Nadregionální soutěž

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
BK Chomutov
BK Sokolov
2. 10. 2016
12:00
Městská sportovní hala Milan Doksanský
Michael Linka
46
72
6
12
15
33
37
45
Review
skupina A 1. kolo 3
ŠSK Slaný
BK Lokomotiva Plzeň B
1. 10. 2016
18:00
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Michal Turek
38
81
11
27
20
39
30
54
Review
skupina A 2. kolo 5
BK Baník Most (MS)
BK Beroun
11. 10. 2016
17:30
Sportovní hala Most - malá hala Jan Hendrych
Jindřich Nesper
50
51
20
9
26
23
37
30
Review
skupina A 2. kolo 4
BK Sokolov
BK Lokomotiva Plzeň B
15. 10. 2016
18:30
SH ISŠTE Sokolov Jan Vokáč
Petr Fiala
69
60
26
15
33
33
57
40
Review
skupina A 3. kolo 8
BK Beroun
BK Chomutov
29. 10. 2016
10:00
tělocvična ZŠ Preislerova Lukáš Balog
Michal Turek
65
61
21
17
42
25
56
45
Review
skupina A 3. kolo 9
ŠSK Slaný
BK Baník Most (MS)
27. 11. 2016
10:00
Víceúčelová sportovní hala Jan Týř
Martin Hrabánek
58
28
15
2
34
10
46
18
Review
skupina A 4. kolo 10
BK Baník Most (MS)
BK Lokomotiva Plzeň B
13. 11. 2016
13:00
Sportovní hala Most - malá hala Pavel Šmíd
Jiří Buňka
39
54
16
14
22
38
37
49
Review
skupina A 4. kolo 11
BK Chomutov
ŠSK Slaný
12. 11. 2016
15:00
Městská sportovní hala Jan Hendrych
Tomáš Rosenberger
74
54
19
13
42
32
53
42
Review
skupina A 5. kolo 13
BK Beroun
BK Sokolov
27. 11. 2016
15:00
tělocvična ZŠ Preislerova Radek Šťavík
Jan Machálek
71
74
17
13
38
35
52
54
Review
skupina A 5. kolo 15
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Chomutov
26. 11. 2016
18:30
Městská sportovní hala č.2 Jiří Buňka
Jan Hošťálek
87
85
14
16
29
29
44
54
72
72
Review
skupina A 6. kolo 18
BK Beroun
ŠSK Slaný
10. 12. 2016
10:00
tělocvična ZŠ Preislerova Miloš Nesvadba
Radek Šťavík
55
60
17
17
28
33
41
43
Review
skupina A 6. kolo 16
BK Sokolov
BK Baník Most (MS)
10. 12. 2016
16:00
SH ISŠTE Sokolov Rudolf Neudert
Jan Růžička
97
31
17
9
38
22
62
27
Review
skupina A 7. kolo 20
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Beroun
7. 1. 2017
10:00
Městská sportovní hala č.2 Sandra Šrámková
Pavel Tauber
60
57
10
17
22
29
45
36
Review
skupina A 7. kolo 21
BK Baník Most (MS)
BK Chomutov
7. 1. 2017
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Karel Anton
Jan Hendrych
45
88
5
17
19
37
37
60
Review
skupina A 7. kolo 19
ŠSK Slaný
BK Sokolov
7. 1. 2017
15:30
Víceúčelová sportovní hala Jan Týř
Michal Dub
64
44
20
4
42
18
58
27
Review
skupina A 8. kolo 22
BK Sokolov
BK Chomutov
21. 1. 2017
15:00
SH ISŠTE Sokolov Lucie Veselá
Tomáš Husák
58
64
16
26
23
39
35
52
Review
skupina A 8. kolo 24
BK Lokomotiva Plzeň B
ŠSK Slaný
21. 1. 2017
17:00
Městská sportovní hala č.2 Pavel Podhůrský
Jiří Mužík
56
70
12
25
26
42
46
58
Review
skupina A 9. kolo 26
BK Beroun
BK Baník Most (MS)
4. 2. 2017
13:00
tělocvična ZŠ Preislerova Radek Šťavík
Pavel Velda
48
45
7
10
18
23
31
36
Review
skupina A 9. kolo 25
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Sokolov
1. 2. 2017
16:00
Městská sportovní hala č.2 Sandra Šrámková
Pavel Tauber
74
63
23
14
34
26
53
50
Review
skupina A 10. kolo 29
BK Chomutov
BK Beroun
19. 2. 2017
12:00
Městská sportovní hala Richard Menšík
Pavel Bohata
64
60
11
20
31
32
46
43
Review
skupina A 10. kolo 30
BK Baník Most (MS)
ŠSK Slaný
31. 3. 2017
18:00
Sportovní hala Most - malá hala Dalibor Kouba
Jiří Šlaj
70
53
20
13
35
26
58
36
Review
skupina A 11. kolo 32
ŠSK Slaný
BK Chomutov
4. 3. 2017
15:30
Víceúčelová sportovní hala Jan Týř
Martin Hrabánek
70
44
26
10
38
21
58
34
Review
skupina A 11. kolo 31
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Baník Most (MS)
23. 3. 2017
16:00
Tělocvična 28. ZŠ Pavel Podhůrský
Pavel Tauber
93
56
16
15
43
31
67
45
Review
skupina A 12. kolo 34
BK Sokolov
BK Beroun
18. 3. 2017
10:00
SH ISŠTE Sokolov Ingrid Ašenbrenerová
Petr Fiala
70
48
25
15
35
29
58
41
Review
skupina A 12. kolo 36
BK Chomutov
BK Lokomotiva Plzeň B
18. 3. 2017
15:00
Městská sportovní hala Dalibor Kouba
Daniel Rom
48
56
13
13
23
25
39
37
Review
skupina A 13. kolo 39
ŠSK Slaný
BK Beroun
1. 4. 2017
15:30
Víceúčelová sportovní hala Josef Matějček
Jaroslav Pazourek
70
37
23
10
51
18
58
28
Review
skupina A 13. kolo 37
BK Baník Most (MS)
BK Sokolov
4. 4. 2017
18:45
Sportovní hala Most - malá hala Lukáš Pešek
Jiří Šlaj
55
61
13
16
27
33
43
48
Review
skupina A 14. kolo 41
BK Beroun
BK Lokomotiva Plzeň B
22. 4. 2017
13:00
tělocvična ZŠ Preislerova Jan Málek
Pavel Strnad
78
62
17
9
33
37
56
50
Review
skupina A 14. kolo 40
BK Sokolov
ŠSK Slaný
22. 4. 2017
15:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Skořepa
Rudolf Neudert
78
51
9
9
38
18
59
31
Review
skupina A 14. kolo 42
BK Chomutov
BK Baník Most (MS)
18. 4. 2017
18:30
Městská sportovní hala Jan Hendrych
Vlastimil Krob
78
36
18
3
36
15
55
21
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Alexandr Michal SAM BŠM Brno 19 29 5.7 19.0 7.2 0.7/2.9 2.4/4.4 54.7 1.1
8 Václav Zavadil BARoun.l. U17B 21 24 1.0 21.8 8.2 0.3 4.5/7.7 58.2 2.5
Petr Pašník ŠSK při 3.ZŠ Slaný 19 24 1.0 21.1 9.4 0.0 2.4/5.3 45.2 2.3
Dominik Krmášek BC Vysočina 20 22 1.0 20.3 8.9 0.1/0.1 2.3/4.8 48.6 3.2
Petr Křivánek SAM BŠM Brno 19 25 6.7 17.6 5.8 1.4/4.3 1.8/2.4 72.1 0.7
8 Petr Mazourek BC Vysočina 21 18 1.0 24.1 9.2 0.9 2.9/4.8 60.5 1.3
Dominik Pondělíček Slovan Varnsdorf (ms) 20 21 1.0 18.6 9.0 0.0 0.6/1.9 0.0* 2.4
Michal Balcar Sokol Vysoké Mýto 22 20 1.0 18.7 4.4 2.7 1.8/2.9 62.1 2.6
Tomáš Petrla Slovan Varnsdorf (ms) 19 21 1.0 16.2 6.1 0.4 2.8/5.0 55.2 2.5
Lukáš Kosík BC Kolín 20 17 1.0 19.9 7.9 0.5 2.6/4.6 56.4 1.5
Daniel Míča BK Sokolov 19 24 1.0 14.0 5.8 0.0 2.4/5.8 41.0 1.9
Petr Dostál Sokol Vysoké Mýto 22 19 1.0 17.5 7.7 0.1 1.8/3.2 56.7 1.5
Filip Hájek Sokol Vysoké Mýto 22 16 1.0 20.1 8.8 0.3 1.8/3.1 56.0 1.8
Ondřej Prokop Basketbal TJ Svitavy 20 18 1.0 17.5 4.9 2.2 1.1/2.6 40.4 2.1
Matěj Heřman BK Sokolov 20 24 1.0 12.9 5.9 0.0 1.1/3.7 30.7 2.5
Filip Novotný BA 2006 Roudnice n.L. 19 24 1.0 12.7 4.4 0.2/0.2 3.3/6.8 49.4 2.2
Daniel Musil Kondoři Liberec 20 35 4.2 8.6 1.9 1.0/1.4 1.7/2.5 67.4 1.8
Roman Slovák SAM BŠM Brno 19 29 5.4 10.4 4.9 0.1/0.2 0.4/1.3 0.0* 2.2
Jan Kříž Lokomotiva Plzeň 20 28 1.0 10.6 4.7 0.0 1.3/2.9 44.4 1.5
Martin Sitte Sokol Podolí 23 18 1.0 16.3 6.1 0.3 3.2/8.5 37.9 2.4
Filip Novák Spartak Rychnov nad Kněžnou 21 20 1.0 14.5 5.1 1.2 0.8/1.4 0.0* 1.6
Filip Somberg BC Kolín 20 16 1.0 17.9 7.5 0.3 2.2/5.1 43.2 2.0
17 Adam Novák Slavia Kroměříž 19 26 1.0 10.7 4.4 0.0 2.0/3.5 55.4 1.5
Lukáš Vacek BC Kolín 20 16 1.0 17.2 6.8 0.1 3.5/5.1 69.1 1.9
Martin Hadrava ŠSK při 3.ZŠ Slaný 19 22 1.0 12.1 5.1 0.0 2.0/5.1 38.4 2.5
Zdeněk Strmiska SAM BŠM Brno 19 29 4.5 9.1 3.4 0.3/1.4 1.3/2.2 60.3 1.1
Lukáš Rozsypal Slavoj Litoměřice 20 29 1.0 9.0 2.1 1.3/1.3 0.8/1.5 0.0* 2.0
Jan Neuwirth Lions J. Hradec 20 18 6.9 14.3 5.4 0.0/0.1 3.4/6.0 56.5 2.5
Filip Sertič Kondoři Liberec 19 35 3.6 7.1 2.8 0.3/0.7 0.7/1.4 0.0* 1.9
Tomáš Eibl BK Baník Most 20 22 1.0 11.4 5.1 0.2 0.4/2.5 16.1 2.8
Dominik Urie BK Baník Most 20 21 1.0 11.8 5.0 0.3 0.8/3.0 27.4 2.7
David Fraňo BK Baník Most 19 22 1.0 11.0 4.5 0.5 0.7/1.7 0.0* 2.6
David Šmíd ŠSK při 3.ZŠ Slaný 19 23 1.0 10.5 4.5 0.0 1.4/4.4 32.7 2.1
Antonín Jeřábek Slovan Varnsdorf (ms) 20 15 1.0 15.8 6.5 0.4 1.7/2.8 59.5 2.1
Daniel Dürrhammer ŠSK při 3.ZŠ Slaný 20 22 1.0 10.7 5.0 0.0 0.6/2.5 25.5 2.6
18 Ondřej Smolík BC Vysočina 21 20 1.0 11.8 5.4 0.0 1.1/2.4 43.8 2.7
Tomáš Kučera Slavia Kroměříž 21 23 1.0 10.0 3.3 0.7 1.2/2.6 47.5 2.3
Jakub Haljuk Sokol Vysoké Mýto 20 18 1.0 12.3 5.1 0.3 1.3/2.5 51.1 1.6
René Polák Slovan Varnsdorf 22 11 1.0 19.5 8.5 0.5 0.8/1.5 0.0* 1.5
Dominik Maščuch Slovan Varnsdorf (ms) 18 19 1.0 11.1 3.9 0.8 0.8/1.4 0.0* 2.6
Jiří Svojanovský Basketbal TJ Svitavy 19 20 1.0 10.6 3.6 0.7 1.4/2.8 49.1 1.3
Květoslav Nábělek Slavia Kroměříž 20 22 1.0 9.5 2.4 1.4 0.5/1.3 0.0* 1.4
David Kresl Basketbal TJ Svitavy 21 20 1.0 9.8 4.1 0.2 1.1/2.5 44.9 2.9
14 Patrik Götz BC Vysočina 20 20 1.0 9.8 4.6 0.0 0.7/2.0 0.0* 1.4
Tomáš Mareček BK Brandýs n.L. 19 16 1.0 11.9 4.4 0.2 2.5/5.2 48.2 2.8
7 Vítězslav Moučka BC Vysočina 20 14 1.0 13.6 4.7 1.0 1.1/2.1 55.2 1.4
Benedikt Janda BK Sokolov 19 23 1.0 8.3 3.8 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.2
Daniel Kotil BC Kolín 19 21 1.0 9.0 3.1 0.1/0.1 2.4/6.7 36.4 2.0
Ladislav Cejp Sokol Vysoké Mýto 20 17 1.0 11.1 3.9 0.8 1.1/2.2 48.6 2.5
Rudolf Jurka Basketbal TJ Svitavy 21 20 1.0 9.5 2.9 1.0 0.8/1.3 0.0* 0.8
Vojtěch Krejsa Sokol Vysoké Mýto 22 20 1.0 9.4 4.0 0.4 0.3/1.0 0.0* 2.5
16 Ondřej Hotový BARoun.l. U17B 21 24 1.0 7.7 3.6 0.0 0.5/1.5 0.0* 2.0
Patrik Novák Válečníci Děčín 22 18 1.0 10.2 3.2 0.7 1.8/2.6 69.6 1.7
11 Ondřej Formánek BARoun.l. U17B 21 18 1.0 9.8 3.7 0.6 0.6/1.2 0.0* 1.5
Jan Hanzlík Spartak Rychnov nad Kněžnou 21 18 1.0 9.6 2.4 1.2 1.3/2.4 52.3 2.7
Aleš Zapletal SKB Zlín 20 12 1.0 14.3 5.2 1.1 0.7/1.3 0.0* 2.3
Josef Nechanický Slovan Varnsdorf (ms) 18 18 1.0 9.4 3.0 0.9 0.8/1.6 0.0* 3.2
Jakub Sieja BK Hladnov 18 14 1.0 11.9 4.2 0.1/0.1 3.0/7.6 39.3 2.1
Marek Dolanský Sokol Pražský 20 26 3.9 6.3 2.5 0.3/0.4 0.5/1.5 0.0* 2.0
Jakub Lacina BC Vysočina 20 20 1.0 8.1 3.2 0.2/0.2 1.3/2.6 50.0 2.0
Jan Musil Baník Most (MS) 21 9 1.0 17.0 6.9 0.2 2.6/5.3 47.9 3.2
Adam Fujera Válečníci Děčín 21 18 1.0 8.2 2.8 0.4 1.4/2.4 58.1 1.6
David Strnad Slovan Varnsdorf 21 11 1.0 13.3 6.0 0.0 1.3/3.5 36.8 3.8
Petr Vladař Slovan Varnsdorf (ms) 20 20 1.0 7.3 3.6 0.0 0.2/0.7 0.0* 2.6
Václav Vávra BK Brandýs n.L. 20 16 1.0 9.0 3.8 0.1 1.0/2.3 44.4 1.4
Kiril Mitevski SAM Brno 19 32 3.3 4.5 1.2 0.6/2.0 0.4/0.6 0.0* 2.2
18 Adam Kotas Slavia Kroměříž 19 26 1.0 5.5 2.4 0.0/0.1 0.5/1.0 0.0* 2.3
Štěpán Starý Kondoři Liberec 20 27 4.9 5.3 2.3 0.0/0.0 0.5/1.2 0.0* 2.0
Adam Tlapák Slovan Varnsdorf (ms) 19 19 1.0 7.4 3.5 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.9
Tomáš Vebr ŠSK Slaný 22 11 1.0 12.6 5.2 0.2 1.7/3.3 52.8 3.2
Marek Vomáčka Kondoři Liberec B 21 18 1.0 7.4 3.4 0.0 0.6/1.0 0.0* 2.4
David Dittrich Válečníci Děčín 21 18 1.0 7.3 2.3 0.7 0.5/1.1 0.0* 2.4
Matěj Kunst Válečníci Děčín 22 16 1.0 8.1 3.4 0.0 1.3/2.4 52.6 2.3
Pavel Kyzivát BA 2006 Roudnice n.L. 20 22 1.0 5.9 1.4 0.9/0.9 0.5/0.9 0.0* 0.9
Matouš Brůna Snakes Ostrava B 21 17 1.0 7.6 3.3 0.0 1.0/1.2 0.0* 2.0
Dmytro Repin BA 2006 Roudnice n.L. 19 19 1.0 6.7 2.7 0.1/0.1 1.2/2.2 54.8 1.3
Ondřej Fichtner Válečníci Děčín 21 9 1.0 14.1 4.3 1.3 1.4/2.3 61.9 0.8
Jan Pacelt BK Sokolov 20 19 1.0 6.6 3.1 0.1 0.3/1.1 0.0* 2.5
Jáchym Řemelka BK Hladnov 19 16 1.0 7.8 2.5 0.0 2.8/8.0 35.2 1.6
Petr Koželuh BK Brandýs n.L. 20 18 1.0 6.9 3.3 0.0 0.4/1.1 0.0* 2.7
Lukáš Vavruša Slavia Kroměříž 21 18 1.0 6.9 2.3 0.3 1.3/1.9 0.0* 2.6
Jan Budka Kondoři Liberec 19 33 3.0 3.7 1.4 0.1/0.2 0.6/1.3 0.0* 2.1
Radim Havel Sokol Podolí 22 13 1.0 9.4 4.4 0.0 0.6/3.2 19.5 0.7
Tadeáš Hauf SAM Brno 20 35 2.8 3.5 1.3 0.1/0.3 0.5/0.7 0.0* 1.8
Zdeněk Vítek BC Kolín 20 20 1.0 6.0 2.6 0.1 0.8/1.9 0.0* 1.6
Lukáš Hodek BA 2006´Roudnice n. L. B 21 14 1.0 8.4 1.6 1.3 1.3/2.1 60.0 1.3
Jan Vilím BK Brandýs n. L. 21 9 1.0 13.1 4.7 0.6 2.1/4.3 48.7 2.6
12 Otakar Kodytek Sokol Vyšehrad 21 20 1.0 5.9 1.9 0.4 1.1/1.6 0.0* 2.0
25 Tadeáš Čabala BK Sokolov 21 9 1.0 12.9 5.6 0.0 1.8/4.1 43.2 2.8
František Krásný BA 2006´Roudnice n. L. B 20 15 1.0 7.7 3.2 0.2 0.7/1.7 0.0* 2.2
5 Tomáš Veselý BARoun.l. U17B 21 22 1.0 5.2 2.0 0.3 0.2/0.4 0.0* 0.7
0 David Hlaváč BARoun.l. U17B 22 20 1.0 5.7 2.4 0.1 0.9/2.5 34.7 1.6
Jakub Koukal Slavia Kroměříž 22 21 1.0 5.4 2.1 0.1 0.9/1.5 0.0* 1.3
David Filouš Sokol Podolí 21 18 1.0 6.3 2.7 0.0 0.9/2.8 33.3 0.9
Adam Collins Baník Most (MS) 20 8 1.0 14.0 5.0 0.4 2.9/4.8 60.5 2.6
Lukáš Pakosta Basketbal TJ Svitavy 21 18 1.0 6.2 1.6 0.7 0.8/1.4 0.0* 2.7
Adam Hybler BK Brandýs n. L. 21 14 1.0 7.9 3.6 0.0 0.6/1.9 0.0* 1.3
Jiří Tomek NH Ostrava 21 18 1.0 6.2 2.7 0.1 0.7/1.3 0.0* 2.2
Vojtěch Řeha NH Ostrava 20 22 1.0 5.0 2.2 0.0 0.7/1.5 0.0* 3.3
Michal Kubíček Válečníci Děčín 21 18 1.0 6.1 2.3 0.3 0.6/1.6 0.0* 2.1
Pavel Kozák Slovan Varnsdorf (ms) 20 17 1.0 6.4 2.7 0.0 1.0/1.7 0.0* 2.2
Marek Kodytek Spartak Rychnov nad Kněžnou 21 18 1.0 6.0 2.6 0.1 0.7/2.6 27.7 2.6
Matyas Ištvánek Slavia Kroměříž 21 22 1.0 4.9 2.0 0.0 0.8/1.8 0.0* 2.1
David Petrla Slovan Varnsdorf (ms) 17 20 1.0 5.3 2.1 0.3 0.5/1.2 0.0* 1.2
Vitaliy Shumskyy Kondoři Liberec B 20 16 1.0 6.6 2.9 0.2 0.3/1.1 0.0* 2.3
Ondřej Bařinka BK Brandýs n. L. 22 12 1.0 8.7 3.6 0.3 0.8/1.9 0.0* 2.4
Daniel Kabát Slovan Varnsdorf 21 10 1.0 10.1 4.2 0.3 0.8/2.1 38.1 4.0
Jan Šíma BK Baník Most 18 17 1.0 5.9 2.5 0.1 0.8/2.8 27.1 1.4
Erik Cigánek BK Hladnov 19 19 1.0 5.2 2.1 0.1/0.1 0.8/3.6 23.2 2.8
Denis Pergner BK Brandýs n. L. 21 10 1.0 9.7 3.9 0.0 1.9/3.8 50.0 1.0
Kryštof Polák Královští Sokoli 21 17 1.0 5.6 1.5 0.2 1.9/3.2 59.3 1.3
12 Jan Křůmal Slavia Kroměříž 19 23 1.0 4.0 1.8 0.1/0.4 0.2/0.7 0.0* 1.2
Jan Sáss BK Beroun 19 13 1.0 7.0 2.8 0.0 1.5/3.2 46.3 3.2
23 Tomáš Posolda Slavia Kroměříž 19 12 1.0 7.5 3.2 0.0 1.2/2.1 56.0 0.8
Oliver Jan Sembdner Slovan Varnsdorf (ms) 19 15 1.0 5.8 2.7 0.0 0.5/2.3 20.0 2.5
Jiří Hlava Sokol Pražský 20 13 1.0 6.6 2.0 0.7/0.7 0.5/0.9 0.0* 1.4
František Bacík BK Brandýs n. L. 21 12 1.0 7.0 2.8 0.0 1.5/3.2 47.4 2.4
Jan Trávníček Slavia Kroměříž 20 11 1.0 7.6 3.4 0.2 0.4/1.0 0.0* 1.0
Šimon Kranz Slavia Kroměříž 21 23 1.0 3.6 1.1 0.2 0.8/2.1 37.5 2.0
9 Vojtěch Procházka BC Vysočina 20 20 1.0 4.1 1.7 0.1 0.5/0.6 0.0* 1.0
Jakub Neumann BC Benešov 21 12 1.0 6.7 1.9 0.5 1.3/2.4 55.2 1.4
Jakub Brožek SAM BŠM Brno 20 18 1.0 4.4 1.0 0.7 0.4/1.1 0.0* 1.2
Jan Vácha Sokol Vysoké Mýto 20 14 1.0 5.6 2.4 0.0 0.8/1.5 0.0* 1.4
Miroslav Markov Královští Sokoli 20 16 1.0 4.9 1.6 0.5/0.5 0.2/0.6 0.0* 2.7
Jan Junek Spartak Rychnov nad Kněžnou 21 16 1.0 4.9 2.0 0.1 0.6/0.9 0.0* 3.0
Filip Jiřík BA 2006´Roudnice n. L. B 21 14 1.0 5.6 1.6 0.6 0.7/1.1 0.0* 2.0
Daniel Vuong Slovan Varnsdorf 22 10 1.0 7.7 3.3 0.0 1.1/2.5 44.0 1.8
Tomáš Chvojka Kostelec n.Č.L. 20 14 1.0 5.3 2.4 0.0 0.4/0.5 0.0* 1.1
Matyáš Frolík BK Baník Most 20 12 1.0 6.2 2.8 0.0 0.5/2.2 23.1 1.7
Radek Němec Sokol Vysoké Mýto 21 18 1.0 4.1 1.7 0.1 0.5/1.2 0.0* 1.8
Jiří Mašín Kostelec n.Č.L. 20 14 1.0 5.1 1.9 0.1 1.0/2.0 50.0 3.1
Filip Rajsigl SAM Brno 20 21 3.7 3.4 1.6 0.0/0.0 0.2/1.2 0.0* 1.3
Petr Zuska Baník Most (MS) 21 10 1.0 7.0 1.8 0.8 1.0/3.5 28.6 3.4
Daniel Buroň Snakes Ostrava B 21 17 1.0 4.1 1.9 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.4
Jáchym Cita Válečníci Děčín 20 15 1.0 4.6 1.2 0.3 1.2/2.7 45.0 1.3
Oskar Reitknecht SAM Brno 19 26 1.8 2.6 1.1 0.1/0.5 0.1/0.4 0.0* 1.5
4 Max Jan Ficner BC Vysočina 20 18 1.0 3.7 1.6 0.1 0.4/1.6 0.0* 1.0
Orlando Duanes Sokol Karviná 21 21 1.0 3.1 1.5 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.5
Stanislav Bayarchuk BŠM Brno B 21 21 1.0 3.1 1.1 0.2 0.3/0.8 0.0* 1.8
Karel Bourek Slovan Varnsdorf (ms) 18 19 1.0 3.3 1.4 0.1 0.3/0.8 0.0* 2.6
Tomáš Ducháček Basketbal TJ Svitavy 21 14 1.0 4.5 1.6 0.1 0.8/1.6 0.0* 1.6
David Vágner Spartak Rychnov nad Kněžnou 20 18 1.0 3.4 1.4 0.2 0.1/0.6 0.0* 0.6
Jáchym Svoboda BK Brandýs n. L. 20 6 1.0 10.0 3.8 0.3 1.3/2.7 50.0 4.3
Radim Doleček Sokol Vysoké Mýto 20 17 1.0 3.5 1.3 0.2 0.4/0.5 0.0* 0.4
Tomáš Jiránek BA 2006´Roudnice n. L. B 21 17 1.0 3.5 1.1 0.2 0.7/1.5 0.0* 0.9
Tomáš Rotrekl Sokol Podolí 20 14 1.0 4.2 1.8 0.0 0.6/2.4 27.3 1.6
Tomáš Houzar SAM Brno 19 27 1.8 2.2 0.7 0.2/0.3 0.3/0.4 0.0* 0.4
Filip Poledník ŠSK při 3.ZŠ Slaný 20 24 1.0 2.4 0.8 0.1/0.1 0.6/0.9 0.0* 2.2
Kevin Týml Sokol Karviná 20 13 1.0 4.3 1.6 0.2 0.6/1.1 0.0* 1.4
Tadeáš Veselý BA 2006 Roudnice n.L. 19 19 1.0 2.9 1.4 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.7
Tomáš Merta BC Kolín 20 11 1.0 5.1 2.1 0.3 0.1/0.5 0.0* 0.0
Sebastián Kloss Sokol Karviná 21 18 1.0 3.1 1.3 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.4
Vojtěch Müller BK Beroun 21 8 1.0 6.9 2.0 0.8 0.6/2.1 29.4 3.0
Michael Kubačák BK Hladnov 18 3 1.0 18.3 7.3 0.0 3.7/9.7 37.9 2.3
Petr Kalivoda Slovan Varnsdorf (ms) 19 10 1.0 5.5 2.3 0.0 0.9/2.5 36.0 2.3
František Grodl BC Vysočina 19 23 4.2 2.3 1.1 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.7
Lubomír Burda Spartak Rychnov nad Kněžnou 21 12 1.0 4.4 1.8 0.1 0.5/1.5 0.0* 1.4
Jiří Pica ŠSK Slaný 21 5 1.0 10.4 4.6 0.0 1.2/1.8 0.0* 0.8
Štěpán Charvát BK Brandýs n. L. 21 10 1.0 5.2 2.2 0.0 0.8/1.2 0.0* 1.5
7 Jaroslav Pazourek BARoun.l. U17B 21 22 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.0
Vojtěch Brandejs Spartak Rychnov nad Kněžnou 21 20 1.0 2.6 1.1 0.1 0.4/1.0 0.0* 1.1
Jan Berger Slovan Varnsdorf 20 7 1.0 7.3 3.0 0.1 0.9/1.9 0.0* 1.4
Jakub Kotala Snakes Ostrava B 21 10 1.0 5.1 2.2 0.0 0.7/1.1 0.0* 1.3
Marian Jerinič Kondoři Liberec B 20 16 1.0 3.2 1.4 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.1
Matouš Kratochvíl SAM BŠM Brno 21 15 1.0 3.3 0.5 0.7 0.0/0.1 0.0* 0.9
Vladimír Voronin Sokol Podolí 20 17 1.0 2.9 1.2 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.2
8 Matěj Štefka BK Sokolov 21 10 1.0 4.9 2.0 0.1 0.6/1.2 0.0* 1.1
Matěj Czorniak NH Ostrava 20 16 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/1.3 0.0* 2.7
Lukáš Vaculík Basketbal TJ Svitavy 20 18 1.0 2.7 0.9 0.2 0.4/0.8 0.0* 0.9
Filip Šašek ŠSK Slaný 21 12 1.0 3.8 1.5 0.1 0.6/2.4 24.1 2.5
Jakub Grubner BK Beroun 23 4 1.0 11.5 4.8 0.0 2.0/3.5 57.1 3.8
Matěj Anderle Válečníci Děčín 21 2 1.0 22.5 8.0 1.0 3.5/4.5 77.8 1.5
Martin Vranik Kostelec n.Č.L. 22 12 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.9
Antonín Ďurana Válečníci Děčín 22 3 1.0 14.7 6.0 0.3 1.7/3.0 55.6 2.0
Jiří Ciran Spartak Rychnov nad Kněžnou 21 18 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.6
Pavel Pecha ŠSK Slaný 22 9 1.0 4.8 1.9 0.0 1.0/1.4 0.0* 0.9
Henoch Schmöhe Slovan Varnsdorf 20 7 1.0 6.1 3.0 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.1
Tomáš Sťahel Válečníci Děčín 19 8 1.0 5.0 2.3 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.4
Josef Havel Kondoři Liberec 20 27 1.4 1.5 0.5 0.1/0.1 0.3/0.3 0.0* 0.6
Šimon Svoboda BC Vysočina 19 16 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.4
Alex Dehier NH Ostrava 21 17 1.0 2.4 0.8 0.0 0.7/1.1 0.0* 1.7
Michal Velechovský BK Brandýs n. L. 20 15 1.0 2.7 1.1 0.0 0.4/1.1 0.0* 3.1
Kryštof Pšenička BC Benešov 20 7 1.0 5.6 2.1 0.0 1.3/3.1 40.9 2.9
15 Adam Gregůrek Slavia Kroměříž 19 16 1.0 2.4 0.9 0.1/0.3 0.2/0.3 0.0* 1.8
Marek Žák Slavia Kroměříž 21 11 1.0 3.5 1.3 0.3 0.1/0.3 0.0* 1.5
David Blažek Sokol Podolí 20 15 1.0 2.5 1.2 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.5
Leopold Dobíšek SAM BŠM Brno 21 13 1.0 2.8 1.2 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.2
Vojtěch Čochnář BC Benešov 20 14 1.0 2.6 1.3 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.9
Denis Andres Basketbal TJ Svitavy 20 10 1.0 3.6 0.8 0.6 0.2/0.8 0.0* 0.5
Petr Valík Sokol Podolí 21 10 1.0 3.6 1.6 0.0 0.4/1.9 0.0* 2.1
Filip Novotný BC Benešov 20 12 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.2
Daniel Mokroš NH Ostrava 20 11 14.9 3.3 0.9 0.5/1.3 0.1/0.5 0.0* 0.5
Jakub Schorník Slavia Kroměříž 22 10 1.0 3.5 1.6 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.5
Vladimír Vlk Slovan Varnsdorf 21 5 1.0 7.0 3.0 0.2 0.4/1.2 0.0* 1.4
Jiří Štepař BK Brandýs n. L. 20 10 1.0 3.5 1.4 0.1 0.4/1.2 0.0* 1.1
Filip Plhal Basketbal TJ Svitavy 20 6 1.0 5.7 1.8 0.5 0.5/1.0 0.0* 2.0
Filip Elbl SAM Brno 19 14 1.6 2.4 0.9 0.0/0.2 0.6/0.8 0.0* 0.6
Pavel Šrytr BA 2006 Roudnice n.L. 20 17 1.0 2.0 0.9 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.6
Jakub Hanuš ŠSK při 3.ZŠ Slaný 19 18 1.0 1.8 0.7 0.1/0.1 0.2/0.8 0.0* 2.3
Jakub Eisenhamer BK Beroun 21 7 1.0 4.7 2.3 0.0 0.1/1.1 0.0* 2.9
5 Vojtěch Krška Slavia Kroměříž 19 10 1.0 3.2 1.5 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.4
Otakar Polák BK Brandýs n. L. 20 10 1.0 3.2 0.4 0.7 0.3/0.5 0.0* 0.5
Jan Máselník Slavia Kroměříž 20 8 1.0 3.9 1.9 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.1
Vojtěch Kopenec BK Chomutov 21 2 1.0 15.0 6.5 0.0 2.0/5.5 36.4 2.5
Václav Froněk BK Loko Plzeň B 21 4 1.0 7.3 2.8 0.3 1.0/2.0 50.0 3.3
Jan Hanzlíček BK Loko Plzeň B 20 2 1.0 14.5 5.0 0.5 3.0/6.0 50.0 1.0
24 Lukáš Brus BK Sokolov 21 7 1.0 4.1 1.9 0.1 0.0/0.3 0.0* 1.3
15 Jan Mráz BARoun.l. U17B 22 16 1.0 1.7 0.6 0.0 0.4/0.6 0.0* 1.0
Jáchym Jelínek SAM BŠM Brno 20 3 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/2.3 42.9 1.3
Andrej Orban BŠM Brno B 20 6 1.0 4.5 1.2 0.2 1.7/2.5 66.7 3.3
Richard Ševčík SAM BŠM Brno 19 6 1.0 4.5 2.2 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.5
Pavel Pojezný Kostelec n.Č.L. 21 7 1.0 3.7 1.4 0.0 0.9/1.6 0.0* 2.1
Lukáš Marušinec Sokol Podolí 20 18 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.4
Daniel Maloch BŠM Brno B 21 10 1.0 2.6 0.4 0.4 0.6/1.4 0.0* 1.1
Patrik Ráž Kostelec n.Č.L. 20 9 1.0 2.8 1.3 0.0 0.1/0.4 0.0* 2.1
Pavel Boček BK Loko Plzeň B 20 4 1.0 6.3 2.5 0.0 1.3/2.5 50.0 1.0
Alexandra Volková Kostelec n.Č.L. 22 14 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.4 0.0* 2.7
Filip Alačkov Jiskra Kyjov 20 13 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.3 0.0* 2.5
Ondřej Hron Baník Most (MS) 21 2 1.0 12.0 4.5 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
František Česal Kostelec n.Č.L. 18 13 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.2
Daniel Juřík NH Ostrava 20 11 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.0
13 Jan Krych BK Sokolov 20 8 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/1.4 0.0* 0.6
Tomáš Kuncl Válečníci Děčín 20 4 1.0 6.0 2.8 0.0 0.5/1.8 0.0* 0.8
Jan Peterek BK Loko Plzeň B 20 3 1.0 8.0 3.3 0.0 1.3/2.7 50.0 2.3
Michael Erakovič NH Ostrava 20 21 1.0 1.1 0.3 0.1/0.1 0.1/0.2 0.0* 1.3
David Vetor BC Kolín 21 5 1.0 4.6 0.8 1.0 0.0/0.4 0.0* 0.0
Marek Zahout BK Loko Plzeň B 20 3 1.0 7.7 3.3 0.0 1.0/3.3 30.0 2.0
Vilém Kovář Slavia Kroměříž 21 6 1.0 3.7 1.0 0.5 0.2/0.3 0.0* 0.8
Radek Janisch SKB Zlín 20 3 1.0 7.3 3.3 0.0 0.7/0.7 0.0* 2.0
Erik Lehroch Slovan Varnsdorf 21 11 1.0 2.0 0.6 0.2 0.2/0.7 0.0* 1.2
Martin Tomeš Baník Most (MS) 20 6 1.0 3.5 1.7 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.7
Dominik Svoboda Baník Most (MS) 21 4 1.0 5.3 2.3 0.0 0.8/2.8 27.3 3.0
Tomáš Jansa SAM BŠM Brno 20 4 1.0 5.3 2.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.3
Adam Kakiš Basketbal TJ Svitavy 19 14 1.0 1.5 0.5 0.1 0.3/0.8 0.0* 1.8
Jonáš Musil SAM BŠM Brno 19 4 1.0 5.0 2.3 0.0 0.5/0.5 0.0* 0.8
5 David Habel BARoun.l. U17B 21 7 1.0 2.9 1.1 0.0 0.6/1.4 0.0* 0.7
Pavel Kala Slovan Varnsdorf 20 7 1.0 2.9 1.0 0.1 0.4/1.0 0.0* 2.7
Tomáš Vyleta BK Loko Plzeň B 20 2 1.0 10.0 2.0 1.5 1.5/2.0 75.0 1.0
Matyáš Tomšíček SAM BŠM Brno 20 10 1.0 1.9 0.1 0.4 0.5/1.0 0.0* 0.9
27 Ondřej Sládek BK Sokolov 21 9 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.3
10 Martin Petrásek BARoun.l. U17B 21 9 1.0 2.1 0.8 0.0 0.6/1.0 0.0* 0.7
Jan Bašta Kondoři Liberec B 21 5 1.0 3.8 1.8 0.0 0.2/0.4 0.0* 2.0
Patrik Augustin Slavia Kroměříž 22 11 1.0 1.6 0.6 0.0 0.4/0.9 0.0* 2.8
10 Jiří Huleš BK Klatovy 20 7 1.0 2.6 0.7 0.1 0.7/1.4 0.0* 3.0
Jan Horák Spartak Rychnov nad Kněžnou 21 12 1.0 1.5 0.5 0.2 0.0/0.1 0.0* 1.3
Mykhaylo Tkach BK Loko Plzeň B 20 3 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.7
Vojtěch Julák Válečníci Děčín 21 2 1.0 9.0 4.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Vítek Pospíšil ŠSK Slaný 20 8 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.1
Dalibor Vlk NH Ostrava 19 16 8.8 1.1 0.6 0.0/0.7 0.0/0.1 0.0* 0.3
Lukáš Slowiak Kondoři Liberec 20 11 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.2
Petr Švesták NH Ostrava 20 17 7.8 1.0 0.3 0.1/0.4 0.1/0.1 0.0* 0.8
Josef Pánek BK Beroun 21 2 1.0 8.5 2.0 1.0 1.5/1.5 0.0* 3.5
Martin Janda ŠSK Slaný 21 9 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.6
Jan Jonšta NH Ostrava 20 7 1.0 2.3 1.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
6 Lukáš Němec BC Vysočina 20 13 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.5
Jakub Macháček BC Kolín 20 4 1.0 4.0 1.3 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.8
Tomáš Morávek Levharti Chomutov 20 6 14.5 2.7 0.3 0.7/1.5 0.0/0.0 0.0* 0.7
Matyáš Varga ŠSK Slaný 21 7 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.3
Daniel Hodboď Válečníci Děčín 20 8 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.8
19 Michal Zubanič BK Sokolov 22 9 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.3
Vít Ženíšek BK Loko Plzeň B 20 3 1.0 4.7 0.7 1.0 0.3/0.7 0.0* 0.3
Nikola Šešulka Válečníci Děčín 20 18 1.0 0.8 0.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.2
Jiří Bilik BK Brandýs n. L. 21 6 1.0 2.3 1.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Josef Láska BK Pardubice B 19 5 1.0 2.8 0.6 0.2 1.0/1.6 0.0* 1.2
Martin Pokorný BK Brandýs n. L. 20 11 1.0 1.3 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Vojtěch Leheň BK Loko Plzeň B 20 4 1.0 3.5 1.8 0.0 0.0/0.8 0.0* 2.3
Tadeáš Fousek Kostelec n.Č.L. 20 10 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.2
Vlastimil Němec Sokol Vysoké Mýto 20 8 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.8
Daniel Flemmer BK Beroun 21 4 1.0 3.3 1.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.3
Jiří Pilař Basketbal TJ Svitavy 19 4 1.0 3.3 1.3 0.3 0.0/0.5 0.0* 1.8
Filip Morávek BK Chomutov 18 3 1.0 4.0 1.0 0.7 0.0/0.0 0.0* 1.7
Daniel Lanc BK Loko Plzeň B 20 1 1.0 12.0 6.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Adam Mladý BK Chomutov 20 3 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.3
Jan Směšný Sokol Podolí 19 8 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 0.6
Matěj Šnaur NH Ostrava 22 4 1.0 3.0 1.0 0.3 0.3/0.5 0.0* 3.0
Tomáš Honzík BK Loko Plzeň B 21 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Ondřej Kovář BK Chomutov 20 3 1.0 4.0 1.3 0.0 1.3/4.3 30.8 1.0
Aleš Marxgut BARoun.l. U17B 22 4 1.0 2.8 1.0 0.3 0.0/0.5 0.0* 0.8
Jonáš Čapek Slovan Varnsdorf 22 3 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Šimon Klein SAM BŠM Brno 20 2 1.0 5.0 1.5 0.5 0.5/2.5 20.0 2.0
Michal Vlček BC Kolín 21 5 1.0 2.0 0.6 0.0 0.8/0.8 0.0* 0.0
Jakub Janeček Spartak Rychnov nad Kněžnou 21 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 David Sýkora BK Sokolov 22 6 1.0 1.7 0.3 0.3 0.0/0.3 0.0* 0.7
Kamil Bém Kondoři Liberec B 20 2 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Krčmář Sokol Vysoké Mýto 22 2 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.5
Jaroslav Šípek ŠSK Slaný 21 9 1.0 1.0 0.4 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.7
Jaroslav Syrový BK Chomutov 20 1 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Jaromír Sibera Sokol Pražský 20 8 4.9 1.0 0.4 0.0/0.3 0.3/0.3 0.0* 0.1
Filip Čada NH Ostrava 20 2 11.0 4.0 1.5 0.0/0.5 1.0/1.0 0.0* 0.5
Jan Vranik Kostelec n.Č.L. 19 11 1.0 0.7 0.2 0.1 0.1/0.4 0.0* 0.5
Martin Blažek Sokol Podolí 22 8 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 2.5
Tobiáš Stross Sokol Podolí 20 8 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.4
2 Roman Kinka BK Sokolov 21 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
10 Lukáš Flídr BC Vysočina 20 7 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Vojtěch Suk BK Beroun 20 7 1.0 1.0 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.6
Karel Mikeš Vlasák BA 2006´Roudnice n. L. B 20 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/3.0 33.3 4.0
34 Zdeněk Vacula Slavia Kroměříž 20 2 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.0
Přemysl Marek Baník Most (MS) 21 4 1.0 1.8 0.8 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.8
Matěj Frček Válečníci Děčín 19 6 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.8
Matěj Dlouhý ŠSK Slaný 20 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.3 0.0* 0.7
Eliáš Gill Kostelec n.Č.L. 20 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.3
Matěj Poul Basketbal TJ Svitavy 20 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Marek Verčimák Kostelec n.Č.L. 20 8 1.0 0.8 0.3 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.5
Štěpán Táborský BK Beroun 22 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Roman Götzl BK Sokolov 21 2 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
22 Michal Kohár BK Sokolov 21 4 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.3
Filip Kropáček BC Kolín 20 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Zdeněk Pavlovský Sokol Podolí 20 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Matyáš Krejčí Kondoři Liberec 20 10 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Zelenka ŠSK Slaný 21 6 1.0 0.8 0.3 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.8
Jakub Čihák BŠM Brno B 21 2 1.0 2.5 0.5 0.5 0.0/2.0 0.0 1.0
Martin Slaník Basketbal TJ Svitavy 21 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.3
Dominik Dvořáček BC Kolín 20 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.3
13 Jakub Jiránek BARoun.l. U17B 21 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.0
Tomáš Cafourek BC Vysočina 19 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
12 Radek Hubálek BARoun.l. U17B 20 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Pavel Skřička BK Beroun 20 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Josef Zajíček Slavia Kroměříž 19 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Smejkal Kostelec n.Č.L. 20 9 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
Kryštof Lasík BC Kolín 19 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Štěpán Chovaneček Kondoři Liberec 19 4 1.0 0.8 0.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.3
Petr Gaska Sokol Karviná 20 3 1.0 1.0 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Moulis BK Loko Plzeň B 20 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Ondřej Kadleček Kostelec n.Č.L. 20 12 1.0 0.3 0.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.8
Jakub Červený Baník Most (MS) 20 5 1.0 0.6 0.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.4
David Šmíd Kondoři Liberec 19 17 1.4 0.1 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Jakub Hromý Baník Most (MS) 21 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Adam Domnosil BC Kolín 19 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
17 David Mareš BC Vysočina 20 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jan Pacák Levharti Chomutov 20 6 10.3 0.3 0.2 0.0/0.5 0.0/0.0 0.0* 0.3
Jan Mašek Kondoři Liberec 19 8 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Adámek BK Brandýs n. L. 20 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Daniel Navrátil Kostelec n.Č.L. 22 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Hajšman BK Loko Plzeň B 19 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oliver Vitouš Kondoři Liberec 22 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.0
3 Daniel Svojanovský BK Sokolov 22 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
Adam Uherka Slavia Kroměříž 21 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.0
Dominik Korel BK Sokolov 22 9 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
Milan Mikula BK Příbor 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Podhajský BK Sokolov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Šimek ŠSK Slaný 20 7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Cuong Le Huy BK Chomutov 20 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
41 Oliveer Štroch HLAD 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Trejbal BK Chomutov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Gaier BK Chomutov 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Matěj Bureš BK Chomutov 20 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Štěpán Vémola Sokol Podolí 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastian Šíl Slavia Kroměříž 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dalibor Vrtaník Snakes B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Křístek Snakes B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Lisý BK Chomutov 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Trela NH Ostrava 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Král BK Beroun 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Thomke BK Příbor 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastian Šimanský Start Havířov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Přemysl Piskoř HLAD 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Husár BK Příbor 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Husák BK Loko Plzeň B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Gärtner HLAD 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Zeman Válečníci Děčín 21 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Rudolf Hanuštiak Kondoři Liberec 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Konieczka Baník Most (MS) 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
René Kamenský BK Příbor 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Dvorozňák Start Havířov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Skříček Slavia Kroměříž 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Dus HLAD 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Pálka Start Havířov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Baštecký BARoun.l. U17B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Vosejpka BK Chomutov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Straška BK Chomutov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Trojek Start Havířov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Kratochvíl BK Chomutov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Bureš Basketbal TJ Svitavy 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Valta Basketbal TJ Svitavy 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Otcovský Basketbal TJ Svitavy 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Šamšula Start Havířov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Javorský BK Sokolov 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Sučík BK Chomutov 20 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Martin Stojka BK Brandýs n. L. 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Joshua Seidl BK Příbor 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Hampl Válečníci Děčín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladimír Komárek Kostelec n.Č.L. 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Potůček BK Beroun 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Šmíd BK Beroun 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Hájíček Kostelec n.Č.L. 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Krupař Slavia Kroměříž 20 1 0.0 0.0