Sokol Karviná

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 12. 7. 2017
Mgr. Roman Hamrus
roman.hamrus@zs-majakovskeho.cz
596 365 069

Organizační pracovník

od: 5. 9. 2008
Ing. Richard Maňásek
manasekrichard@centrum.cz
731 515 350

Trenér

od: 4. 9. 2008
Mgr. Roman Hamrus
roman.hamrus@zs-majakovskeho.cz
596 365 069

Technický zápis

od: 18. 1. 2023
Mgr. Roman Hamrus
roman.hamrus@zs-majakovskeho.cz
596 365 069

Technický zápis

od: 5. 1. 2023
Petr Sodomka
SodomkaPetr@seznam.cz
731 755 104

Trenér

od: 24. 8. 2023
Petr Sodomka
SodomkaPetr@seznam.cz
731 755 104

1. asistent trenéra

od: 28. 9. 2023
Petr Sodomka
Sodomka.Petr@seznam.cz

1. asistent trenéra

od: 20. 8. 2006
Mgr. Petr Šupol
petr.supol@post.cz
608 11 03 44

Adresa

Tělocvičná jednota Sokol Karviná
Žižkova 56/2364
73401 Karviná - Mizerov

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Adam Čečotka 2006 176 18 0
Daniel Polách 2008 185 16 0
9 Daniel Gasior 2009 15 0
16 Matyáš Břuska 2010 165 14 0
11 David Koudela 2009 15 0
4 Daniel Rendar 2010 170 14 0
Šimon Wojnar 2006 187 18 0
Miroslav Vinkler 2007 175 17 0
18 Marek Šotkovský 2007 187 17 0
Pavel Rožanski 2009 185 15 0
Nikolas Parastatidis 2006 170 18 0
14 Tomáš Durczok 2007 188 17 0
10 Lukáš Müller 2007 172 17 0
15 Patrik Ludvik 2007 185 17 0
David Laštuvička 2007 175 17 0
15 Tomáš Kunštar 2007 187 17 0
Tomáš Kanaloš 2007 175 17 0
5 Tomáš Habrda 2007 165 17 0
17 Marian Gerlašinský 2007 167 17 0
Lukáš Ferenc 2007 177 17 0
12 Dominik Uherek 2008 164 16 0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
17674 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 4. 5. 2024 TJ Sokol Karviná 70:50
17682 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 4. 5. 2024 SK UP BCM Olomouc B* 76:47
17681 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 21. 4. 2024 TBS Přerov* 60:58
17677 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 6. 4. 2024 TBS Přerov* 58:48
17573 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 2. 3. 2024 Snakes Ostrava B 41:111
17568 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 10. 2. 2024 TJ Sokol Karviná 63:33
17566 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 21. 1. 2024 BK Opava B 39:99
17563 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 20. 1. 2024 TJ Start Havířov 106:56
17559 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 6. 1. 2024 BK Snakes Orlová 38:83
17538 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 10. 12. 2023 TJ Sokol Karviná 107:28
17558 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 9. 12. 2023 TJ Sokol Karviná 63:49
17552 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 18. 11. 2023 TJ Sokol Karviná 100:39
17547 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 4. 11. 2023 BK Snakes Háj 82:65
17537 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 2. 11. 2023 TŘI 99:20
17545 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 14. 10. 2023 BK Opava B 100:31
17542 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 30. 9. 2023 TJ Start Havířov 59:106
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
3. kolo 30. 9. 2023
15:30
TJ Sokol Karviná
TJ Start Havířov
59
106
13
29
26
56
42
82
Skupina G Review
4. kolo 14. 10. 2023
09:00
BK Opava B
TJ Sokol Karviná
100
31
31
11
52
16
70
25
Skupina G Review
1. kolo 2. 11. 2023
18:00
TJ Sokol Karviná
TŽ TŘINEC
99
20
27
4
57
7
78
13
Skupina G Review
5. kolo 4. 11. 2023
09:00
TJ Sokol Karviná
BK Snakes Háj
82
65
22
12
41
29
63
39
Skupina G Review
6. kolo 18. 11. 2023
17:45
Snakes Ostrava B
TJ Sokol Karviná
100
39
21
11
52
18
73
25
Skupina G Review
8. kolo 9. 12. 2023
10:00
TŽ TŘINEC
TJ Sokol Karviná
63
49
14
11
15
11
7
10
Skupina G Review
2. kolo 10. 12. 2023
15:00
BK Snakes Orlová
TJ Sokol Karviná
107
28
38
6
61
14
83
20
Skupina G Review
9. kolo 6. 1. 2024
16:00
TJ Sokol Karviná
BK Snakes Orlová
38
83
12
16
18
43
27
61
Skupina G Review
10. kolo 20. 1. 2024
08:30
TJ Start Havířov
TJ Sokol Karviná
106
56
22
8
46
27
68
43
Skupina G Review
11. kolo 21. 1. 2024
09:00
TJ Sokol Karviná
BK Opava B
39
99
5
28
20
49
30
73
Skupina G Review
12. kolo 10. 2. 2024
09:30
BK Snakes Háj
TJ Sokol Karviná
63
33
15
7
29
12
52
27
Skupina G Review
13. kolo 2. 3. 2024
15:00
TJ Sokol Karviná
Snakes Ostrava B
41
111
14
20
23
44
34
74
Skupina G Review
2. kolo 6. 4. 2024
10:00
TJ Sokol Karviná
TBS Přerov*
58
48
20
7
31
22
42
42
Skupina F+G o 9.-13.místo Review
3. kolo 21. 4. 2024
09:00
TBS Přerov*
TJ Sokol Karviná
60
58
17
14
24
29
44
49
Skupina F+G o 9.-13.místo Review
1. kolo 4. 5. 2024
12:00
SK UP BCM Olomouc B*
TJ Sokol Karviná
70
50
25
11
39
26
52
41
Skupina F+G o 9.-13.místo Review
4. kolo 4. 5. 2024
10:00
TJ Sokol Karviná
SK UP BCM Olomouc B*
76
47
27
10
33
23
58
34
Skupina F+G o 9.-13.místo Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2023/24 nadregionální soutěž 6 14
2022/23 nadregionální soutěž 6 10
2022/23 kvalifikace o ligu 3 2
2018/19 kvalifikace o ligu 3 4
2018/19 liga 7 27
2017/18 nadregionální soutěž 5 21
2017/18 kvalifikace o ligu 3 2
2016/17 kvalifikace o ligu 5 4

články