Medvědi Tábor

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 5. 5. 2019
Ing. Zdeněk Kořínek
korinekzd53@gmail.com
725 926 008

Trenér

od: 7. 5. 2019 do 28. 8. 2019
Martin Budín
budinmartin@gmail.com
608 330 476

Trenér

od: 29. 8. 2019
Jiří Plevač
jiri.plevac@seznam.cz
777 043 218

1. asistent trenéra

od: 7. 5. 2019 do 28. 8. 2019
Jiří Plevač
jiri.plevac@seznam.cz
777 043 218

1. asistent trenéra

od: 29. 8. 2019 do 3. 9. 2019
Daniel Budín
srsni.lic@gmail.com

1. asistent trenéra

od: 7. 9. 2019
Martin Budín
budinmartin@gmail.com
608 330 476

Asistent trenéra

od: 29. 8. 2019
Ing. Zdeněk Kořínek
korinekzd53@gmail.com
725 926 008

Adresa

Basketbalový klub Tábor, z.s.
Sezimovská 395
39156 Tábor 4

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Jan Hanzal 2004 172 17 14 10.6 4.4 0.2 1.1/2.6 43.2 2.1
Alexandr Jakl 2004 170 17 16 9.1 3.4 0.2 1.6/3.1 52.0 3.7
Martin Smrž 2004 170 17 12 11.2 3.1 1.5 0.5/1.6 31.6 3.0
Igor Janouch 2003 180 18 12 10.5 4.1 0.4 1.1/2.8 39.4 1.8
Michael Jakl 2003 179 18 13 7.2 2.7 0.4 0.6/1.7 36.4 2.2
Dominik Laszák 2004 172 17 16 4.9 1.8 0.2 0.7/2.1 33.3 0.9
Nikolas Rangl 2004 162 17 16 4.8 1.3 0.5 0.7/1.4 47.8 1.0
Tomáš Maleček 2004 148 17 14 4.6 1.7 0.3 0.3/1.0 28.6 1.4
Vojtěch Břečka 2005 162 16 13 3.2 0.8 0.4 0.5/0.8 60.0 1.5
Šimon Žák 2005 155 16 10 3.0 0.9 0.3 0.3/0.4 75.0 1.5
Vojtěch Wawreyn 2005 185 16 3 8.0 1.0 2.0 0.0/0.0 0.0 2.7
Vojtěch Kořínek 2004 17 1 8.0 3.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Adam Pokorný 2002 0 19 1 4.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Dominik Mráz 2003 0 18 3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Lukáš Králík 2004 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Viktor Tureček 2002 0 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ondřej Fuciman 2003 0 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
17188 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 6. 3. 2020 TJ AŠ Mladá Boleslav 63:50 16 5 3/11 21.4% 21
17208 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 29. 2. 2020 BC Benešov 51:47 13 7 0/3 0% 17
17198 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 16. 2. 2020 BA 2006´Roudnice n. L. B 86:71 34 3 9/17 34.6% 23
17193 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 15. 2. 2020 BK R&J EBC Mělník 73:48 27 5 4/2 66.7% 17
17183 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 1. 2. 2020 BK Český Brod 97:69 21 6 9/10 47.4% 25
17178 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 19. 1. 2020 TJ Slovan Varnsdorf 67:75 24 3 10/18 35.7% 16
17173 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 18. 1. 2020 BKDěč 78:48 24 7 9/5 64.3% 16
17163 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 1. 12. 2019 Tygři Praha B 103:63 22 3 10/5 66.7% 13
17158 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 30. 11. 2019 BK Kralupy junior 42:64 28 1 5/7 41.7% 11
17148 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 14. 11. 2019 BC Benešov 53:44 20 2 7/13 35% 18
17143 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 3. 11. 2019 BK R&J EBC Mělník 48:42 12 3 9/11 45% 20
17138 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 2. 11. 2019 BA 2006´Roudnice n. L. B 74:69 26 3 8/5 61.5% 19
17133 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 20. 10. 2019 BK Český Brod 63:82 22 4 7/8 46.7% 16
17128 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 19. 10. 2019 TJ AŠ Mladá Boleslav 63:51 23 4 5/10 33.3% 19
17123 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 6. 10. 2019 BKDěč 71:40 13 3 5/11 31.3% 11
17118 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 5. 10. 2019 TJ Slovan Varnsdorf 44:46 14 4 6/9 40% 11
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
21. kolo
00:00
BK Medvědi Tábor
Tygři Praha B
skupina B Preview
22. kolo
00:00
BK Medvědi Tábor
BK Kralupy junior
skupina B Preview
2. kolo 5. 10. 2019
15:00
TJ Slovan Varnsdorf
BK Medvědi Tábor
44
46
11
12
23
20
29
34
skupina B Review
3. kolo 6. 10. 2019
09:15
Válečníci Děčín B
BK Medvědi Tábor
71
40
13
6
32
19
60
27
skupina B Review
4. kolo 19. 10. 2019
15:00
BK Medvědi Tábor
TJ AŠ Mladá Boleslav
63
51
11
16
22
28
46
39
skupina B Review
5. kolo 20. 10. 2019
09:30
BK Medvědi Tábor
BK Český Brod
63
82
7
14
29
43
53
65
skupina B Review
6. kolo 2. 11. 2019
16:00
BA 2006´Roudnice n. L. B
BK Medvědi Tábor
74
69
16
12
26
28
46
49
skupina B Review
7. kolo 3. 11. 2019
10:00
BK R&J EBC Mělník
BK Medvědi Tábor
48
42
8
10
19
23
29
30
skupina B Review
8. kolo 14. 11. 2019
19:00
BK Medvědi Tábor
BC Benešov
53
44
15
16
25
24
36
34
skupina B Review
10. kolo 30. 11. 2019
18:00
BK Kralupy junior
BK Medvědi Tábor
42
64
11
8
21
32
32
52
skupina B Review
11. kolo 1. 12. 2019
15:00
Tygři Praha B
BK Medvědi Tábor
103
63
23
14
51
32
73
46
skupina B Review
13. kolo 18. 1. 2020
17:00
BK Medvědi Tábor
Válečníci Děčín B
78
48
14
11
46
28
56
41
skupina B Review
14. kolo 19. 1. 2020
12:30
BK Medvědi Tábor
TJ Slovan Varnsdorf
67
75
19
11
36
40
52
61
skupina B Review
15. kolo 1. 2. 2020
11:00
BK Český Brod
BK Medvědi Tábor
97
69
31
15
50
26
71
48
skupina B Review
17. kolo 15. 2. 2020
15:00
BK Medvědi Tábor
BK R&J EBC Mělník
73
48
16
8
34
22
58
34
skupina B Review
18. kolo 16. 2. 2020
09:30
BK Medvědi Tábor
BA 2006´Roudnice n. L. B
86
71
15
18
35
31
62
44
skupina B Review
20. kolo 29. 2. 2020
17:00
BC Benešov
BK Medvědi Tábor
51
47
13
0
25
11
34
22
skupina B Review
16. kolo 6. 3. 2020
18:30
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Medvědi Tábor
63
50
6
11
24
24
44
40
skupina B Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 nadregionální soutěž 5 23