Antonín Kabriel

Národnost
CZE
Ročník narození
2007 - 15 let
Aktuální klub
BK Pelhřimov
Výška
192 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
138
Procento vítězství
61.6%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2016/17 nejmladší minižactvo U11 - základní skupina B Lions J. Hradec m 4 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 nejmladší minižactvo U11 - skupina "F" Lions J. Hradec m 6 - 0.0 0 0 0/0.3 0.0 - -
2017/18 mladší minižactvo U12 - skupina B Fio banka J. Hradec m 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 nejmladší minižactvo U11 - skupina "C" Fio banka J. Hradec m 4 - 8.0 4 0 0/0.5 0.0 - -
2017/18 nejmladší minižactvo U11 - skupina "AA" Fio banka J. Hradec m 4 - 8.3 4 0 0.3/0.5 50.0 - -
2017/18 mladší minižactvo U12 - skupina "BB" Fio banka J. Hradec m 2 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší minižactvo U12 - skupina "BBB" Fio banka J. Hradec m 6 - 2.7 1.3 0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší minižactvo U12 - skupina "DD" (dvojutkání) Fio banka J. Hradec m 2 - 2.0 1 0 0/1 0.0 - -
2017/18 nejmladší minižactvo U11 - skupina "BBB" Fio banka J. Hradec m 2 - 3.0 1.5 0 0/0 0.0 - -
2017/18 nejmladší minižactvo U11 - skupina "DDD" Fio banka J. Hradec m 2 - 7.0 3.5 0 0/0.5 0.0 - -
2018/19 starší minižactvo U13 - skupina "C" Lions J. Hradec mix 4 - 4.0 2 0 0/0.3 0.0 - -
2018/19 mladší minižactvo U12 - skupina "B" Lions J. Hradec mix 6 - 6.7 2.8 0 1/2 50.0 - -
2018/19 starší minižactvo U13 - skupina "CC" Lions J. Hradec mix 6 - 6.7 2.8 0 1/2.5 40.0 - -
2018/19 mladší minižactvo U12 - skupina "AA" Lions J. Hradec mix 6 - 4.8 2.3 0 0.2/0.3 50.0 - -
2018/19 mladší minižactvo U12 - skupina "CCC" Lions J. Hradec mix 2 - 7.5 2.5 0 2.5/5 50.0 - -
2018/19 starší minižactvo U13 - skupina "AAA" Lions J. Hradec mix 4 - 2.5 1 0 0.5/0.8 66.7 - -
2018/19 starší minižactvo U13 - skupina "PP-polsky" Lions J. Hradec mix 4 - 2.3 0.8 0 0.8/3.5 21.4 - -
2018/19 mladší minižactvo U12 - skupina "CCCC" Lions J. Hradec mix 2 - 11.0 5.5 0 0/1 0.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina A Lions J. Hradec 11 - 5.3 2.2 0.1 0.6/1.7 36.8 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. B Lions J. Hradec 5 - 4.0 1.8 0 0.4/1.8 22.2 - -
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina D BK Pelhřimov 4 - 9.5 4.3 0 1/2 50.0 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina A BK Lions J. Hradec 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B BK Lions J. Hradec B 3 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2021/22 žáci U15 - skupina D BK Pelhřimov 14 - 19.4 7.6 0.4 3.2/3.2 100.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina C Lions J. Hradec B 3 - 8.7 3 0.7 0.7/0.7 100.0 - -
2021/22 žáci U15 - extraliga B BK Pelhřimov 12 - 10.4 3.5 0.4 2.2/2.2 100.0 - -
2022/23 kadeti U17 - Skupina B Sokol Písek Sršni B 4 - 5.8 2 0.5 0.3/0.8 33.3 - -
2022/23 kadeti U17 - skupina A Sokol Písek 8 5.5 0.8 0.3 /0.8 0 0.3/0.5 50.0 0.8 1.4
2022/23 kadeti U17 - Skupina A Sokol Písek Sršni B 4 - 12.8 3.5 1.3 2/2.3 88.9 - -
Průměr za kariéru 19.7 0.3 6.7 2.7 0.1 0.9/1.4 129.9 0.9 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 Levharti Chomutov 9. 10. 2022
2B body 5 Tygři Louny 8. 10. 2022
3B body 4 Sokol Žižkov 22. 11. 2022
Obranné doskoky 3 Sokol Pražský 9. 10. 2022
Útočné doskoky 4 Sokol Pražský 9. 10. 2022
Doskoky celkem 7 Sokol Pražský 9. 10. 2022
Body 19 Sokol Žižkov 22. 11. 2022
Užitečnost 8 Sokol Pražský 9. 10. 2022
Asistence 3 Sokol Pražský 9. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Tygři Brno 3. 4. 2022 2021/22
2B body 13 BK Kunratice DDM P10 19. 10. 2019 2019/20
3B body 4 Sokol Žižkov 22. 11. 2022 2022/23
Obranné doskoky 3 Sokol Pražský 9. 10. 2022 2022/23
Útočné doskoky 4 Sokol Pražský 9. 10. 2022 2022/23
Doskoky celkem 7 Sokol Pražský 9. 10. 2022 2022/23
Body 34 BC Vysočina 17. 11. 2021 2021/22
Užitečnost 8 Sokol Pražský 9. 10. 2022 2022/23
Asistence 3 Sokol Pražský 9. 10. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
21. 5. 2022 Skupina B Jižní Supi 0:00 7 3 0.0 0 0.0 1/3 33.3
21. 5. 2022 Skupina B BKj Kralupy 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
22. 5. 2022 Skupina B BK Klatovy 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 5. 2022 Skupina B LYNX Liberec 0:00 7 2 0.0 1 0.0 0/0 0
24. 9. 2022 skupina A USK 0:59 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2022 skupina A Tygři Praha 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2022 Skupina A Tygři Louny 0:00 14 5 0.0 1 0.0 1/2 50.0
8. 10. 2022 skupina A Válečníci Děčín 12:31 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2022 skupina A Sokol Pražský 16:07 3 1 33.3 0 0.0 1/2 50.0
9. 10. 2022 Skupina A Levharti Chomutov 0:00 12 4 0.0 0 0.0 4/4 100.0
22. 10. 2022 skupina A BA Grizzlies Plzeň 2:49 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 10. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 10:04 3 1 50.0 0 0.0 1/2 50.0
22. 11. 2022 skupina A USK 1:31 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 11. 2022 Skupina A Sokol Žižkov 0:00 19 3 0.0 4 0.0 1/1 100.0
26. 11. 2022 skupina A Tygři Praha 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
26. 11. 2022 Skupina A BARoun.l. U17B 0:00 6 2 0.0 0 0.0 2/2 100.0
Celkem 16 44:01 80 24 400.0 7 350.0 11/16 68.8
Průměr 16 2:45 5.0 1.5 400.0 0.4 350.0 0.7/1.0 68.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SK Žabovřesky 2 0:00 22.5 9.0 0.0 0.5 0.0 3.0/3.0 100.0 -
SKUP-BCM Olomouc 2 0:00 20.0 7.0 0.0 1.5 0.0 1.5/1.5 100.0 -
BASKET Brno 2 0:00 20.0 8.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 -
Tygři Brno 3 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 -
Královští Sokoli 2 0:00 16.5 5.0 0.0 1.0 0.0 3.5/3.5 100.0 -
Sokol Písek Sršni h B 5 0:00 6.4 2.6 0.0 0.0 0.0 1.2/2.4 50.0 1.0
STRABAG Zlín 2 0:00 14.5 5.5 0.0 0.0 0.0 3.5/3.5 100.0 -
Sokol Žižkov 1 0:00 19.0 3.0 0.0 4.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Snakes Ostrava 2 0:00 8.5 2.5 0.0 0.0 0.0 3.5/3.5 100.0 -
BC Benešov 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha B 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
Tygři Louny 1 0:00 14.0 5.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Písek Sršni h 3 0:00 4.7 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Levharti Chomutov 1 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
Sokol Písek Sršni h B 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 1.0
Královští Sokoli 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Medvědi Tábor h 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
LYNX Liberec 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jižní Supi 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 -
Sokol Písek Sršni B 1 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BC Kolín 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BARoun.l. U17B 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BK Strakonice d 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
Sokol Písek 4 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.3 22.2 2.0
BKj Kralupy 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Strakonice d 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BK Klatovy 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pelhřimov 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 16:07 3.0 1.0 33.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Písek Sršni h 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.0
BK Loko Plzeň 1 10:04 3.0 1.0 50.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Levharti Chomutov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek Sršni h 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
USK 2 1:15 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Praha 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pelhřimov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Válečníci Děčín 1 12:31 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Grizzlies Plzeň 1 2:49 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -