BA 2006´Roudnice n. L. B

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 14. 9. 2016
Petr Krištof
petanMP@seznam.cz
724 398 994

Trenér

od: 31. 8. 2018
Jan Rokoš
fefe777@email.cz
605 803 969

1. asistent trenéra

od: 14. 9. 2016
Jan Veselý
janvescom@gmail.com
606 369 503

Asistent trenéra

od: 12. 7. 2017
Jaroslav Pazourek
jaroslav.pazourek@seznam.cz
777 237 909

Adresa

Basketbalová Akademie 2006´ z.s.
Na Kolečku
413 01 Roudnice nad Labem

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Tomáš Slimáček 2003 172 18 11 15.5 6.4 0.3 1.9/4.4 43.8 1.5
Jan Franěk 2003 184 18 12 13.3 5.3 0.2 2.1/4.8 43.1 3.3
Lukáš Malík 2002 181 19 13 10.7 3.8 0.1 2.8/4.3 64.3 2.5
Vojtěch Vrána 2005 170 16 14 7.9 3.0 0.2 1.2/2.4 50.0 2.2
Adam Semerád 2004 165 17 14 6.9 2.3 0.5 0.9/2.1 40.0 2.3
Jan Špringl 2003 189 18 8 6.0 2.9 0.0 0.3/1.5 16.7 3.3
Ondřej Ďuriš 2004 176 17 14 3.4 1.4 0.0 0.6/1.9 30.8 1.3
Vojtěch Černosta 2003 152 18 13 3.7 1.5 0.0 0.6/0.9 66.7 1.1
Martin Kubánek 2005 166 16 12 3.3 1.6 0.0 0.1/1.3 6.3 1.0
Zdeněk Novák 2004 164 17 7 2.7 1.1 0.0 0.4/1.1 37.5 1.7
Adam Brosinger 2004 148 17 14 0.8 0.4 0.0 0.1/0.2 33.3 0.6
Filip Mráz 2005 175 16 1 8.0 4.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
Pavel Kyzivát 2002 150 19 1 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Petr Kubánek 2005 166 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Kyzivát 2005 165 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matěj Kučera 2005 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Aleš Nováček 2002 155 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vojtěch Mikulecký 2005 160 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
17206 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 8. 3. 2020 Tygři Praha B 91:80 0 0 0/0 % 0
17198 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 16. 2. 2020 BK Medvědi Tábor 86:71 29 0 13/21 38.2% 20
17131 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 2. 2. 2020 TJ Slovan Varnsdorf 73:72 27 1 15/7 68.2% 16
17187 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 1. 2. 2020 BKDěč 64:66 23 1 15/13 53.6% 14
17179 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 19. 1. 2020 BC Benešov 61:50 16 3 9/9 50% 13
17169 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 15. 12. 2019 BK R&J EBC Mělník 65:56 18 3 11/18 37.9% 26
17114 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 14. 12. 2019 BK R&J EBC Mělník 63:58 24 3 6/15 28.6% 19
17165 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 1. 12. 2019 BK Český Brod 75:77 32 0 13/12 52% 19
17159 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 30. 11. 2019 TJ AŠ Mladá Boleslav 63:73 25 3 14/10 58.3% 21
17156 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 17. 11. 2019 Tygři Praha B 43:110 18 0 7/9 43.8% 14
17211 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 16. 11. 2019 BK Kralupy junior 74:51 25 0 1/2 33.3% 15
17138 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 2. 11. 2019 BK Medvědi Tábor 74:69 34 1 3/12 20% 15
17137 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 20. 10. 2019 BKDěč 67:52 17 1 15/13 53.6% 11
17191 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 19. 10. 2019 TJ Slovan Varnsdorf 71:67 34 0 3/8 27.3% 20
17119 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 5. 10. 2019 BC Benešov 83:63 37 0 9/21 30% 24
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
21. kolo
00:00
BA 2006´Roudnice n. L. B
BK Český Brod
skupina B Preview
22. kolo
00:00
BA 2006´Roudnice n. L. B
TJ AŠ Mladá Boleslav
skupina B Preview
2. kolo 5. 10. 2019
16:00
BA 2006´Roudnice n. L. B
BC Benešov
83
63
25
22
40
42
63
49
skupina B Review
16. kolo 19. 10. 2019
16:00
BA 2006´Roudnice n. L. B
TJ Slovan Varnsdorf
71
67
20
14
33
41
58
54
skupina B Review
5. kolo 20. 10. 2019
15:00
Válečníci Děčín B
BA 2006´Roudnice n. L. B
67
52
12
6
31
15
48
30
skupina B Review
6. kolo 2. 11. 2019
16:00
BA 2006´Roudnice n. L. B
BK Medvědi Tábor
74
69
16
12
26
28
46
49
skupina B Review
20. kolo 16. 11. 2019
12:00
BK Kralupy junior
BA 2006´Roudnice n. L. B
74
51
16
19
36
29
54
41
skupina B Review
9. kolo 17. 11. 2019
13:00
BA 2006´Roudnice n. L. B
Tygři Praha B
43
110
13
31
23
62
36
81
skupina B Review
10. kolo 30. 11. 2019
14:00
TJ AŠ Mladá Boleslav
BA 2006´Roudnice n. L. B
63
73
25
16
35
38
54
55
skupina B Review
11. kolo 1. 12. 2019
11:45
BK Český Brod
BA 2006´Roudnice n. L. B
75
77
14
21
39
32
57
50
skupina B Review
1. kolo 14. 12. 2019
10:00
BA 2006´Roudnice n. L. B
BK R&J EBC Mělník
63
58
16
12
39
22
54
35
skupina B Review
12. kolo 15. 12. 2019
10:00
BK R&J EBC Mělník
BA 2006´Roudnice n. L. B
65
56
20
17
36
36
48
50
skupina B Review
14. kolo 19. 1. 2020
09:00
BC Benešov
BA 2006´Roudnice n. L. B
61
50
12
17
28
26
51
34
skupina B Review
15. kolo 1. 2. 2020
18:00
BA 2006´Roudnice n. L. B
Válečníci Děčín B
64
66
20
18
39
35
50
55
skupina B Review
4. kolo 2. 2. 2020
14:00
TJ Slovan Varnsdorf
BA 2006´Roudnice n. L. B
73
72
26
19
47
36
60
49
skupina B Review
8. kolo 12. 2. 2020
17:00
BA 2006´Roudnice n. L. B
BK Kralupy junior
skupina B Preview
18. kolo 16. 2. 2020
09:30
BK Medvědi Tábor
BA 2006´Roudnice n. L. B
86
71
15
18
35
31
62
44
skupina B Review
19. kolo 8. 3. 2020
19:00
Tygři Praha B
BA 2006´Roudnice n. L. B
91
80
18
21
45
37
67
55
skupina B Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 nadregionální soutěž 8 21
2018/19 nadregionální soutěž 6 23
2017/18 nadregionální soutěž 4 18
2016/17 nadregionální soutěž 2 21