Nazar Čerkasov
Národnost
UKR
Ročník narození
2009 -
15 let
Aktuální klub
Basketpoint F-M
Výška
190 cm
Kariéra
Sezony
2
Zápasy
41
Procento vítězství
19.5%
Počet klubů
1
Kariéra
Sezona | Tým | Zápasy | Min. | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- | VAL |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2022/23 mladší žáci U14 - Skupina F | Basketpoint Frýdek-Místek | 4 | - | 0.5 | 0.3 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2022/23 žáci U15 - extraliga B | Basketpoint F-M | 3 | - | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2022/23 mladší žáci U14 - liga D | Basketpoint Frýdek-Místek | 10 | - | 1.7 | 0.6 | 0 | 0.5/1 | 50.0 | - | - |
2023/24 žáci U15 - 2. kolo | Basketpoint F-M | 1 | - | 2.0 | 1 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2023/24 kadeti U17 - skupina B | Basketpoint Frýdek-Místek | 6 | 10.2 | 0.3 | 0 /0.8 | 0 | 0.3/0.7 | 50.0 | 0.8 | -1.5 |
2023/24 žáci U15 - Skupina H | Basketpoint F-M | 6 | - | 6.8 | 3 | 0 | 0.8/1.7 | 50.0 | - | - |
2023/24 kadeti U17 - nadstavba B | Basketpoint Frýdek-Místek | 5 | 15.8 | 0.2 | 0 /0.8 | 0 | 0.2/0.8 | 25.0 | 1.8 | 0.2 |
2023/24 žáci U15 - Skupina G+H o 1.-4.místo | Basketpoint F-M | 2 | - | 6.0 | 3 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2023/24 kadeti U17 - play-out | Basketpoint Frýdek-Místek | 4 | 6.3 | 2.0 | 0.8 /0.8 | 0 | 0.5/0.8 | 66.7 | 0.3 | 2.8 |
Průměr za kariéru | 20.5 | 4.0 | 2.1 | 0.9 | 0.0 | 0.4/0.8 | 120.9 | 0.4 | 0.1 |
Osobní rekordy
Sezónní rekordy
Rekord | Hodnota rekordu | Tým | Datum |
---|---|---|---|
1B body | 3 | BK Snakes Ostrava B | 2. 11. 2023 |
2B body | 7 | BK Hladnov Ostrava | 27. 1. 2024 |
Obranné doskoky | 7 | Válečníci Děčín | 3. 3. 2024 |
Útočné doskoky | 1 | Válečníci Děčín | 20. 1. 2024 |
Doskoky celkem | 7 | Válečníci Děčín | 3. 3. 2024 |
Body | 15 | BK Hladnov Ostrava | 27. 1. 2024 |
Užitečnost | 7 | BK Loko Plzeň | 7. 4. 2024 |
Asistence | 1 | BK Opava | 5. 11. 2023 |
Kariérní rekord
Rekord | Hodnota rekordu | Soupeř | Datum | Sezóna |
---|---|---|---|---|
1B body | 3 | BK Snakes Ostrava B | 2. 11. 2023 | 2023/24 |
2B body | 7 | BK Hladnov Ostrava | 27. 1. 2024 | 2023/24 |
Obranné doskoky | 7 | Válečníci Děčín | 3. 3. 2024 | 2023/24 |
Útočné doskoky | 1 | Válečníci Děčín | 20. 1. 2024 | 2023/24 |
Doskoky celkem | 7 | Válečníci Děčín | 3. 3. 2024 | 2023/24 |
Body | 15 | BK Hladnov Ostrava | 27. 1. 2024 | 2023/24 |
Užitečnost | 7 | BK Loko Plzeň | 7. 4. 2024 | 2023/24 |
Asistence | 1 | BK Opava | 5. 11. 2023 | 2023/24 |
Datum | Fáze sezóny | Soupeř | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | TH | TH % |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3. 6. 2023 | 2. kolo | Vlci Žďár | 0:00 | 2 | 1 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
23. 9. 2023 | Skupina H | STHAV | 0:00 | 6 | 3 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
24. 9. 2023 | Skupina H | SBŠ Sokol Karviná | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
3. 10. 2023 | Skupina H | NH B | 0:00 | 2 | 1 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
2. 11. 2023 | Skupina H | BK Snakes Ostrava B | 0:00 | 7 | 2 | 0.0 | 0 | 3/6 | 50.0 |
4. 11. 2023 | skupina B | NH Ostrava | 11:42 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
5. 11. 2023 | skupina B | BK Opava | 13:42 | 2 | 0 | 0.0 | 0 | 2/4 | 50.0 |
12. 11. 2023 | Skupina H | SK Bruntál | 0:00 | 11 | 5 | 0.0 | 0 | 1/1 | 100.0 |
18. 11. 2023 | skupina B | Snakes Ostrava | 8:06 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
19. 11. 2023 | skupina B | Snakes Ostrava | 11:07 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
6. 1. 2024 | skupina B | BK VIVIDBOOKS Pardubice | 9:01 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
7. 1. 2024 | skupina B | BA Nymburk | 7:31 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
20. 1. 2024 | nadstavba B | Válečníci Děčín | 10:13 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
21. 1. 2024 | nadstavba B | Sluneta Ústí n. L. | 12:54 | 1 | 0 | 0.0 | 0 | 1/2 | 50.0 |
27. 1. 2024 | Skupina H | BK Hladnov Ostrava | 0:00 | 15 | 7 | 0.0 | 0 | 1/3 | 33.3 |
10. 2. 2024 | nadstavba B | Tygři Praha | 19:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
11. 2. 2024 | nadstavba B | BK Loko Plzeň | 12:52 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
3. 3. 2024 | nadstavba B | Válečníci Děčín | 23:52 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0/2 | 0.0 |
24. 3. 2024 | Skupina G+H o 1.-4.místo | TJ Šumperk | 0:00 | 6 | 3 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
6. 4. 2024 | play-out | Tygři Brno | 6:21 | 2 | 1 | 100.0 | 0 | 0/0 | 0 |
7. 4. 2024 | play-out | BK Loko Plzeň | 13:25 | 3 | 1 | 100.0 | 0 | 1/1 | 100.0 |
13. 4. 2024 | Skupina G+H o 1.-4.místo | SK UP Olomouc B | 0:00 | 6 | 3 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
20. 4. 2024 | play-out | BK Opava | 5:28 | 3 | 1 | 100.0 | 0 | 1/2 | 50.0 |
21. 4. 2024 | play-out | BK Opava | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0/0 | 0 |
Celkem | 24 | 165:14 | 66 | 28 | 233.3 | 10/21 | 47.6 | ||
Průměr | 24 | 6:53 | 2.8 | 1.2 | 233.3 | 0.0 | 0.4/0.9 | 47.6 |
Soupeř | Z | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BK Hladnov Ostrava | 1 | 0:00 | 15.0 | 7.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/3.0 | 33.3 | - |
SK Bruntál | 1 | 0:00 | 11.0 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | - |
BK Snakes Ostrava B | 1 | 0:00 | 7.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 3.0/6.0 | 50.0 | - |
STHAV | 1 | 0:00 | 6.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
TJ Šumperk | 1 | 0:00 | 6.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
SK UP Olomouc B | 1 | 0:00 | 6.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Slavia Kroměříž | 3 | 0:00 | 2.0 | 0.7 | 0.0 | 0.0 | 0.7/1.3 | 50.0 | - |
BK Opava | 3 | 6:23 | 1.7 | 0.3 | 50.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 1.3 |
FASTAV Zlín | 3 | 0:00 | 1.3 | 0.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.7 | 0.0 | - |
BK Loko Plzeň | 2 | 13:08 | 1.5 | 0.5 | 100.0 | 0.0 | 0.5/0.5 | 100.0 | 0.5 |
BCM Orli Prostějov | 2 | 0:00 | 1.5 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | - |
BC Nový Jičín | 1 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Tygři Brno | 1 | 6:21 | 2.0 | 1.0 | 100.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
TJ Start Havířov | 2 | 0:00 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | - |
Vlci Žďár | 1 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
NH B | 1 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Renocar Podolí | 1 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Sluneta Ústí n. L. | 1 | 12:54 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 3.0 |
NH Ostrava | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
NH Ostrava | 1 | 11:42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
SBŠ Sokol Karviná | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
NH Ostrava | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Snakes Ostrava | 2 | 9:36 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice | 1 | 9:01 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BA Nymburk | 1 | 7:31 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Válečníci Děčín | 2 | 17:02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 1.5 |
Tygři Praha | 1 | 19:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
SK Žabovřesky | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Snakes Ostrava | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BK Opava | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |