Sokol Karviná

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Kvalifikace o ligu | Liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 12. 7. 2017
Mgr. Roman Hamrus
roman.hamrus@zs-majakovskeho.cz
596 365 069

Trenér

od: 31. 8. 2018
Marek Sochacki
marek.sochacki@seznam.cz

Asistent trenéra

od: 6. 8. 2017
Roman Hašek
hasekroman@seznam.cz
721 696 371

Asistent trenéra

od: 6. 9. 2017
Petr Sodomka
SodomkaPetr@seznam.cz
731 755 104

Adresa

Tělocvičná jednota Sokol Karviná
Žižkova 56/2364
73401 Karviná - Mizerov

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Adam Kattan Rahmani 2003 187 18 19 11.8 3.9 0.4 2.8/4.7 59.6 3.2
Adam Jež 2002 185 19 6 27.5 10.3 0.5 5.3/8.5 62.7 2.8
Jan Klenner 2003 192 18 6 14.8 6.7 0.2 1.0/3.3 30.0 2.0
Michael Erakovič 2002 190 19 8 6.0 2.1 0.3 1.0/2.5 40.0 3.0
Jan Mikulaj 2003 188 18 6 2.0 0.5 0.0 1.0/1.3 75.0 2.0
David Machů 2002 178 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Zdeněk Zima 2002 168 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Dušička 2003 191 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vojtěch Kubiczek 2003 179 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vojta Lesniak 2002 181 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Šimon Veselý 2003 190 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ondřej Ciasnocha 2003 177 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Václav Vlček 2003 165 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
David Paluv 2002 177 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ondřej Dudík 2002 185 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Dominik Priadka 2002 196 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Dominik Tomek 2003 186 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Daniel Juřík 2002 188 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Martin Kozel 2003 180 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Sebastián Staněk 2002 169 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Gamrot 2004 178 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Karkoška 2002 181 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Daniel Tomek 2003 185 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
286 liga (kadeti U17) Hosté 7. 4. 2019 HLAD 81:82 30 2 16/16 50% 16
282 liga (kadeti U17) Domácí 24. 3. 2019 SAM Brno B 99:85 33 1 30/12 71.4% 17
280 liga (kadeti U17) Domácí 23. 3. 2019 SKB Zlín 76:50 24 4 16/3 84.2% 9
277 liga (kadeti U17) Hosté 10. 3. 2019 BK Opava 63:55 17 3 12/12 50% 19
274 liga (kadeti U17) Hosté 9. 3. 2019 SK UP-BCM Olomouc 69:110 40 7 9/4 69.2% 13
269 liga (kadeti U17) Domácí 23. 2. 2019 HLAD 104:73 32 7 19/11 63.3% 18
268 liga (kadeti U17) Hosté 10. 2. 2019 SKB Zlín 95:68 23 2 16/16 50% 17
265 liga (kadeti U17) Hosté 9. 2. 2019 SAM Brno B 99:75 20 4 23/7 76.7% 15
262 liga (kadeti U17) Domácí 27. 1. 2019 SK UP-BCM Olomouc 89:100 33 5 8/11 42.1% 21
260 liga (kadeti U17) Domácí 26. 1. 2019 BK Opava 73:69 20 5 18/8 69.2% 23
167 liga (kadeti U17) Hosté 13. 1. 2019 Tygři JBC Brno 104:60 15 6 12/11 52.2% 15
163 liga (kadeti U17) Hosté 12. 1. 2019 SKB Zlín 91:75 22 5 16/8 66.7% 16
157 liga (kadeti U17) Domácí 16. 12. 2018 BK Opava 64:82 25 3 5/5 50% 20
154 liga (kadeti U17) Domácí 15. 12. 2018 SK UP-BCM Olomouc 100:29 39 6 4/9 30.8% 23
151 liga (kadeti U17) Domácí 2. 12. 2018 SK Žabovřesky 62:104 16 6 12/10 54.5% 14
148 liga (kadeti U17) Domácí 1. 12. 2018 SAM Brno B 64:81 16 5 17/7 70.8% 13
143 liga (kadeti U17) Hosté 18. 11. 2018 HLAD 87:78 24 4 18/18 50% 26
115 liga (kadeti U17) Domácí 17. 11. 2018 HLAD 87:97 29 4 17/17 50% 25
139 liga (kadeti U17) Domácí 4. 11. 2018 SKB Zlín 62:77 20 2 16/12 57.1% 24
135 liga (kadeti U17) Domácí 3. 11. 2018 Tygři JBC Brno 36:88 13 1 7/7 50% 20
130 liga (kadeti U17) Hosté 21. 10. 2018 SK UP-BCM Olomouc 78:66 26 1 11/9 55% 23
125 liga (kadeti U17) Hosté 20. 10. 2018 BK Opava 77:49 15 3 10/8 55.6% 20
124 liga (kadeti U17) Hosté 7. 10. 2018 SAM Brno B 79:57 20 1 14/8 63.6% 15
119 liga (kadeti U17) Hosté 6. 10. 2018 SK Žabovřesky 66:43 13 2 11/12 47.8% 14
22 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Domácí 19. 5. 2018 BC Nový Jičín 81:69 0 0 0/0 % 0
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 19. 5. 2018
18:30
TJ Sokol Karviná
BC Nový Jičín
81
69
27
14
43
31
67
45
skupina D Review
1. kolo 19. 5. 2018
09:30
SKB Zlín
TJ Sokol Karviná
79
51
19
11
45
24
66
42
skupina D Review
1. kolo 20. 5. 2018
09:30
TJ Sokol Karviná
BK Synthesia Pardubice B
45
104
6
29
25
51
39
74
skupina D Review
2. kolo 6. 10. 2018
14:00
SK Žabovřesky
TJ Sokol Karviná
66
43
24
6
38
25
57
32
skupina C Review
3. kolo 7. 10. 2018
12:00
SAM Brno B
TJ Sokol Karviná
79
57
25
19
40
31
67
47
skupina C Review
4. kolo 20. 10. 2018
14:00
BK Opava
TJ Sokol Karviná
77
49
16
14
33
30
58
43
skupina C Review
5. kolo 21. 10. 2018
12:00
SK UP-BCM Olomouc
TJ Sokol Karviná
78
66
15
18
41
32
60
56
skupina C Review
6. kolo 3. 11. 2018
16:00
TJ Sokol Karviná
Tygři JBC Brno
36
88
3
26
17
47
21
70
skupina C Review
7. kolo 4. 11. 2018
10:00
TJ Sokol Karviná
SKB Zlín
62
77
15
18
28
36
35
53
skupina C Review
1. kolo 17. 11. 2018
10:00
TJ Sokol Karviná
BK Hladnov Ostrava
87
97
14
23
34
45
66
70
skupina C Review
8. kolo 18. 11. 2018
12:00
BK Hladnov Ostrava
TJ Sokol Karviná
87
78
16
28
40
50
64
65
skupina C Review
9. kolo 1. 12. 2018
17:30
TJ Sokol Karviná
SAM Brno B
64
81
10
30
28
57
43
73
skupina C Review
10. kolo 2. 12. 2018
13:00
TJ Sokol Karviná
SK Žabovřesky
62
104
22
25
29
57
45
77
skupina C Review
11. kolo 15. 12. 2018
18:00
TJ Sokol Karviná
SK UP-BCM Olomouc
100
29
31
7
51
14
74
25
skupina C Review
12. kolo 16. 12. 2018
09:00
TJ Sokol Karviná
BK Opava
64
82
20
24
38
41
53
61
skupina C Review
13. kolo 12. 1. 2019
17:15
SKB Zlín
TJ Sokol Karviná
91
75
23
15
40
31
62
48
skupina C Review
14. kolo 13. 1. 2019
13:30
Tygři JBC Brno
TJ Sokol Karviná
104
60
30
16
54
31
86
46
skupina C Review
1. kolo 26. 1. 2019
14:30
TJ Sokol Karviná
BK Opava
73
69
15
14
38
33
63
52
play-out C Review
2. kolo 27. 1. 2019
08:45
TJ Sokol Karviná
SK UP-BCM Olomouc
89
100
13
16
31
40
62
63
play-out C Review
3. kolo 9. 2. 2019
17:00
SAM Brno B
TJ Sokol Karviná
99
75
31
16
54
34
75
52
play-out C Review
4. kolo 10. 2. 2019
09:00
SKB Zlín
TJ Sokol Karviná
95
68
19
19
53
39
77
52
play-out C Review
5. kolo 23. 2. 2019
18:00
TJ Sokol Karviná
BK Hladnov Ostrava
104
73
17
12
51
31
71
59
play-out C Review
7. kolo 9. 3. 2019
19:45
SK UP-BCM Olomouc
TJ Sokol Karviná
69
110
23
21
37
54
57
85
play-out C Review
8. kolo 10. 3. 2019
13:00
BK Opava
TJ Sokol Karviná
63
55
18
13
25
24
45
42
play-out C Review
9. kolo 23. 3. 2019
15:30
TJ Sokol Karviná
SKB Zlín
76
50
23
8
38
25
59
34
play-out C Review
10. kolo 24. 3. 2019
09:00
TJ Sokol Karviná
SAM Brno B
99
85
22
21
44
43
77
61
play-out C Review
12. kolo 7. 4. 2019
14:00
BK Hladnov Ostrava
TJ Sokol Karviná
81
82
27
23
41
39
65
60
play-out C Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2018/19 kvalifikace o ligu 3 4
2018/19 liga 7 27
2017/18 nadregionální soutěž 5 21
2017/18 kvalifikace o ligu 3 2
2016/17 kvalifikace o ligu 5 4