Baník Most (MS)

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 29. 8. 2016
Petr Hendrych
basketbalmost@seznam.cz
723 726 625

Trenér

od: 31. 8. 2016
Pavel Poliček
levapq@email.cz
608 205 987

1. asistent trenéra

od: 31. 8. 2016
Vladimír Hach
vladahach@gmail.com

Adresa

Sportovní klub basketbalu Baník Most, z. s.
U Stadionu 1563/2

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Jan Musil 2001 193 20 9 17.0 6.9 0.2 2.6/5.3 47.9 3.2
Adam Collins 2001 160 20 8 14.0 5.0 0.4 2.9/4.8 60.5 2.6
Petr Zuska 2001 182 20 10 7.0 1.8 0.8 1.0/3.5 28.6 3.4
Ondřej Hron 2001 183 20 2 12.0 4.5 1.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Dominik Urie 2002 177 19 9 2.4 1.1 0.0 0.2/0.9 25.0 1.6
Martin Tomeš 2001 168 20 6 3.5 1.7 0.0 0.2/0.7 25.0 0.7
Dominik Svoboda 2000 0 21 4 5.3 2.3 0.0 0.8/2.8 27.3 3.0
Tomáš Eibl 2002 189 19 7 1.6 0.6 0.0 0.4/1.4 30.0 3.3
Přemysl Marek 2001 185 20 4 1.8 0.8 0.0 0.3/1.0 25.0 1.8
Jan Šíma 2003 181 18 3 1.7 0.3 0.0 1.0/1.7 60.0 2.0
David Fraňo 2003 176 18 5 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0 1.4
Jakub Červený 2001 20 5 0.6 0.2 0.0 0.2/0.4 50.0 1.4
Jakub Hromý 2000 21 3 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Matyáš Frolík 2002 186 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Jan Tomeš 2001 168 20 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Tomáš Konieczka 2001 170 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
42 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 18. 4. 2017 BK Chomutov 78:36 11 3 5/13 27.8% 10
37 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 4. 4. 2017 BK Sokolov 55:61 21 1 10/9 52.6% 15
30 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 31. 3. 2017 ŠSK Slaný 70:53 29 2 6/2 75% 18
31 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 23. 3. 2017 BK Loko Plzeň B 93:56 19 0 18/14 56.3% 17
26 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 4. 2. 2017 BK Beroun 48:45 20 0 5/10 33.3% 18
21 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 7. 1. 2017 BK Chomutov 45:88 14 1 14/25 35.9% 20
16 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 10. 12. 2016 BK Sokolov 97:31 13 1 2/6 25% 24
9 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 27. 11. 2016 ŠSK Slaný 58:28 8 3 3/3 50% 23
10 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 13. 11. 2016 BK Loko Plzeň B 39:54 15 1 6/8 42.9% 16
5 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 11. 10. 2016 BK Beroun 50:51 20 3 1/5 16.7% 12
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 11. 10. 2016
17:30
BK Baník Most (MS)
BK Beroun
50
51
20
9
26
23
37
30
skupina A Review
4. kolo 13. 11. 2016
13:00
BK Baník Most (MS)
BK Lokomotiva Plzeň B
39
54
16
14
22
38
37
49
skupina A Review
3. kolo 27. 11. 2016
10:00
ŠSK Slaný
BK Baník Most (MS)
58
28
15
2
34
10
46
18
skupina A Review
6. kolo 10. 12. 2016
16:00
BK Sokolov
BK Baník Most (MS)
97
31
17
9
38
22
62
27
skupina A Review
7. kolo 7. 1. 2017
10:00
BK Baník Most (MS)
BK Chomutov
45
88
5
17
19
37
37
60
skupina A Review
9. kolo 4. 2. 2017
13:00
BK Beroun
BK Baník Most (MS)
48
45
7
10
18
23
31
36
skupina A Review
11. kolo 23. 3. 2017
16:00
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Baník Most (MS)
93
56
16
15
43
31
67
45
skupina A Review
10. kolo 31. 3. 2017
18:00
BK Baník Most (MS)
ŠSK Slaný
70
53
20
13
35
26
58
36
skupina A Review
13. kolo 4. 4. 2017
18:45
BK Baník Most (MS)
BK Sokolov
55
61
13
16
27
33
43
48
skupina A Review
14. kolo 18. 4. 2017
18:30
BK Chomutov
BK Baník Most (MS)
78
36
18
3
36
15
55
21
skupina A Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 nadregionální soutěž 7 21
2017/18 nadregionální soutěž 2 21
2016/17 nadregionální soutěž 6 11