Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 3
BK Sluneta Ústí nad Labem
BK Levharti Chomutov
17. 11. 2018
09:30
hala UJEP Jan Kout
Ondřej Josefus
75
63
18
11
34
32
54
45
Review
skupina A 1. kolo 1
BSK Modřany - Jižní Supi
USK Praha B
17. 11. 2018
10:00
TJ Sokol Petrovice Roman Kejklíček
Vladimír Slanina
81
69
20
23
38
40
58
50
Review
skupina A 1. kolo 4
BA Sparta Praha
BA 2006´Roudnice n. L.
17. 11. 2018
13:00
Hala Kuncova Tomáš Tax
Daniel Broško
90
49
17
13
35
26
69
37
Review
skupina A 1. kolo 2
BK Klatovy
Sokol Vyšehrad
17. 11. 2018
14:30
SH BK Klatovy Ondřej Koc
Michal Pivovarský
72
58
23
11
41
32
56
43
Review
skupina A 2. kolo 5
BSK Modřany - Jižní Supi
BA Sparta Praha
6. 10. 2018
12:00
TJ Sokol Petrovice Michal Scholze
Martin Svoboda
66
73
10
20
32
40
43
56
Review
skupina A 2. kolo 7
BK Klatovy
BK Sluneta Ústí nad Labem
6. 10. 2018
15:15
SH BK Klatovy Lukáš Kalabza
Michal Pivovarský
56
55
16
17
32
38
50
48
Review
skupina A 2. kolo 6
USK Praha B
BA 2006´Roudnice n. L.
6. 10. 2018
17:30
TJ Sokol Žižkov I. Michael Mycak
Ondřej Asztalos
58
92
16
22
29
49
39
80
Review
skupina A 2. kolo 8
Sokol Vyšehrad
BK Levharti Chomutov
6. 10. 2018
17:30
Sokolovna Vyšehrad Veronika Vávrová
Jonáš Kavan
73
72
23
22
37
39
51
56
Review
skupina A 3. kolo 11
BK Klatovy
BK Levharti Chomutov
7. 10. 2018
09:00
SH BK Klatovy Lukáš Kalabza
Michal Pivovarský
53
88
11
15
28
37
40
56
Review
skupina A 3. kolo 12
Sokol Vyšehrad
BK Sluneta Ústí nad Labem
7. 10. 2018
09:00
Sokolovna Vyšehrad Radomír Kohout
Pavel Týř
64
67
18
16
28
37
50
48
Review
skupina A 3. kolo 9
BSK Modřany - Jižní Supi
BA 2006´Roudnice n. L.
7. 10. 2018
10:00
TJ Sokol Petrovice Michal Kult
Jindřich Zámostný
99
69
24
21
44
43
76
57
Review
skupina A 3. kolo 10
USK Praha B
BA Sparta Praha
7. 10. 2018
10:00
TJ Sokol Žižkov I. Martin Buršík
Jan Machálek
38
100
4
21
13
49
24
83
Review
skupina A 4. kolo 13
BA Sparta Praha
BK Sluneta Ústí nad Labem
20. 10. 2018
10:00
Hala Kuncova Václav Ježek
Martin Haniš
76
52
20
12
41
23
62
34
Review
skupina A 4. kolo 15
BSK Modřany - Jižní Supi
BK Klatovy
20. 10. 2018
16:00
TJ Sokol Petrovice Michal Kult
Barbora Kopecká
95
39
21
8
52
21
75
32
Review
skupina A 4. kolo 16
USK Praha B
Sokol Vyšehrad
20. 10. 2018
17:00
TJ Sokol Žižkov I. Vojta Schaffner
Pavel Týř
59
114
12
33
21
68
37
95
Review
skupina A 4. kolo 14
BA 2006´Roudnice n. L.
BK Levharti Chomutov
20. 10. 2018
19:30
BK Real Dalibor Kouba
Michael Mycak
75
91
18
22
32
37
47
65
Review
skupina A 5. kolo 17
BA Sparta Praha
BK Levharti Chomutov
21. 10. 2018
09:00
Hala Kuncova Petr Blahout
Lucie Peterková
101
47
26
13
47
21
71
39
Review
skupina A 5. kolo 18
BA 2006´Roudnice n. L.
BK Sluneta Ústí nad Labem
21. 10. 2018
10:00
BK Real Dalibor Kouba
Michael Mycak
68
77
18
19
36
35
51
57
Review
skupina A 5. kolo 19
BSK Modřany - Jižní Supi
Sokol Vyšehrad
21. 10. 2018
10:00
TJ Sokol Petrovice Veronika Vávrová
Barbora Kopecká
56
45
14
8
33
22
44
34
Review
skupina A 5. kolo 20
USK Praha B
BK Klatovy
21. 10. 2018
10:00
TJ Sokol Žižkov I. Martin Buršík
Vojta Schaffner
67
92
11
28
33
48
47
72
Review
skupina A 6. kolo 22
Sokol Vyšehrad
BA 2006´Roudnice n. L.
3. 11. 2018
13:00
Sokolovna Vyšehrad Vladimír Slanina
Kristina Štelbacká
70
50
19
12
37
24
58
37
Review
skupina A 6. kolo 21
BK Klatovy
BA Sparta Praha
3. 11. 2018
15:00
SH BK Klatovy Zuzana Kotrbatá
Barbora Kopecká
55
65
16
15
28
28
41
51
Review
skupina A 6. kolo 23
BK Sluneta Ústí nad Labem
BSK Modřany - Jižní Supi
3. 11. 2018
18:00
hala UJEP Pavel Bohata
Karel Křenek
71
75
23
21
34
39
52
51
Review
skupina A 6. kolo 24
BK Levharti Chomutov
USK Praha B
3. 11. 2018
18:00
Městská sportovní hala Jindřich Nesper
Ondřej Josefus
77
60
12
14
37
24
58
48
Review
skupina A 7. kolo 27
BK Sluneta Ústí nad Labem
USK Praha B
4. 11. 2018
09:00
hala UJEP Pavel Bohata
Karel Křenek
104
66
21
11
45
25
82
42
Review
skupina A 7. kolo 25
BK Klatovy
BA 2006´Roudnice n. L.
4. 11. 2018
10:00
SH BK Klatovy Zuzana Kotrbatá
Barbora Kopecká
75
72
24
23
42
45
58
54
Review
skupina A 7. kolo 26
Sokol Vyšehrad
BA Sparta Praha
4. 11. 2018
12:00
Sokolovna Vyšehrad Jan Jeřáb
Jonáš Kavan
58
61
17
18
27
34
42
55
Review
skupina A 7. kolo 28
BK Levharti Chomutov
BSK Modřany - Jižní Supi
4. 11. 2018
13:00
Městská sportovní hala Karel Anton
Michael Mycak
77
86
16
24
45
45
55
67
Review
skupina A 8. kolo 29
USK Praha B
BSK Modřany - Jižní Supi
18. 11. 2018
10:00
TJ Sokol Žižkov I. Radomír Kohout
Pavel Týř
36
130
8
37
17
68
29
94
Review
skupina A 8. kolo 31
BK Levharti Chomutov
BK Sluneta Ústí nad Labem
18. 11. 2018
10:00
Městská sportovní hala Martin Kučírek
Michal Tesař
78
36
25
9
48
15
59
28
Review
skupina A 8. kolo 30
Sokol Vyšehrad
BK Klatovy
18. 11. 2018
12:00
Sokolovna Vyšehrad Matěj Záruba
Daniel Rom
63
73
20
22
32
49
44
60
Review
skupina A 8. kolo 32
BA 2006´Roudnice n. L.
BA Sparta Praha
18. 11. 2018
15:00
BK Real Karel Anton
Petr Eisner
54
83
9
18
22
39
37
64
Review
skupina A 9. kolo 34
BA Sparta Praha
USK Praha B
1. 12. 2018
09:00
Hala Kuncova Jan Jeřáb
Jakub Petrák
118
32
27
4
56
12
81
25
Review
skupina A 9. kolo 36
BK Sluneta Ústí nad Labem
Sokol Vyšehrad
1. 12. 2018
16:00
hala UJEP Petr Blahout
Matěj Barták
74
62
17
12
32
29
53
50
Review
skupina A 9. kolo 35
BK Levharti Chomutov
BK Klatovy
1. 12. 2018
17:00
Městská sportovní hala Jindřich Zámostný
Jindřich Nesper
55
73
10
15
26
29
38
51
Review
skupina A 9. kolo 33
BA 2006´Roudnice n. L.
BSK Modřany - Jižní Supi
1. 12. 2018
19:30
BK Real Jan Kout
Michal Tesař
67
89
19
28
42
45
59
67
Review
skupina A 10. kolo 37
BA Sparta Praha
BSK Modřany - Jižní Supi
2. 12. 2018
09:00
Hala Kuncova Jan Jeřáb
Jakub Petrák
84
49
26
10
55
16
70
31
Review
skupina A 10. kolo 40
BK Levharti Chomutov
Sokol Vyšehrad
2. 12. 2018
11:00
Městská sportovní hala Jindřich Zámostný
Jindřich Nesper
51
41
16
11
27
25
35
33
Review
skupina A 10. kolo 39
BK Sluneta Ústí nad Labem
BK Klatovy
2. 12. 2018
11:30
hala UJEP Petr Blahout
Matěj Barták
74
58
18
13
40
29
54
39
Review
skupina A 10. kolo 38
BA 2006´Roudnice n. L.
USK Praha B
2. 12. 2018
15:00
BK Real Ondřej Asztalos
Ondřej Josefus
100
60
27
7
46
24
68
37
Review
skupina A 11. kolo 42
BK Sluneta Ústí nad Labem
BA 2006´Roudnice n. L.
15. 12. 2018
09:00
hala UJEP Jan Hendrych
Jan Kout
89
81
22
16
45
39
68
62
Review
skupina A 11. kolo 43
Sokol Vyšehrad
BSK Modřany - Jižní Supi
15. 12. 2018
13:45
TJ Sokol Petrovice Pavel Bohata
Daniel Rom
47
53
8
7
24
19
35
35
Review
skupina A 11. kolo 41
BK Levharti Chomutov
BA Sparta Praha
15. 12. 2018
16:00
Městská sportovní hala Karel Anton
Ondřej Josefus
56
75
11
13
21
36
40
57
Review
skupina A 11. kolo 44
BK Klatovy
USK Praha B
15. 12. 2018
16:15
SH BK Klatovy Petr Havlíček
Hana Šmídková
105
71
25
18
53
38
75
57
Review
skupina A 12. kolo 45
BK Sluneta Ústí nad Labem
BA Sparta Praha
16. 12. 2018
10:00
hala UJEP Petr Znamínko
Tomáš Mašek
46
93
16
27
26
48
42
68
Review
skupina A 12. kolo 46
BK Levharti Chomutov
BA 2006´Roudnice n. L.
16. 12. 2018
12:00
Městská sportovní hala Karel Anton
Ondřej Josefus
75
80
12
18
30
45
54
62
Review
skupina A 12. kolo 47
BK Klatovy
BSK Modřany - Jižní Supi
16. 12. 2018
12:00
SH BK Klatovy Petr Havlíček
Vratislav Novák
79
69
20
14
40
36
55
57
Review
skupina A 12. kolo 48
Sokol Vyšehrad
USK Praha B
16. 12. 2018
12:45
Sokolovna Vyšehrad Hana Šmídková
Jonáš Kavan
103
74
32
17
50
34
83
55
Review
skupina A 13. kolo 50
BA Sparta Praha
Sokol Vyšehrad
12. 1. 2019
11:00
Hala Kuncova Jan Jeřáb
Matěj Záruba
76
52
17
14
37
27
56
38
Review
skupina A 13. kolo 52
BSK Modřany - Jižní Supi
BK Levharti Chomutov
12. 1. 2019
13:30
TJ Sokol Petrovice Karel Anton
Jan Lejčko
64
57
23
14
36
27
54
47
Review
skupina A 13. kolo 49
BA 2006´Roudnice n. L.
BK Klatovy
12. 1. 2019
16:00
BK Real Ondřej Josefus
Lucie Ftáčková
82
81
18
20
40
42
61
65
Review
skupina A 13. kolo 51
USK Praha B
BK Sluneta Ústí nad Labem
12. 1. 2019
17:00
TJ Sokol Žižkov I. Martin Buršík
Pavel Týř
50
128
15
27
30
62
43
92
Review
skupina A 14. kolo 53
BA Sparta Praha
BK Klatovy
13. 1. 2019
09:00
Hala Kuncova Jan Baloun
Jonáš Kavan
91
56
18
14
39
31
71
44
Review
skupina A 14. kolo 54
BA 2006´Roudnice n. L.
Sokol Vyšehrad
13. 1. 2019
09:00
BK Real Ondřej Josefus
Lucie Ftáčková
84
62
18
18
29
34
48
52
Review
skupina A 14. kolo 56
USK Praha B
BK Levharti Chomutov
13. 1. 2019
10:00
TJ Sokol Žižkov I. Vojta Schaffner
Pavel Týř
75
107
19
28
40
53
57
76
Review
skupina A 14. kolo 55
BSK Modřany - Jižní Supi
BK Sluneta Ústí nad Labem
13. 1. 2019
13:30
TJ Sokol Petrovice Lucie Peterková
Radomír Kohout
69
44
14
20
35
30
58
39
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
12 Ondřej Zajíček BA Sparta Praha 19 70 1.0 16.8 1.9 3.5 2.4/3.5 68.9 1.3
17 Vítězslav Moučka Vlci Žďár 19 39 1.0 18.6 6.9 0.2 4.2/6.2 67.9 2.8
Daniel Entrich Královští Sokoli 19 40 1.0 13.4 3.3 2.0 0.9/1.6 0.0* 0.6
Eduard Miklenda Olomouc 19 40 1.0 12.6 4.0 0.7 2.4/4.6 52.2 1.9
Jan Mička BK Hladnov 19 22 1.0 21.9 6.4 1.8 3.6/5.3 69.0 2.4
Pavel Novák BC Kolín 19 22 1.0 16.5 3.1 3.0 1.4/2.2 64.6 2.8
Sebastian Tvarog Tygři JBC Brno 19 22 1.0 16.0 6.5 0.1 2.6/4.9 52.8 2.3
Jan Neuwirth BC Vysočina 19 23 3.4 14.3 5.5 0.1 / 0.0 3.0/5.3 55.7 3.1
21 Ondřej Melzer BSK Modřany - Jižní Supi 19 34 1.0 9.2 2.1 1.1 1.6/2.3 69.6 2.0
Adam Fiala Sokol Vyšehrad 18 24 1.0 12.2 3.3 0.8 3.1/5.5 56.8 2.3
Matěj Dáňa USK 17 28 29.1 9.3 1.9 1.6 / 4.5 0.8/1.3 0.0* 2.4
Ondřej Štangler Jiskra Kyjov 18 11 1.0 22.9 7.5 1.5 3.6/6.0 60.6 1.9
9 Marek Dolanský Levharti Chomutov 19 22 1.0 11.3 2.4 1.8 1.2/2.1 55.3 2.3
Oskar Reitknecht SAM Brno B 19 31 1.0 7.3 3.1 0.1 0.8/1.9 0.0* 2.6
Matěj Wiesner SLUNETA Ústí n. L. 19 19 1.0 11.1 4.3 0.5 1.2/1.5 0.0* 2.8
Kryštof Kavan BK Opava 19 18 1.0 11.2 3.9 0.9 0.6/1.6 0.0* 1.8
Filip Staniszewski BŠ Tygři Praha 19 17 1.0 8.3 1.4 1.8 / 4.9 0.2/0.5 0.0* 1.4
Jaroslav Janovský BA Nymburk 18 19 1.1 7.3 1.7 0.6 / 0.1 2.1/3.4 60.0 1.1
14 Radek Valenta Levharti Chomutov 18 24 1.0 4.7 1.2 0.5 0.6/1.0 0.0* 1.8
17 Ondřej Plášil BK Pelhřimov 17 8 1.0 14.0 4.6 0.8 2.5/3.3 76.9 2.3
7 Ondřej Fleisig BK Klatovy 19 9 1.0 11.8 3.0 1.4 1.4/3.0 48.1 1.4
7 Jakub Schneider BCM Orli Prostějov 19 19 19.1 5.5 2.1 0.1 / 0.4 1.2/1.8 0.0* 2.1
Petr Přibyl Sluneta Ústí n. L. 19 23 1.0 3.4 1.4 0.0 0.5/1.8 0.0* 2.0
Petr Krupka Slavoj Litoměřice 18 19 13.1 3.5 0.7 0.6 / 1.5 0.4/0.5 0.0* 1.3
33 Alex Gilat GBA EU B 19 13 1.0 4.9 0.8 0.9 0.6/0.7 0.0* 1.2
Roman Palas Kondoři Liberec 19 3 34.3 19.7 6.0 2.0 / 7.0 1.7/4.0 41.7 1.3
Alexandr Michal SAM Brno 18 10 31.1 5.5 1.4 0.5 / 2.4 1.2/2.1 57.1 1.1
Ondřej Novotný BC Vysočina 19 2 1.0 17.5 5.0 2.5 0.0/0.0 0.0* 3.5
Jakub Vosejpka Pod U17B 19 2 1.0 14.5 3.0 2.5 1.0/1.0 0.0* 2.0
Lubomír David BK Pardubice B 18 2 1.0 13.5 1.5 3.5 0.0/0.0 0.0* 3.0
Pavel Šrytr BARoun.l. U17B 19 6 1.0 4.2 1.3 0.3 0.5/1.0 0.0* 1.3
12 Daniel Kölbl Sokol Písek 18 9 9.1 1.7 0.2 0.3 / 1.2 0.2/0.4 0.0* 1.1
Petr Ližan Lions J. Hradec 19 13 1.0 1.2 0.4 0.1 0.2/0.5 0.0* 0.8
Jan Mikulaj Sokol Karviná 18 6 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/1.3 0.0* 2.0
Tomáš Eibl Baník Most(ms) 19 5 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.0
Ondřej Matuška Slavoj Litoměřice 18 14 8.8 0.6 0.2 0.0 / 0.3 0.2/0.4 0.0* 1.1
Martin Hofman Sokol Pražský 18 20 7.3 0.3 0.0 0.1 / 0.2 0.2/0.5 0.0* 0.9
Adam Šiška SKB Zlín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Švec USK Praha B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
12 Ondřej Zajíček BA Sparta Praha 19 78 8 18 18 8
17 Vítězslav Moučka Vlci Žďár 19 80 28 2 32 10
Daniel Entrich Královští Sokoli 19 80 18 14 12 6
Eduard Miklenda Olomouc 19 74 28 6 20 10
Jan Mička BK Hladnov 19 88 26 10 20 10
Pavel Novák BC Kolín 19 37 11 5 8 3
Sebastian Tvarog Tygři JBC Brno 19 35 15 1 8 5
Jan Neuwirth BC Vysočina 19 60 24 2 16 10
21 Ondřej Melzer BSK Modřany - Jižní Supi 19 48 18 6 22 8
Adam Fiala Sokol Vyšehrad 18 26 7 3 9 5
Matěj Dáňa USK 17
Ondřej Štangler Jiskra Kyjov 18 18 6 2 8 4
9 Marek Dolanský Levharti Chomutov 19 14 4 2 4 4
Oskar Reitknecht SAM Brno B 19 50 20 2 6 8
Matěj Wiesner SLUNETA Ústí n. L. 19 28 12 2 3 4
Kryštof Kavan BK Opava 19 22 9 2 3 5
Filip Staniszewski BŠ Tygři Praha 19 20 4 4 0 2
Jaroslav Janovský BA Nymburk 18 36 10 4 10 6
14 Radek Valenta Levharti Chomutov 18 10 5 2 3 5
17 Ondřej Plášil BK Pelhřimov 17 22 9 2 7 5
7 Ondřej Fleisig BK Klatovy 19 30 7 5 3 3
7 Jakub Schneider BCM Orli Prostějov 19 44 17 0 10 4
Petr Přibyl Sluneta Ústí n. L. 19 8 4 1 3 5
Petr Krupka Slavoj Litoměřice 18 14 5 3 4 5
33 Alex Gilat GBA EU B 19 12 3 2 1 1
Roman Palas Kondoři Liberec 19 22 9 2 6 4
Alexandr Michal SAM Brno 18 21 9 2 2 5
Ondřej Novotný BC Vysočina 19 24 9 2 6 5
Jakub Vosejpka Pod U17B 19 16 4 4 2 3
Lubomír David BK Pardubice B 18 14 2 4 0 3
Pavel Šrytr BARoun.l. U17B 19 12 4 1 2 3
12 Daniel Kölbl Sokol Písek 18 13 5 1 2 4
Petr Ližan Lions J. Hradec 19 11 4 1 2 5
Jan Mikulaj Sokol Karviná 18 6 1 0 4 5
Tomáš Eibl Baník Most(ms) 19 2 1 0 0 3
Ondřej Matuška Slavoj Litoměřice 18 9 4 2 5 4
Martin Hofman Sokol Pražský 18 11 3 0 5 2
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BSK - Jižní Supi 24 22.6 5.0 11.2 /19.6 57.1 21.1
USK Praha B 24 18.4 4.3 8.2 /15.3 53.5 13.5
BK Klatovy 24 25.3 5.2 8.5 /16.5 51.6 14.2
Sokol Vyšehrad 24 24.0 3.3 10.0 /17.8 56.1 19.3
Sluneta Ústí n. L. 24 25.9 4.3 9.4 /18.0 52.2 17.4
Levharti Chomutov 24 25.9 5.0 9.5 /17.9 53.1 20.6
BA Sparta Praha 24 26.2 5.2 11.4 /19.9 57.2 17.2
BA 2006´Roudnice n. L. 24 22.6 4.8 10.6 /18.9 56.2 13.0
BK Pardubice B 24 27.9 3.6 9.0 /14.0 64.4 21.6
Královští Sokoli 24 18.1 4.3 8.6 /19.1 44.9 14.8
Basket Poděbrady 24 21.7 6.0 12.5 /19.7 63.5 16.5
BC Kolín 24 24.1 5.6 11.1 /22.7 49.0 12.0
Vlci Žďár 24 25.3 3.2 13.2 /22.0 60.2 14.2
BC Vysočina 24 29.4 3.5 10.0 /19.2 52.1 17.6
BK Pelhřimov 24 30.3 3.9 8.5 /16.9 50.2 18.8
BŠ Tygři Praha 24 32.8 5.5 11.1 /18.3 60.7 18.3
Tygři JBC Brno 24 23.8 4.3 12.7 /22.2 57.1 17.2
SKB Zlín 24 23.4 5.5 12.3 /22.1 55.5 19.3
SK Žabovřesky 24 31.1 2.2 11.0 /20.5 53.5 16.2
SAM Brno B 24 26.2 4.0 8.9 /15.0 59.2 18.5
Sokol Karviná 24 23.5 3.7 14.0 /24.0 58.3 18.2
BK Hladnov 24 22.8 3.8 11.3 /24.3 46.4 21.1
BK Opava 24 31.3 3.7 10.3 /20.8 49.4 16.9
SK UP-BCM Olomouc 24 23.2 2.9 10.4 /19.4 53.7 14.4
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Znamínko Petr 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Zatloukal Ondřej 2 2 0 0 1.0 2.8 1.9
Záruba Matěj 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Zámostný Jindřich 3 2 1 0 1.0 1.2 1.1
Zachara Jakub 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Zachar Dominik 4 1 3 0 1.1 1.1 1.1
Výborný Dominik 5 4 1 0 1.3 1.4 1.4
Vimmr Daniel 4 1 3 0 1.3 1.4 1.3
Vildová Linda 6 0 6 0 1.3 1.8 1.5
Veselý Ondřej 4 1 3 0 1.0 1.4 1.2
Veis Martin 9 4 5 0 1.3 1.4 1.4
Večeřa Pavel 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Vávrová Veronika 4 4 0 0 1.1 1.1 1.1
Vaníček Marek 6 3 3 0 1.4 1.2 1.3
Válek Jakub 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Ulrych Lukáš 3 2 1 0 1.5 1.2 1.3
Týř Pavel 5 0 5 0 1.0 1.0 1.0
Trmač Vladislav 16 12 4 0 1.2 1.5 1.4
Toboláková Barbora 2 1 1 0 1.0 2.0 1.5
Tichov Michael 3 2 1 0 1.0 1.2 1.1
Theodor Pavel 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Tesař Michal 5 0 5 0 2.1 1.4 1.8
Tax Tomáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Šuláková Pavlína 4 1 3 0 1.5 1.3 1.4
Štelbacká Kristina 4 1 3 0 1.3 1.1 1.2
Štancl Dominik 5 2 3 0 1.7 1.4 1.6
Šmůla Petr 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Šmídková Hana 3 1 2 0 1.5 1.0 1.3
Šmíd Pavel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Šmíd Vojtěch 3 2 1 0 1.3 1.8 1.6
Šenk Pavel 3 1 2 0 1.3 1.3 1.3
Šafařík Michal 2 1 1 0 1.3 1.5 1.4
Sýkora Václav 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Svoboda Martin 3 1 2 0 1.7 1.0 1.3
Svejkovský Ondřej 10 3 7 0 1.1 1.4 1.2
Smelty Jiří 3 0 3 0 1.5 1.2 1.3
Slezák Filip 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Slanina Vladimír 5 4 1 0 1.4 1.2 1.3
Siegfried Jiří 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Scholze Michal 3 3 0 0 2.5 1.7 2.1
Schaffner Vojta 6 2 4 0 1.0 1.1 1.0
Sekáč Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Salvetr Rudolf 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Rusz Ondřej 6 2 4 0 1.3 1.2 1.3
Rom Daniel 6 1 5 0 1.0 1.2 1.1
Renc Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Pokorný Štěpán 1 1 0 0 4.0 1.0 2.5
Pivovarský Michal 4 0 4 0 1.0 1.0 1.0
Petrák Robin 9 2 7 0 1.1 1.6 1.3
Petrák Jakub 7 3 4 0 1.4 1.9 1.6
Peterková Lucie 3 2 1 0 1.7 1.0 1.3
Perlík Michal 2 2 0 0 2.3 1.3 1.8
Opletal Petr 2 1 1 0 1.0 1.5 1.3
Nováková Bára 4 0 4 0 3.0 1.4 2.2
Novák Vratislav 3 2 1 0 1.3 1.3 1.3
Novák Petr 2 2 0 0 1.0 1.8 1.4
Nevřela Tomáš 3 2 1 0 1.7 1.3 1.5
Neuman Ladislav 2 2 0 0 1.0 2.8 1.9
Nesper Jindřich 6 1 5 0 1.0 1.3 1.1
Nehoda Pavel 7 4 3 0 1.3 1.3 1.3
Mynarčík Petr 8 3 5 0 1.2 1.2 1.2
Mycak Michael 7 1 6 0 1.0 1.6 1.3
Musil Jan 4 4 0 0 1.1 1.1 1.1
Mrázek Michal 4 4 0 0 1.0 1.4 1.2
Menšík Jan 2 2 0 0 1.8 1.5 1.6
Melichárek Ivo 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Matys Pavel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Mašek Tomáš 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Mareš Roman 4 2 2 0 1.4 1.1 1.3
Machálek Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Linhart Tomáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Lejčko Jan 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Kuncl Michal 4 1 3 0 1.0 2.0 1.5
Kult Michal 3 3 0 0 1.3 1.3 1.3
Kučírek Pavel 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Kučírek Martin 2 2 0 0 1.8 2.5 2.1
Kubiš Michal 4 4 0 0 1.4 1.3 1.3
Kubíček Jiří 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Kubeš Michal 8 2 6 0 1.3 1.2 1.3
Křičková Lenka 3 3 0 0 2.0 1.0 1.5
Křenek Karel 4 2 2 0 1.0 1.1 1.1
Kremser Jakub 7 6 1 0 1.9 1.6 1.8
Krejsa Vojtěch 10 2 8 0 1.3 2.3 1.8
Krčmář Dominik 6 1 5 0 1.4 1.1 1.3
Krčálová Anna 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Kovář Jan 4 4 0 0 2.1 1.1 1.6
Kovačovič Matej 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kout Jan 5 2 3 0 1.0 1.0 1.0
Koudela Pavel 7 1 6 0 1.4 2.0 1.7
Kouba Dalibor 4 3 1 0 1.0 1.0 1.0
Kotrbatá Zuzana 4 2 2 0 1.1 1.6 1.4
Kotala Dominik 4 0 4 0 1.3 1.5 1.4
Kopecká Barbora 10 0 10 0 1.5 1.3 1.4
Konvička Jan 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Kohout Radomír 4 3 1 0 1.1 1.0 1.1
Kočovský Dominik 1 0 1 0 2.5 1.5 2.0
Kočí Jaroslav 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Kocián Michal 1 1 0 0 2.0 2.0 2.0
Koc Ondřej 3 3 0 0 1.0 1.8 1.4
Kejklíček Roman 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kavan Jonáš 6 2 4 0 1.3 1.3 1.3
Karabínová Natálie 6 4 2 0 1.0 1.2 1.1
Kapl Antonín 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kapaňa Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kalabza Lukáš 5 2 3 0 1.0 1.6 1.3
Josefus Ondřej 11 3 8 0 1.2 1.4 1.3
Jon Miloslav 1 0 1 0 1.5 2.0 1.8
Ježek Václav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Jeřáb Jan 7 7 0 0 1.1 1.1 1.1
Jakubík Petr 10 5 5 0 1.6 1.1 1.4
Hudec Filip 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Hruša Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Holubek Tomáš 5 5 0 0 1.0 1.0 1.0
Holaň Dominik 9 0 9 0 1.2 1.2 1.2
Hendrych Jan 5 5 0 0 1.0 1.0 1.0
Hejnic Jan 4 3 1 0 1.5 1.4 1.4
Hejduk Jakub 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Hecl Jan 5 4 1 0 1.1 1.1 1.1
Havlíček Petr 2 2 0 0 1.5 1.5 1.5
Havlíček Petr 14 4 10 0 1.2 1.3 1.2
Hartig Lukáš 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Haniš Martin 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Halíková Barbora 5 0 5 0 1.8 1.5 1.7
Giecek Adam 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Ftáčková Lucie 2 0 2 0 1.0 2.3 1.6
Frátrik Josef 5 0 5 0 1.7 1.1 1.4
Fikarová Žaneta 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Fanta Jiří 2 2 0 0 2.0 1.5 1.8
Eisner Petr 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Dvořák Stanislav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Dub Michal 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Dostal Vojtěch 7 7 0 0 1.7 1.1 1.4
Dombrovský Filip 4 3 1 0 1.3 1.1 1.2
Dolejš Václav 5 3 2 0 1.5 1.4 1.5
Čížek Daniel 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Čarnecký Martin 2 2 0 0 1.5 2.0 1.8
Csöllei Pavel 4 4 0 0 1.0 1.1 1.1
Buršík Martin 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Broško Daniel 4 0 4 0 1.3 1.3 1.3
Bráblík Jan 9 1 8 0 1.4 1.6 1.5
Bohata Pavel 4 3 1 0 1.1 1.3 1.2
Blahout Petr 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Bešina Marek 9 0 9 0 1.7 1.3 1.5
Barták Dominik 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Barták Matěj 4 2 2 0 1.1 1.1 1.1
Baloun Jan 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Balog Lukáš 6 5 1 0 1.4 1.2 1.3
Bakajsa Michal 4 3 1 0 1.8 1.4 1.6
Baďura Ota 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Asztalos Ondřej 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Anton Karel 9 9 0 0 2.4 1.2 1.8
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře