Kvalifikace o ligu

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
Thermia Karlovy Vary
BK Lokomotiva Plzeň B
19. 5. 2018
09:30
Tělocvična ZŠ 1. máje Lukáš Balog
Tomáš Tax
89
60
28
15
46
33
73
49
Review
skupina A 1. kolo 5
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Kralupy junior
20. 5. 2018
09:30
Tělocvična ZŠ 1. máje Miloslav Jon
Jan Lejčko
49
70
10
20
16
37
29
53
Review
skupina A 1. kolo 2
Basket Poděbrady
BK Kralupy junior
19. 5. 2018
11:30
Tělocvična ZŠ 1. máje Tomáš Tax
Lukáš Balog
109
40
20
9
43
14
80
28
Review
skupina A 1. kolo 6
Basket Poděbrady
Thermia Karlovy Vary
20. 5. 2018
11:30
Tělocvična ZŠ 1. máje Jan Lejčko
Miloslav Jon
163
28
39
10
83
13
108
17
Review
skupina A 1. kolo 3
BK Kralupy junior
Thermia Karlovy Vary
19. 5. 2018
16:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Miloslav Jon
Jan Lejčko
74
64
24
13
42
31
58
50
Review
skupina A 1. kolo 4
BK Lokomotiva Plzeň B
Basket Poděbrady
19. 5. 2018
18:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Jan Lejčko
Miloslav Jon
45
121
4
34
16
63
27
93
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jakub Rytíř BCM Orli Prostějov 17 25 29.4 11.2 3.1 1.3 / 4.4 1.2/1.9 0.0* 2.1
Daniel Musil Slavoj Litoměřice 19 22 20.8 9.7 1.6 1.3 / 4.3 2.6/3.6 72.2 1.3
Petr Ondřej Vitvar Thermia K. Vary 18 14 1.0 9.6 2.7 0.6 2.3/4.3 53.3 3.1
Vítězslav Rygl SAM Brno 19 14 24.9 7.6 2.6 0.4 / 2.4 1.2/2.7 44.7 3.0
Adam Fiala Sokol Vyšehrad 18 17 1.0 5.9 1.6 0.3 1.8/2.8 66.0 1.5
Jakub Daněk Slavia Kroměříž B 18 9 1.0 10.3 3.8 0.4 1.4/2.8 52.0 3.6
5 David Ságl GBA EU B 19 8 1.0 7.6 2.5 0.4 1.5/3.1 48.0 1.8
Vít Pochman USK 18 22 15.7 2.5 0.7 0.3 / 1.5 0.4/0.4 0.0* 1.0
Michael Erakovič Tygři JBC Brno 19 15 1.0 3.3 1.3 0.1 0.3/0.8 0.0* 1.1
Jakub Vosejpka BA Nymburk 19 25 11.8 1.8 0.5 0.2 / 1.2 0.2/0.8 0.0* 2.3
Tomáš Půlpán Synthesia Pardubice 18 10 11.0 3.0 1.1 0.1 / 0.3 0.5/1.4 0.0* 1.3
Lubomír David PCE 18 7 13.7 3.4 0.3 0.9 / 4.0 0.3/0.3 0.0* 1.1
24 Jan Klenner NH Ostrava 18 1 1.0 14.0 5.0 1.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Jan Bystroň BC Nový Jičín 19 3 1.0 4.7 1.3 0.0 2.0/2.7 75.0 3.3
Šimon Vainer Sokol Pražský 18 6 6.0 1.2 0.5 0.0 / 0.2 0.2/0.5 0.0* 0.8
1 Adam Šiška BCM Orli Prostějov 19 1 28.0 6.0 1.0 0.0 / 2.0 4.0/5.0 80.0 0.0
Ondřej Švec USK Praha B 18 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tomáš Honzík SKB Rokycany 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Borek SK Brno Žabovřesky 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Pěkný BK Brandýs n. L. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Hlatký Start Havířov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Novák BKj Kralupy 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Stromajer Sokol Žižkov C 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Mikulaj Sokol Karviná 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Chylík SK Žabovřesky 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Thermia K. Vary 3 24.3 0.7 9.7 /18.4 52.7 19.0
BK Loko Plzeň B 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Basket Poděbrady 3 34.7 6.3 5.7 /13.7 41.5 15.7
BKj Kralupy 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
USK Praha B 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SKB Rokycany 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sokol Vyšehrad 2 37.5 3.0 16.0 /30.5 52.5 24.0
Start Havířov 3 27.0 5.7 7.7 /15.0 51.1 15.3
BK Brandýs n. L. 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SK Žabovřesky 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sokol Žižkov C 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SKB Zlín 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sokol Karviná 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BC Nový Jičín 3 23.7 1.7 6.3 /14.6 43.2 19.0
BK Pardubice B 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zatloukal Ondřej 4 4 0 0 - - -
Vošahlík Marek 1 1 0 0 - - -
Toboláková Barbora 5 1 4 0 - - -
Tichov Michael 3 2 1 0 - - -
Theodor Pavel 2 0 2 0 - - -
Tax Tomáš 2 1 1 0 - - -
Sýkora Václav 2 2 0 0 - - -
Svoboda Martin 1 1 0 0 - - -
Stáňa Lukáš 4 4 0 0 - - -
Smelty Jiří 2 0 2 0 - - -
Petrák Robin 1 0 1 0 - - -
Perlík Michal 1 1 0 0 - - -
Neuman Ladislav 1 1 0 0 - - -
Musil Jan 1 0 1 0 - - -
Menšík Jan 2 0 2 0 - - -
Lejčko Jan 4 2 2 0 - - -
Konvička Jan 1 0 1 0 - - -
Jon Miloslav 4 2 2 0 - - -
Holeš Daniel 4 1 3 0 - - -
Hejnic Jan 1 0 1 0 - - -
Frátrik Josef 1 0 1 0 - - -
Bohata Pavel 1 1 0 0 - - -
Balog Lukáš 2 1 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře