BK Č. Brod

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 31. 8. 2020
Jakub Nekolný
nekolny@cesbrod.cz
725 022 434

Trenér

od: 17. 9. 2020
Aneta Pekárková
aneta.pekarkova@seznam.cz

Asistent trenéra

od: 28. 1. 2020
Martin Dušek
dusekm@gmail.com
723 123 049

Adresa

TJ Slavoj Český Brod, z.s.
Komenského
282 01 Český Brod

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Filip Zhříval 2005 0 17 19 15.1 4.6 1.6 1.1/2.7 40.4 2.1
Matěj Prokeš 2006 175 16 19 12.9 3.7 1.5 0.8/2.0 42.1 1.3
Jakub Zhříval 2006 16 19 8.9 3.4 0.2 1.6/4.2 39.2 3.2
Tomáš Nazarčuk 2006 160 16 15 11.2 3.5 0.9 1.5/2.7 53.7 2.1
František Česal 2004 192 18 13 11.4 5.2 0.0 0.9/1.7 54.5 0.8
Adam Ryl 2005 185 17 9 8.4 3.2 0.1 1.7/3.2 51.7 2.1
Jakub Novák 2005 17 9 7.2 1.7 0.9 1.2/2.9 42.3 3.0
Vít Valenta 2005 182 17 11 3.3 1.5 0.0 0.4/1.1 33.3 0.4
Václav Škola 2005 17 1 12.0 3.0 1.0 3.0/8.0 37.5 2.0
Robin Volek 2007 0 15 3 3.3 1.7 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Bruno Chvalkovský 2007 15 13 0.5 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Petr Šaroch 2005 0 17 2 2.5 0.5 0.5 0.0/0.0 0.0 0.5
Michal Aschenbrenner 2006 16 7 0.6 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0 1.4
Sebastien Vojta 2006 16 14 0.3 0.1 0.0 0.0/0.1 0.0 0.8
Ondřej Novotný 2007 0 15 3 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Samuel Rössler 2007 0 15 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Vojtěch Benák 2004 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ondřej Pelikán 2006 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Mikulec 2005 0 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ondřej Chuchla 2005 0 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tobiáš Vinš 2006 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
17491 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 30. 4. 2022 TJ Slovan Varnsdorf 77:62 21 4 8/15 34.8%
17487 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 24. 4. 2022 BC Kolín 76:70 20 9 3/2 60%
17490 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 10. 4. 2022 TJ Slovan Varnsdorf 74:52 30 2 8/11 42.1%
17488 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 29. 3. 2022 BC Kolín 76:86 29 4 6/5 54.5%
17416 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 13. 3. 2022 BK Český Brod 20:0 0 / %
17412 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 12. 3. 2022 BA LYNX Liberec 77:75 30 1 12/14 46.2%
17393 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 4. 3. 2022 BC Kolín 90:63 20 5 8/10 44.4%
17408 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 20. 2. 2022 BK Teplice 71:93 24 5 8/1 88.9%
17405 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 19. 2. 2022 BKDěč 61:69 19 4 11/8 57.9%
17403 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 6. 2. 2022 Sokol Žižkov B 78:63 20 3 14/22 38.9%
17385 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 1. 2. 2022 BARoun.l. U17B 65:74 15 10 5/3 62.5%
17388 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 9. 1. 2022 TJ AŠ Mladá Boleslav 62:64 19 6 6/3 66.7%
17380 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 12. 12. 2021 BA LYNX Liberec 65:61 18 8 5/7 41.7%
17377 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 11. 12. 2021 TJ Slovan Varnsdorf 71:63 33 0 5/13 27.8%
17373 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 28. 11. 2021 BKDěč 64:68 26 2 10/8 55.6%
17368 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 27. 11. 2021 BK Teplice 77:61 20 4 9/10 47.4%
17364 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 13. 11. 2021 Sokol Žižkov B 42:47 10 6 4/7 36.4%
17354 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 19. 10. 2021 BC Kolín 91:80 31 8 5/12 29.4%
17353 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 10. 10. 2021 BARoun.l. U17B 74:52 17 5 3/11 21.4%
17349 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 9. 10. 2021 TJ AŠ Mladá Boleslav 51:48 20 1 5/14 26.3%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 9. 10. 2021
11:30
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Český Brod
51
48
9
10
20
21
28
34
skupina B Review
2. kolo 10. 10. 2021
14:00
BA 2006´Roudnice n. L.
BK Český Brod
74
52
23
7
43
17
64
33
skupina B Review
3. kolo 19. 10. 2021
19:00
BK Český Brod
BC Kolín
91
80
16
22
45
41
64
65
skupina B Review
5. kolo 13. 11. 2021
15:00
BK Český Brod
Sokol Žižkov B
42
47
11
10
23
16
30
35
skupina B Review
7. kolo 27. 11. 2021
09:00
BK Teplice
BK Český Brod
77
61
27
15
45
25
61
37
skupina B Review
8. kolo 28. 11. 2021
12:30
Válečníci Děčín B
BK Český Brod
64
68
20
16
38
32
56
51
skupina B Review
9. kolo 11. 12. 2021
15:45
BK Český Brod
TJ Slovan Varnsdorf
71
63
20
12
36
31
51
50
skupina B Review
10. kolo 12. 12. 2021
10:00
BK Český Brod
BA LYNX Liberec
65
61
14
13
27
33
41
49
skupina B Review
12. kolo 9. 1. 2022
13:30
BK Český Brod
TJ AŠ Mladá Boleslav
62
64
19
17
29
27
39
33
skupina B Review
11. kolo 1. 2. 2022
17:45
BK Český Brod
BA 2006´Roudnice n. L.
65
74
20
17
32
36
48
60
skupina B Review
16. kolo 6. 2. 2022
12:30
Sokol Žižkov B
BK Český Brod
78
63
21
11
38
28
62
43
skupina B Review
17. kolo 19. 2. 2022
16:00
BK Český Brod
Válečníci Děčín B
61
69
20
17
37
35
45
56
skupina B Review
18. kolo 20. 2. 2022
10:00
BK Český Brod
BK Teplice
71
93
25
18
38
46
48
64
skupina B Review
14. kolo 4. 3. 2022
17:30
BC Kolín
BK Český Brod
90
63
14
10
49
32
67
42
skupina B Review
19. kolo 12. 3. 2022
09:00
BA LYNX Liberec
BK Český Brod
77
75
14
21
33
41
48
56
67
67
skupina B Review
20. kolo 13. 3. 2022
12:15
TJ Slovan Varnsdorf
BK Český Brod
20
0
skupina B Review
2. kolo 29. 3. 2022
19:00
BK Český Brod
BC Kolín
76
86
20
21
34
49
57
73
skupina B3 Review
4. kolo 10. 4. 2022
15:00
BK Český Brod
TJ Slovan Varnsdorf
74
52
27
7
42
17
59
28
skupina B3 Review
1. kolo 24. 4. 2022
14:00
BC Kolín
BK Český Brod
76
70
20
15
41
29
65
41
skupina B3 Review
5. kolo 30. 4. 2022
17:00
TJ Slovan Varnsdorf
BK Český Brod
77
62
17
21
32
33
48
46
skupina B3 Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 nadregionální soutěž 9 19
2019/20 nadregionální soutěž 4 24
2018/19 nadregionální soutěž 3 28