Lukáš Poulíček

Národnost
CZE
Ročník narození
2008 - 15 let
Aktuální klub
Tygři Praha

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
196
Procento vítězství
81.1%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2016/17 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze USK Praha 18 - 4.4 2 0 0.4/1.2 31.8 - -
2017/18 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze USK Praha 24 - 9.2 4.3 0 0.5/1 52.2 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - F1 - sk. 1.-5. místo USK Praha 3 - 5.0 2.3 0 0.3/0.7 50.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - Kvalifikace A USK Praha 2 - 5.5 2.5 0 0.5/1.5 33.3 - -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze USK Praha 18 - 15.9 7.4 0 1.1/2.2 51.3 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - F1 USK Praha 18 - 8.7 4 0 0.7/1.3 54.2 - -
2019/20 starší minižáci U13 - Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A" Tygři U13B 3 - 10.3 4.3 0.3 0.7/2.7 25.0 - -
2019/20 starší minižáci U13 - Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A1" Tygři U13B 3 - 8.3 4 0 0.3/0.7 50.0 - -
2019/20 starší minižáci U13 - Kvalifikace C Tygři Praha A 6 - 6.0 2.7 0 0.7/1.7 40.0 - -
2019/20 mladší minižáci U12 - Kvalifikace C Tygři Praha 2 - 9.0 4 0 1/2 50.0 - -
2019/20 mladší minižáci U12 - F1 Tygři Praha 10 - 11.9 5.5 0 0.9/1.9 47.4 - -
2019/20 starší minižáci U13 - F1 Tygři Praha A 14 - 5.9 2.2 0.2 0.9/2.9 30.0 - -
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina B Tygři Praha 5 - 13.4 5.8 0.2 1.2/2 60.0 - -
2020/21 starší minižáci U13 - Kvalifikace B Tygři Praha A 3 - 18.7 9 0 0.7/1 66.7 - -
2021/22 mladší žáci U14 - skupina B Tygři Praha 8 - 18.5 9.1 0 0.3/0.8 33.3 - -
2021/22 žáci U15 - skupina B Tygři Praha 7 - 4.9 2.3 0 0.3/2.3 12.5 - -
2021/22 žáci U15 - liga A Tygři Praha 3 - 16.7 6.3 0.3 3/3.7 81.8 - -
2021/22 mladší žáci U14 - extraliga A Tygři Praha 10 - 15.5 6.9 0.1 1.4/4.7 29.8 - -
2021/22 mladší žáci U14 - MČR Tygři Praha 3 30.0 16.7 7 0 2.7/5.3 50.0 1.7 21.0
2022/23 kadeti U17 - Skupina A Tygři Praha B 4 - 8.3 3.3 0.5 0.3/1 25.0 - -
2022/23 kadeti U17 - 2. kolo Tygři Praha B 2 - 14.0 1.5 3 2/2 100.0 - -
2022/23 kadeti U17 - skupina A Tygři Praha 10 6.1 1.0 0 /0.2 0.2 0.4/0.6 66.7 0.3 1.4
2022/23 žáci U15 - Skupina B Tygři Praha 13 - 21.9 8.6 0.2 4/6.8 59.1 - -
2022/23 žáci U15 - extraliga A Tygři Praha 5 - 20.6 9.2 0.2 1.6/3.6 44.4 - -
2022/23 kadeti U17 - nadstavba A Tygři Praha 2 15.5 1.0 0 /0.5 0 1/1 100.0 2.0 3.0
Průměr za kariéru 28.0 0.9 10.7 4.7 0.1 1.0/2.2 177.8 1.4 0.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 9 SLUNETA Ústí n.L. 15. 10. 2022
2B body 16 BA Lynx Liberec 19. 11. 2022
3B body 4 Jižní Supi 5. 6. 2022
Obranné doskoky 4 NH Ostrava 22. 1. 2023
Útočné doskoky 3 NH Ostrava 22. 1. 2023
Doskoky celkem 7 NH Ostrava 22. 1. 2023
Body 37 BA Lynx Liberec 19. 11. 2022
Užitečnost 8 NH Ostrava 22. 1. 2023
Asistence 2 Sokol Pražský 22. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 SLUNETA Ústí n.L. 15. 10. 2022 2022/23
2B body 18 BK Levharti Chomutov 12. 12. 2021 2021/22
3B body 4 Jižní Supi 5. 6. 2022 2022/23
Obranné doskoky 4 NH Ostrava 22. 1. 2023 2022/23
Útočné doskoky 3 NH Ostrava 22. 1. 2023 2022/23
Doskoky celkem 7 NH Ostrava 22. 1. 2023 2022/23
Body 37 BA Lynx Liberec 19. 11. 2022 2022/23
Užitečnost 8 NH Ostrava 22. 1. 2023 2022/23
Asistence 2 Sokol Pražský 22. 10. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
21. 5. 2022 Skupina A BARoun.l. U17B 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
21. 5. 2022 Skupina A BK Beroun 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/3 0.0
22. 5. 2022 Skupina A BK Teplice 0:00 7 3 0.0 0 0.0 1/1 100.0
22. 5. 2022 Skupina A Kelti Nové Strašecí 0:00 16 5 0.0 2 0.0 0/0 0
4. 6. 2022 2. kolo Jižní Supi 0:00 8 1 0.0 2 0.0 0/0 0
5. 6. 2022 2. kolo Jižní Supi 0:00 20 2 0.0 4 0.0 4/4 100.0
17. 9. 2022 Skupina B BA Tygři Louny 0:00 20 9 0.0 0 0.0 2/6 33.3
18. 9. 2022 Skupina B Slavoj Litoměřice 0:00 16 7 0.0 0 0.0 2/3 66.7
24. 9. 2022 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 1:28 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2022 skupina A Sokol Písek 9:13 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 9. 2022 Skupina B Sokol Vyšehrad 0:00 17 8 0.0 0 0.0 1/3 33.3
1. 10. 2022 Skupina B BK Brandýs n.L. 0:00 23 7 0.0 2 0.0 3/5 60.0
2. 10. 2022 Skupina B BA Lynx Liberec 0:00 23 10 0.0 0 0.0 3/5 60.0
8. 10. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 3:59 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
9. 10. 2022 skupina A BA Grizzlies Plzeň 2:30 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 10. 2022 Skupina B SLUNETA Ústí n.L. 0:00 17 4 0.0 0 0.0 9/12 75.0
22. 10. 2022 skupina A Sokol Pražský 9:05 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
23. 10. 2022 skupina A Válečníci Děčín 3:19 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 10. 2022 Skupina B Válečníci Děčín 0:00 36 16 0.0 0 0.0 4/6 66.7
5. 11. 2022 Skupina B Slavoj Litoměřice 0:00 15 7 0.0 0 0.0 1/5 20.0
6. 11. 2022 Skupina B BA Tygři Louny 0:00 26 8 0.0 1 0.0 7/7 100.0
12. 11. 2022 skupina A USK 6:11 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 11. 2022 skupina A USK 8:21 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 11. 2022 Skupina B BK Brandýs n.L. 0:00 28 11 0.0 0 0.0 6/12 50.0
19. 11. 2022 Skupina B BA Lynx Liberec 0:00 37 16 0.0 0 0.0 5/8 62.5
3. 12. 2022 Skupina B Válečníci Děčín 0:00 18 7 0.0 0 0.0 4/10 40.0
4. 12. 2022 Skupina B SLUNETA Ústí n.L. 0:00 9 2 0.0 0 0.0 5/6 83.3
6. 1. 2023 skupina A Válečníci Děčín 11:54 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
8. 1. 2023 skupina A Sokol Pražský 5:22 4 0 0.0 1 100.0 1/2 50.0
14. 1. 2023 extraliga A Válečníci Děčín 0:00 10 5 0.0 0 0.0 0/2 0.0
15. 1. 2023 extraliga A SLUNETA Ústí n.L. 0:00 24 9 0.0 1 0.0 3/7 42.9
19. 1. 2023 extraliga A Sokol Pražský 0:00 20 10 0.0 0 0.0 0/0 0
21. 1. 2023 nadstavba A BK Opava 12:33 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 1. 2023 nadstavba A NH Ostrava 18:16 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
25. 1. 2023 extraliga A Lokomotiva Plzeň 0:00 25 12 0.0 0 0.0 1/4 25.0
29. 1. 2023 extraliga A USK Praha 0:00 24 10 0.0 0 0.0 4/5 80.0
Celkem 36 92:11 461 174 5.800.0 14 233.3 71/122 58.2
Průměr 36 2:33 12.8 4.8 5.800.0 0.4 233.3 2.0/3.4 58.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Válečníci Děčín 5 0:00 15.0 6.6 0.0 0.0 0.0 1.8/5.0 36.0 1.6
TJ Sokol Pražský 7 0:00 10.1 4.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.6 45.5 1.9
BA Sparta 8 0:00 8.4 3.4 0.0 0.0 0.0 1.6/2.5 65.0 1.1
BK Levharti Chomutov 3 0:00 20.7 10.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Lynx Liberec 2 0:00 30.0 13.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.5 61.5 1.5
SLUNETA Ústí n.L. 4 0:00 15.0 5.0 0.0 0.3 0.0 4.3/8.0 53.1 2.5
BA Radotín 4 0:00 14.0 6.3 0.0 0.0 0.0 1.5/2.3 66.7 1.8
Sokol Kbely 6 0:00 8.8 4.2 0.0 0.0 0.0 0.5/1.8 27.3 1.2
BK Brandýs n.L. 2 0:00 25.5 9.0 0.0 1.0 0.0 4.5/8.5 52.9 2.5
Sokol Pražský 6 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BA Tygři Louny 2 0:00 23.0 8.5 0.0 0.5 0.0 4.5/6.5 69.2 0.5
USK Praha 4 0:00 10.5 4.0 0.0 0.8 0.0 0.3/1.8 14.3 0.8
BA Sparta 6 0:00 6.5 2.8 0.0 0.0 0.0 0.8/1.8 45.5 2.2
Sokol Žižkov Cubs 4 0:00 9.5 4.3 0.0 0.0 0.0 1.0/1.8 57.1 1.5
Slavoj Litoměřice 3 0:00 12.3 5.7 0.0 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 1.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 18.5 9.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 -
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 12.3 5.0 0.0 0.3 0.0 1.3/3.3 40.0 2.0
TJ Sokol Dubeč 2 0:00 18.0 9.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
TJ Sokol Dubeč 6 0:00 5.5 2.7 0.0 0.0 0.0 0.2/0.3 50.0 1.3
BA Sparta Praha 2 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
Pod U13B (ms) 2 0:00 14.5 6.5 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
Jižní Supi 2 0:00 14.0 1.5 0.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.5
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.0
Sokol Pražský 4 0:00 6.8 2.8 0.0 0.0 0.0 1.3/3.8 33.3 1.8
USK Praha 3 0:00 8.7 4.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 2.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 26.0 13.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 0:00 25.0 10.0 0.0 0.0 0.0 5.0/8.0 62.5 2.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 25.0 12.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
USK Praha 1 0:00 24.0 10.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 2.0
Sokol Pražský 2 0:00 11.0 5.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Válečníci Děčín 1 0:00 17.0 7.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 4.0
BK Klatovy 1 0:00 17.0 5.0 0.0 1.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
USK Praha 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 1.0
BA Radotín 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 0.5
Sokol Pražský 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/8.0 0.0 5.0
Kelti Nové Strašecí 1 0:00 16.0 5.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 13.0 4.0 0.0 0.0 0.0 5.0/7.0 71.4 2.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 4 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 0.8
PORG Basket 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Kbely 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Sokol Dubeč 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Tygři Brno 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 -
BK Teplice 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Sokol Pražský 2 7:13 3.5 0.0 0.0 1.0 100.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Bran U13B 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
BK Beroun 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 2.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BARoun.l. U17B 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Válečníci Děčín 2 7:36 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
NH Ostrava 1 18:16 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BK Loko Plzeň 1 3:59 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Levharti Chomutov 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
GBA Lions Jindřichův Hradec 1 1:28 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Grizzlies Plzeň 1 2:30 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 2 7:16 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava 1 12:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Písek 1 9:13 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -