BK Č. Brod

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Adresa

TJ Slavoj Český Brod, z.s.
Komenského
282 01 Český Brod

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
David Lorenz 2003 186 18 19 14.2 5.9 0.2 1.7/3.6 46.4 1.9
David Kopecký 2003 164 18 16 16.3 6.4 0.2 2.8/5.4 51.7 2.2
Nathan Sapaly 2003 167 18 17 14.1 3.4 1.9 1.7/2.2 76.3 1.8
Matěj Novák 2002 170 19 16 10.1 4.4 0.1 1.2/1.7 70.4 2.9
Jaroslav Vaníček 2002 153 19 17 8.9 3.4 0.5 0.5/1.8 29.0 2.2
Nikola Sapaly 2003 164 18 18 7.6 2.5 0.7 0.6/1.4 42.3 1.2
Tomáš Horský 2002 19 20 5.5 2.3 0.0 1.0/2.6 36.5 2.2
Tomáš Zdobinský 2003 159 18 20 2.3 0.7 0.0 1.0/2.2 45.5 1.5
Matyáš Prell 2003 175 18 10 4.0 0.9 0.6 0.4/0.8 50.0 1.6
Giovanni Mori Ubaldini 2003 166 18 14 2.0 0.6 0.1 0.3/0.9 30.8 1.2
Vít Kratochvíl 2002 19 11 0.5 0.3 0.0 0.0/0.1 0.0 1.4
Vojtěch Benák 2004 17 10 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0 0.1
Martin Kaifer 2004 17 2 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Radek Ritter 2002 19 1 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Filip Frodl 2004 17 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
David Lupoměský 2003 18 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.2
Jonáš Svoboda 2003 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Mičkal 2004 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Rak 2004 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vojtěch Tvrzník 2004 170 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Tožička 2003 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
17443 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 6. 4. 2019 BK Kralupy junior 70:52 17 3 9/16 36% 23
17442 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 24. 3. 2019 ŠSK Slaný 53:52 17 3 9/10 47.4% 15
17440 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 17. 3. 2019 BK Kralupy junior 74:64 24 3 17/22 43.6% 27
17439 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 16. 3. 2019 ŠSK Slaný 71:75 26 1 16/7 69.6% 27
17233 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 24. 2. 2019 SKB Strakonice 84:78 31 7 1/2 33.3% 19
17228 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 23. 2. 2019 Sokol Písek Sršni B 92:57 33 5 11/19 36.7% 16
17227 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 10. 2. 2019 ŠSK Slaný 81:62 17 6 10/15 40% 20
17223 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 9. 2. 2019 BK Kralupy junior 85:46 15 1 13/12 52% 17
17216 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 27. 1. 2019 TJ AŠ Mladá Boleslav 77:58 26 6 7/10 41.2% 17
17212 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 13. 1. 2019 BK R&J EBC Mělník 71:44 29 1 10/6 62.5% 10
17207 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 12. 1. 2019 BK Brandýs n. Labem 87:69 39 1 6/7 46.2% 14
17199 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 15. 12. 2018 BC Benešov 47:88 29 8 6/5 54.5% 20
17196 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 2. 12. 2018 Sokol Písek Sršni B 41:79 25 9 2/10 16.7% 16
17194 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 1. 12. 2018 SKB Strakonice 58:63 22 3 10/3 76.9% 21
17191 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 18. 11. 2018 BK Kralupy junior 72:75 30 1 9/3 75% 10
17187 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 17. 11. 2018 ŠSK Slaný 55:76 23 2 3/5 37.5% 11
17177 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 3. 11. 2018 TJ AŠ Mladá Boleslav 63:78 28 4 10/20 33.3% 13
17175 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 21. 10. 2018 BK Brandýs n. Labem 51:72 28 3 7/3 70% 14
17173 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 20. 10. 2018 BK R&J EBC Mělník 37:82 31 2 14/18 43.8% 8
17167 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 7. 10. 2018 BC Benešov 104:54 41 0 22/11 66.7% 17
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 7. 10. 2018
08:30
BK Český Brod
BC Benešov
104
54
30
17
52
31
65
38
skupina A Review
3. kolo 20. 10. 2018
17:00
BK R&J EBC Mělník
BK Český Brod
37
82
4
22
16
38
30
58
skupina A Review
4. kolo 21. 10. 2018
09:00
BK Brandýs n. Labem
BK Český Brod
51
72
19
17
36
31
43
58
skupina A Review
5. kolo 3. 11. 2018
11:00
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Český Brod
63
78
9
16
22
36
41
57
skupina A Review
7. kolo 17. 11. 2018
15:30
BK Český Brod
ŠSK Slaný
55
76
14
19
30
31
40
51
skupina A Review
8. kolo 18. 11. 2018
09:00
BK Český Brod
BK Kralupy junior
72
75
30
16
48
45
60
62
skupina A Review
9. kolo 1. 12. 2018
15:00
SKB Strakonice
BK Český Brod
58
63
11
16
19
33
39
52
skupina A Review
10. kolo 2. 12. 2018
09:00
Sokol Písek Sršni B
BK Český Brod
41
79
9
28
17
48
27
63
skupina A Review
11. kolo 15. 12. 2018
09:00
BC Benešov
BK Český Brod
47
88
13
20
22
40
36
62
skupina A Review
13. kolo 12. 1. 2019
14:30
BK Český Brod
BK Brandýs n. Labem
87
69
23
6
44
26
68
45
skupina A Review
14. kolo 13. 1. 2019
10:00
BK Český Brod
BK R&J EBC Mělník
71
44
21
11
41
21
57
31
skupina A Review
16. kolo 27. 1. 2019
09:00
BK Český Brod
TJ AŠ Mladá Boleslav
77
58
31
9
57
20
71
37
skupina A Review
17. kolo 9. 2. 2019
18:00
BK Kralupy junior
BK Český Brod
85
46
16
19
41
29
63
37
skupina A Review
18. kolo 10. 2. 2019
10:00
ŠSK Slaný
BK Český Brod
81
62
18
10
40
26
64
43
skupina A Review
19. kolo 23. 2. 2019
13:00
BK Český Brod
Sokol Písek Sršni B
92
57
32
8
55
24
70
47
skupina A Review
20. kolo 24. 2. 2019
11:00
BK Český Brod
SKB Strakonice
84
78
26
21
52
42
65
57
skupina A Review
1. kolo 16. 3. 2019
19:00
BK Český Brod
ŠSK Slaný
71
75
25
20
40
32
55
51
Skupina A 1-3 Review
1. kolo 17. 3. 2019
13:00
BK Český Brod
BK Kralupy junior
74
64
17
12
26
28
52
44
Skupina A 1-3 Review
2. kolo 24. 3. 2019
10:00
ŠSK Slaný
BK Český Brod
53
52
23
7
30
24
43
41
Skupina A 1-3 Review
3. kolo 6. 4. 2019
10:00
BK Kralupy junior
BK Český Brod
70
52
19
13
32
25
55
44
Skupina A 1-3 Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 nadregionální soutěž 4 24
2018/19 nadregionální soutěž 3 28