Tobias Zapletal

Národnost
CZE
Ročník narození
2009 - 15 let
Aktuální klub
Basketpoint F-M
Výška
170 cm

Kariéra

Sezony
4
Zápasy
71
Procento vítězství
45.1%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina F Basketpoint Frýdek-Místek 3 - 4.3 1.7 0.3 0/0 0.0 - -
2021/22 mladší žáci U14 - skupina F Basketpoint Frýdek-Místek 8 - 4.9 1.9 0.1 0.8/1.6 46.2 - -
2021/22 žáci U15 - skupina E Basketpoint F-M 3 - 3.0 0.7 0.3 0.7/0.7 100.0 - -
2021/22 mladší žáci U14 - liga D Basketpoint Frýdek-Místek 10 - 6.2 2.1 0.3 1.1/2.2 50.0 - -
2022/23 mladší žáci U14 - Skupina F Basketpoint Frýdek-Místek 10 - 8.5 3.6 0.1 1/2.4 41.7 - -
2022/23 žáci U15 - Skupina E Basketpoint F-M 10 - 1.1 0.5 0 0.1/0.6 16.7 - -
2022/23 žáci U15 - extraliga B Basketpoint F-M 5 - 0.8 0.2 0 0.4/1.2 33.3 - -
2022/23 mladší žáci U14 - liga D Basketpoint Frýdek-Místek 12 - 11.4 4.3 0.3 1.8/3.8 46.7 - -
2023/24 žáci U15 - 2. kolo Basketpoint F-M 1 - 6.0 3 0 0/0 0.0 - -
2023/24 kadeti U17 - skupina B Basketpoint Frýdek-Místek 1 12.0 5.0 1 /2 0 3/4 75.0 - 4.0
2023/24 žáci U15 - Skupina H Basketpoint F-M 5 - 12.0 5.4 0 1.2/2 60.0 - -
2023/24 kadeti U17 - nadstavba B Basketpoint Frýdek-Místek 3 8.0 1.3 0.7 /0.7 0 0/1 0.0 1.0 0.3
Průměr za kariéru 17.8 0.5 6.1 2.4 0.2 0.9/1.9 117.4 0.9 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 STHAV 23. 9. 2023
2B body 7 BK Snakes Ostrava B 2. 11. 2023
Obranné doskoky 3 Sluneta Ústí n. L. 24. 2. 2024
Útočné doskoky 1 Sluneta Ústí n. L. 24. 2. 2024
Doskoky celkem 4 Sluneta Ústí n. L. 24. 2. 2024
Body 16 BK Snakes Ostrava B 2. 11. 2023
Užitečnost 4 BA Nymburk 7. 1. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 4 Slavia Kroměříž 25. 9. 2022 2022/23
2B body 7 BC Nový Jičín 8. 1. 2023 2022/23
3B body 1 NH Ostrava 3. 10. 2020 2020/21
Obranné doskoky 3 Sluneta Ústí n. L. 24. 2. 2024 2023/24
Útočné doskoky 1 BA Nymburk 7. 1. 2024 2023/24
Doskoky celkem 4 Sluneta Ústí n. L. 24. 2. 2024 2023/24
Body 21 BC Nový Jičín 8. 1. 2023 2022/23
Užitečnost 4 BA Nymburk 7. 1. 2024 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
3. 6. 2023 2. kolo Vlci Žďár 0:00 6 3 0.0 0 0/0 0
23. 9. 2023 Skupina H STHAV 0:00 11 4 0.0 0 3/4 75.0
24. 9. 2023 Skupina H SBŠ Sokol Karviná 0:00 15 7 0.0 0 1/1 100.0
2. 11. 2023 Skupina H BK Snakes Ostrava B 0:00 16 7 0.0 0 2/4 50.0
12. 11. 2023 Skupina H SK Bruntál 0:00 10 5 0.0 0 0/0 0
7. 1. 2024 skupina B BA Nymburk 12:19 5 1 50.0 0 3/4 75.0
20. 1. 2024 nadstavba B Válečníci Děčín 12:31 4 2 100.0 0 0/3 0.0
21. 1. 2024 nadstavba B Sluneta Ústí n. L. 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
27. 1. 2024 Skupina H BK Hladnov Ostrava 0:00 8 4 0.0 0 0/1 0.0
24. 2. 2024 nadstavba B Sluneta Ústí n. L. 11:10 0 0 0.0 0 0/0 0
Celkem 10 36:00 75 33 825.0 9/17 52.9
Průměr 10 3:36 7.5 3.3 825.0 0.0 0.9/1.7 52.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
BC Nový Jičín 7 0:00 10.0 3.7 0.0 0.4 1.3/3.3 39.1 0.7
Slavia Kroměříž 5 0:00 10.6 3.6 0.0 0.4 2.2/5.0 44.0 0.4
FASTAV Zlín 5 0:00 8.0 3.4 0.0 0.0 1.2/2.2 54.5 1.0
TJ Start Havířov 4 0:00 8.3 3.5 0.0 0.0 1.3/1.5 83.3 0.3
BK Opava 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.5 0.5/2.0 25.0 -
Renocar Podolí 2 0:00 11.0 4.0 0.0 0.5 1.5/4.0 37.5 -
BK Snakes Ostrava 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
BK Snakes Ostrava B 1 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
SBŠ Sokol Karviná 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
BCM Orli Prostějov 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 -
BCM Orli Prostějov 3 0:00 4.3 1.7 0.0 0.3 0.0/0.7 0.0 0.7
NH Ostrava 5 0:00 2.2 0.8 0.0 0.2 0.0/0.0 0.0 1.0
STHAV 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
SK Bruntál 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Hladnov Ostrava 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Vlci Žďár 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Nový Jičín 3 0:00 1.7 0.3 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.3
BA Nymburk 1 12:19 5.0 1.0 50.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
Válečníci Děčín 1 12:31 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0/3.0 0.0 -
SK Žabovřesky 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BASKET Brno 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 3.0
BK Opava 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BA Nymburk 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
NH Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SKUP-BCM Olomouc 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Snakes Ostrava 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Sluneta Ústí n. L. 2 5:35 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Tygři Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -