SK UP Olomouc B

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 12. 7. 2017
Mgr. Karel Hůlka
karel.hulka@upol.cz
777 320 009

1. asistent trenéra

od: 16. 9. 2020
Mgr. Karel Hůlka
karel.hulka@upol.cz
777 320 009

Asistent trenéra

od: 16. 9. 2020
Daniela Milotová
dancemilotova@gmail.com

Asistent trenéra

od: 16. 9. 2020
Kryštof Skula
krystof.skula@seznam.cz

Asistent trenéra

od: 16. 9. 2020
Mgr. Štěpán Válek
stepan.valek@email.cz
607 575 261

Asistent trenéra

od: 20. 9. 2021
Karin Šimíčková
k.simickova@seznam.cz

Adresa

SKUP Olomouc, z.s.
U sportovní haly 2
77200 Olomouc

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Martin Kráčmar 2006 15 1 40.0 5.0 10.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Martin Pur 2006 15 1 35.0 10.0 5.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Václav Krátký 2006 15 3 11.3 0.7 3.3 0.0/0.0 0.0 0.7
Vojtěch Ševčík 2006 153 15 2 15.0 6.0 1.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Nikiforos Kafetsios 2006 15 1 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Karel Očenášek 2006 15 1 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Růžička 2007 14 2 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Sadílek 2005 16 1 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matěj Neduchal 2005 16 1 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adam Bílek 2007 14 1 1.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.0
Teo Nevřiva 2005 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vincent Hofhans 2005 175 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vojtěch Sedlák 2007 0 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Špička 2005 164 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Flaks 2007 0 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Martin Bouzek 2006 155 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Drábek 2006 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Marek Bouchal 2007 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adriano Kadlec 2008 13 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Richard Selucký 2006 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adam Berger 2006 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
17183 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 27. 11. 2021 Basket Kohouti : 15 7 0/0 % 2
17155 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 9. 10. 2021 ČT 63:78 0 0 0/0 % 0
17156 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 9. 10. 2021 ČT 65:87 0 0 0/0 % 0
17149 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 25. 9. 2021 BBK Blansko 68:61 15 10 1/0 100% 0
17150 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 25. 9. 2021 BBK Blansko 77:52 11 10 0/0 % 0
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 25. 9. 2021
09:00
BBK Blansko
SK UP BCM Olomouc B
68
61
18
10
36
23
51
44
skupina E Review
1. kolo 25. 9. 2021
10:30
BBK Blansko
SK UP BCM Olomouc B
77
52
18
1
40
22
55
39
skupina E Review
2. kolo 9. 10. 2021
10:40
SK UP BCM Olomouc B
SKB Česká Třebová
65
87
12
24
28
42
47
63
skupina E Review
2. kolo 9. 10. 2021
09:00
SK UP BCM Olomouc B
SKB Česká Třebová
63
78
17
16
36
34
50
60
skupina E Review
3. kolo 28. 10. 2021
16:30
TJ Spartak DDM Uherský Brod
SK UP BCM Olomouc B
65
63
21
19
35
33
41
48
skupina E Review
3. kolo 28. 10. 2021
14:30
TJ Spartak DDM Uherský Brod
SK UP BCM Olomouc B
80
52
12
16
33
27
57
40
skupina E Review
4. kolo 13. 11. 2021
10:00
SK Renocar Podolí
SK UP BCM Olomouc B
38
100
15
19
19
51
30
74
skupina E Review
4. kolo 13. 11. 2021
12:00
SK Renocar Podolí
SK UP BCM Olomouc B
45
106
13
12
23
49
35
73
skupina E Review
5. kolo 27. 11. 2021
13:30
SK UP BCM Olomouc B
Basket Kohouti
skupina E Preview
5. kolo 27. 11. 2021
15:45
SK UP BCM Olomouc B
Basket Kohouti
skupina E Preview
6. kolo 11. 12. 2021
09:00
Basketbal TJ Svitavy
SK UP BCM Olomouc B
skupina E Preview
6. kolo 11. 12. 2021
11:00
Basketbal TJ Svitavy
SK UP BCM Olomouc B
skupina E Preview
7. kolo 8. 1. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc B
TBS Přerov
skupina E Preview
7. kolo 9. 1. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc B
TBS Přerov
skupina E Preview
8. kolo 22. 1. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc B
BBK Blansko
skupina E Preview
8. kolo 23. 1. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc B
BBK Blansko
skupina E Preview
9. kolo 5. 2. 2022
09:00
SKB Česká Třebová
SK UP BCM Olomouc B
skupina E Preview
9. kolo 5. 2. 2022
11:00
SKB Česká Třebová
SK UP BCM Olomouc B
skupina E Preview
10. kolo 19. 2. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc B
TJ Spartak DDM Uherský Brod
skupina E Preview
10. kolo 20. 2. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc B
TJ Spartak DDM Uherský Brod
skupina E Preview
11. kolo 12. 3. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc B
SK Renocar Podolí
skupina E Preview
11. kolo 13. 3. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc B
SK Renocar Podolí
skupina E Preview
12. kolo 26. 3. 2022
00:00
Basket Kohouti
SK UP BCM Olomouc B
skupina E Preview
12. kolo 27. 3. 2022
00:00
Basket Kohouti
SK UP BCM Olomouc B
skupina E Preview
13. kolo 9. 4. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc B
Basketbal TJ Svitavy
skupina E Preview
13. kolo 10. 4. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc B
Basketbal TJ Svitavy
skupina E Preview
14. kolo 23. 4. 2022
15:30
TBS Přerov
SK UP BCM Olomouc B
skupina E Preview
14. kolo 24. 4. 2022
00:00
TBS Přerov
SK UP BCM Olomouc B
skupina E Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2017/18 nadregionální soutěž 2 26