bohumír 3 0 3 0 - - -
Frintová Bára 2 1 1 0 - - -
Frank Vojtěch 1 0 1 0 - - -
Foretová Alena 4 2 2 0 - - -
Fiala Petr 2 1 1 0 - - -
Dytrych Miloslav 3 2 1 0 - - -
Dvořák Stanislav 6 6 0 0 - - -
Ďurana Antonín 1 0 1 0 - - -
Dubnová Lucie 6 3 3 0 - - -
Duben Tomáš 6 3 3 0 - - -
Dub Michal 6 4 2 0 - - -
Drobný Petr 3 1 2 0 - - -
Drobná Jana 1 0 1 0 - - -
Doubková Tereza 6 3 3 0 - - -
Dostal Vojtěch 1 0 1 0 - - -
Doležal Vratislav 1 1 0 0 - - -
Dokoupil Tomáš 4 4 0 0 - - -
Dočkal Petr 6 3 3 0 - - -
Deliš Vojtěch 1 0 1 0 - - -
Černohorský Marek 4 3 1 0 - - -
Čermáková Barbora 2 0 2 0 - - -
Čarnecký Martin 2 2 0 0 - - -
Čada Filip 2 1 1 0 - - -
Čabala Tadeáš 5 3 2 0 - - -
Cibulka Radek 2 1 1 0 - - -
Buryšek Zdeněk 4 4 0 0 - - -
Buršík Petr 6 6 0 0 - - -
Buňková Klára 1 0 1 0 - - -
Bukovský Michal 5 3 2 0 - - -
Bubeníčková Michaela 2 2 0 0 - - -
Brus Lukáš 3 2 1 0 - - -
Brandejs Tomáš 2 1 1 0 - - -
Bočková Lenka 3 0 3 0 - - -
Blašková Martina 2 1 1 0 - - -
Billík Dennis 3 1 2 0 - - -
Benda Tomáš 2 2 0 0 - - -
Balušková Veronika 4 0 4 0 - - -
Baďura Ota 6 5 1 0 - - -
Badinková Natálie 1 0 1 0 - - -
Ašenbrenerová Ingrid 2 1 1 0 - - -
Asztalos Ondřej 1 0 1 0 - - -
Anton Karel 3 3 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře