Sokol Žižkov B

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

1. asistent trenéra

od: 22. 9. 2021
Ing. Pavel Vimr
pvimr@seznam.cz
607 092 271

Organizační pracovník

od: 6. 9. 2022
Vladimír Vondraš
vladvon04@gmail.com

Trenér

od: 22. 9. 2022
Václav Dobeš
vaclavdobes@seznam.cz
724 089 274

Asistent trenéra

od: 22. 9. 2022
Vladimír Vondraš
vladvon04@gmail.com

Asistent trenéra

od: 7. 11. 2022
Ing. Pavel Toušek
paveltousek@seznam.cz

Adresa

Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I
Koněvov 19
130 00 Praha 3

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
David Gabriel Raduta 2006 146 17 11 17.8 7.2 0.3 2.6/4.6 56.9 2.8
Šimon Houfek 2006 155 17 14 13.1 6.2 0.1 0.2/0.9 23.1 1.6
Štěpán Sedláček 2007 160 16 14 11.1 3.9 0.9 0.8/1.4 57.9 1.1
Vladimir Samoylov 2006 17 10 11.1 3.3 0.5 3.0/5.4 55.6 2.1
Daniel Jupa 2006 17 12 8.8 3.9 0.0 0.9/1.7 55.0 2.3
Tomáš Elich 2006 0 17 12 7.7 3.3 0.0 1.2/2.9 40.0 1.5
Filip Toušek 2007 16 9 9.1 3.9 0.2 0.7/1.8 37.5 1.1
Tomáš Lísa 2006 174 17 10 7.5 3.0 0.2 0.9/1.5 60.0 0.9
Filip Svojtka 2007 146 16 10 4.8 1.4 0.5 0.5/0.9 55.6 0.7
Vojtěch Janeček 2006 160 17 11 4.1 1.8 0.1 0.2/0.5 33.3 1.5
Filip Tichý 2007 16 9 4.8 2.2 0.0 0.3/0.4 75.0 1.6
Karel Vagner 2007 165 16 10 4.3 1.9 0.0 0.5/1.3 38.5 2.0
Jakub Palas 2007 16 13 3.0 1.4 0.0 0.2/0.5 50.0 1.8
Jan Vávra 2006 164 17 7 3.6 1.3 0.1 0.6/0.9 66.7 2.3
Vojtěch Bartoš 2006 183 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Petr Němeček 2005 193 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
David Fibír 2005 180 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Radim Hušák 2008 172 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Alexandr Waage 2005 177 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Antonín Kopic 2005 170 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vladimír Vondraš 2004 175 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Mašek 2005 180 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ondřej Majkus 2006 160 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Navrátil 2005 190 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
David Douša 2005 195 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Alexandr Salomé 2005 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adam Večerka 2005 200 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Alexander Fischer 2007 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vojtěch Klusák 2005 175 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Miroslav Kučera 2004 190 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Benedikt Marek 2005 170 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matěj Jan Matyáš 2005 172 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vojtěch Dohnálek 2005 190 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Petr 2005 177 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Gregar 2005 185 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Šimon Styblík 2005 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vladimír Čech 2004 187 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adam Matuška 2005 190 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Josef Nevšímal 2006 162 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
17290 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 2. 4. 2023 Sokol Vyšehrad (ms) : 0 /0 %
17277 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 25. 3. 2023 Sokol Žižkov B : 0 /0 %
17284 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 19. 3. 2023 Tygři Praha B : 0 /0 %
17281 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 18. 3. 2023 BK Kralupy junior : 0 /0 %
17279 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 5. 3. 2023 Sokol Žižkov B : 0 /0 %
17271 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 11. 2. 2023 Sokol Žižkov B : 0 /0 %
17269 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 22. 1. 2023 BK Kralupy junior 45:84 34 4 4/14 28.6%
17268 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 21. 1. 2023 Tygři Praha B 51:54 17 3 11/16 68.8%
17265 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 8. 1. 2023 TJ AŠ Mladá Boleslav 139:23 52 7 14/30 46.7%
17263 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 7. 1. 2023 BK Český Brod 90:61 39 1 9/15 60%
17260 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 11. 12. 2022 Sokol Vyšehrad (ms) 67:56 26 0 15/24 62.5%
17254 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 27. 11. 2022 Tygři Praha B 96:62 37 3 13/21 61.9%
17239 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 26. 11. 2022 BK Kralupy junior 34:81 37 1 4/14 28.6%
17249 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 13. 11. 2022 BK Český Brod 70:99 41 3 8/16 50%
17247 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 12. 11. 2022 TJ AŠ Mladá Boleslav 35:83 33 2 11/22 50%
17241 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 22. 10. 2022 Sokol Vyšehrad (ms) 48:60 23 0 14/26 53.8%
17251 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 9. 10. 2022 BK Kralupy junior 95:61 39 3 8/14 57.1%
17238 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 8. 10. 2022 Tygři Praha B 42:96 44 0 8/25 32%
17231 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 25. 9. 2022 Tygři Praha B 77:50 0 /0 %
17235 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 25. 9. 2022 TJ AŠ Mladá Boleslav 113:35 45 4 11/17 64.7%
17233 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 24. 9. 2022 BK Český Brod 85:39 37 2 5/13 38.5%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 24. 9. 2022
17:00
Sokol Žižkov B
BK Český Brod
85
39
18
10
32
23
57
29
Skupina C Review
2. kolo 25. 9. 2022
11:00
Sokol Žižkov B
TJ AŠ Mladá Boleslav
113
35
28
9
53
15
80
25
Skupina C Review
3. kolo 8. 10. 2022
15:00
Tygři Praha B
Sokol Žižkov B
42
96
Skupina C Review
9. kolo 9. 10. 2022
11:00
Sokol Žižkov B
BK Kralupy junior
95
61
23
20
44
37
70
43
Skupina C Review
5. kolo 22. 10. 2022
10:00
Sokol Vyšehrad (ms)
Sokol Žižkov B
48
60
9
16
26
32
36
44
Skupina C Review
7. kolo 12. 11. 2022
13:00
TJ AŠ Mladá Boleslav
Sokol Žižkov B
35
83
6
13
12
37
25
60
Skupina C Review
8. kolo 13. 11. 2022
10:00
BK Český Brod
Sokol Žižkov B
70
99
Skupina C Review
4. kolo 26. 11. 2022
16:00
BK Kralupy junior
Sokol Žižkov B
34
81
(7
20
15
48
25
61)
Skupina C Review
10. kolo 27. 11. 2022
11:45
Sokol Žižkov B
Tygři Praha B
96
62
23
16
43
34
71
47
Skupina C Review
12. kolo 11. 12. 2022
11:00
Sokol Žižkov B
Sokol Vyšehrad (ms)
67
56
13
13
28
33
45
44
Skupina C Review
13. kolo 7. 1. 2023
11:00
Sokol Žižkov B
BK Český Brod
90
61
14
12
51
25
73
45
Skupina C Review
14. kolo 8. 1. 2023
11:00
Sokol Žižkov B
TJ AŠ Mladá Boleslav
139
23
29
7
69
9
108
15
Skupina C Review
15. kolo 21. 1. 2023
11:00
Tygři Praha B
Sokol Žižkov B
51
54
Skupina C Review
16. kolo 22. 1. 2023
13:00
BK Kralupy junior
Sokol Žižkov B
45
84
13
21
23
39
33
57
Skupina C Review
17. kolo 11. 2. 2023
10:00
Sokol Vyšehrad (ms)
Sokol Žižkov B
Skupina C Preview
20. kolo 5. 3. 2023
10:00
BK Český Brod
Sokol Žižkov B
Skupina C Preview
21. kolo 18. 3. 2023
00:00
Sokol Žižkov B
BK Kralupy junior
Skupina C Preview
22. kolo 19. 3. 2023
00:00
Sokol Žižkov B
Tygři Praha B
Skupina C Preview
19. kolo 25. 3. 2023
00:00
TJ AŠ Mladá Boleslav
Sokol Žižkov B
Skupina C Preview
24. kolo 2. 4. 2023
00:00
Sokol Žižkov B
Sokol Vyšehrad (ms)
Skupina C Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 nadregionální soutěž 6 21