BC Benešov

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 15. 1. 2008
Tomáš Vaněk
tvanek@post.cz
608 210 281

Trenér

od: 11. 7. 2018
Jakub Malý
JakubMaly@atlas.cz
737 448 337

Statistika

od: 1. 10. 2015
Milan Rýdl
mrydl@atlas.cz
737 523 719

Adresa

Basket Club Benešov, z.s.
Pražského povstání 1804
25601 Benešov

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Josef Seidl 2002 185 19 15 16.1 5.8 0.5 3.1/5.9 52.8 2.4
Václav Bartoš 2003 189 18 12 11.2 4.4 0.5 0.8/2.2 38.5 3.4
Tomáš Svoboda 2004 191 17 15 8.8 1.7 1.0 2.3/4.0 58.3 2.2
Tadeáš Fousek 2002 170 19 18 4.7 1.5 0.3 0.7/1.3 50.0 1.6
Milan Rýdl 2003 187 18 14 5.7 2.2 0.1 1.1/3.5 30.6 1.7
Mirek Brož 2003 193 18 18 3.6 1.6 0.1 0.1/0.6 20.0 1.3
Jan Boublík 2003 170 18 6 8.5 3.5 0.2 1.0/1.8 54.5 0.7
Kryštof Macků 2003 185 18 13 3.6 1.7 0.0 0.2/0.6 37.5 0.8
Jáchym Povolný 2003 178 18 18 2.0 0.6 0.1 0.4/1.1 40.0 2.3
Jan Bobok 2003 174 18 9 2.2 0.6 0.2 0.4/0.7 66.7 0.4
Jindřich Bezdíček 2002 180 19 11 1.5 0.7 0.0 0.0/0.2 0.0 0.7
Matěj Pokorný 2003 178 18 11 1.4 0.5 0.0 0.5/0.5 83.3 2.3
Vojtěch Dvorský 2003 175 18 8 1.6 0.6 0.1 0.0/0.1 0.0 1.0
Martin Hašek 2003 165 18 13 0.5 0.0 0.1 0.3/0.3 100.0 0.7
Jaromír Škorpa 2002 175 19 9 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Petr Lehocký 2003 186 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
David Rakovič 2003 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
17452 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 6. 4. 2019 BK R&J EBC Mělník 64:47 24 2 10/11 47.6% 9
17451 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 23. 3. 2019 BK R&J EBC Mělník 39:50 16 5 3/8 27.3% 21
17234 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 24. 2. 2019 BK Brandýs n. Labem 122:46 17 2 6/12 33.3% 15
17230 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 23. 2. 2019 BK R&J EBC Mělník 80:44 18 1 5/7 41.7% 16
17219 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 27. 1. 2019 Sokol Písek Sršni B 57:69 9 7 18/7 72% 16
17215 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 26. 1. 2019 SKB Strakonice 50:51 12 4 14/11 56% 12
17210 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 13. 1. 2019 BK Kralupy junior 82:32 11 0 10/8 55.6% 15
17206 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 12. 1. 2019 ŠSK Slaný 95:38 18 0 2/8 20% 14
17203 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 16. 12. 2018 TJ AŠ Mladá Boleslav 82:74 21 8 16/7 69.6% 19
17199 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 15. 12. 2018 BK Český Brod 47:88 13 4 9/13 40.9% 13
17198 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 2. 12. 2018 BK R&J EBC Mělník 49:43 16 1 14/12 53.8% 23
17195 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 1. 12. 2018 BK Brandýs n. Labem 58:93 22 1 11/7 61.1% 20
17183 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 4. 11. 2018 SKB Strakonice 65:54 22 1 7/8 46.7% 21
17180 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 3. 11. 2018 Sokol Písek Sršni B 77:57 25 0 7/9 43.8% 12
17174 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 21. 10. 2018 ŠSK Slaný 55:84 23 2 3/9 25% 17
17171 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 20. 10. 2018 BK Kralupy junior 49:66 19 1 8/12 40% 20
17167 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 7. 10. 2018 BK Český Brod 104:54 17 4 8/7 53.3% 24
17164 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 6. 10. 2018 TJ AŠ Mladá Boleslav 78:64 29 1 3/10 23.1% 15
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 6. 10. 2018
14:00
TJ AŠ Mladá Boleslav
BC Benešov
78
64
15
12
29
27
49
53
skupina A Review
2. kolo 7. 10. 2018
08:30
BK Český Brod
BC Benešov
104
54
30
17
52
31
65
38
skupina A Review
3. kolo 20. 10. 2018
14:00
BC Benešov
BK Kralupy junior
49
66
12
16
26
25
40
50
skupina A Review
4. kolo 21. 10. 2018
15:00
BC Benešov
ŠSK Slaný
55
84
11
21
28
45
39
64
skupina A Review
5. kolo 3. 11. 2018
11:00
Sokol Písek Sršni B
BC Benešov
77
57
17
24
36
36
53
44
skupina A Review
6. kolo 4. 11. 2018
13:30
SKB Strakonice
BC Benešov
65
54
17
13
30
25
50
37
skupina A Review
9. kolo 1. 12. 2018
14:15
BC Benešov
BK Brandýs n. Labem
58
93
13
26
30
46
49
70
skupina A Review
10. kolo 2. 12. 2018
10:00
BC Benešov
BK R&J EBC Mělník
49
43
10
8
20
18
30
27
skupina A Review
11. kolo 15. 12. 2018
09:00
BC Benešov
BK Český Brod
47
88
13
20
22
40
36
62
skupina A Review
12. kolo 16. 12. 2018
15:00
BC Benešov
TJ AŠ Mladá Boleslav
82
74
20
19
39
38
58
52
skupina A Review
13. kolo 12. 1. 2019
14:00
ŠSK Slaný
BC Benešov
95
38
28
7
52
15
73
21
skupina A Review
14. kolo 13. 1. 2019
14:00
BK Kralupy junior
BC Benešov
82
32
23
1
50
19
67
21
skupina A Review
15. kolo 26. 1. 2019
15:00
BC Benešov
SKB Strakonice
50
51
15
9
28
24
43
42
skupina A Review
16. kolo 27. 1. 2019
09:00
BC Benešov
Sokol Písek Sršni B
57
69
14
18
33
27
51
44
skupina A Review
19. kolo 23. 2. 2019
16:00
BK R&J EBC Mělník
BC Benešov
80
44
18
17
35
27
61
39
skupina A Review
20. kolo 24. 2. 2019
11:30
BK Brandýs n. Labem
BC Benešov
122
46
29
12
63
24
98
36
skupina A Review
1. kolo 23. 3. 2019
10:00
BK R&J EBC Mělník
BC Benešov
39
50
6
14
22
24
31
37
Skupina A 7-9 Review
2. kolo 6. 4. 2019
09:00
BC Benešov
BK R&J EBC Mělník
64
47
19
17
37
29
54
37
Skupina A 7-9 Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 nadregionální soutěž 6 22
2018/19 nadregionální soutěž 8 18
2016/17 liga 8 14
2015/16 kvalifikace o ligu 1 6
2015/16 liga 7 31