Kvalifikace o ligu

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 7
BA Sparta Praha
BK Klatovy
28. 5. 2016
09:00
Hala Kuncova Martin Buršík
Daniel Holeš
61
73
13
18
27
39
39
57
Review
skupina A 1. kolo 12
BK Klatovy
Slavoj BK Litoměřice "B"
29. 5. 2016
09:00
Hala Kuncova Martin Buršík
Daniel Holeš
63
61
16
18
27
32
41
44
Review
skupina A 1. kolo 8
BC Vysočina
Slavoj BK Litoměřice "B"
28. 5. 2016
11:00
TJ Ruzyně Petr Znamínko
Dominik Výborný
57
63
19
14
33
32
43
51
Review
skupina A 1. kolo 13
BK Brandýs n. Labem
BA Sparta Praha
29. 5. 2016
11:00
Hala Kuncova Petr Znamínko
Dominik Výborný
47
56
11
14
22
31
32
47
Review
skupina A 1. kolo 9
BK Klatovy
BK Brandýs n. Labem
28. 5. 2016
13:00
Hala Kuncova Petr Znamínko
Dominik Výborný
66
42
25
15
39
17
53
28
Review
skupina A 1. kolo 14
BK Klatovy
BC Vysočina
29. 5. 2016
13:00
Hala Kuncova Petr Znamínko
Dominik Výborný
69
54
11
10
32
25
54
40
Review
skupina A 1. kolo 10
Slavoj BK Litoměřice "B"
BA Sparta Praha
28. 5. 2016
15:00
Hala Kuncova Martin Buršík
Daniel Holeš
53
35
17
14
34
25
49
33
Review
skupina A 1. kolo 15
Slavoj BK Litoměřice "B"
BK Brandýs n. Labem
29. 5. 2016
15:00
Hala Kuncova Martin Buršík
Daniel Holeš
69
36
19
8
42
13
54
21
Review
skupina A 1. kolo 11
BK Brandýs n. Labem
BC Vysočina
28. 5. 2016
17:00
Hala Kuncova Martin Buršík
Daniel Holeš
46
81
15
13
29
34
38
49
Review
skupina A 1. kolo 16
BA Sparta Praha
BC Vysočina
29. 5. 2016
17:00
Hala Kuncova Martin Buršík
Daniel Holeš
48
59
11
8
24
27
37
40
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BK Klatovy 4 4 0 271 218 8
2. Sj BK Litoměřice "B" 4 3 1 246 191 7
3. BC Vysočina 4 2 2 251 226 6
4. BA Sparta Praha 4 1 3 200 232 5
5. BK Brandýs n. L. 4 0 4 171 272 4
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
William Vlček BK Mariánské Lázně 18 21 1.0 11.0 4.9 0.0 1.2/3.9 30.9 1.8
Matěj Sůva BK Mariánské Lázně 21 20 1.0 9.9 2.7 1.0 1.5/2.1 69.0 2.4
7 Gabriel Pták Sokol Písek 20 23 22.4 8.0 1.7 0.8 / 2.6 2.1/3.3 65.3 1.9
Jakub Trusina BK Lit U17 "B" 20 19 1.0 8.3 1.9 1.2 0.9/1.2 0.0* 2.1
30 Vojtěch Janata Synthesia Pardubice 21 27 26.0 5.7 1.4 0.4 / 1.8 1.7/3.2 53.5 2.2
František Fuxa USK 21 23 18.2 6.6 2.9 0.0 / 0.0 0.8/2.0 40.4 2.0
Dominik Plešingr Nym 21 13 1.0 11.2 2.9 1.4 / 5.5 1.2/1.4 0.0* 1.7
Tomáš Mráz BK Pardubice B 20 24 1.0 5.5 1.0 1.0 0.5/1.0 0.0* 1.2
Štěpán Kostka Lions J. Hradec 21 11 1.0 11.5 4.3 0.6 1.1/1.4 0.0* 1.9
9 Matyáš Knol Tesla Pardubice 21 22 1.0 5.7 2.4 0.2 0.4/1.0 0.0* 1.5
Ondřej Jenšovský BA Sparta Praha 21 24 1.0 4.6 0.6 1.0 0.5/0.8 0.0* 1.2
Tomáš Baar Sokol Karviná 20 21 1.0 5.2 1.8 0.1 1.4/2.5 55.8 1.6
Petr Krištof Sokol Pražský 21 8 20.0 8.9 3.0 0.3 / 0.9 2.1/2.6 81.0 1.6
11 Sebastián Siebenstich BSK - Jižní Supi 20 15 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.1
Daniel Lanc BK Loko Plzeň B 20 4 1.0 9.5 3.5 0.5 1.0/2.5 40.0 2.3
Lukáš Mareš BK Loko Plzeň 21 10 24.8 3.7 1.5 0.1 / 0.7 0.4/0.4 0.0* 1.9
1 Filip Chramosta Kanonýři Josefov 20 5 1.0 3.0 1.2 0.0 0.6/1.2 0.0* 1.2
Vojtěch Vejvar BA Nymburk 21 21 6.9 0.7 0.3 0.0 / 0.5 0.1/0.1 0.0* 0.9
Nicolas Benjamin Adamec Královští Sokoli 20 7 1.0 1.9 0.4 0.3 0.1/0.3 0.0* 0.7
Lukáš Vacek BC Kolín 20 2 1.0 5.0 1.5 0.0 2.0/4.5 44.4 2.5
Richard Barac Sokol pražský 20 1 18.0 4.0 2.0 0.0 / 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Zajíček BA Sparta Praha 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Hellmich BK Mariánské Lázně 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Jurik BKj Kralupy 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Karel Vlasák BARoun.l. U17B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Holátko 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kopenec BK Chomutov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Jan Neuwirth BC Vysočina 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Sedmík BK Pelhřimov 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vilém Kovář Slavia Kroměříž 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Kunst Válečníci Děčín 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Charvát BK Brandýs n. L. 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Matouš Brůna HLAD 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BSK - Jižní Supi 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BKj Kralupy 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Válečníci Děčín 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Loko Plzeň B 4 27.8 3.0 11.8 /22.6 52.2 19.0
BK Mariánské Lázně 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BC Kolín 4 25.0 5.5 12.0 /23.8 50.5 22.3
BA 2006´Roudnice n. L. 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BA Nymburk B 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sokol Karviná 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Pelhřimov 3 30.3 2.3 6.7 /16.7 40.0 19.7
BK Chomutov 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Slavia Kroměříž 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Pardubice B 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Znamínko Petr 4 4 0 0 - - -
Vyplel David 1 1 0 0 - - -
Výborný Dominik 4 0 4 0 - - -
Vošahlík Marek 5 0 5 0 - - -
Vondráček Marek 6 6 0 0 - - -
Theodor Pavel 4 0 4 0 - - -
Šlaj Jiří 1 0 1 0 - - -
Slanina Vladimír 4 4 0 0 - - -
Perlík Michal 2 0 2 0 - - -
Neuman Ladislav 1 1 0 0 - - -
Nehoda Pavel 1 0 1 0 - - -
Musil Jan 5 0 5 0 - - -
Mašek Tomáš 1 0 1 0 - - -
Lejčko Jan 2 0 2 0 - - -
Kučírek Martin 5 5 0 0 - - -
Kučera Vít 5 5 0 0 - - -
Kovář Jan 1 1 0 0 - - -
Kouba Dalibor 1 1 0 0 - - -
Kočovský Dominik 4 2 2 0 - - -
Jon Miloslav 6 0 6 0 - - -
Holeš Daniel 6 0 6 0 - - -
Hartig Lukáš 3 2 1 0 - - -
Černý Jan 2 2 0 0 - - -
Buršík Martin 6 6 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře