Kvalifikace o ligu

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 1
BA 2006´Roudnice n. L.
Tygři Praha B
21. 5. 2022
09:00
BK Real Vladislav Lunhul
Michal Bukovský
83
70
18
16
39
32
61
50
Review
Skupina A 1. kolo 6
Tygři Praha B
BK Teplice
22. 5. 2022
09:00
BK Real Jan Hendrych
Daniel Hušek
77
40
19
12
38
22
54
33
Review
Skupina A 1. kolo 2
Kelti Nové Strašecí
BK Teplice
21. 5. 2022
11:00
BK Real Vladislav Lunhul
Michal Bukovský
54
55
13
18
23
28
38
43
Review
Skupina A 1. kolo 7
BK Beroun
BA 2006´Roudnice n. L.
22. 5. 2022
11:00
BK Real Jan Hendrych
Vojtěch Kočárník
41
88
19
22
28
45
35
66
Review
Skupina A 1. kolo 3
Tygři Praha B
BK Beroun
21. 5. 2022
13:30
BK Real Vladislav Lunhul
Vojtěch Kočárník
86
81
21
20
38
33
57
53
Review
Skupina A 1. kolo 8
Kelti Nové Strašecí
Tygři Praha B
22. 5. 2022
13:30
BK Real Daniel Hušek
Vojtěch Kočárník
47
94
12
27
22
48
38
72
Review
Skupina A 1. kolo 4
BK Teplice
BA 2006´Roudnice n. L.
21. 5. 2022
15:30
BK Real Petr Šmůla
Michal Bakajsa
49
76
10
24
17
40
36
59
Review
Skupina A 1. kolo 9
BK Teplice
BK Beroun
22. 5. 2022
15:30
BK Real Jindřich Nesper
Vladislav Lunhul
40
44
12
13
16
24
26
38
Review
Skupina A 1. kolo 5
BK Beroun
Kelti Nové Strašecí
21. 5. 2022
18:00
BK Real Petr Šmůla
Michal Bakajsa
64
60
14
18
27
32
40
45
Review
Skupina A 1. kolo 10
BA 2006´Roudnice n. L.
Kelti Nové Strašecí
22. 5. 2022
18:00
BK Real Jindřich Nesper
Vladislav Lunhul
80
51
14
12
34
33
67
45
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jiří Růžička BARoun.l. U17B 18 4 1.0 27.3 6.8 3.0 4.8/7.5 63.3 1.5
Josef Repka BARoun.l. U17B 18 4 1.0 25.5 8.5 1.5 4.0/5.3 76.2 1.5
Matěj Otýpka Basketpoint Frýdek-Místek 18 5 1.0 17.8 5.8 1.0 3.2/4.2 76.2 3.4
Tomáš Fedor Sokol N. Paka 18 4 1.0 20.5 8.8 0.0 3.0/6.0 50.0 3.5
Šimon Čermák Basketpoint Frýdek-Místek 18 5 1.0 15.4 3.2 2.0 3.0/4.2 71.4 3.0
Lukáš Prade BA Lynx Liberecko 18 4 1.0 18.5 6.8 0.5 3.5/6.3 56.0 1.0
Vojtěch Árvai Jižní Supi 17 6 1.0 11.0 4.3 0.2 1.8/3.2 57.9 1.3
Jáchym Řehořek Jižní Supi 18 5 1.0 13.0 6.0 0.2 0.4/0.8 0.0* 2.6
Lukáš Poulíček Tygři Praha B 16 6 1.0 10.2 2.7 1.3 0.8/1.3 0.0* 1.7
Jan Nádherný Basketpoint Frýdek-Místek 16 5 1.0 12.0 2.4 1.6 2.4/3.4 70.6 2.4
Vojtěch Vosol Jižní Supi 18 5 1.0 11.6 3.6 1.0 1.4/2.6 53.8 2.4
Šimon Brzák BC Kolín 17 3 1.0 19.3 7.3 1.0 1.7/5.3 31.3 1.0
Tim Vallet Sokol Písek Sršni B 17 4 1.0 14.3 4.8 1.3 1.0/3.5 28.6 0.8
37 Michal Hamerník BK Beroun 17 4 1.0 14.0 1.3 3.3 1.8/3.3 53.8 2.5
Marek Metz Basketpoint Frýdek-Místek 18 5 1.0 11.0 3.6 1.0 0.8/2.4 33.3 3.6
Vojtěch Dundr Kelti Nové Strašecí 17 4 1.0 13.8 6.8 0.0 0.3/1.8 0.0* 3.0
Maddox Dofek BC Nový Jičín 18 3 1.0 17.7 3.0 3.3 1.7/5.3 31.3 3.7
Adam Vomastek Jižní Supi 17 6 1.0 8.7 4.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.3
František Němec BARoun.l. U17B 17 4 1.0 12.8 4.5 0.5 2.3/4.3 52.9 2.0
Josef Šavrda BK Teplice 18 4 1.0 12.8 4.5 0.3 3.0/7.0 42.9 3.3
Jonatan Asor Tygři Praha B 17 6 1.0 8.3 3.0 0.3 1.3/2.0 66.7 0.8
34 Patrik Kotáb BK Klatovy 17 4 1.0 12.0 3.8 0.8 2.3/3.0 75.0 1.8
Tomáš Hrubý Sokol Písek Sršni B 18 4 1.0 11.8 4.5 0.3 2.0/2.8 72.7 1.5
17 Tomáš Zub BK Klatovy 17 4 1.0 11.8 4.0 0.0 3.8/8.8 42.9 2.5
Matěj Košata Jižní Supi 17 6 1.0 7.7 2.3 0.8 0.5/1.0 0.0* 1.3
Pavel Budínský Sokol N. Paka 16 4 1.0 11.3 4.8 0.0 1.8/3.0 58.3 0.8
2 Dominik Kolář BK Klatovy 17 4 1.0 11.0 4.0 0.5 1.5/3.5 42.9 1.8
Filip Řezníček Basketpoint Frýdek-Místek 18 5 1.0 8.6 2.8 0.2 2.4/4.0 60.0 3.0
Ondřej Pánek Jižní Supi 18 4 1.0 10.5 4.3 0.5 0.5/1.0 0.0* 1.0
Michal Brumlich Sokol N. Paka 17 4 1.0 10.3 2.5 0.3 4.5/6.8 66.7 3.0
Ondřej Halenčák BA Lynx Liberecko 17 4 1.0 9.8 4.0 0.5 0.3/1.5 0.0* 3.0
Ondřej Jánský BC Kolín 18 3 1.0 13.0 4.3 1.0 1.3/3.3 40.0 1.7
Radek Berky BKj Kralupy 17 4 1.0 9.0 3.8 0.3 0.8/1.8 0.0* 2.3
30 Matyáš Petrovický BK Klatovy 17 4 1.0 8.8 2.5 1.0 0.8/0.8 0.0* 2.0
Ondřej Nikodým Kelti Nové Strašecí 16 4 1.0 8.8 2.0 1.0 1.8/2.5 70.0 1.3
Ondřej Pluta Jižní Supi 17 4 1.0 8.8 3.8 0.0 1.3/3.5 35.7 1.5
Matěj Sojka Jižní Supi 18 6 1.0 5.8 1.8 0.7 0.2/0.3 0.0* 1.8
Filip Kačírek Sokol Písek Sršni B 17 4 1.0 8.5 3.3 0.5 0.5/1.3 0.0* 0.3
Jindřich Kubíček Sokol Písek Sršni B 18 4 1.0 8.3 2.0 1.0 1.3/2.0 62.5 2.3
Tomas Darren Mcmenamin Tygři Praha B 18 4 1.0 8.0 2.0 0.8 1.8/2.3 77.8 1.8
Jakub Knejp NAPOS Vysoká n. L. 18 2 1.0 15.5 4.0 2.5 0.0/0.5 0.0* 0.5
Marek Vonášek BK Teplice 18 3 1.0 10.0 3.3 0.3 2.3/4.0 58.3 0.3
36 Ondřej Kopic BK Beroun 17 4 1.0 7.3 1.8 0.3 3.0/4.0 75.0 2.8
Matouš Janda BKj Kralupy 18 4 1.0 7.3 3.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 2.3
Matěj Langšádl Tygři Praha B 17 6 1.0 4.7 1.8 0.2 0.5/0.7 0.0* 0.7
Maxim Šťastný BC Kolín 18 3 1.0 9.3 2.7 0.0 4.0/6.7 60.0 2.3
Matěj Adámek BC Kolín 18 3 1.0 9.3 3.3 0.0 2.7/3.3 80.0 3.7
Bohdan Hornychar BA Lynx Liberecko 18 4 1.0 6.8 3.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 2.3
Matěj Kracík Sokol N. Paka 17 4 1.0 6.8 2.3 0.3 1.5/2.8 54.5 2.5
Daniel Král Tygři Praha B 17 6 1.0 4.3 1.3 0.2 1.2/2.3 50.0 1.0
Lukáš Svoboda Jižní Supi 18 6 1.0 4.3 0.5 1.0 0.3/1.0 0.0* 2.0
Radim Soukup Kelti Nové Strašecí 18 4 1.0 6.5 2.5 0.3 0.8/1.0 0.0* 1.5
Mikoláš Dratva Basketpoint Frýdek-Místek 17 3 1.0 8.3 3.3 0.0 1.7/3.3 50.0 2.0
Ludvík Kysela BA Lynx Liberecko 18 4 1.0 6.3 2.5 0.3 0.5/1.5 0.0* 1.0
Alexander Hess Sokol Písek Sršni B 17 4 1.0 6.0 2.0 0.5 0.5/0.5 0.0* 0.3
David Aubrecht BARoun.l. U17B 18 4 1.0 6.0 2.0 0.3 1.3/5.0 25.0 2.5
Radek Trojan Kelti Nové Strašecí 18 4 1.0 6.0 2.5 0.3 0.3/1.0 0.0* 2.5
Adam Hypl Basketpoint Frýdek-Místek 16 5 1.0 4.8 1.6 0.4 0.4/1.0 0.0* 2.6
Kvido Sekot Sokol N. Paka 17 4 1.0 5.8 0.8 1.0 1.3/3.0 41.7 3.3
Filip Šulc Sokol N. Paka 17 4 1.0 5.8 2.5 0.3 0.0/0.8 0.0* 3.5
Michal Kubínek BK Teplice 17 4 1.0 5.8 1.5 0.8 0.5/0.8 0.0* 1.3
Antonín Kabriel Sokol Písek Sršni B 17 4 1.0 5.8 2.0 0.5 0.3/0.8 0.0* 0.3
Kryštof Kalaš Jižní Supi 17 4 1.0 5.8 1.8 0.8 0.0/0.5 0.0* 1.5
35 Maxim Šašek BK Beroun 17 4 1.0 5.5 2.3 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
Tomáš Kment BC Nový Jičín 18 3 1.0 7.3 3.0 0.0 1.3/2.0 66.7 2.7
Jan Kallista BKj Kralupy 17 4 1.0 5.3 2.0 0.0 1.3/2.3 55.6 1.5
Jakub Medveď Jižní Supi 16 2 1.0 10.5 2.5 1.0 2.5/7.0 35.7 2.5
Matyáš Ponert BKj Kralupy 16 4 1.0 5.3 2.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.5
Václav Gola BC Nový Jičín 17 3 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.3
Ondřej Skovajsa Sokol Písek Sršni B 18 4 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.3
Michal Kropáček BC Kolín 18 3 1.0 6.7 2.3 0.3 1.0/2.3 42.9 3.7
Ondřej Pospíchal Tygři Praha B 16 5 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.4
Jakub Fejtek Kelti Nové Strašecí 18 4 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
13 Petr Pučelík BK Klatovy 17 4 1.0 4.8 1.3 0.5 0.8/3.0 25.0 3.0
Matyáš Nešpor NAPOS Vysoká n. L. 17 2 1.0 9.5 4.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.0
21 Adam Suchý BK Klatovy 18 4 1.0 4.8 2.0 0.0 0.8/2.0 37.5 3.5
Adam Hruška BC Kolín 18 3 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 3.3
Adam Kraus Kelti Nové Strašecí 18 4 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.0
Radim Vrána BK Teplice 18 4 1.0 4.5 0.8 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Dominik Pova BK Teplice 17 4 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.5 0.0* 3.0
Mikoláš Černý Tygři Praha B 17 5 1.0 3.4 1.4 0.2 0.0/0.2 0.0* 1.0
Jiří Mikeš Kelti Nové Strašecí 16 4 1.0 4.3 0.8 0.5 1.3/2.0 62.5 1.0
Radim Jancur NAPOS Vysoká n. L. 18 2 1.0 8.5 3.0 0.5 1.0/1.0 0.0* 2.0
Jindřich Dušek BA Lynx Liberecko 18 4 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.0 0.0* 2.5
Bruno Volný Basketpoint Frýdek-Místek 18 5 1.0 3.4 1.2 0.2 0.4/0.8 0.0* 0.8
69 Petr Žák BK Klatovy 17 4 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Michal Jan Novák NAPOS Vysoká n. L. 17 2 1.0 8.0 2.5 1.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Marek Zaspal Kelti Nové Strašecí 16 4 1.0 4.0 0.8 0.8 0.3/1.0 0.0* 0.8
Filip Bartoš Jižní Supi 16 3 1.0 5.0 2.0 0.3 0.0/1.3 0.0* 2.0
Vavřinec Zahořík Tygři Praha B 16 5 1.0 3.0 1.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.0
Josef Zimák BARoun.l. U17B 17 3 1.0 5.0 2.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 2.0
Petr Homola BK Teplice 18 3 1.0 4.7 1.3 0.3 1.0/1.3 0.0* 2.0
Filip Suska BA Lynx Liberecko 17 4 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/2.5 10.0 1.5
Ondřej Pacák BA Lynx Liberecko 18 4 1.0 3.3 1.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.5
11 Fabian Bergmann BK Beroun 17 3 1.0 4.3 0.7 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Vojtěch Birčák BARoun.l. U17B 18 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 3.0
Martin Sztolarik Basketpoint Frýdek-Místek 16 5 1.0 2.4 0.2 0.6 0.2/0.4 0.0* 1.4
Aleš Pylypets BK Beroun 17 3 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Jiří Vlasák BA Lynx Liberecko 18 2 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Lukáš Podrazil Tygři Praha B 16 3 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/1.0 0.0* 0.7
Adam Lacko NAPOS Vysoká n. L. 17 2 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Matouš Řeřicha BKj Kralupy 17 3 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/2.3 28.6 3.3
Matyáš Demeter Basketpoint Frýdek-Místek 17 5 1.0 2.0 0.6 0.2 0.2/0.4 0.0* 0.6
Juraj Polák Jižní Supi 17 1 1.0 9.0 3.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Matěj Jacko NAPOS Vysoká n. L. 17 2 1.0 4.5 1.5 0.5 0.0/0.5 0.0* 2.0
5 Matěj Koryčanský BK Beroun 17 4 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.3
Jakub Dörfl BKj Kralupy 18 2 1.0 4.0 1.0 0.5 0.5/2.0 25.0 1.0
Daniel Tichovský BC Kolín 18 3 1.0 2.7 1.0 0.0 0.7/2.3 28.6 1.0
2 Matyáš Dragoun BK Beroun 17 4 1.0 2.0 0.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.0
Petr Najman BK Teplice 18 4 1.0 2.0 0.8 0.0 0.5/0.8 0.0* 1.8
Bivoj Xaver Pleskot NAPOS Vysoká n. L. 17 2 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.5
Jakub Šebek BK Teplice 17 4 1.0 1.8 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.5
Radim Konývka BC Kolín 17 1 1.0 7.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Sebastian Kodytek BC Kolín 18 3 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.3
Ondřej Čihánek Basketpoint Frýdek-Místek 16 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Lukáš Kubínek BK Teplice 17 4 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.5
Zdeněk Relich BK Beroun 18 4 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.8 0.0* 1.5
Kristián Kušnarev Tygři Praha B 18 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.3
Petr Pojkar BARoun.l. U17B 18 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.8 0.0* 2.5
Jakub Štejfa BA Lynx Liberecko 17 4 1.0 1.5 0.3 0.3 0.3/0.5 0.0* 0.8
Tobias Wurm von Sterndorff BKj Kralupy 17 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryšpýn Bárta BKj Kralupy 15 4 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/1.5 0.0* 0.3
Martin Kamler BC Nový Jičín 17 2 1.0 2.5 0.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Isa Halilaj BK Teplice 17 3 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.3
Jakub Žídek BC Nový Jičín 18 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Ondřej Ladnar BARoun.l. U17B 17 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.5
Jakub Matoušek BC Kolín 18 3 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.3
Mikuláš Dvořák BK Beroun 18 4 1.0 0.8 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 3.0
David Egermeier BK Teplice 17 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Filip Čejka Basketpoint Frýdek-Místek 16 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Maxmilián Fek BKj Kralupy 16 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
František Tichý BARoun.l. U17B 18 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Adam Lautner Basketpoint Frýdek-Místek 18 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Filip Roubíček BK Teplice 18 3 1.0 0.7 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 0.7
Matyáš Kment NAPOS Vysoká n. L. 18 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Ondřej Polívka BARoun.l. U17B 18 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Svatoš BK Beroun 18 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Erik Lubojacký BC Nový Jičín 18 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
14 Ondřej Kinský BK Klatovy 18 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
David Kučera BKj Kralupy 16 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.3
Nikola Živkovič Kelti Nové Strašecí 17 4 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.5
Štěpán Kracík Sokol N. Paka 15 4 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.8
Martin Froš Sokol N. Paka 17 4 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/1.5 0.0* 1.5
Lukáš Močárko BA Lynx Liberecko 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Škařupa BC Nový Jičín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Tomáš Durczok Sokol Karviná 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Otýpka Basketpoint Frýdek-Místek 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nicolas Vosol BC Nový Jičín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Merta BK Beroun 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Szkandera Basketpoint Frýdek-Místek 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Kmošek Sokol Vyšehrad (ms) 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 Martin Mráz BK Klatovy 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Evan Robert Daniels BA Lynx Liberecko 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Mřihlad BC Nový Jičín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobias Zapletal Basketpoint Frýdek-Místek 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Minh Thao Ha Sokol Písek Sršni B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Vančura Sokol N. Paka 17 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Martin Hrubý BK Teplice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 František Kinský BK Klatovy 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Ulman Basketpoint Frýdek-Místek 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ladislav Klofáč Sokol Vyšehrad (ms) 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Viktor Kolacki BK Klatovy 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jura Kadeřábek BKj Kralupy 17 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.5
Viktor Valchář Kelti Nové Strašecí 17 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Matěj Petrák Jižní Supi 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
24 František Ignác Paleta BK Beroun 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Veitz BA Lynx Liberecko 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Holeček Sokol Vyšehrad (ms) 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Kučera Sokol Vyšehrad (ms) 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Tomáš Kunštar Sokol Karviná 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Port BK Teplice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Martinec Sokol Vyšehrad (ms) 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Králík Sokol Vyšehrad (ms) 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Rožanski Sokol Karviná 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tiep Bui Quy Kelti Nové Strašecí 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Ctibor Kelti Nové Strašecí 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Dlouhý Sokol Vyšehrad (ms) 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Pešák BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Marek Šotkovský Sokol Karviná 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Polách Sokol Karviná 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Šeba BC Nový Jičín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nazar Čerkasov Basketpoint Frýdek-Místek 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrii Cherchovych Sokol Vyšehrad (ms) 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Artem Petrenko BK Teplice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Jakovec Sokol Vyšehrad (ms) 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Jan Šimek Sokol Vyšehrad (ms) 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Cakl BKj Kralupy 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Šebesta Sokol Vyšehrad (ms) 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Moravec BKj Kralupy 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Kouřimský BKj Kralupy 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Huvar BC Nový Jičín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matias Iorio Sokol Vyšehrad (ms) 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Josífko BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Macek Kelti Nové Strašecí 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Kubarych BKj Kralupy 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Vyhlídka BKj Kralupy 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bořek Vaněk BK Beroun 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Buchal Tygři Praha B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Kubeš BKj Kralupy 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Obrusník Sokol Vyšehrad (ms) 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Daniel Nosek BK Beroun 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Wojnar Sokol Karviná 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Holý BKj Kralupy 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Volek Kelti Nové Strašecí 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Erik Nutil Kelti Nové Strašecí 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivan Kaverin BA Lynx Liberecko 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Muller BKj Kralupy 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Albert Hroch Sokol Vyšehrad (ms) 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Svatý BK Beroun 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Čikl BA Lynx Liberecko 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
20 Oliver Beaufort BK Beroun 17 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Filip Veselý BK Teplice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Beneš BKj Kralupy 16 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
15 Patrik Ludvik Sokol Karviná 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Danail Tsvetanov Tygři Praha B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Jelínek BK Teplice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andreas Harroch Sokol Vyšehrad (ms) 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Ledvina BK Beroun 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Přibyl BK Teplice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Mynář Basketpoint Frýdek-Místek 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Buchart Sokol Vyšehrad (ms) 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Aubus NAPOS Vysoká n. L. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Max Dolník Sokol Vyšehrad (ms) 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Klimeš Tygři Praha B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Artem Mirokhin BKj Kralupy 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
1 Matouš Winkler BK Beroun 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Jan Magna BK Teplice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Cvirko BKj Kralupy 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Chramosta BK Beroun 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Zajíček BK Teplice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Filip Rankin BK Beroun 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Schaffer BK Beroun 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Svoboda BK Beroun 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Včelička BK Beroun 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Pop BC Nový Jičín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marko Pereverza Sokol Vyšehrad (ms) 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Schreiber Sokol Vyšehrad (ms) 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Šáfr BARoun.l. U17B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Zöld BARoun.l. U17B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Janeček Sokol Vyšehrad (ms) 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Motlík BK Klatovy 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Deml Sokol Vyšehrad (ms) 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sean Klégr Tygři Praha B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marko Travar Sokol Vyšehrad (ms) 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Prokop Hanzlík BK Teplice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Miškovský Tygři Praha B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Harold Tygři Praha B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Kikta Jižní Supi 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zachariáš Andrle Tygři Praha B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Mach BC Kolín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Král NAPOS Vysoká n. L. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucián Tabach NAPOS Vysoká n. L. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bernard Kavka BK Klatovy 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Filip Šnejdar BK Klatovy 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Josef Šlof BK Klatovy 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Buřič BC Kolín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Cepník BK Teplice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Fiala BK Teplice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jindřich Mudra Tygři Praha B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Lacina Jižní Supi 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Donner Jižní Supi 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Ludvík Sokol Vyšehrad (ms) 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jindřich Rataj BK Klatovy 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Lukavec Sokol Vyšehrad (ms) 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Slobodník BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Hübl BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Vais BK Teplice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Kovář Sokol N. Paka 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Krutílek BC Nový Jičín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Štuksa BK Klatovy 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 František Zikmund BK Klatovy 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Domnosil BC Kolín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Pleva Basketpoint Frýdek-Místek 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Janotka BK Teplice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bělohradský Tygři Praha B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Hrubý Basketpoint Frýdek-Místek 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Miklas Sokol Písek Sršni B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Zmrhal BA Lynx Liberecko 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Vojtěch Sazama BK Klatovy 17 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Zahořík Sokol Vyšehrad (ms) 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Haman NAPOS Vysoká n. L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Sýkora BC Kolín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Svor Sokol Vyšehrad (ms) 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vilém Gabzdyl Basketpoint Frýdek-Místek 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Prokeš BC Kolín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Masopust Basketpoint Frýdek-Místek 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Jandl BC Nový Jičín 18 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.7
Daniel Novotný NAPOS Vysoká n. L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Merxbauer Tygři Praha B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Lopata Sokol Písek Sršni B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Skála BA Lynx Liberecko 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Linhart Jižní Supi 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Hornický BK Teplice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Peniaštek Sokol Písek Sršni B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Guk BC Kolín 18 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.7
Adam Čečotka Sokol Karviná 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Pulkrábek Sokol Vyšehrad (ms) 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Střela Tygři Praha B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Tomáš Habrda Sokol Karviná 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Kraus BA Lynx Liberecko 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Nosek BA Lynx Liberecko 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Plevák BC Nový Jičín 17 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Jan Čecho BARoun.l. U17B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Říha NAPOS Vysoká n. L. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Prošek BARoun.l. U17B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Soušek Sokol Písek Sršni B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Myslivec Sokol Písek Sršni B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roland Berauer Sokol Vyšehrad (ms) 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Adamec BC Nový Jičín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Horňak BA Lynx Liberecko 18 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Ferenc Sokol Karviná 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Suk Sokol Písek Sršni B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Rybařík Sokol Písek Sršni B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Bystroň BC Nový Jičín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Halenčák BA Lynx Liberecko 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Max Polák BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rudolf Ryska Sokol Písek Sršni B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Halamíček BC Nový Jičín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Zbroj Tygři Praha B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kanaloš Sokol Karviná 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Opravil Tygři Praha B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Vinkler Sokol Karviná 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Kotešovec BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Pelikán Sokol Písek Sršni B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendelín Valenta Tygři Praha B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Utěšil Kelti Nové Strašecí 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Jadlovský Kelti Nové Strašecí 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Korf Kelti Nové Strašecí 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Plass Tygři Praha B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Škraňka Jižní Supi 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robin Rybář Basketpoint Frýdek-Místek 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Lukáš Veselský BK Klatovy 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Lázňovský Jižní Supi 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Houda BA Lynx Liberecko 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Novotný Tygři Praha B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Valeš Tygři Praha B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Horák BC Nový Jičín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Górak BC Nový Jičín 18 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Josef Kolářík Sokol Písek Sršni B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Ludva BC Nový Jičín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Jeřáb Jižní Supi 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ota Burián BA Lynx Liberecko 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Pospíchal Tygři Praha B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
17 Marian Gerlašinský Sokol Karviná 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikolas Parastatidis Sokol Karviná 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Laštuvička Sokol Karviná 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Lukáš Müller Sokol Karviná 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Soukop BK Teplice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Vepřek BK Teplice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Dowertill Basketpoint Frýdek-Místek 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mykhailo Shumskyi BA Lynx Liberecko 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Ostrý BA Lynx Liberecko 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Sikora BA Lynx Liberecko 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Hartman BA Lynx Liberecko 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Dobrev BA Lynx Liberecko 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Prokop Šámal BA Lynx Liberecko 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Přemysl El Karib Tygři Praha B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Podzimek BA Lynx Liberecko 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Brezík BA Lynx Liberecko 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Ehl BC Kolín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Štěpán Kmetek BK Klatovy 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Jan Kodyš BK Klatovy 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
99 Jaroslav Melka BK Klatovy 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Žejdlík Sokol Vyšehrad (ms) 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Nádaský Tygři Praha B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Gasiúnas-Demčenko Jižní Supi 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Schmidt BA Lynx Liberecko 18 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Rakušan Jižní Supi 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristián Hager Jižní Supi 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Telecký Tygři Praha B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Lukášek BKj Kralupy 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Jiří Růžička BARoun.l. U17B 18 37 8 4 14 3
Josef Repka BARoun.l. U17B 18 29 10 2 6 4
Matěj Otýpka Basketpoint Frýdek-Místek 18 23 9 3 6 4
Tomáš Fedor Sokol N. Paka 18 28 12 0 4 4
Šimon Čermák Basketpoint Frýdek-Místek 18 21 5 3 6 5
Lukáš Prade BA Lynx Liberecko 18 31 12 1 10 3
Vojtěch Árvai Jižní Supi 17 21 7 1 9 4
Jáchym Řehořek Jižní Supi 18 20 10 1 2 5
Lukáš Poulíček Tygři Praha B 16 20 5 4 4 3
Jan Nádherný Basketpoint Frýdek-Místek 16 20 4 3 5 5
Vojtěch Vosol Jižní Supi 18 28 9 3 5 5
Šimon Brzák BC Kolín 17 35 14 2 4 2
Tim Vallet Sokol Písek Sršni B 17 26 11 2 3 2
37 Michal Hamerník BK Beroun 17 29 3 7 5 4
Marek Metz Basketpoint Frýdek-Místek 18 12 5 2 4 5
Vojtěch Dundr Kelti Nové Strašecí 17 16 8 0 1 4
Maddox Dofek BC Nový Jičín 18 20 4 4 3 5
Adam Vomastek Jižní Supi 17 16 8 0 0 3
František Němec BARoun.l. U17B 17 19 6 2 5 3
Josef Šavrda BK Teplice 18 17 7 1 4 4
Jonatan Asor Tygři Praha B 17 24 9 1 3 2
34 Patrik Kotáb BK Klatovy 17 14 6 2 4 2
Tomáš Hrubý Sokol Písek Sršni B 18 15 7 1 4 3
17 Tomáš Zub BK Klatovy 17 22 8 0 6 3
Matěj Košata Jižní Supi 17 18 5 3 3 2
Pavel Budínský Sokol N. Paka 16 16 6 0 4 2
2 Dominik Kolář BK Klatovy 17 17 6 1 2 2
Filip Řezníček Basketpoint Frýdek-Místek 18 15 5 1 5 5
Ondřej Pánek Jižní Supi 18 13 6 1 2 3
Michal Brumlich Sokol N. Paka 17 15 4 1 7 4
Ondřej Halenčák BA Lynx Liberecko 17 12 6 2 1 5
Ondřej Jánský BC Kolín 18 16 6 1 3 3
Radek Berky BKj Kralupy 17 13 5 1 2 5
30 Matyáš Petrovický BK Klatovy 17 14 4 2 3 3
Ondřej Nikodým Kelti Nové Strašecí 16 13 4 2 5 3
Ondřej Pluta Jižní Supi 17 18 7 0