Medvědi Tábor

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Trenér

od: 29. 8. 2022
Vojtěch Šourek
vojta.sourek@gmail.com
733 702 342

Asistent trenéra

od: 29. 8. 2022
Jiří Plevač
jiri.plevac@seznam.cz
777 043 218

1. asistent trenéra

od: 31. 8. 2022
Vojtěch Žáček
vojta.zacek@gmail.com

Adresa

Basketbalový klub Tábor, z.s.
Sezimovská 395
39156 Tábor 4

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Matěj Candra 2008 14
Filip Pudivítr 2007 15
Radim Kalina 2007 15
Vítek Novotný 2007 15
Jan Slach 2008 14
Vojtěch Tejnor 2008 14
Samuel Tichý 2007 15
Kryštof Jůza 2008 14
Filip Machoň 2007 15
Jakub Sekal 2008 14
Marek Štindl 2007 15
Daniel Herma 2006 16
Viktor Jakl 2007 162 15
Jiří Ševčík 2007 15
Lukáš Kukla 2007 15
Adam Říha 2006 0 16
Michal Šmíd 2007 15
Vojtěch Volf 2008 14
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
17228 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 6. 5. 2023 TJ Jiskra Havlíčkův Brod :
17227 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 22. 4. 2023 BK Medvědi Tábor :
17221 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 18. 3. 2023 BK Lions Jindřichův Hradec :
17216 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 4. 3. 2023 BK Medvědi Tábor :
17214 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 11. 2. 2023 BC Benešov :
17211 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 21. 1. 2023 BK Medvědi Tábor :
17207 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 7. 1. 2023 BK Medvědi Tábor :
17206 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 10. 12. 2022 Kaplice Grizzlies :
17200 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 12. 11. 2022 BK Medvědi Tábor :
17195 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 22. 10. 2022 BK Sojky Pelhřimov :
17193 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 8. 10. 2022 BK Medvědi Tábor :
17190 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 24. 9. 2022 BC Vysočina B 33:58
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 24. 9. 2022
12:00
BK Medvědi Tábor
BC Vysočina B
33
58
12
8
22
21
30
39
33
58
Skupina E Review
2. kolo 8. 10. 2022
00:00
BC Benešov
BK Medvědi Tábor
Skupina E Preview
3. kolo 22. 10. 2022
00:00
BK Medvědi Tábor
BK Sojky Pelhřimov
Skupina E Preview
4. kolo 12. 11. 2022
00:00
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Medvědi Tábor
Skupina E Preview
6. kolo 10. 12. 2022
00:00
BK Medvědi Tábor
Kaplice Grizzlies
Skupina E Preview
7. kolo 7. 1. 2023
00:00
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Medvědi Tábor
Skupina E Preview
8. kolo 21. 1. 2023
00:00
BC Vysočina B
BK Medvědi Tábor
Skupina E Preview
9. kolo 11. 2. 2023
00:00
BK Medvědi Tábor
BC Benešov
Skupina E Preview
10. kolo 4. 3. 2023
00:00
BK Sojky Pelhřimov
BK Medvědi Tábor
Skupina E Preview
11. kolo 18. 3. 2023
00:00
BK Medvědi Tábor
BK Lions Jindřichův Hradec
Skupina E Preview
13. kolo 22. 4. 2023
11:00
Kaplice Grizzlies
BK Medvědi Tábor
Skupina E Preview
14. kolo 6. 5. 2023
00:00
BK Medvědi Tábor
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Skupina E Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 nadregionální soutěž 5 23