Nadregionální soutěž

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
BK Chomutov
BK Sokolov
2. 10. 2016
12:00
Městská sportovní hala Milan Doksanský
Michael Linka
46
72
6
12
15
33
37
45
Review
skupina A 1. kolo 3
ŠSK Slaný
BK Lokomotiva Plzeň B
1. 10. 2016
18:00
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Michal Turek
38
81
11
27
20
39
30
54
Review
skupina A 2. kolo 5
BK Baník Most (MS)
BK Beroun
11. 10. 2016
17:30
Sportovní hala Most - malá hala Jan Hendrych
Jindřich Nesper
50
51
20
9
26
23
37
30
Review
skupina A 2. kolo 4
BK Sokolov
BK Lokomotiva Plzeň B
15. 10. 2016
18:30
SH ISŠTE Sokolov Jan Vokáč
Petr Fiala
69
60
26
15
33
33
57
40
Review
skupina A 3. kolo 8
BK Beroun
BK Chomutov
29. 10. 2016
10:00
tělocvična ZŠ Preislerova Lukáš Balog
Michal Turek
65
61
21
17
42
25
56
45
Review
skupina A 3. kolo 9
ŠSK Slaný
BK Baník Most (MS)
27. 11. 2016
10:00
Víceúčelová sportovní hala Jan Týř
Martin Hrabánek
58
28
15
2
34
10
46
18
Review
skupina A 4. kolo 10
BK Baník Most (MS)
BK Lokomotiva Plzeň B
13. 11. 2016
13:00
Sportovní hala Most - malá hala Pavel Šmíd
Jiří Buňka
39
54
16
14
22
38
37
49
Review
skupina A 4. kolo 11
BK Chomutov
ŠSK Slaný
12. 11. 2016
15:00
Městská sportovní hala Jan Hendrych
Tomáš Rosenberger
74
54
19
13
42
32
53
42
Review
skupina A 5. kolo 13
BK Beroun
BK Sokolov
27. 11. 2016
15:00
tělocvična ZŠ Preislerova Radek Šťavík
Jan Machálek
71
74
17
13
38
35
52
54
Review
skupina A 5. kolo 15
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Chomutov
26. 11. 2016
18:30
Městská sportovní hala č.2 Jiří Buňka
Jan Hošťálek
87
85
14
16
29
29
44
54
72
72
Review
skupina A 6. kolo 18
BK Beroun
ŠSK Slaný
10. 12. 2016
10:00
tělocvična ZŠ Preislerova Miloš Nesvadba
Radek Šťavík
55
60
17
17
28
33
41
43
Review
skupina A 6. kolo 16
BK Sokolov
BK Baník Most (MS)
10. 12. 2016
16:00
SH ISŠTE Sokolov Rudolf Neudert
Jan Růžička
97
31
17
9
38
22
62
27
Review
skupina A 7. kolo 20
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Beroun
7. 1. 2017
10:00
Městská sportovní hala č.2 Sandra Šrámková
Pavel Tauber
60
57
10
17
22
29
45
36
Review
skupina A 7. kolo 21
BK Baník Most (MS)
BK Chomutov
7. 1. 2017
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Karel Anton
Jan Hendrych
45
88
5
17
19
37
37
60
Review
skupina A 7. kolo 19
ŠSK Slaný
BK Sokolov
7. 1. 2017
15:30
Víceúčelová sportovní hala Jan Týř
Michal Dub
64
44
20
4
42
18
58
27
Review
skupina A 8. kolo 22
BK Sokolov
BK Chomutov
21. 1. 2017
15:00
SH ISŠTE Sokolov Lucie Veselá
Tomáš Husák
58
64
16
26
23
39
35
52
Review
skupina A 8. kolo 24
BK Lokomotiva Plzeň B
ŠSK Slaný
21. 1. 2017
17:00
Městská sportovní hala č.2 Pavel Podhůrský
Jiří Mužík
56
70
12
25
26
42
46
58
Review
skupina A 9. kolo 26
BK Beroun
BK Baník Most (MS)
4. 2. 2017
13:00
tělocvična ZŠ Preislerova Radek Šťavík
Pavel Velda
48
45
7
10
18
23
31
36
Review
skupina A 9. kolo 25
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Sokolov
1. 2. 2017
16:00
Městská sportovní hala č.2 Sandra Šrámková
Pavel Tauber
74
63
23
14
34
26
53
50
Review
skupina A 10. kolo 29
BK Chomutov
BK Beroun
19. 2. 2017
12:00
Městská sportovní hala Richard Menšík
Pavel Bohata
64
60
11
20
31
32
46
43
Review
skupina A 10. kolo 30
BK Baník Most (MS)
ŠSK Slaný
31. 3. 2017
18:00
Sportovní hala Most - malá hala Dalibor Kouba
Jiří Šlaj
70
53
20
13
35
26
58
36
Review
skupina A 11. kolo 32
ŠSK Slaný
BK Chomutov
4. 3. 2017
15:30
Víceúčelová sportovní hala Jan Týř
Martin Hrabánek
70
44
26
10
38
21
58
34
Review
skupina A 11. kolo 31
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Baník Most (MS)
23. 3. 2017
16:00
Tělocvična 28. ZŠ Pavel Podhůrský
Pavel Tauber
93
56
16
15
43
31
67
45
Review
skupina A 12. kolo 34
BK Sokolov
BK Beroun
18. 3. 2017
10:00
SH ISŠTE Sokolov Ingrid Ašenbrenerová
Petr Fiala
70
48
25
15
35
29
58
41
Review
skupina A 12. kolo 36
BK Chomutov
BK Lokomotiva Plzeň B
18. 3. 2017
15:00
Městská sportovní hala Dalibor Kouba
Daniel Rom
48
56
13
13
23
25
39
37
Review
skupina A 13. kolo 39
ŠSK Slaný
BK Beroun
1. 4. 2017
15:30
Víceúčelová sportovní hala Josef Matějček
Jaroslav Pazourek
70
37
23
10
51
18
58
28
Review
skupina A 13. kolo 37
BK Baník Most (MS)
BK Sokolov
4. 4. 2017
18:45
Sportovní hala Most - malá hala Lukáš Pešek
Jiří Šlaj
55
61
13
16
27
33
43
48
Review
skupina A 14. kolo 41
BK Beroun
BK Lokomotiva Plzeň B
22. 4. 2017
13:00
tělocvična ZŠ Preislerova Jan Málek
Pavel Strnad
78
62
17
9
33
37
56
50
Review
skupina A 14. kolo 40
BK Sokolov
ŠSK Slaný
22. 4. 2017
15:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Skořepa
Rudolf Neudert
78
51
9
9
38
18
59
31
Review
skupina A 14. kolo 42
BK Chomutov
BK Baník Most (MS)
18. 4. 2017
18:30
Městská sportovní hala Jan Hendrych
Vlastimil Krob
78
36
18
3
36
15
55
21
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
11 Jan Neuwirth BC Vysočina 19 36 1.0 12.3 4.8 0.1 / 0.1 2.4/4.7 51.2 1.8
Petr Křivánek SAM BŠM Brno 18 25 6.7 17.6 5.8 1.4 / 4.3 1.8/2.4 72.1 0.7
Jaroslav Syrový Thermia K. Vary 19 21 1.0 19.0 8.3 0.0 2.2/5.2 42.2 3.0
15 Lukáš Vacek BSK - Jižní Supi 20 30 1.0 13.1 5.0 0.1 2.8/4.2 65.9 1.6
Daniel Míča BK Sokolov 19 24 1.0 14.0 5.8 0.0 2.4/5.8 41.0 1.9
Filip Sertič Kondoři Liberec B 19 45 1.0 7.2 2.8 0.3 / 0.5 0.7/1.2 0.0* 1.9
Filip Novotný BA 2006 Roudnice n.L. 19 24 1.0 12.7 4.4 0.2 / 0.2 3.3/6.8 49.4 2.2
Lukáš Rozsypal Slavoj Litoměřice 19 29 1.0 9.0 2.1 1.3 / 1.3 0.8/1.5 0.0* 2.0
Tomáš Eibl BK Baník Most 19 22 1.0 11.4 5.1 0.2 0.4/2.5 16.1 2.8
Jakub Haljuk Sokol Vysoké Mýto 19 18 1.0 12.3 5.1 0.3 1.3/2.5 51.1 1.6
Ondřej Novotný Lokomotiva Plzeň 19 28 1.0 7.9 2.7 0.4 / 0.4 1.3/2.5 52.2 3.3
David Kresl Královští Sokoli 21 21 1.0 9.4 3.9 0.2 1.1/2.4 47.1 2.8
Daniel Kotil BC Kolín 18 21 1.0 9.0 3.1 0.1 / 0.1 2.4/6.7 36.4 2.0
Marek Dolanský Sokol Pražský 19 26 3.9 6.3 2.5 0.3 / 0.4 0.5/1.5 0.0* 2.0
Matěj Štefka BK Sokolov 21 19 1.0 8.1 2.9 0.4 1.1/2.4 45.7 2.0
Václav Vávra BK Brandýs n.L. 19 16 1.0 9.0 3.8 0.1 1.0/2.3 44.4 1.4
44 Michal Bárta TJ Start Havířov 18 12 1.0 11.6 5.3 0.0 0.9/2.6 35.5 2.0
Rudolf Jurka Basketbal TJ Svitavy 21 20 1.0 6.9 2.2 0.8 0.4/1.0 0.0* 0.8
Matěj Kunst Válečníci Děčín 21 16 1.0 8.1 3.4 0.0 1.3/2.4 52.6 2.3
Matouš Brůna Snakes Ostrava B 20 17 1.0 7.6 3.3 0.0 1.0/1.2 0.0* 2.0
Filip Šašek ŠSK Slaný 21 21 1.0 6.0 2.3 0.0 1.3/4.4 30.4 2.3
Jáchym Řemelka BK Hladnov 18 16 1.0 7.8 2.5 0.0 2.8/8.0 35.2 1.6
Tadeáš Hauf SAM Brno 19 35 2.8 3.5 1.3 0.1 / 0.3 0.5/0.7 0.0* 1.8
Zdeněk Vítek BC Kolín 19 20 1.0 6.0 2.6 0.1 0.8/1.9 0.0* 1.6
12 Otakar Kodytek Sokol Vyšehrad 21 20 1.0 5.9 1.9 0.4 1.1/1.6 0.0* 2.0
Adam Collins Baník Most (MS) 20 8 1.0 14.0 5.0 0.4 2.9/4.8 60.5 2.6
Vojtěch Řeha NH Ostrava 19 22 1.0 5.0 2.2 0.0 0.7/1.5 0.0* 3.3
Kryštof Polák Královští Sokoli 21 17 1.0 5.6 1.5 0.2 1.9/3.2 59.3 1.3
12 Jan Křůmal Slavia Kroměříž 19 23 1.0 4.0 1.8 0.1 / 0.4 0.2/0.7 0.0* 1.2
Jan Sáss BK Beroun 18 13 1.0 7.0 2.8 0.0 1.5/3.2 46.3 3.2
Oliver Sembdner Slovan Varnsdorf (ms) 18 15 1.0 5.8 2.7 0.0 0.5/2.3 20.0 2.5
Jakub Neumann BC Benešov 20 12 1.0 6.7 1.9 0.5 1.3/2.4 55.2 1.4
Miroslav Markov Královští Sokoli 19 16 1.0 4.9 1.6 0.5 / 0.5 0.2/0.6 0.0* 2.7
Filip Jiřík BA 2006´Roudnice n. L. B 21 14 1.0 5.6 1.6 0.6 0.7/1.1 0.0* 2.0
David Strnad SloVarn U19 20 12 1.0 6.4 2.5 0.1 1.2/1.8 0.0* 1.8
Jáchym Cita SLUNETA Ústí n.L. 19 10 1.0 6.9 2.3 0.6 / 0.6 0.5/2.2 22.7 2.1
Radim Doleček Sokol Vysoké Mýto 20 17 1.0 3.5 1.3 0.2 0.4/0.5 0.0* 0.4
Filip Poledník ŠSK při 3.ZŠ Slaný 19 24 1.0 2.4 0.8 0.1 / 0.1 0.6/0.9 0.0* 2.2
František Grodl BC Vysočina 18 23 4.2 2.3 1.1 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.7
14 Štěpán Charvát BK Brandýs 21 12 1.0 4.3 1.8 0.0 0.7/1.0 0.0* 1.4
Štěpán Táborský BK Beroun 21 9 1.0 5.2 2.3 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.1
Jaroslav Stupka BK Loko Plzeň 21 17 15.6 2.6 0.9 0.2 / 1.2 0.4/0.6 0.0* 1.2
Vladimír Vlk Slovan Varnsdorf 21 5 1.0 7.0 3.0 0.2 0.4/1.2 0.0* 1.4
Jakub Schorník Slavia Kroměříž 21 10 1.0 3.5 1.6 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.5
Adam Fujera Válečníci Děčín 21 13 1.0 2.6 0.3 0.5 0.4/0.6 0.0* 0.8
Vojtěch Kopenec BK Chomutov 20 2 1.0 15.0 6.5 0.0 2.0/5.5 36.4 2.5
Alexandra Volková Kostelec n.Č.L. 22 14 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.4 0.0* 2.7
Filip Alačkov Jiskra Kyjov 20 13 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.3 0.0* 2.5
Daniel Lanc BK Loko Plzeň 20 13 6.9 1.7 0.8 0.0 / 0.1 0.2/0.2 0.0* 0.8
Vilém Kovář Sl.Kroměříž B 21 6 1.0 3.7 1.0 0.5 0.2/0.3 0.0* 0.8
Radek Janisch SKB Zlín 19 3 1.0 7.3 3.3 0.0 0.7/0.7 0.0* 2.0
Patrik Bureš TJ Svitavy 20 6 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 2.2
Adam Kakiš Basketbal TJ Svitavy 19 10 1.0 1.9 0.7 0.1 / 0.1 0.2/1.0 0.0* 3.1
Matyáš Tomšíček SAM BŠM Brno 20 10 1.0 1.9 0.1 0.4 0.5/1.0 0.0* 0.9
Dalibor Vlk NH Ostrava 19 16 8.8 1.1 0.6 0.0 / 0.7 0.0/0.1 0.0* 0.3
10 Jiří Huleš BK Klatovy 20 7 1.0 2.6 0.7 0.1 0.7/1.4 0.0* 3.0
Tomáš Morávek Levharti Chomutov 20 6 14.5 2.7 0.3 0.7 / 1.5 0.0/0.0 0.0* 0.7
Martin Stojka BolC 21 10 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.0
Josef Láska BK Pardubice B 19 5 1.0 2.8 0.6 0.2 1.0/1.6 0.0* 1.2
Matěj Šnaur NH Ostrava 21 4 1.0 3.0 1.0 0.3 0.3/0.5 0.0* 3.0
Jakub Janeček Spartak Rychnov nad Kněžnou 21 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Vlček BC Kolín 20 5 1.0 2.0 0.6 0.0 0.8/0.8 0.0* 0.0
Tobiáš Haršany Snakes Ostrava 19 16 1.0 0.5 0.2 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.9
Martin Blažek Sokol Podolí 22 8 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 2.5
Jaromír Sibera Sokol Pražský 20 8 4.9 1.0 0.4 0.0 / 0.3 0.3/0.3 0.0* 0.1
13 Jakub Jiránek BARoun.l. U17B 20 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.0
Tomáš Cafourek BC Vysočina 19 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Matěj Rygel Vítkovice 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Metoděj Černý BK Hladnov B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Erik Viktorin HLAD 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Gaska Start Havířov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Kudry BK Příbor 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladimír Kořínek Kondoři Liberec 19 4 3.3 0.0 0.0 0.0 / 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Šebek SAM BŠM Brno B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojta Havel Kondoři Liberec 20 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Turek Snakes B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Holátko NH Ostrava 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
11 Jan Neuwirth BC Vysočina 19 42 20 4 8 6
Petr Křivánek SAM BŠM Brno 18
Jaroslav Syrový Thermia K. Vary 19 9 4 0 1 0
15 Lukáš Vacek BSK - Jižní Supi 20 58 24 2 18 8
Daniel Míča BK Sokolov 19 2 1 0 0 0
Filip Sertič Kondoři Liberec B 19 32 16 4 4 8
Filip Novotný BA 2006 Roudnice n.L. 19 16 5 1 4 4
Lukáš Rozsypal Slavoj Litoměřice 19 25 6 5 3 4
Tomáš Eibl BK Baník Most 19 5 2 0 3 5
Jakub Haljuk Sokol Vysoké Mýto 19 7 3 1 1 4
Ondřej Novotný Lokomotiva Plzeň 19
David Kresl Královští Sokoli 21 36 16 2 14 10
Daniel Kotil BC Kolín 18
Marek Dolanský Sokol Pražský 19 10 3 1 1 3
Matěj Štefka BK Sokolov 21 38 14 4 8 8
Václav Vávra BK Brandýs n.L. 19
44 Michal Bárta TJ Start Havířov 18
Rudolf Jurka Basketbal TJ Svitavy 21 17 8 3 4 4
Matěj Kunst Válečníci Děčín 21 20 10 0 8 5
Matouš Brůna Snakes Ostrava B 20
Filip Šašek ŠSK Slaný 21 30 12 0 10 10
Jáchym Řemelka BK Hladnov 18
Tadeáš Hauf SAM Brno 19
Zdeněk Vítek BC Kolín 19 2 1 0 2 4
12 Otakar Kodytek Sokol Vyšehrad 21
Adam Collins Baník Most (MS) 20 30 12 1 9 4
Vojtěch Řeha NH Ostrava 19
Kryštof Polák Královští Sokoli 21 30 11 3 5 5
12 Jan Křůmal Slavia Kroměříž 19
Jan Sáss BK Beroun 18
Oliver Sembdner Slovan Varnsdorf (ms) 18
Jakub Neumann BC Benešov 20 12 6 2 4 4
Miroslav Markov Královští Sokoli 19 10 5 2 2 3
Filip Jiřík BA 2006´Roudnice n. L. B 21 24 6 4 5 5
David Strnad SloVarn U19 20 32 15 0 3 5
Jáchym Cita SLUNETA Ústí n.L. 19 15 6 2 8 3
Radim Doleček Sokol Vysoké Mýto 20 11 5 1 2 2
Filip Poledník ŠSK při 3.ZŠ Slaný 19 0 0 0 0 0
František Grodl BC Vysočina 18
14 Štěpán Charvát BK Brandýs 21 16 8 0 8 6
Štěpán Táborský BK Beroun 21 24 10 0 4 4
Jaroslav Stupka BK Loko Plzeň 21
Vladimír Vlk Slovan Varnsdorf 21 14 7 1 1 3
Jakub Schorník Slavia Kroměříž 21
Adam Fujera Válečníci Děčín 21 22 11 2 8 5
Vojtěch Kopenec BK Chomutov 20 19 8 0 3 3
Alexandra Volková Kostelec n.Č.L. 22 7 3 0 1 5
Filip Alačkov Jiskra Kyjov 20
Daniel Lanc BK Loko Plzeň 20 24 12 0 0 2
Vilém Kovář Sl.Kroměříž B 21
Radek Janisch SKB Zlín 19
Patrik Bureš TJ Svitavy 20
Adam Kakiš Basketbal TJ Svitavy 19 5 2 1 2 4
Matyáš Tomšíček SAM BŠM Brno 20
Dalibor Vlk NH Ostrava 19
10 Jiří Huleš BK Klatovy 20 17 6 1 6 5
Tomáš Morávek Levharti Chomutov 20 28 9 1 7 4
Martin Stojka BolC 21
Josef Láska BK Pardubice B 19 14 4 3 4 4
Matěj Šnaur NH Ostrava 21
Jakub Janeček Spartak Rychnov nad Kněžnou 21 10 5 0 0 0
Michal Vlček BC Kolín 20 36 17 2 4 5
Tobiáš Haršany Snakes Ostrava 19
Martin Blažek Sokol Podolí 22 4 2 0 0 5
Jaromír Sibera Sokol Pražský 20 30 9 5 7 3
13 Jakub Jiránek BARoun.l. U17B 20 18 9 1 4 3
Tomáš Cafourek BC Vysočina 19 6 3 1 2 2
Vladimír Kořínek Kondoři Liberec 19 33 8 4 8 5
Vojta Havel Kondoři Liberec 20 12 5 0 3 3
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Chomutov 9 8.1 0.4 2.9 /7.3 39.4 6.1
BK Sokolov 10 26.1 2.4 9.2 /20.5 44.9 19.0
ŠSK Slaný 10 22.9 1.0 10.0 /23.7 42.2 11.2
BK Loko Plzeň B 9 6.9 0.8 3.0 /5.8 51.9 4.9
Baník Most (MS) 10 17.0 1.5 7.0 /16.5 42.4 17.3
BK Beroun 10 22.0 2.1 6.7 /16.3 41.1 23.3
BC Kolín 18 44.7 3.8 14.7 /28.1 52.3 19.4
Kostelec n.Č.L. 14 10.3 0.1 2.8 /5.9 47.0 14.3
Kondoři Liberec B 18 25.1 4.7 8.3 /14.3 58.0 15.6
Slovan Varnsdorf 15 23.0 1.0 4.7 /10.6 44.3 12.8
BA 2006´Roudnice n. L. B 18 29.1 3.3 11.9 /23.4 50.9 14.9
Válečníci Děčín 18 23.9 4.5 8.9 /16.8 53.1 15.5
BK Brandýs n. L. 15 23.7 2.4 9.2 /18.5 49.8 16.3
Basketbal TJ Svitavy 20 20.1 5.4 6.3 /13.5 46.5 13.7
Spartak Rychnov nad Kněžnou 20 20.7 4.0 5.7 /12.9 44.2 17.3
Sokol Vysoké Mýto 20 29.1 4.1 7.2 /13.8 52.0 13.6
BC Vysočina 20 35.8 2.3 8.3 /18.1 45.9 14.1
SAM BŠM Brno B 20 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sokol Podolí 20 20.5 0.3 7.4 /23.8 31.2 10.5
Sl.Kroměříž B 1 21.0 4.0 7.0 /24.0 29.2 33.0
BK Hladnov B 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zachara Jakub 2 0 2 0 - - -
Vokáč Jan 1 1 0 0 - - -
Vildová Linda 1 0 1 0 - - -
Veselý Jiří 1 1 0 0 - - -
Veselý Ondřej 8 3 5 0 - - -
Veselá Lucie 1 1 0 0 - - -
Velda Pavel 8 3 5 0 - - -
Týř Jan 3 3 0 0 - - -
Turek Michal 2 0 2 0 - - -
Turek Tomáš 1 0 1 0 - - -
Tichov Michael 1 1 0 0 - - -
Tejchman Martin 2 1 1 0 - - -
Tejček Tomáš 1 0 1 0 - - -
Tauber Pavel 3 0 3 0 - - -
Šupej Michal 1 0 1 0 - - -
Šuláková Pavlína 2 0 2 0 - - -
Šťavík Radek 3 2 1 0 - - -
Štancl Dominik 2 1 1 0 - - -
Šrámková Sandra 2 2 0 0 - - -
Šmíd Pavel 2 1 1 0 - - -
Šlaj Jiří 3 1 2 0 - - -
Šikner Roman 1 1 0 0 - - -
Ščurek Vojtěch 6 0 6 0 - - -
Sýkora Václav 2 1 1 0 - - -
Suder Lubor 3 0 3 0 - - -
Strnad Pavel 3 0 3 0 - - -
Stáňa Lukáš 1 1 0 0 - - -
Sokolovský Ladislav 1 1 0 0 - - -
Smelty Jiří 2 0 2 0 - - -
Slezák Jiří 2 0 2 0 - - -
Slavík Josef 1 0 1 0 - - -
Skořepa Petr 1 1 0 0 - - -
Sejrek Daniel 1 0 1 0 - - -
Sehnal Jiří 5 4 1 0 - - -
Růžička Jan 1 0 1 0 - - -
Růzha Jan 1 1 0 0 - - -
Rosenberger Tomáš 1 0 1 0 - - -
Rom Daniel 1 0 1 0 - - -
Reitzová Patricie-Anna 4 1 3 0 - - -
Reichl Petr 8 4 4 0 - - -
Račanský Martin 2 1 1 0 - - -
Příchodský Lukáš 2 1 1 0 - - -
Prchalová Simona 2 0 2 0 - - -
Poul Matěj 2 0 2 0 - - -
Pospíšil Zdeněk 5 3 2 0 - - -
Posker Jan 11 5 6 0 - - -
Podhůrský Pavel 2 2 0 0 - - -
Plánka Jakub 8 4 4 0 - - -
Pilch Marek 4 2 2 0 - - -
Petrák Jakub 2 2 0 0 - - -
Petrák Robin 2 0 2 0 - - -
Pešek Lukáš 1 1 0 0 - - -
Pazourek Jaroslav 1 0 1 0 - - -
Panák Daniel 3 0 3 0 - - -
Pačovský Jan 2 1 1 0 - - -
Opršal Martin 1 0 1 0 - - -
Opletal Petr 1 1 0 0 - - -
Nováková Bára 3 2 1 0 - - -
Neudert Rudolf 2 1 1 0 - - -
Nesvadba Miloš 3 3 0 0 - - -
Nesper Jindřich 1 0 1 0 - - -
Němec Karel 10 6 4 0 - - -
Mynarčík Petr 2 1 1 0 - - -
Mužík Jiří 1 0 1 0 - - -
Mrázek Michal 1 1 0 0 - - -
Menšík Richard 2 2 0 0 - - -
Matějček Josef 4 2 2 0 - - -
Mašek Tomáš 2 0 2 0 - - -
Mareš Roman 4 2 2 0 - - -
Málek Jan 1 1 0 0 - - -
Machálek Jan 5 1 4 0 - - -
Liška Jaroslav 1 1 0 0 - - -
Lipenský Dominik 1 0 1 0 - - -
Linka Michael 2 0 2 0 - - -
Licari Emanuele 1 1 0 0 - - -
Latík Zdeněk 1 1 0 0 - - -
Laš Luděk 3 2 1 0 - - -
Lang Martin 2 1 1 0 - - -
Kvoch Jan 2 1 1 0 - - -
Kubeš Michal 4 2 2 0 - - -
Křičková Lenka 2 1 1 0 - - -
Křenek Karel 1 1 0 0 - - -
Krob Vlastimil 1 0 1 0 - - -
Krhovský Michal 1 1 0 0 - - -
Krejsa Vojtěch 2 1 1 0 - - -
Kout Jan 7 3 4 0 - - -
Koudela Pavel 6 1 5 0 - - -
Koudela Martin 5 4 1 0 - - -
Kouba Dalibor 2 2 0 0 - - -
Konvička Jan 3 3 0 0 - - -
Kolář Jaroslav 2 1 1 0 - - -
Kohout Marek 2 1 1 0 - - -
Kočí Jaroslav 2 1 1 0 - - -
Kocurek Ondřej 1 1 0 0 - - -
Kejklíček Roman 2 0 2 0 - - -
Kavka Radim 1 1 0 0 - - -
Kašpar Tomáš 8 4 4 0 - - -
Kapounek Petr 2 1 1 0 - - -
Jurda Aleš 2 2 0 0 - - -
Josefus Ondřej 9 5 4 0 - - -
Jeřáb Jan 1 1 0 0 - - -
Jarolímek Otto 1 1 0 0 - - -
Jansa Martin 4 2 2 0 - - -
Janík Karel 10 5 5 0 - - -
Chocholoušová Karla 2 1 1 0 - - -
Chaloupka Libor 4 2 2 0 - - -
Husák Tomáš 1 0 1 0 - - -
Hrdý Jakub 2 1 1 0 - - -
Hrdý Jan 1 0 1 0 - - -
Hrabánek Martin 2 0 2 0 - - -
Hrabáková Tereza 3 1 2 0 - - -
Hošťálek Jan 1 0 1 0 - - -
Hošek Václav 5 5 0 0 - - -
Horký Adam 2 1 1 0 - - -
Horký Radim 2 2 0 0 - - -
Holubek Tomáš 7 7 0 0 - - -
Hendrych Jan 4 3 1 0 - - -
Hartig Lukáš 1 0 1 0 - - -
Frátrik Josef 2 1 1 0 - - -
Frána Petr 1 1 0 0 - - -
Fiala Petr 2 0 2 0 - - -
Ďurana Antonín 3 1 2 0 - - -
Dub Michal 9 8 1 0 - - -
Dostal Vojtěch 1 0 1 0 - - -
Dombrovský Filip 1 1 0 0 - - -
Doležal Vratislav 1 0 1 0 - - -
Doksanský Milan 1 1 0 0 - - -
Černohorský Marek 4 2 2 0 - - -
Buršík Petr 3 2 1 0 - - -
Buňka Jiří 2 1 1 0 - - -
Bukovský Michal 4 2 2 0 - - -
Bubeníček Daniel 8 4 4 0 - - -
Bráblík Jan 4 1 3 0 - - -
Bohata Pavel 1 0 1 0 - - -
Bilíček Aleš 1 0 1 0 - - -
Benda Tomáš 2 2 0 0 - - -
Bárta Lukáš 2 1 1 0 - - -
Balog Lukáš 6 4 2 0 - - -
Ašenbrenerová Ingrid 1 1 0 0 - - -
Asztalos Ondřej 1 0 1 0 - - -
Anton Karel 1 1 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře