Basket Poděbrady

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Kvalifikace o ligu | Liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 1. 9. 2014
Ing. Tomáš Benda
benda.basket@seznam.cz
724 503 932

Trenér

od: 14. 9. 2021
Milan Leopold
m.leopold@seznam.cz

Technický zápis

od: 22. 9. 2023
Ing. Tomáš Benda
benda.basket@seznam.cz
724 503 932

1. asistent trenéra

od: 25. 5. 2023 do 13. 11. 2023
Jiří Krejčí
jkrejci@subterra.cz

Adresa

Basket Poděbrady z.s.
Na Vinici 766
29001 Poděbrady

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jiří Krejčí 2007 0 17 20 1.0 16.5 6.7 0.0 3.1/6.0 52.1 1.9
Vladimír Gainulin 2007 17 26 1.0 12.3 3.9 0.7 2.4/3.3 71.3 2.2
Lukáš Paskovský 2008 0 16 20 1.0 11.8 4.7 0.3 1.7/2.6 65.4 2.3
Vít Petrželka 2007 0 17 23 1.0 9.7 3.8 0.2 1.6/3.6 44.6 2.3
Michal Hamtil 2008 0 16 17 1.0 9.6 3.9 0.4 0.7/2.2 32.4 2.3
David Leopold 2008 0 16 26 1.0 6.0 1.7 0.4 1.3/2.0 63.5 1.9
Daniel Vocásek 2008 0 16 17 1.0 7.5 2.5 0.6 0.8/1.7 0.0 3.2
Adam Plaček 2007 0 17 3 1.0 25.3 8.7 2.0 2.0/3.3 60.0 1.3
Tadeáš Ehl 2007 0 17 15 1.0 4.7 1.5 0.3 0.6/1.2 0.0 1.2
Nikolas Nezdařil 2007 0 17 9 1.0 6.7 1.6 0.8 1.2/2.1 57.9 2.6
Jan Kukačka 2009 0 15 17 1.0 3.3 1.4 0.0 0.5/0.9 0.0 0.6
Denis Bělský 2007 0 17 20 1.0 2.7 0.7 0.3 0.5/0.8 0.0 0.7
Šimon Klouček 2008 0 16 12 1.0 1.8 0.3 0.4 0.0/0.0 0.0 0.3
Petr Toporkov 2007 17 6 1.0 2.7 0.7 0.3 0.3/1.0 0.0 1.5
Jan Bucháček 2007 0 17 7 1.0 2.0 0.9 0.0 0.3/0.6 0.0 0.6
Patrik Košvanec 2008 16 6 1.0 2.2 0.3 0.5 0.0/0.3 0.0 0.3
Vojtěch Míka 2007 0 17 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Jakub Frič 2006 178 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matyáš Benda 2008 0 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ondřej Snop 2006 177 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Richard Dittrich 2006 175 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Vodrážka 2006 177 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Cyril Vrchota 2006 0 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
256 liga (kadeti U17) Domácí 21. 4. 2024 Sokol Žižkov : 0 /0 %
253 liga (kadeti U17) Domácí 7. 4. 2024 BC Vysočina 97:80 32 5 19/26 73.1%
249 liga (kadeti U17) Domácí 6. 4. 2024 Vlci Žďár 80:84 30 3 11/21 52.4%
248 liga (kadeti U17) Hosté 17. 3. 2024 Královští Sokoli 77:78 29 5 5/12 41.7%
245 liga (kadeti U17) Hosté 16. 3. 2024 Tesla Pardubice 44:67 23 5 6/10 60%
239 liga (kadeti U17) Hosté 2. 3. 2024 Sokol Žižkov 69:47 16 0 15/30 50%
237 liga (kadeti U17) Hosté 27. 2. 2024 Vlci Žďár 86:78 32 1 11/18 61.1%
236 liga (kadeti U17) Hosté 23. 2. 2024 BC Vysočina 82:57 20 1 14/21 66.7%
233 liga (kadeti U17) Domácí 21. 1. 2024 Tesla Pardubice 63:71 17 4 17/24 70.8%
231 liga (kadeti U17) Domácí 20. 1. 2024 Královští Sokoli 102:60 34 6 16/26 61.5%
110 liga (kadeti U17) Domácí 7. 1. 2024 BC Vysočina 91:59 34 6 5/13 38.5%
105 liga (kadeti U17) Domácí 6. 1. 2024 Vlci Žďár 93:56 32 7 8/19 42.1%
102 liga (kadeti U17) Hosté 17. 12. 2023 Královští Sokoli 58:65 24 4 5/12 41.7%
98 liga (kadeti U17) Hosté 9. 12. 2023 Tesla Pardubice 73:63 15 5 18/30 60%
88 liga (kadeti U17) Domácí 19. 11. 2023 BK Brandýs n. Labem 76:86 28 3 11/22 50%
60 liga (kadeti U17) Hosté 18. 11. 2023 BK Brandýs n. Labem 82:45 14 2 11/17 64.7%
94 liga (kadeti U17) Domácí 5. 11. 2023 Jižní Supi 61:88 22 2 11/19 57.9%
89 liga (kadeti U17) Domácí 4. 11. 2023 Sokol Žižkov 53:57 18 2 11/27 40.7%
81 liga (kadeti U17) Hosté 15. 10. 2023 Vlci Žďár 73:77 29 3 10/19 52.6%
78 liga (kadeti U17) Hosté 14. 10. 2023 BC Vysočina 83:76 24 3 19/31 61.3%
74 liga (kadeti U17) Domácí 1. 10. 2023 Tesla Pardubice 91:58 33 2 19/27 70.4%
70 liga (kadeti U17) Domácí 30. 9. 2023 Královští Sokoli 107:55 41 6 7/12 58.3%
65 liga (kadeti U17) Hosté 17. 9. 2023 Sokol Žižkov 71:64 20 1 21/43 48.8%
62 liga (kadeti U17) Hosté 16. 9. 2023 Jižní Supi 107:59 26 0 7/20 35%
22 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Domácí 28. 5. 2023 SK Žabovřesky 60:74 23 2 8/24 33.3%
18 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Domácí 27. 5. 2023 Tygři Praha B 60:69 24 3 3/7 42.9%
20 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Hosté 27. 5. 2023 BK Český Brod 51:126 44 8 14/19 73.7%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 27. 5. 2023
18:30
BK Český Brod
Basket Poděbrady
51
126
12
42
30
71
40
98
Skupina C Review
1. kolo 27. 5. 2023
12:00
Basket Poděbrady
Tygři Praha B
60
69
16
20
26
29
41
50
Skupina C Review
1. kolo 28. 5. 2023
12:00
Basket Poděbrady
SK Žabovřesky
60
74
6
19
26
41
34
55
Skupina C Review
2. kolo 16. 9. 2023
18:00
Jižní Supi
Basket Poděbrady
107
59
19
12
46
30
76
37
Skupina B Review
3. kolo 17. 9. 2023
14:00
Sokol Žižkov
Basket Poděbrady
71
64
11
24
30
42
49
53
Skupina B Review
4. kolo 30. 9. 2023
15:00
Basket Poděbrady
Královští Sokoli
107
55
28
7
56
21
81
36
Skupina B Review
5. kolo 1. 10. 2023
11:00
Basket Poděbrady
Tesla Pardubice
91
58
14
10
36
25
58
43
Skupina B Review
6. kolo 14. 10. 2023
17:00
BC Vysočina
Basket Poděbrady
83
76
22
16
44
36
65
50
Skupina B Review
7. kolo 15. 10. 2023
09:00
Vlci Žďár
Basket Poděbrady
73
77
14
19
35
40
55
61
Skupina B Review
9. kolo 4. 11. 2023
16:00
Basket Poděbrady
Sokol Žižkov
53
57
16
17
28
30
44
46
Skupina B Review
10. kolo 5. 11. 2023
11:00
Basket Poděbrady
Jižní Supi
61
88
8
25
23
46
48
70
Skupina B Review
1. kolo 18. 11. 2023
15:00
BK Brandýs n. Labem
Basket Poděbrady
82
45
10
12
35
20
62
37
Skupina B Review
8. kolo 19. 11. 2023
09:00
Basket Poděbrady
BK Brandýs n. Labem
76
86
13
19
34
41
55
61
Skupina B Review
11. kolo 9. 12. 2023
09:00
Tesla Pardubice
Basket Poděbrady
73
63
17
11
37
21
55
42
Skupina B Review
12. kolo 17. 12. 2023
17:00
Královští Sokoli
Basket Poděbrady
58
65
12
22
23
38
40
52
Skupina B Review
13. kolo 6. 1. 2024
14:00
Basket Poděbrady
Vlci Žďár
93
56
29
9
48
30
71
39
Skupina B Review
14. kolo 7. 1. 2024
14:00
Basket Poděbrady
BC Vysočina
91
59
24
16
55
31
71
46
Skupina B Review
1. kolo 20. 1. 2024
18:00
Basket Poděbrady
Královští Sokoli
102
60
32
16
52
32
80
48
play-out B Review
2. kolo 21. 1. 2024
11:00
Basket Poděbrady
Tesla Pardubice
63
71
10
14
25
34
52
53
play-out B Review
3. kolo 23. 2. 2024
18:00
BC Vysočina
Basket Poděbrady
82
57
22
10
44
25
61
41
play-out B Review
4. kolo 27. 2. 2024
20:00
Vlci Žďár
Basket Poděbrady
86
78
22
19
45
45
65
58
play-out B Review
5. kolo 2. 3. 2024
11:30
Sokol Žižkov
Basket Poděbrady
69
47
11
10
31
20
46
38
play-out B Review
7. kolo 16. 3. 2024
11:00
Tesla Pardubice
Basket Poděbrady
44
67
13
18
15
31
23
50
play-out B Review
8. kolo 17. 3. 2024
10:00
Královští Sokoli
Basket Poděbrady
77
78
23
16
32
38
56
62
play-out B Review
9. kolo 6. 4. 2024
15:00
Basket Poděbrady
Vlci Žďár
80
84
14
15
39
33
57
62
play-out B Review
10. kolo 7. 4. 2024
10:30
Basket Poděbrady
BC Vysočina
97
80
22
22
39
44
61
61
play-out B Review
12. kolo 21. 4. 2024
11:00
Basket Poděbrady
Sokol Žižkov
play-out B Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2023/24 kvalifikace o ligu 3 4
2023/24 liga 5 20
2022/23 liga 5 28
2021/22 liga 2 34
2019/20 liga 2 26
2018/19 kvalifikace o ligu 1 6
2018/19 liga 2 24
2015/16 Krajský přebor kadetů U17 3 37

články