Kvalifikace o ligu

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
Thermia Karlovy Vary
BK Lokomotiva Plzeň B
19. 5. 2018
09:30
Tělocvična ZŠ 1. máje Lukáš Balog
Tomáš Tax
89
60
28
15
46
33
73
49
Review
skupina A 1. kolo 5
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Kralupy junior
20. 5. 2018
09:30
Tělocvična ZŠ 1. máje Miloslav Jon
Jan Lejčko
49
70
10
20
16
37
29
53
Review
skupina A 1. kolo 2
Basket Poděbrady
BK Kralupy junior
19. 5. 2018
11:30
Tělocvična ZŠ 1. máje Tomáš Tax
Lukáš Balog
109
40
20
9
43
14
80
28
Review
skupina A 1. kolo 6
Basket Poděbrady
Thermia Karlovy Vary
20. 5. 2018
11:30
Tělocvična ZŠ 1. máje Jan Lejčko
Miloslav Jon
163
28
39
10
83
13
108
17
Review
skupina A 1. kolo 3
BK Kralupy junior
Thermia Karlovy Vary
19. 5. 2018
16:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Miloslav Jon
Jan Lejčko
74
64
24
13
42
31
58
50
Review
skupina A 1. kolo 4
BK Lokomotiva Plzeň B
Basket Poděbrady
19. 5. 2018
18:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Jan Lejčko
Miloslav Jon
45
121
4
34
16
63
27
93
Review

Tabulky

Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Lukáš Vašek VYS 21 20 1.0 10.9 2.4 1.4 2.2/3.8 56.6 2.6
Daniel Musil Slavoj Litoměřice 21 22 20.8 9.7 1.6 1.3/4.3 2.6/3.6 72.2 1.3
Jaroslav Syrový Thermia K. Vary (MS) 21 12 1.0 17.7 5.9 0.4 4.6/7.6 60.4 3.5
Adam Černý Pod U17B 20 24 1.0 8.1 2.8 0.5 0.8/1.3 0.0* 2.5
Ondřej Petr Vitvar Thermia K. Vary (MS) 20 11 1.0 10.4 2.8 0.8 2.3/4.3 53.2 2.9
Lukáš Kolda Thermia K. Vary (MS) 18 11 1.0 8.7 3.1 0.2 2.0/3.5 56.4 2.8
Miroslav Bella VYS 20 8 1.0 11.8 4.4 0.1 2.6/5.6 46.7 4.1
Lukáš Čačka NH Ostrava 19 21 1.0 4.3 1.8 0.0 0.7/1.3 0.0* 2.0
Josef Janů Thermia K. Vary (MS) 20 10 1.0 8.8 3.6 0.1 1.3/2.5 52.0 1.5
Jan Palička USK 21 21 14.1 3.9 1.0 0.5/1.7 0.4/0.7 0.0* 1.8
Adam Fiala VYS 20 15 1.0 4.7 1.3 0.3 1.4/2.0 70.0 1.5
Lukáš Svoboda Pod U17B 20 3 1.0 20.3 8.7 0.3 2.0/5.0 40.0 2.0
Vít Pochman USK 20 22 15.7 2.5 0.7 0.3/1.5 0.4/0.4 0.0* 1.0
Michal Svoboda Pod U17B 20 3 1.0 18.0 6.0 1.7 1.0/2.3 42.9 2.3
Daniel Šich Pod U17B 20 3 1.0 17.0 4.3 2.3 1.3/3.3 40.0 2.0
Ondřej Večerka USK 20 25 16.5 2.0 0.5 0.3/1.2 0.2/0.5 0.0* 1.0
Jan Konarský BC Nový Jičín 20 3 1.0 15.3 5.3 1.0 1.7/6.0 27.8 3.3
František Sloboda Thermia K. Vary (MS) 20 12 1.0 3.5 1.3 0.1 0.6/2.0 29.2 2.3
Lukáš Soukal Pod U17B 18 3 1.0 12.7 4.3 1.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Matěj Procházka USK 20 25 10.8 1.4 0.6 0.0/0.1 0.2/0.5 0.0* 0.8
Ondřej Bleha Thermia K. Vary (MS) 20 9 1.0 4.0 1.6 0.2 0.2/0.2 0.0* 0.6
David Frič Pod U17B 19 3 1.0 10.7 3.7 0.7 1.3/2.7 50.0 0.0
David Imenov Sokol Vyšehrad (ms) 19 2 1.0 14.5 6.5 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
Martin Koval BC Nový Jičín 21 3 1.0 9.3 4.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 2.3
Tadeáš Beneš Pod U17B 20 3 1.0 7.3 3.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Tomáš Grunt Sokol Vyšehrad (ms) 20 2 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.5
Radek Miľo BC Nový Jičín 20 3 1.0 6.7 2.7 0.0 1.3/2.3 57.1 2.0
Daniel Kotil Pod U17B 20 3 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 2.7
David Šturala BC Nový Jičín 18 3 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0
Damián Kravčenko BC Nový Jičín 20 3 1.0 4.7 1.7 0.3 0.3/0.3 0.0* 0.3
Jan Bystroň BC Nový Jičín 21 3 1.0 4.7 1.3 0.0 2.0/2.7 75.0 3.3
Jaroslav Polidar USK 20 7 6.3 2.0 0.7 0.1/0.6 0.1/0.3 0.0* 0.6
Patrik Šeda USK 20 5 7.6 2.6 0.8 0.2/0.6 0.4/0.4 0.0* 0.0
Lukáš Novák BC Nový Jičín 19 3 1.0 4.3 1.3 0.3 0.7/0.7 0.0* 2.7
Kristian Rückl VYS 19 4 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/0.3 0.0* 2.8
Matěj Majer VYS 21 3 1.0 3.7 1.3 0.0 1.0/2.3 42.9 2.0
Tomáš Böhm BC Nový Jičín 19 3 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.3
Vít Hřebíček Start Havířov 19 3 1.0 2.7 1.0 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.3
Martin Kobásko USK 19 9 5.9 0.9 0.2 0.1/0.3 0.1/0.2 0.0* 0.6
Tobiáš Haršany Start Havířov 19 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Josef Štolba VYS 20 4 1.0 2.0 0.8 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.0
Jakub Sedlák Start Havířov 20 3 1.0 2.3 0.7 0.0 1.0/2.7 37.5 0.0
Šimon Vainer Sokol Pražský 18 6 6.0 1.2 0.5 0.0/0.2 0.2/0.5 0.0* 0.8
David Válek Start Havířov 18 3 1.0 2.3 0.7 0.0 1.0/1.3 0.0* 1.3
Mikulas Hylmar Sokol Vyšehrad (ms) 20 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Jan Korčmaroš Thermia K. Vary (MS) 19 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Erik Pudil Pod U17B 19 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.7
Adam Kopřiva VYS 19 4 1.0 1.5 0.3 0.3 0.3/0.5 0.0* 0.5
Oliver Svoboda Sokol Vyšehrad (ms) 19 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Vojta Bican Thermia K. Vary 18 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Jiří Martínček Thermia K. Vary 18 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Adam Košárek BC Nový Jičín 19 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jan Böhm BC Nový Jičín 19 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Radek Palacký BC Nový Jičín 19 3 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.0
Filip Trubač Thermia K. Vary (MS) 18 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
František Kolář Thermia K. Vary 19 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Lukáš Laňka Sokol Vyšehrad (ms) 18 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Maxim Větrovec Thermia K. Vary 18 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Matěj Zelenka BC Nový Jičín 19 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jan Burle Thermia K. Vary (MS) 18 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.3
Oleg Shymon Sokol Vyšehrad (ms) 18 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Ondřej Švec USK Praha B 19 3 8.3 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jakub Petrovics Start Havířov 18 3 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.0
Jakub Vyplel SKB Zlín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Horák Pod U17B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Růžek Pod U17B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Podruh Pod U17B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Novotný SKB Zlín 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Kozel Sokol Karviná 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Poulíček USK Praha B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivo Chytil SKB Zlín 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Slabý BKj Kralupy 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Jelínek Start Havířov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Červenka Sokol Vyšehrad (ms) 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Jan Linka SKB Rokycany 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Klein USK Praha B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Novák BC Nový Jičín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tom Ludvík Sokol Žižkov C 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Najman BK Brandýs n. L. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendelín Kukla Sokol Žižkov C 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Pavlovic USK Praha B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Páral BK Brandýs n. L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Lachout Thermia K. Vary 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Mašek BK Brandýs n. L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Baumer SKB Rokycany 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Gerstenberger BKj Kralupy 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Gerstenberger BKj Kralupy 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Machů Sokol Karviná 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Řehák Pod U17B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Vlček Sokol Karviná 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Kliment SKB Zlín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Janota BK Brandýs n. L. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Aubrecht SKB Rokycany 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Berisha SKB Rokycany 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristián Stočes SKB Rokycany 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Beran SKB Rokycany 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Jaromír Varhaník USK Praha B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Hrubý SKB Rokycany 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Gibala SKB Rokycany 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Beneš Thermia K. Vary 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Michalík Start Havířov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Zatloukal Start Havířov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Tuček SKB Rokycany 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Vlášek Thermia K. Vary 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristián Laitner Sokol Žižkov C 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexandr Král Sokol Žižkov C 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Poloch BC Nový Jičín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Hrdý SKB Rokycany 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Chylík SK Žabovřesky 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marko Miličič USK Praha B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Kučera Sokol Žižkov C 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Krist SK Žabovřesky 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Karkoška Sokol Karviná 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Priadka Sokol Karviná 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Gerneš BKj Kralupy 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojta Lesniak Sokol Karviná 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Fabián Neuman SKB Rokycany 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Richter USK Praha B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milen Vakulyuk Sokol Žižkov C 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Olah USK Praha B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Koštál SKB Rokycany 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rostislav Rada BC Nový Jičín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Simeon Srejič Sokol Žižkov C 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Brabec Sokol Žižkov C 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Mazurek Start Havířov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Sojka Start Havířov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Semrád Sokol Žižkov C 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hung Vien Dinh Thermia K. Vary 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Fojtík Start Havířov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Uchytil Sokol Žižkov C 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Přibík BKj Kralupy 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denis Bykov Sokol Žižkov C 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Hejlek SKB Rokycany 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ladislav Filo Start Havířov 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rostislav Motyka Start Havířov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robert Frank Start Havířov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Endrych Sokol Žižkov C 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petar Petrovič USK Praha B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kirill Rudenchuk Thermia K. Vary 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Žila Start Havířov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Kretov Sokol Žižkov C 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Blejchař Start Havířov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Koliáš Sokol Žižkov C 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Němec BKj Kralupy 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucas Harris Sokol Vyšehrad (ms) 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Bareš BK Pardubice B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Huy Tran Quang USK Praha B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Frühauf Thermia K. Vary 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Krabec SKB Rokycany 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Yohan Mahoas USK Praha B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Kumbera Sokol Žižkov C 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Džubák Thermia K. Vary (MS) 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kudělka BC Nový Jičín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Kakáček USK Praha B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Koch BC Nový Jičín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Poláček Sokol Žižkov C 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Voráč SKB Zlín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Ludvar SKB Rokycany 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Hora Thermia K. Vary 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Horký BK Pardubice B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastian Šimanský Start Havířov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Veselý SKB Rokycany 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Oliva SK Brno Žabovřesky 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oliver Modr BKj Kralupy 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Dudek Start Havířov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Dušička Sokol Karviná 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Votava BK Pardubice B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Hrnko Thermia K. Vary 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Dudík Sokol Karviná 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Žák BKj Kralupy 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robert Streit Start Havířov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Láznička SKB Rokycany 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kvarda SK Žabovřesky 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Ondra SKB Zlín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Kubánek BK Brandýs n. L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Gamrot Sokol Karviná 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Libor Kokoška USK Praha B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Arsenij Novosad Sokol Žižkov C 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Hospůdka USK Praha B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Beneš BK Brandýs n. L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kučeva Start Havířov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Jelínek SKB Zlín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Plaček BK Pardubice B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vítězslav Rygl SK Žabovřesky 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radovan Mrázek BK Pardubice B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Půlpán BK Pardubice B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Chmelík BK Pardubice B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Jurka BK Brandýs n. L. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Kopecký Sokol Žižkov C 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Tůma Sokol Žižkov C 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Hejzlar BK Pardubice B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Prokop Bílek Sokol Žižkov C 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alen Grigoryan Sokol Vyšehrad (ms) 18 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Adam Kattan Rahmani Sokol Karviná 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Hampl Pod U17B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Černý Pod U17B 20 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Daniel Mlčoch SKB Zlín 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Vodehnal Pod U17B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Ságl USK Praha B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Najman Pod U17B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Suchomel BK Pardubice B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Daněk SKB Zlín 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Schneider SKB Zlín 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Borek SK Brno Žabovřesky 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Špok SK Žabovřesky 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Borl BK Brandýs n. L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Hlatký Start Havířov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oliver Sasín BK Brandýs n. L. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Ferbar Sokol Vyšehrad (ms) 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Obermajer SKB Rokycany 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Ženíšek SKB Rokycany 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kvapil BK Pardubice B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Jirák SKB Rokycany 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Kouba BK Pardubice B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ladislav Bečvář Pod U17B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Slavíček SK Žabovřesky 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marko Marovič Sokol Žižkov C 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastian Tvarog SK Žabovřesky 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Honzík SKB Rokycany 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Vosejpka Pod U17B 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Lubomír David BK Pardubice B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Pěkný BK Brandýs n. L. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Vávra BK Brandýs n. L. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Mareček BK Brandýs n. L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Koželuh BK Brandýs n. L. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Kejmar BK Brandýs n. L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Kejmar BK Brandýs n. L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Bartoněk SK Žabovřesky 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Šiška SKB Zlín 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Olbort SK Žabovřesky 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Stromajer Sokol Žižkov C 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Petraš Sokol Žižkov C 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Max Hanák BC Nový Jičín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Paluv Sokol Karviná 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Štěpnička USK Praha B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Škoda BK Pardubice B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Hajšman SKB Rokycany 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Šindelář BK Pardubice B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Fidler BK Pardubice B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Zima Sokol Karviná 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastián Staněk Sokol Karviná 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Vlček BK Pardubice B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Kalabza SKB Rokycany 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Novák BKj Kralupy 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Mikulaj Sokol Karviná 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stanislav Sychra SK Žabovřesky 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Kolář BK Brandýs n. L. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Půlpán BK Pardubice B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Seidl USK Praha B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Rytíř SKB Zlín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Theo Tomoski Sokol Žižkov C 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Vohnický Start Havířov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Navrátil SKB Zlín 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Macek SKB Zlín 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Žáček SK Žabovřesky 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Novotný USK 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Teodor Podařil USK Praha B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Mondschein USK Praha B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Taylor Mc Adam USK Praha B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Barnáš USK Praha B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Fojtík BC Nový Jičín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Juřík Sokol Karviná 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Stádník BKj Kralupy 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Svoboda BKj Kralupy 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Šrubař BC Nový Jičín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Luka Brajanovski Sokol Vyšehrad (ms) 21 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Ciasnocha Sokol Karviná 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Abrahámek BC Nový Jičín 20 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
David Fibír Sokol Žižkov C 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Mašek BK Brandýs n. L. 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Mikuláš BK Pardubice B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Suttner Pod U17B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Erakovič Sokol Karviná 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Švrlinga SK Žabovřesky 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Albert Edes SK Žabovřesky 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tom Bartoněk SKB Zlín 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Uldrych SKB Rokycany 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Dlouhý SKB Zlín 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladimír Vondraš Sokol Žižkov C 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bohatý Sokol Žižkov C 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Wolf Start Havířov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bořek Klat Start Havířov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Filipiak Start Havířov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Konvica BKj Kralupy 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Khalidi Husein Al SK Žabovřesky 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Chocholatý BKj Kralupy 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Jež Sokol Karviná 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Kašparovský SK Brno Žabovřesky 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Cmíral Sokol Žižkov C 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Rakovič USK Praha B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Kopecký USK Praha B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Vaník SKB Rokycany 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Žiško BK Brandýs n. L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Havlíček USK Praha B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Macků Sokol Žižkov C 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Peterek SKB Rokycany 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Pšenička SK Žabovřesky 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Černík BKj Kralupy 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Šruc SKB Zlín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Petlach SKB Zlín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Gaska Start Havířov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kubiczek Sokol Karviná 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ben Walter Sokol Vyšehrad (ms) 18 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Lukáš Nedbal USK Praha B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Jedlička Sokol Vyšehrad (ms) 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Uroš Milić USK Praha B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Kropáč BKj Kralupy 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Kamler BKj Kralupy 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Vyhnánek BKj Kralupy 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Pavlík BKj Kralupy 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Horsák SKB Zlín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Tomek Sokol Karviná 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Klenner Sokol Karviná 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Veselý Sokol Karviná 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Krotil Sokol Žižkov C 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Šidlichovský BK Pardubice B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Hnátek Thermia K. Vary 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Dominik Tomek Sokol Karviná 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kejha Sokol Žižkov C 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Lukáš Vašek VYS 21 28 8 2 8 4
Daniel Musil Slavoj Litoměřice 21
Jaroslav Syrový Thermia K. Vary (MS) 21 34 14 1 3 3
Adam Černý Pod U17B 20
Ondřej Petr Vitvar Thermia K. Vary (MS) 20 11 4 0 3 5
Lukáš Kolda Thermia K. Vary (MS) 18 16 6 0 4 3
Miroslav Bella VYS 20 17 8 1 3 3
Lukáš Čačka NH Ostrava 19 11 5 0 1 3
Josef Janů Thermia K. Vary (MS) 20 12 5 0 3 3
Jan Palička USK 21
Adam Fiala VYS 20 17 5 1 7 4
Lukáš Svoboda Pod U17B 20 25 12 1 6 3
Vít Pochman USK 20
Michal Svoboda Pod U17B 20 23 10 3 3 3
Daniel Šich Pod U17B 20 29 7 5 3 3
Ondřej Večerka USK 20
Jan Konarský BC Nový Jičín 20 0
František Sloboda Thermia K. Vary (MS) 20 8 3 0 2 4
Lukáš Soukal Pod U17B 18 17 6 3 0 0
Pavel Matěj Procházka USK 20
Ondřej Bleha Thermia K. Vary (MS) 20 12 6 0 1 3
David Frič Pod U17B 19 14 5 1 3 0
David Imenov Sokol Vyšehrad (ms) 19 19 8 0 3 4
Martin Koval BC Nový Jičín 21 14 7 0 0 3
Tadeáš Beneš Pod U17B 20 12 6 0 0 2
Tomáš Grunt Sokol Vyšehrad (ms) 20 12 6 0 0 4
Radek Miľo BC Nový Jičín 20 12 5 0 2 3
Daniel Kotil Pod U17B 20 10 5 0 0 4
David Šturala BC Nový Jičín 18 0 0 0
Damián Kravčenko BC Nový Jičín 20 0 0 0
Jan Bystroň BC Nový Jičín 21 7 2 0 5 5
Jaroslav Polidar USK 20
Patrik Šeda USK 20
Lukáš Novák BC Nový Jičín 19 0 0 0 0
Kristian Rückl VYS 19
Matěj Majer VYS 21 4 2 0 0 0
Tomáš Böhm BC Nový Jičín 19 6 3 0 0 1
Vít Hřebíček Start Havířov 19 0 0 0
Martin Kobásko USK 19
Tobiáš Haršany Start Havířov 19 0 0 0 0
Josef Štolba VYS 20 10 4 0 2 1
Jakub Sedlák Start Havířov 20 0 0 0 0
Šimon Vainer Sokol Pražský 18
David Válek Start Havířov 18 0 0 0 0
Mikulas Hylmar Sokol Vyšehrad (ms) 20 4 2 0 0 4
Jan Korčmaroš Thermia K. Vary (MS) 19
Erik Pudil Pod U17B 19 4 2 0 0 4
Adam Kopřiva VYS 19 3 1 0 1 1
Oliver Svoboda Sokol Vyšehrad (ms) 19 5 1 1 0 3
Vojta Bican Thermia K. Vary 18 0 0 0 0 0
Jiří Martínček Thermia K. Vary 18 4 2 0 0 1
Adam Košárek BC Nový Jičín 19 4 2 0 0 2
Jan Böhm BC Nový Jičín 19 0 0 0 0 0
Radek Palacký BC Nový Jičín 19 3 1 0 1 4
Filip Trubač Thermia K. Vary (MS) 18
František Kolář Thermia K. Vary 19 0 0 0 0
Lukáš Laňka Sokol Vyšehrad (ms) 18 2 1 0 0 2
Maxim Větrovec Thermia K. Vary 18 2 1 0 0 1
Matěj Zelenka BC Nový Jičín 19 0 0 0 0 0
Jan Burle Thermia K. Vary (MS) 18
Oleg Shymon Sokol Vyšehrad (ms) 18 2 1 0 0 3
Ondřej Švec USK Praha B 19
Jakub Petrovics Start Havířov 18 0 0 0 0 0
Alen Grigoryan Sokol Vyšehrad (ms) 18 0 0 0 0 2
Kryštof Černý Pod U17B 20 0 0 0 0 1
Jakub Vosejpka Pod U17B 19 0 0 0 0 2
Luka Brajanovski Sokol Vyšehrad (ms) 21 0 0 0 0 0
Adam Abrahámek BC Nový Jičín 20 0 0 0 0
Ben Walter Sokol Vyšehrad (ms) 18 0 0 0 0 1
Filip Hnátek Thermia K. Vary 17 0 0 0 0
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Thermia K. Vary 3 24.3 0.7 9.7 /18.4 52.7 19.0
BK Loko Plzeň B 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Basket Poděbrady 3 34.7 6.3 5.7 /13.7 41.5 15.7
BKj Kralupy 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
USK Praha B 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SKB Rokycany 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sokol Vyšehrad (ms) 2 37.5 3.0 16.0 /30.5 52.5 24.0
Start Havířov 3 27.0 5.7 7.7 /15.0 51.1 15.3
BK Brandýs n. L. 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SK Žabovřesky 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sokol Žižkov C 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SKB Zlín 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sokol Karviná 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BC Nový Jičín 3 23.7 1.7 6.3 /14.6 43.2 19.0
BK Pardubice B 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zatloukal Ondřej 4 4 0 0 - - -
Vošahlík Marek 1 1 0 0 - - -
Toboláková Barbora 5 1 4 0 - - -
Tichov Michael 3 2 1 0 - - -
Theodor Pavel 2 0 2 0 - - -
Tax Tomáš 2 1 1 0 - - -
Sýkora Václav 2 2 0 0 - - -
Svoboda Martin 1 1 0 0 - - -
Stáňa Lukáš 4 4 0 0 - - -
Smelty Jiří 2 0 2 0 - - -
Petrák Robin 1 0 1 0 - - -
Perlík Michal 1 1 0 0 - - -
Neuman Ladislav 1 1 0 0 - - -
Musil Jan 1 0 1 0 - - -
Menšík Jan 2 0 2 0 - - -
Lejčko Jan 4 2 2 0 - - -
Konvička Jan 1 0 1 0 - - -
Jon Miloslav 4 2 2 0 - - -
Holeš Daniel 4 1 3 0 - - -
Hejnic Jan 1 0 1 0 - - -
Frátrik Josef 1 0 1 0 - - -
Bohata Pavel 1 1 0 0 - - -
Balog Lukáš 2 1 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře