BK Pardubice B

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Kvalifikace o ligu | Liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 3. 4. 2017
Tomáš Urban
tomas.urban@bkpardubice.cz
773 593 114

Trenér

od: 7. 9. 2018
Tomáš Novotný
tomis@t-email.cz
605 540 670

1. asistent trenéra

od: 7. 9. 2018
Josef Příhonský
pepa.prihonsky@seznam.cz
607 155 721

Asistent trenéra

od: 7. 9. 2018
Jan Procházka
basjp@seznam.cz

Adresa

Basketbalový klub Pardubice, z. s.
V Ráji 311
53002 Pardubice

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Tomáš Fidler 2003 182 18 19 12.8 5.1 0.3 1.8/2.9 61.8 2.7
Filip Horký 2003 178 18 10 17.5 6.4 1.2 1.1/2.5 44.0 2.9
Marek Půlpán 2004 191 17 20 7.6 2.0 0.8 1.2/1.8 66.7 2.0
Tomáš Půlpán 2003 188 18 12 12.3 5.0 0.1 2.1/3.3 64.1 1.8
Michael Hejzlar 2003 185 18 12 10.9 3.9 0.3 2.1/2.5 83.3 3.3
Jan Šindelář 2003 197 18 9 14.6 4.6 1.2 1.8/2.9 61.5 3.6
Lubomír David 2003 184 18 2 13.5 1.5 3.5 0.0/0.0 0.0 3.0
Petr Kouba 2003 165 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vojtěch Kvapil 2003 196 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adam Mikuláš 2004 175 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Martin Votava 2004 192 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Škoda 2003 188 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Radovan Mrázek R 2004 185 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Šidlichovský 2003 191 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Štěpán Vlček 2004 192 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ondřej Bareš 2004 188 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jiří Plaček 2003 184 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Chmelík 2003 183 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Filip Suchomel 2004 187 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
258 liga (kadeti U17) Hosté 7. 4. 2019 BC Vysočina 80:69 30 1 6/11 35.3% 19
255 liga (kadeti U17) Hosté 29. 3. 2019 Vlci Žďár 94:63 23 5 2/1 66.7% 25
234 liga (kadeti U17) Hosté 24. 3. 2019 Královští Sokoli 51:79 30 5 4/13 23.5% 16
248 liga (kadeti U17) Domácí 10. 3. 2019 BK Sojky Pelhřimov 89:73 35 1 16/12 57.1% 18
244 liga (kadeti U17) Domácí 9. 3. 2019 BC Kolín 102:70 41 3 11/6 64.7% 22
251 liga (kadeti U17) Domácí 4. 3. 2019 Královští Sokoli 108:59 46 3 7/8 46.7% 26
243 liga (kadeti U17) Domácí 24. 2. 2019 Vlci Žďár 50:67 17 5 1/5 16.7% 24
241 liga (kadeti U17) Domácí 23. 2. 2019 BC Vysočina 64:78 18 5 13/9 59.1% 17
232 liga (kadeti U17) Hosté 27. 1. 2019 BC Kolín 90:89 29 6 13/12 52% 28
231 liga (kadeti U17) Hosté 26. 1. 2019 BK Sojky Pelhřimov 81:83 30 3 14/16 46.7% 21
111 liga (kadeti U17) Domácí 13. 1. 2019 Vlci Žďár 62:87 23 4 4/4 50% 23
108 liga (kadeti U17) Domácí 12. 1. 2019 BC Vysočina 68:66 22 6 6/10 37.5% 22
103 liga (kadeti U17) Hosté 16. 12. 2018 Pod U17B 96:66 26 2 8/4 66.7% 25
99 liga (kadeti U17) Hosté 15. 12. 2018 BC Kolín 105:75 24 4 15/9 62.5% 24
93 liga (kadeti U17) Hosté 2. 12. 2018 BK Sojky Pelhřimov 95:67 25 4 5/0 100% 11
89 liga (kadeti U17) Hosté 1. 12. 2018 Basketbalová škola - Tygři Praha 108:71 23 2 19/0 100% 31
85 liga (kadeti U17) Hosté 18. 11. 2018 Královští Sokoli 58:83 29 3 16/0 100% 17
57 liga (kadeti U17) Domácí 17. 11. 2018 Královští Sokoli 96:54 39 4 6/0 100% 23
84 liga (kadeti U17) Hosté 4. 11. 2018 BC Vysočina 81:92 33 2 20/0 100% 22
79 liga (kadeti U17) Hosté 3. 11. 2018 Vlci Žďár 54:76 35 1 3/0 100% 27
75 liga (kadeti U17) Domácí 21. 10. 2018 BC Kolín 78:79 31 1 13/0 100% 25
71 liga (kadeti U17) Domácí 20. 10. 2018 Pod U17B 64:66 23 5 3/0 100% 21
65 liga (kadeti U17) Domácí 7. 10. 2018 Basketbalová škola - Tygři Praha 69:97 21 7 6/0 100% 20
61 liga (kadeti U17) Domácí 6. 10. 2018 BK Sojky Pelhřimov 55:81 17 5 6/0 100% 11
20 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Hosté 19. 5. 2018 BC Nový Jičín 60:149 0 0 0/0 % 0
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 19. 5. 2018
16:15
BK Synthesia Pardubice B
SKB Zlín
79
74
12
25
35
44
56
56
skupina D Review
1. kolo 19. 5. 2018
11:45
BC Nový Jičín
BK Synthesia Pardubice B
60
149
11
44
24
80
45
118
skupina D Review
1. kolo 20. 5. 2018
09:30
TJ Sokol Karviná
BK Synthesia Pardubice B
45
104
6
29
25
51
39
74
skupina D Review
2. kolo 6. 10. 2018
16:00
BK Synthesia Pardubice B
BK Sojky Pelhřimov
55
81
16
20
23
41
45
59
skupina B Review
3. kolo 7. 10. 2018
12:00
BK Synthesia Pardubice B
Basketbalová škola - Tygři Praha
69
97
10
28
35
51
50
78
skupina B Review
4. kolo 20. 10. 2018
18:30
BK Synthesia Pardubice B
Basket Poděbrady
64
66
14
14
26
25
51
48
skupina B Review
5. kolo 21. 10. 2018
09:30
BK Synthesia Pardubice B
BC Kolín
78
79
19
31
43
43
53
61
skupina B Review
6. kolo 3. 11. 2018
16:00
Vlci Žďár
BK Synthesia Pardubice B
54
76
10
20
26
34
41
58
skupina B Review
7. kolo 4. 11. 2018
09:00
BC Vysočina
BK Synthesia Pardubice B
81
92
24
12
41
32
60
55
skupina B Review
1. kolo 17. 11. 2018
17:00
BK Synthesia Pardubice B
Královští Sokoli
96
54
14
11
42
28
71
45
skupina B Review
8. kolo 18. 11. 2018
13:00
Královští Sokoli
BK Synthesia Pardubice B
58
83
9
21
29
42
39
66
skupina B Review
9. kolo 1. 12. 2018
15:00
Basketbalová škola - Tygři Praha
BK Synthesia Pardubice B
108
71
31
20
55
31
79
51
skupina B Review
10. kolo 2. 12. 2018
10:00
BK Sojky Pelhřimov
BK Synthesia Pardubice B
95
67
31
9
49
29
72
52
skupina B Review
11. kolo 15. 12. 2018
11:00
BC Kolín
BK Synthesia Pardubice B
105
75
21
13
53
36
80
60
skupina B Review
12. kolo 16. 12. 2018
13:30
Basket Poděbrady
BK Synthesia Pardubice B
96
66
26
19
42
32
67
51
skupina B Review
13. kolo 12. 1. 2019
12:00
BK Synthesia Pardubice B
BC Vysočina
68
66
21
16
37
26
53
51
skupina B Review
14. kolo 13. 1. 2019
13:00
BK Synthesia Pardubice B
Vlci Žďár
62
87
15
18
28
49
38
71
skupina B Review
1. kolo 26. 1. 2019
17:00
BK Sojky Pelhřimov
BK Synthesia Pardubice B
81
83
20
25
53
46
66
63
play-out B Review
2. kolo 27. 1. 2019
13:00
BC Kolín
BK Synthesia Pardubice B
90
89
26
21
42
49
72
68
play-out B Review
5. kolo 23. 2. 2019
10:00
BK Synthesia Pardubice B
BC Vysočina
64
78
16
16
33
31
46
54
play-out B Review
6. kolo 24. 2. 2019
10:00
BK Synthesia Pardubice B
Vlci Žďár
50
67
18
18
28
33
31
52
play-out B Review
10. kolo 4. 3. 2019
19:00
BK Synthesia Pardubice B
Královští Sokoli
108
59
21
13
51
30
91
45
play-out B Review
7. kolo 9. 3. 2019
15:00
BK Synthesia Pardubice B
BC Kolín
102
70
28
17
57
30
82
50
play-out B Review
8. kolo 10. 3. 2019
10:00
BK Synthesia Pardubice B
BK Sojky Pelhřimov
89
73
26
23
51
44
69
60
play-out B Review
3. kolo 24. 3. 2019
10:00
Královští Sokoli
BK Synthesia Pardubice B
51
79
21
23
32
46
41
61
play-out B Review
11. kolo 29. 3. 2019
17:00
Vlci Žďár
BK Synthesia Pardubice B
94
63
23
18
47
41
68
55
play-out B Review
12. kolo 7. 4. 2019
10:00
BC Vysočina
BK Synthesia Pardubice B
80
69
21
20
42
33
57
55
play-out B Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2018/19 kvalifikace o ligu 1 6
2018/19 liga 6 30
2016/17 kvalifikace o ligu 2 5
2016/17 liga 3 34