BK Beroun

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

1. asistent trenéra

od: 12. 7. 2016 do 20. 7. 2016
Jan Leopold
arw@seznam.cz

Adresa

Basketbalový klub Beroun,z.s.
Preislerova 1335
266 01 Beroun

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Jiří Huleš 2001 171 20 9 11.3 4.2 0.1 2.6/4.8 53.5 4.0
Josef Pánek 2000 187 21 8 11.9 3.8 1.3 0.6/1.5 41.7 1.6
Filip Novotný 2002 203 19 10 6.6 3.0 0.0 0.6/1.9 31.6 2.6
Vojtěch Müller 2001 180 20 8 6.9 2.0 0.8 0.6/2.1 29.4 3.0
Jakub Neumann 2001 169 20 10 5.3 1.8 0.3 0.8/1.9 42.1 2.3
Jakub Grubner 1999 183 22 4 11.5 4.8 0.0 2.0/3.5 57.1 3.8
Štěpán Táborský 2000 185 21 6 6.8 3.0 0.0 0.8/2.0 41.7 1.2
Jakub Eisenhamer 2000 0 21 7 4.7 2.3 0.0 0.1/1.1 12.5 2.9
Daniel Flemmer 2000 185 21 6 4.7 2.2 0.0 0.3/1.2 28.6 4.2
Vojtěch Čochnář 2001 181 20 10 2.0 1.0 0.0 0.0/0.4 0.0 2.0
Kryštof Pšenička 2001 177 20 4 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.8
Vojtěch Suk 2001 154 20 7 1.0 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0 1.6
Pavel Skřička 2001 150 20 6 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Michael Král 2002 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adam Potůček 2000 0 21 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matěj Šmíd 2001 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Sáss 2003 183 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
41 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 22. 4. 2017 BK Loko Plzeň B 78:62 26 4 14/17 45.2% 22
39 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 1. 4. 2017 ŠSK Slaný 70:37 18 0 1/1 50% 32
34 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 18. 3. 2017 BK Sokolov 70:48 23 0 2/5 28.6% 19
29 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 19. 2. 2017 BK Chomutov 64:60 21 3 9/10 47.4% 24
26 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 4. 2. 2017 BK Baník Most (MS) 48:45 21 0 6/17 26.1% 22
20 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 7. 1. 2017 BK Loko Plzeň B 60:57 24 1 6/10 37.5% 26
18 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 10. 12. 2016 ŠSK Slaný 55:60 20 4 3/5 37.5% 24
13 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 27. 11. 2016 BK Sokolov 71:74 24 4 11/13 45.8% 23
8 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 29. 10. 2016 BK Chomutov 65:61 25 3 6/9 40% 27
5 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 11. 10. 2016 BK Baník Most (MS) 50:51 18 2 9/9 50% 14
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 11. 10. 2016
17:30
BK Baník Most (MS)
BK Beroun
50
51
20
9
26
23
37
30
skupina A Review
3. kolo 29. 10. 2016
10:00
BK Beroun
BK Chomutov
65
61
21
17
42
25
56
45
skupina A Review
5. kolo 27. 11. 2016
15:00
BK Beroun
BK Sokolov
71
74
17
13
38
35
52
54
skupina A Review
6. kolo 10. 12. 2016
10:00
BK Beroun
ŠSK Slaný
55
60
17
17
28
33
41
43
skupina A Review
7. kolo 7. 1. 2017
10:00
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Beroun
60
57
10
17
22
29
45
36
skupina A Review
9. kolo 4. 2. 2017
13:00
BK Beroun
BK Baník Most (MS)
48
45
7
10
18
23
31
36
skupina A Review
10. kolo 19. 2. 2017
12:00
BK Chomutov
BK Beroun
64
60
11
20
31
32
46
43
skupina A Review
12. kolo 18. 3. 2017
10:00
BK Sokolov
BK Beroun
70
48
25
15
35
29
58
41
skupina A Review
13. kolo 1. 4. 2017
15:30
ŠSK Slaný
BK Beroun
70
37
23
10
51
18
58
28
skupina A Review
14. kolo 22. 4. 2017
13:00
BK Beroun
BK Lokomotiva Plzeň B
78
62
17
9
33
37
56
50
skupina A Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 nadregionální soutěž 9 18
2016/17 nadregionální soutěž 5 14