Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 4
Válečníci Děčín
BK Kondoři Liberec
16. 11. 2019
13:00
ARMEX Sportcentrum Petr Eisner
Jiří Šlaj
60
94
14
28
24
47
46
67
Review
skupina A 1. kolo 3
Slavoj BK Litoměřice
BK Sluneta Ústí nad Labem
16. 11. 2019
15:00
Hala 6. ZŠ Tomáš Mašek
Karel Anton
86
63
22
16
39
33
61
54
Review
skupina A 1. kolo 1
BK Klatovy
BA Sparta Praha
16. 11. 2019
15:30
SH BK Klatovy Marek Vošahlík
Václav Ježek
49
107
7
28
22
51
37
81
Review
skupina A 1. kolo 2
BA Tygři Louny
BK Levharti Chomutov
6. 11. 2019
18:00
Hala ZŠ Přemyslovců Dalibor Kouba
Jiří Šlaj
80
69
15
14
42
34
56
54
Review
skupina A 2. kolo 6
BA Sparta Praha
BK Kondoři Liberec
5. 10. 2019
09:00
Hala Kuncova Pavel Theodor
Josef Frátrik
20
0
*
Review
skupina A 2. kolo 5
BK Klatovy
Válečníci Děčín
5. 10. 2019
12:00
SH BK Klatovy Václav Ježek
Michal Kuncl
18
75
4
23
10
40
12
60
Review
skupina A 2. kolo 7
BA Tygři Louny
Slavoj BK Litoměřice
5. 10. 2019
14:00
Hala ZŠ Přemyslovců Ladislav Neuman
Michal Tesař
91
74
28
10
48
27
66
54
Review
skupina A 2. kolo 8
BK Levharti Chomutov
BK Sluneta Ústí nad Labem
5. 10. 2019
14:00
Městská sportovní hala Karel Anton
Ondřej Asztalos
107
60
31
19
58
27
83
47
Review
skupina A 3. kolo 9
BK Klatovy
BK Kondoři Liberec
6. 10. 2019
09:00
SH BK Klatovy Michal Pivovarský
Jiří Kubíček
20
0
*
Review
skupina A 3. kolo 10
BA Sparta Praha
Válečníci Děčín
6. 10. 2019
09:00
Hala Kuncova Pavel Theodor
Josef Frátrik
89
62
24
14
44
21
67
43
Review
skupina A 3. kolo 12
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
6. 10. 2019
12:00
Městská sportovní hala Michael Mycak
Michal Tesař
88
63
24
16
46
25
74
37
Review
skupina A 3. kolo 11
BA Tygři Louny
BK Sluneta Ústí nad Labem
6. 10. 2019
14:00
Hala ZŠ Přemyslovců Karel Anton
Ondřej Asztalos
81
80
21
19
33
36
59
54
Review
skupina A 4. kolo 13
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice
19. 10. 2019
09:00
ARMEX Sportcentrum Karel Anton
Richard Menšík
82
49
22
14
42
23
57
35
Review
skupina A 4. kolo 16
BA Sparta Praha
BK Levharti Chomutov
19. 10. 2019
09:00
Hala Kuncova Pavel Koudela
Patricie-Anna Reitzová
80
57
15
15
43
25
63
41
Review
skupina A 4. kolo 15
BK Klatovy
BA Tygři Louny
19. 10. 2019
16:30
SH BK Klatovy Lukáš Kalabza
Michal Kuncl
61
87
11
19
30
40
46
60
Review
skupina A 4. kolo 14
BK Kondoři Liberec
BK Sluneta Ústí nad Labem
19. 10. 2019
17:00
Sportovní hala Kort Petr Šmůla
Michal Bakajsa
83
48
17
11
25
30
62
41
Review
skupina A 5. kolo 20
BA Sparta Praha
BA Tygři Louny
20. 10. 2019
09:00
Hala Kuncova Pavel Koudela
Patricie-Anna Reitzová
108
48
26
13
60
16
94
29
Review
skupina A 5. kolo 18
BK Kondoři Liberec
Slavoj BK Litoměřice
20. 10. 2019
09:30
Sportovní hala Kort Petr Šmůla
Michal Bakajsa
87
60
33
12
45
28
63
46
Review
skupina A 5. kolo 19
BK Klatovy
BK Levharti Chomutov
20. 10. 2019
10:00
SH BK Klatovy Lukáš Kalabza
Michal Kuncl
38
85
7
17
22
46
34
60
Review
skupina A 5. kolo 17
Válečníci Děčín
BK Sluneta Ústí nad Labem
20. 10. 2019
13:00
ARMEX Sportcentrum Karel Anton
Jaroslav Poživil
75
56
25
8
49
26
62
44
Review
skupina A 6. kolo 24
BK Sluneta Ústí nad Labem
BA Sparta Praha
2. 11. 2019
10:00
hala UJEP Karel Anton
Ondřej Asztalos
59
79
12
26
22
43
36
61
Review
skupina A 6. kolo 22
BK Levharti Chomutov
BK Kondoři Liberec
2. 11. 2019
13:00
Městská sportovní hala Jaroslav Pazourek
Jindřich Zámostný
70
71
18
19
33
43
47
56
Review
skupina A 6. kolo 21
BA Tygři Louny
Válečníci Děčín
2. 11. 2019
14:00
Hala ZŠ Přemyslovců Petr Eisner
Jindřich Nesper
62
88
16
22
30
50
45
62
Review
skupina A 6. kolo 23
Slavoj BK Litoměřice
BK Klatovy
9. 12. 2019
18:00
Hala 6. ZŠ Dalibor Kouba
Michal Tesař
88
59
24
12
42
30
60
45
Review
skupina A 7. kolo 25
BA Tygři Louny
BK Kondoři Liberec
3. 11. 2019
12:00
Hala ZŠ Přemyslovců Petr Eisner
Jindřich Nesper
65
123
26
33
39
68
53
88
Review
skupina A 7. kolo 26
BK Levharti Chomutov
Válečníci Děčín
3. 11. 2019
13:00
Městská sportovní hala Jaroslav Pazourek
Jindřich Zámostný
83
60
21
8
42
24
62
36
Review
skupina A 7. kolo 27
Slavoj BK Litoměřice
BA Sparta Praha
3. 11. 2019
14:00
Hala 6. ZŠ Jiří Šlaj
Michael Mycak
58
106
9
24
28
46
39
80
Review
skupina A 7. kolo 28
BK Sluneta Ústí nad Labem
BK Klatovy
3. 12. 2019
18:15
hala UJEP Pavel Šmíd
Michal Tesař
81
77
16
20
34
41
54
58
Review
skupina A 8. kolo 29
BA Sparta Praha
BK Klatovy
17. 11. 2019
09:00
Hala Kuncova Michal Horník
Michal Bakajsa
113
29
30
7
64
13
87
22
Review
skupina A 8. kolo 31
BK Sluneta Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice
17. 11. 2019
09:00
hala UJEP Pavel Bohata
Michael Mycak
84
81
19
20
37
41
59
57
Review
skupina A 8. kolo 32
BK Kondoři Liberec
Válečníci Děčín
17. 11. 2019
10:00
Sportovní hala Kort Jaroslav Poživil
Richard Menšík
100
55
22
7
49
21
82
39
Review
skupina A 8. kolo 30
BK Levharti Chomutov
BA Tygři Louny
17. 11. 2019
12:00
Městská sportovní hala Daniel Čížek
Antonín Ďurana
73
94
19
22
36
43
52
74
Review
skupina A 9. kolo 36
Slavoj BK Litoměřice
BK Levharti Chomutov
30. 11. 2019
17:00
Hala 6. ZŠ Karel Anton
Michal Tesař
59
62
19
24
38
37
45
46
Review
skupina A 9. kolo 34
Válečníci Děčín
BA Sparta Praha
30. 11. 2019
17:30
ARMEX Sportcentrum Jaroslav Poživil
Daniel Rom
37
72
6
23
16
37
26
58
Review
skupina A 9. kolo 35
BK Sluneta Ústí nad Labem
BA Tygři Louny
17. 12. 2019
18:15
hala UJEP Petr Eisner
Jan Kout
74
88
15
26
34
48
59
74
Review
skupina A 9. kolo 33
BK Kondoři Liberec
BK Klatovy
18. 12. 2019
18:30
Sportovní hala Kort Michal Tesař
Jan Kout
122
69
39
8
69
29
100
42
Review
skupina A 10. kolo 40
BK Sluneta Ústí nad Labem
BK Levharti Chomutov
1. 12. 2019
10:00
hala UJEP Michal Kult
Jan Kout
64
86
14
20
25
46
49
64
Review
skupina A 10. kolo 38
BK Kondoři Liberec
BA Sparta Praha
1. 12. 2019
14:00
Sportovní hala Kort Petr Baudyš
Richard Menšík
66
74
18
16
33
37
51
52
Review
skupina A 10. kolo 37
Válečníci Děčín
BK Klatovy
10. 1. 2020
18:00
ARMEX Sportcentrum Jaroslav Poživil
Michal Tesař
121
35
40
10
62
16
94
28
Review
skupina A 10. kolo 39
Slavoj BK Litoměřice
BA Tygři Louny
12. 12. 2019
18:15
Hala 6. ZŠ Michal Tesař
Ondřej Asztalos
90
88
24
17
39
33
55
47
72
72
81
81
Review
skupina A 11. kolo 41
BK Sluneta Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
14. 12. 2019
10:00
hala UJEP Pavel Bohata
Richard Menšík
73
66
17
22
35
40
56
56
Review
skupina A 11. kolo 43
BK Levharti Chomutov
BK Klatovy
14. 12. 2019
14:00
Městská sportovní hala Karel Anton
Jiří Šlaj
83
46
19
10
47
17
65
33
Review
skupina A 11. kolo 44
BA Tygři Louny
BA Sparta Praha
14. 12. 2019
15:00
Hala ZŠ Přemyslovců Ondřej Asztalos
Jindřich Nesper
65
103
15
28
24
51
45
81
Review
skupina A 11. kolo 42
Slavoj BK Litoměřice
BK Kondoři Liberec
14. 12. 2019
17:00
Hala 6. ZŠ Pavel Šmíd
Daniel Rom
79
69
28
21
46
33
55
47
Review
skupina A 12. kolo 46
BK Sluneta Ústí nad Labem
BK Kondoři Liberec
15. 12. 2019
10:00
hala UJEP Jan Hendrych
Jan Hejnic
55
91
16
25
26
45
46
70
Review
skupina A 12. kolo 47
BA Tygři Louny
BK Klatovy
15. 12. 2019
10:00
Hala ZŠ Přemyslovců Ondřej Asztalos
Jindřich Nesper
92
52
22
7
47
22
66
36
Review
skupina A 12. kolo 45
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
15. 12. 2019
12:00
Hala 6. ZŠ Michael Mycak
Daniel Rom
65
60
13
16
36
23
48
37
Review
skupina A 12. kolo 48
BK Levharti Chomutov
BA Sparta Praha
15. 12. 2019
13:00
Městská sportovní hala Karel Anton
Jiří Šlaj
57
40
17
11
31
21
46
29
Review
skupina A 13. kolo 50
Válečníci Děčín
BK Levharti Chomutov
18. 1. 2020
09:00
ARMEX Sportcentrum Michael Mycak
Daniel Rom
63
70
14
21
34
38
44
51
Review
skupina A 13. kolo 51
BA Sparta Praha
Slavoj BK Litoměřice
18. 1. 2020
09:00
Hala Kuncova Jan Lejčko
Michal Bakajsa
78
36
25
12
41
28
62
34
Review
skupina A 13. kolo 52
BK Klatovy
BK Sluneta Ústí nad Labem
18. 1. 2020
11:00
SH BK Klatovy Michal Kuncl
Lukáš Kalabza
57
99
15
20
21
51
40
73
Review
skupina A 13. kolo 49
BK Kondoři Liberec
BA Tygři Louny
18. 1. 2020
16:00
Sportovní hala Kort Dalibor Kouba
Jaroslav Poživil
87
86
32
11
58
39
68
58
Review
skupina A 14. kolo 56
BA Sparta Praha
BK Sluneta Ústí nad Labem
19. 1. 2020
09:00
Hala Kuncova Martin Buršík
Pavel Týř
99
46
21
10
45
17
75
36
Review
skupina A 14. kolo 53
Válečníci Děčín
BA Tygři Louny
19. 1. 2020
11:00
ARMEX Sportcentrum Michael Mycak
Daniel Rom
57
79
5
23
27
46
41
67
Review
skupina A 14. kolo 54
BK Kondoři Liberec
BK Levharti Chomutov
19. 1. 2020
11:00
Sportovní hala Kort Jaroslav Poživil
Michaela Martinovská
98
62
28
18
53
29
79
45
Review
skupina A 14. kolo 55
BK Klatovy
Slavoj BK Litoměřice
19. 1. 2020
15:00
SH BK Klatovy Michal Kuncl
Lukáš Kalabza
70
101
9
28
32
52
51
70
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Adam Fiala Sokol Vyšehrad 18 30 1.0 15.2 4.2 1.0 3.8/6.0 62.8 2.8
18 Jan Škoda Tesla Pardubice 18 36 1.0 12.6 5.0 0.6 0.9/2.2 43.6 1.3
Jakub Müller BA Sparta Praha 18 37 1.0 11.0 3.3 0.9 1.5/2.8 55.3 2.4
Ivo Rizák Lions J. Hradec 18 25 1.0 12.0 3.6 1.1 1.4/2.4 57.4 2.8
Adam Černý Basket Poděbrady 18 21 1.0 9.6 3.6 0.6 0.6/1.5 0.0* 2.8
Petr Kouba BVK Holice 18 17 1.0 11.1 4.1 0.5 1.4/1.9 0.0* 2.4
Filip Suchomel ADFORS Basket Litomyšl 17 14 1.0 12.7 4.8 0.5 1.6/3.1 53.5 1.9
Jan Topinka Vlci Žďár 18 35 1.0 5.1 1.9 0.3 0.5/1.1 0.0* 1.8
Michal Pěkný BK Brandýs n. L. 18 14 1.0 12.4 4.6 0.2 2.4/5.1 47.9 1.3
Vít Pochman Levharti Chomutov 18 20 1.0 7.3 1.7 1.0 1.1/1.4 0.0* 1.7
Jan Vojtíšek Válečníci Děčín 17 17 1.0 7.2 2.2 0.4 1.5/2.4 61.0 0.5
Matěj Rychtecký SAM Brno B 17 15 1.0 8.1 3.0 0.3 1.3/2.1 61.3 1.5
Matěj Adámek TJ Klášterec nad Ohří 18 9 1.0 11.1 4.1 0.6 1.2/2.9 42.3 2.0
František Dvořák Jiskra Kyjov 18 11 1.0 9.0 3.6 0.2 1.2/2.1 56.5 0.7
Matyáš Müller Slavia Kroměříž 18 6 1.0 14.2 4.3 1.2 2.0/3.7 54.5 1.8
30 David Šebesta BSK - Jižní Supi 18 10 1.0 6.9 2.0 0.8 0.5/1.2 0.0* 1.6
Daniel Šich GBA Lions J. Hradec 18 20 1.0 3.2 0.4 0.7 0.5/1.2 0.0* 0.9
Vojtěch Toul BCM Orli Prostějov 17 12 14.4 4.9 1.3 0.8 / 2.5 0.2/0.3 0.0* 1.3
Teodor Krejčí BC Vysočina 18 9 1.0 6.4 2.6 0.2 0.7/2.0 33.3 1.2
Ondřej Štangler Jiskra Kyjov 18 3 1.0 16.3 5.3 0.0 5.7/9.0 63.0 2.7
Radek Franěk BK Klatovy 18 10 1.0 4.5 1.9 0.0 0.7/2.0 35.0 3.2
Ondřej Hauzer Tygři Louny 17 2 1.0 19.5 5.0 2.5 2.0/5.5 36.4 3.0
Jiří Semrád Sokol Pražský 18 12 15.2 2.8 1.1 0.1 / 1.0 0.3/0.9 0.0* 2.3
Ondřej Ševčík SAM Brno B 17 8 1.0 4.0 0.6 0.9 0.1/0.8 0.0* 2.3
Radek Valenta Levharti Chomutov 18 6 1.0 4.5 1.8 0.0 0.8/1.3 0.0* 1.0
Ondřej Petkov Snakes Ostrava 17 14 9.4 0.9 0.4 0.0 / 0.3 0.2/0.3 0.0* 1.1
Jan Dvořák Slavia Kroměříž 18 5 1.0 2.6 1.0 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.8
0 Tomáš Simaichl BSK Modřany - Jižní Supi 18 3 1.0 4.0 1.7 0.0 0.7/1.7 0.0* 2.3
Tomáš Olbort Tygři JBC Brno B 17 1 1.0 12.0 4.0 0.0 4.0/9.0 44.4 4.0
Vojtěch Vrána Slavoj Litoměřice 16 14 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.4
Tomáš Dejmek Lions J. Hradec 17 4 1.0 2.3 0.8 0.3 0.0/0.0 0.0* 2.5
Marek Lízálek Sokol pražský 18 4 10.5 2.0 0.3 0.5 / 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Vincent Šedivý SLUNETA Ústí n. L. 17 4 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.0
Daniel Gebauer BK Opava 17 1 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Štěpán Heřman BK Klatovy 18 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.0
Matouš Brunner BC Vysočina 17 2 6.0 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.0
Adam Maslaňák BK Příbor 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Gladiš SKB Zlín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Baselides PLZ 18 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Vladislav Lunhul Sluneta Ústí n. L. 18 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Michal Hužva Olomouc 18 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.5
Tomáš Palas Kondoři Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Šperl GBA J. Hradec 17 1 30.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 5.0
Dan Tesař BK Pardubice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Adam Fiala Sokol Vyšehrad 18 62 20 6 20 8
18 Jan Škoda Tesla Pardubice 18 44 20 6 10 8
Jakub Müller BA Sparta Praha 18 44 18 8 8 8
Ivo Rizák Lions J. Hradec 18 38 16 2 6 8
Adam Černý Basket Poděbrady 18 38 16 4 6 10
Petr Kouba BVK Holice 18 0 0 0 0 0
Filip Suchomel ADFORS Basket Litomyšl 17 22 9 1 5 5
Jan Topinka Vlci Žďár 18 36 14 4 10 8
Michal Pěkný BK Brandýs n. L. 18 23 11 2 6 4
Vít Pochman Levharti Chomutov 18 16 6 0 4 4
Jan Vojtíšek Válečníci Děčín 17 21 8 2 4 2
Matěj Rychtecký SAM Brno B 17 46 14 6 18 6
Matěj Adámek TJ Klášterec nad Ohří 18
František Dvořák Jiskra Kyjov 18 16 7 2 5 3
Matyáš Müller Slavia Kroměříž 18
30 David Šebesta BSK - Jižní Supi 18 18 7 3 1 3
Daniel Šich GBA Lions J. Hradec 18 17 4 3 2 3
Vojtěch Toul BCM Orli Prostějov 17 23 7 2 5 4
Teodor Krejčí BC Vysočina 18 20 10 4 6 6
Ondřej Štangler Jiskra Kyjov 18 25 9 0 7 3
Radek Franěk BK Klatovy 18 9 4 0 3 5
Ondřej Hauzer Tygři Louny 17 20 8 4 4 4
Jiří Semrád Sokol Pražský 18 12 5 1 2 2
Ondřej Ševčík SAM Brno B 17 2 1 0 0 4
Radek Valenta Levharti Chomutov 18 22 10 1 5 5
Ondřej Petkov Snakes Ostrava 17 19 6 1 7 5
Jan Dvořák Slavia Kroměříž 18 4 2 1 0 2
0 Tomáš Simaichl BSK Modřany - Jižní Supi 18 28 8 5 6 5
Tomáš Olbort Tygři JBC Brno B 17 12 4 0 4 4
Vojtěch Vrána Slavoj Litoměřice 16 0 0 0 0 0
Tomáš Dejmek Lions J. Hradec 17 10 5 1 2 5
Marek Lízálek Sokol pražský 18 15 6 2 1 3
Vincent Šedivý SLUNETA Ústí n. L. 17 8 4 0 1 2
Daniel Gebauer BK Opava 17 0 0 0 0 0
Štěpán Heřman BK Klatovy 18 25 11 1 7 4
Matouš Brunner BC Vysočina 17 47 16 5 6 5
Michal Baselides PLZ 18 23 9 1 2 3
Vladislav Lunhul Sluneta Ústí n. L. 18 0 0 0 0 2
Michal Hužva Olomouc 18 8 4 0 0 1
Matěj Šperl GBA J. Hradec 17 7 2 1 0 5
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Klatovy 19 16.9 4.2 6.5 /12.9 50.4 17.1
BA Sparta Praha 19 26.3 7.9 11.4 /16.8 67.7 13.0
Tygři Louny 18 25.6 5.6 10.8 /20.0 54.0 15.9
Levharti Chomutov 19 26.7 3.1 12.2 /21.8 55.8 17.2
Slavoj Litoměřice 18 24.0 3.8 9.1 /19.6 46.5 17.0
Sluneta Ústí n. L. 19 24.5 3.6 9.3 /18.9 49.2 18.8
Válečníci Děčín 19 23.7 4.4 9.0 /18.6 48.3 20.3
Kondoři Liberec 19 28.5 6.8 10.9 /19.4 56.3 17.1
Tesla Pardubice 19 21.7 2.5 9.7 /20.6 47.2 15.2
BVK Holice 19 26.1 5.0 11.4 /19.2 59.3 14.5
BSK - Jižní Supi 18 25.6 4.8 11.2 /20.4 54.8 17.6
Sokol Vyšehrad 18 24.8 2.6 11.8 /20.6 57.1 18.0
Lions J. Hradec 19 23.2 5.4 8.8 /16.0 55.1 20.1
BC Vysočina 19 26.3 3.4 10.2 /21.4 47.7 15.4
Basket Poděbrady 19 26.3 4.5 11.3 /20.3 55.6 19.7
BK Brandýs n. L. 19 21.3 3.8 6.7 /14.5 46.2 19.2
Jiskra Kyjov 18 23.2 2.8 13.0 /21.9 59.2 15.7
SAM Brno B 19 24.3 2.5 9.4 /19.4 48.5 20.0
SKB Zlín 19 27.4 2.6 10.9 /23.8 45.8 20.4
Slavia Kroměříž 19 23.0 3.4 6.3 /13.3 47.4 15.5
BK Příbor 18 22.9 6.2 9.7 /18.1 53.5 21.2
BK Opava 19 25.7 6.2 11.4 /19.7 58.0 20.6
Tygři JBC Brno B 19 27.0 3.1 10.5 /18.2 57.7 17.3
Vlci Žďár 19 18.1 1.2 6.7 /16.6 40.2 17.2
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zatloukal Ondřej 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Záruba Matěj 2 2 0 0 1.3 1.3 1.3
Zámostný Jindřich 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Zachar Dominik 5 1 4 0 1.2 1.7 1.5
Výborný Dominik 2 2 0 0 1.5 1.3 1.4
Vrla Petr 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Vošahlík Marek 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Vondráček Marek 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Vildová Linda 1 0 1 0 1.5 2.0 1.8
Veselý Ondřej 3 2 1 0 1.0 1.2 1.1
Veis Martin 3 1 2 0 1.2 1.7 1.4
Večeřa Pavel 2 2 0 0 1.0 1.8 1.4
Válek Jakub 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Ulrych Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Týř Pavel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Trmač Vladislav 5 2 3 0 1.0 1.6 1.3
Tichov Michael 3 2 1 0 1.0 1.3 1.2
Theodor Pavel 5 2 3 0 1.4 1.0 1.2
Tesař Michal 12 4 8 0 1.1 1.0 1.1
Špaček Jan 5 1 4 0 1.2 1.2 1.2
Šmůla Petr 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Šmíd Pavel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Šmíd Vojtěch 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Šlaj Jiří 5 1 4 0 1.0 1.0 1.0
Šenk Pavel 3 0 3 0 1.0 1.5 1.3
Syrovátka František 2 1 1 0 2.3 1.5 1.9
Svoboda Martin 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Svejkovský Ondřej 1 0 1 0 1.0 3.0 2.0
Slanina Vladimír 8 7 1 0 1.4 1.5 1.4
Siegfried Jiří 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Scholzová Michaela 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Scholze Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Sekáč Martin 10 2 8 0 1.3 1.4 1.3
Rom Daniel 5 0 5 0 1.0 1.2 1.1
Renc Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Reitzová Patricie-Anna 3 0 3 0 1.3 1.2 1.3
Račanský Martin 9 0 9 0 1.2 2.1 1.6
Prchalová Simona 1 0 1 0 3.5 2.0 2.8
Poživil Jaroslav 7 4 3 0 1.0 1.0 1.0
Poul Matěj 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Pokorný Štěpán 2 2 0 0 1.8 1.3 1.5
Pivovarský Michal 3 2 1 0 1.2 1.0 1.1
Petrák Robin 1 1 0 0 1.0 3.0 2.0
Peterková Lucie 3 2 1 0 1.5 1.0 1.3
Perlík Michal 2 2 0 0 1.0 2.0 1.5
Pazourek Jaroslav 4 2 2 0 1.0 1.5 1.3
Opletal Petr 5 3 2 0 1.4 1.1 1.3
Novák Václav 2 0 2 0 1.5 1.5 1.5
Novák Petr 6 5 1 0 1.0 1.5 1.3
Nevřela Tomáš 3 0 3 0 1.0 1.5 1.3
Neuman Ladislav 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Nesper Jindřich 5 0 5 0 1.0 1.0 1.0
Nehoda Pavel 6 6 0 0 1.2 1.0 1.1
Mynarčík Petr 9 6 3 0 1.6 1.6 1.6
Mycak Michael 8 6 2 0 1.0 1.5 1.3
Musil Jan 4 2 2 0 1.8 1.1 1.4
Mrázek Michal 4 0 4 0 1.0 1.3 1.1
Moulton Christopher 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Menšík Richard 7 3 4 0 1.5 1.2 1.4
Menšík Jan 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Melichárek Ivo 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Matys Pavel 3 1 2 0 1.5 1.5 1.5
Mašek Tomáš 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Martinovská Michaela 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Mareš Roman 5 1 4 0 1.4 1.7 1.6
Linhart Tomáš 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Lejčko Jan 6 2 4 0 1.4 1.4 1.4
Kuncl Michal 5 2 3 0 1.7 1.1 1.4
Kult Michal 4 2 2 0 1.3 1.4 1.3
Kubíček Jiří 7 3 4 0 1.4 1.4 1.4
Kubeš Michal 5 0 5 0 1.4 1.2 1.3
Křičková Lenka 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Křenek Karel 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Kremser Jakub 2 2 0 0 1.0 2.3 1.6
Krčmář Dominik 7 2 5 0 1.0 1.2 1.1
Kovář Jan 3 3 0 0 1.7 1.0 1.3
Kovačovič Matej 4 3 1 0 1.5 1.3 1.4
Kout Jan 6 2 4 0 1.0 1.3 1.2
Koudela Pavel 6 2 4 0 1.9 2.2 2.0
Koudela Martin 1 1 0 0 2.0 2.0 2.0
Kouba Dalibor 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Kotrbatá Zuzana 1 0 1 0 2.0 2.0 2.0
Kohout Radomír 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Koc Ondřej 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Kavan Jonáš 3 0 3 0 1.7 1.3 1.5
Karafiát Kamil 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Karabínová Natálie 5 5 0 0 1.4 2.2 1.8
Kapl Antonín 2 2 0 0 2.0 2.5 2.3
Kalabza Lukáš 4 2 2 0 1.9 1.0 1.4
Josefus Ondřej 8 0 8 0 1.5 1.3 1.4
Ježek Václav 3 1 2 0 1.2 1.0 1.1
Jedlička Jiří 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Jakubík Petr 6 4 2 0 1.8 1.3 1.5
Hudec Filip 4 2 2 0 1.0 1.6 1.3
Horník Michal 2 2 0 0 1.5 1.3 1.4
Holubek Tomáš 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Holeš Daniel 2 0 2 0 1.0 2.0 1.5
Holaň Dominik 6 0 6 0 1.0 1.1 1.0
Hendrych Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Hendrich Pavel 2 1 1 0 1.5 1.0 1.3
Hejnic Jan 5 4 1 0 1.4 1.2 1.3
Hejduk Jakub 1 1 0 0 1.5 2.0 1.8
Havlíček Petr 4 2 2 0 1.0 1.5 1.3
Havlíček Petr 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Hartig Lukáš 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Giecek Adam 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Frátrik Josef 9 2 7 0 1.6 1.3 1.4
Fanta Jiří 5 4 1 0 1.0 1.2 1.1
Eisner Petr 5 5 0 0 1.0 1.1 1.1
Ďurana Antonín 3 0 3 0 1.0 1.3 1.2
Dombrovský Filip 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Dolejš Václav 8 6 2 0 1.6 1.4 1.5
Čížek Daniel 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Csöllei Pavel 3 3 0 0 1.0 1.3 1.2
Buršík Martin 3 1 2 0 1.0 1.7 1.3
Bráblík Jan 5 2 3 0 1.3 1.0 1.2
Bohata Pavel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Blahout Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Billík Dennis 3 2 1 0 1.2 1.3 1.3
Bendová Linda 2 0 2 0 1.8 1.5 1.6
Baudyš Petr 5 5 0 0 1.2 1.2 1.2
Barták Dominik 1 1 0 0 2.5 2.0 2.3
Barták Matěj 2 0 2 0 1.0 1.8 1.4
Balog Lukáš 4 4 0 0 1.5 1.5 1.5
Bakajsa Michal 7 0 7 0 1.3 1.2 1.3
Asztalos Ondřej 8 2 6 0 1.1 1.5 1.3
Anton Karel 10 9 1 0 1.1 1.1 1.1
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře