Robin Rybář

Národnost
CZE
Ročník narození
2009 - 15 let
Aktuální klub
Basketpoint F-M
Výška
170 cm

Kariéra

Sezony
3
Zápasy
72
Procento vítězství
34.7%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2021/22 mladší žáci U14 - skupina F Basketpoint Frýdek-Místek 11 - 1.5 0.7 0 0.1/0.4 25.0 - -
2021/22 mladší žáci U14 - liga D Basketpoint Frýdek-Místek 4 - 0.5 0.3 0 0/0 0.0 - -
2022/23 mladší žáci U14 - Skupina F Basketpoint Frýdek-Místek 11 - 3.9 1.3 0.3 0.5/0.7 75.0 - -
2022/23 žáci U15 - Skupina E Basketpoint F-M 8 - 0.4 0 0.1 0/0 0.0 - -
2022/23 žáci U15 - extraliga B Basketpoint F-M 10 - 0.3 0 0.1 0/0.2 0.0 - -
2022/23 mladší žáci U14 - liga D Basketpoint Frýdek-Místek 12 - 3.5 1.3 0.1 0.8/1.7 45.0 - -
2023/24 žáci U15 - 2. kolo Basketpoint F-M 1 - 10.0 3 1 1/1 100.0 - -
2023/24 kadeti U17 - skupina B Basketpoint Frýdek-Místek 4 14.3 1.8 0 /0.5 0.3 1/2 50.0 1.3 -3.0
2023/24 žáci U15 - Skupina H Basketpoint F-M 6 - 18.8 7 1.5 0.3/0.5 66.7 - -
2023/24 kadeti U17 - nadstavba B Basketpoint Frýdek-Místek 5 15.8 0.8 0 /1.2 0 0.8/1.4 57.1 1.6 -4.2
Průměr za kariéru 24.0 1.9 3.4 1.2 0.2 0.4/0.7 139.6 0.7 -0.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 BK Opava 5. 11. 2023
2B body 10 SBŠ Sokol Karviná 24. 9. 2023
3B body 6 BK Snakes Ostrava B 2. 11. 2023
Obranné doskoky 3 Válečníci Děčín 20. 1. 2024
Útočné doskoky 1 Snakes Ostrava 18. 11. 2023
Doskoky celkem 4 Válečníci Děčín 20. 1. 2024
Body 32 BK Snakes Ostrava B 2. 11. 2023
Užitečnost 4 Snakes Ostrava 18. 11. 2023
Asistence 1 BK Loko Plzeň 11. 2. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 3 BK Snakes Ostrava 11. 12. 2022 2022/23
2B body 10 SBŠ Sokol Karviná 24. 9. 2023 2023/24
3B body 6 BK Snakes Ostrava B 2. 11. 2023 2023/24
Obranné doskoky 3 Válečníci Děčín 20. 1. 2024 2023/24
Útočné doskoky 1 Snakes Ostrava 18. 11. 2023 2023/24
Doskoky celkem 4 Válečníci Děčín 20. 1. 2024 2023/24
Body 32 BK Snakes Ostrava B 2. 11. 2023 2023/24
Užitečnost 4 Snakes Ostrava 18. 11. 2023 2023/24
Asistence 1 Sluneta Ústí n. L. 21. 1. 2024 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
3. 6. 2023 2. kolo Vlci Žďár 0:00 10 3 0.0 1 0.0 1/1 100.0
23. 9. 2023 Skupina H STHAV 0:00 16 8 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 9. 2023 Skupina H SBŠ Sokol Karviná 0:00 20 10 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 10. 2023 Skupina H NH B 0:00 14 7 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 11. 2023 Skupina H BK Snakes Ostrava B 0:00 32 7 0.0 6 0.0 0/0 0
4. 11. 2023 skupina B NH Ostrava 18:06 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2023 skupina B BK Opava 20:29 5 0 0.0 1 33.3 2/6 33.3
12. 11. 2023 Skupina H SK Bruntál 0:00 13 6 0.0 0 0.0 1/1 100.0
18. 11. 2023 skupina B Snakes Ostrava 10:56 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
19. 11. 2023 skupina B Snakes Ostrava 7:37 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 1. 2024 nadstavba B Válečníci Děčín 16:10 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
21. 1. 2024 nadstavba B Sluneta Ústí n. L. 17:00 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
27. 1. 2024 Skupina H BK Hladnov Ostrava 0:00 18 4 0.0 3 0.0 1/2 50.0
10. 2. 2024 nadstavba B Tygři Praha 17:38 2 0 0.0 0 0.0 2/3 66.7
11. 2. 2024 nadstavba B BK Loko Plzeň 16:12 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
24. 2. 2024 nadstavba B Sluneta Ústí n. L. 11:39 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 16 135:47 134 45 562.5 11 137.5 11/19 57.9
Průměr 16 8:29 8.4 2.8 562.5 0.7 137.5 0.7/1.2 57.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Snakes Ostrava B 1 0:00 32.0 7.0 0.0 6.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Nový Jičín 6 0:00 4.8 2.0 0.0 0.2 0.0 0.3/1.2 28.6 0.7
FASTAV Zlín 5 0:00 4.4 1.6 0.0 0.0 0.0 1.2/2.2 54.5 0.6
SBŠ Sokol Karviná 1 0:00 20.0 10.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Hladnov Ostrava 1 0:00 18.0 4.0 0.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
STHAV 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH B 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SK Bruntál 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Vlci Žďár 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
BK Snakes Ostrava 3 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.3
Slavia Kroměříž 5 0:00 1.8 0.6 0.0 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Opava 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Start Havířov 3 0:00 2.0 0.0 0.0 0.3 0.0 1.0/1.3 75.0 -
BK Opava 1 20:29 5.0 0.0 0.0 1.0 33.3 2.0/6.0 33.3 3.0
BK Opava 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Snakes Ostrava 2 9:16 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Tygři Praha 1 17:38 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
BK Loko Plzeň 1 16:12 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
NH Ostrava 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Renocar Podolí 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
BASKET Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
SK Žabovřesky 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Nový Jičín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 1 18:06 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Snakes Ostrava 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Válečníci Děčín 1 16:10 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sluneta Ústí n. L. 2 14:19 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
SKUP-BCM Olomouc 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -