Sokol Vyšehrad

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Kvalifikace o ligu | Liga

Základní informace

Trenér

od: 16. 5. 2018 do 30. 6. 2018
Petr Ulrych
ulrych18@seznam.cz
732 371 377

Adresa

Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad
Rašínovo nábřeží 24
128 00 Praha 2

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Lukáš Vašek 2002 190 19 20 15.0 4.5 1.4 2.0/2.9 68.4 3.4
Adam Fiala 2003 179 18 24 12.2 3.3 0.8 3.1/5.5 56.8 2.3
Tomáš Grunt 2003 199 18 20 11.5 4.7 0.5 0.6/1.2 47.8 3.7
Josef Štolba 2003 18 20 11.3 5.0 0.1 1.2/2.5 48.0 2.6
Adam Kopřiva 2003 18 24 7.8 2.8 0.3 1.3/2.1 58.8 1.7
Matěj Majer 2002 19 22 5.9 2.2 0.1 1.2/2.0 59.1 3.0
Šimon Vainer 2003 176 18 13 8.0 2.3 0.6 1.5/3.0 51.3 2.9
Kristian Rückl 2002 19 8 6.0 2.9 0.0 0.3/1.1 22.2 1.9
Miroslav Bella 2003 196 18 1 24.0 10.0 0.0 4.0/8.0 50.0 4.0
Lukáš Laňka 2003 166 18 9 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0 0.4
David Rakovič 2003 18 10 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.9
Marko Miličič 2003 186 18 4 1.3 0.5 0.0 0.3/1.0 25.0 1.8
Michal Ferbar 2004 0 17 2 2.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
David Imenov 2003 18 2 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Mikulas Hylmar 2003 18 2 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Lucas Harris 2004 17 2 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Luka Brajanovski 2002 19 7 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Ben Walter 2003 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Šimon Červenka 2003 179 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Lukáš Jedlička 2003 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Oliver Svoboda 2002 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Oleg Shymon 2003 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Alen Grigoryan 2003 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
224 liga (kadeti U17) Hosté 6. 4. 2019 BK Sluneta Ústí nad Labem 69:57 20 2 11/13 45.8% 15
227 liga (kadeti U17) Hosté 5. 4. 2019 BARoun.l. U17B 52:64 21 3 13/7 65% 20
221 liga (kadeti U17) Hosté 24. 3. 2019 USK Praha B 56:72 24 5 9/7 56.3% 15
217 liga (kadeti U17) Domácí 10. 3. 2019 BK Klatovy 76:88 25 6 8/7 53.3% 22
215 liga (kadeti U17) Domácí 9. 3. 2019 BK Levharti Chomutov 72:78 22 4 16/8 66.7% 16
212 liga (kadeti U17) Domácí 24. 2. 2019 BK Sluneta Ústí nad Labem 67:57 22 3 14/19 42.4% 22
210 liga (kadeti U17) Domácí 23. 2. 2019 BARoun.l. U17B 70:64 26 4 6/4 60% 21
204 liga (kadeti U17) Domácí 9. 2. 2019 USK Praha B 102:36 46 1 7/4 63.6% 9
203 liga (kadeti U17) Hosté 27. 1. 2019 BK Levharti Chomutov 50:75 23 5 14/10 58.3% 19
200 liga (kadeti U17) Hosté 26. 1. 2019 BK Klatovy 77:59 21 3 8/5 61.5% 16
54 liga (kadeti U17) Hosté 13. 1. 2019 BARoun.l. U17B 84:62 26 0 10/11 47.6% 24
50 liga (kadeti U17) Hosté 12. 1. 2019 BA Sparta Praha 76:52 20 1 9/5 64.3% 21
48 liga (kadeti U17) Domácí 16. 12. 2018 USK Praha B 103:74 42 4 7/3 70% 14
43 liga (kadeti U17) Domácí 15. 12. 2018 BSK Modřany - Jižní Supi 47:53 13 2 15/6 71.4% 17
40 liga (kadeti U17) Hosté 2. 12. 2018 BK Levharti Chomutov 51:41 10 2 15/14 51.7% 28
36 liga (kadeti U17) Hosté 1. 12. 2018 BK Sluneta Ústí nad Labem 74:62 18 4 14/5 73.7% 27
30 liga (kadeti U17) Domácí 18. 11. 2018 BK Klatovy 63:73 18 7 6/5 54.5% 27
2 liga (kadeti U17) Hosté 17. 11. 2018 BK Klatovy 72:58 23 3 3/4 42.9% 18
26 liga (kadeti U17) Domácí 4. 11. 2018 BA Sparta Praha 58:61 21 3 7/3 70% 17
22 liga (kadeti U17) Domácí 3. 11. 2018 BARoun.l. U17B 70:50 24 5 7/10 41.2% 20
19 liga (kadeti U17) Hosté 21. 10. 2018 BSK Modřany - Jižní Supi 56:45 15 3 6/11 35.3% 14
16 liga (kadeti U17) Hosté 20. 10. 2018 USK Praha B 59:114 49 3 7/7 50% 22
12 liga (kadeti U17) Domácí 7. 10. 2018 BK Sluneta Ústí nad Labem 64:67 21 2 16/12 57.1% 18
8 liga (kadeti U17) Domácí 6. 10. 2018 BK Levharti Chomutov 73:72 25 4 11/7 61.1% 21
12 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Hosté 20. 5. 2018 USK Praha B 69:91 34 3 14/15 48.3% 23
9 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Hosté 19. 5. 2018 SKB Rokycany 41:109 41 3 18/14 56.3% 25
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 19. 5. 2018
16:45
SKB Rokycany
Sokol Vyšehrad
41
109
8
32
19
64
31
87
skupina B Review
1. kolo 20. 5. 2018
12:30
USK Praha B
Sokol Vyšehrad
69
91
11
22
40
44
56
68
skupina B Review
2. kolo 6. 10. 2018
17:30
Sokol Vyšehrad
BK Levharti Chomutov
73
72
23
22
37
39
51
56
skupina A Review
3. kolo 7. 10. 2018
09:00
Sokol Vyšehrad
BK Sluneta Ústí nad Labem
64
67
18
16
28
37
50
48
skupina A Review
4. kolo 20. 10. 2018
17:00
USK Praha B
Sokol Vyšehrad
59
114
12
33
21
68
37
95
skupina A Review
5. kolo 21. 10. 2018
10:00
BSK Modřany - Jižní Supi
Sokol Vyšehrad
56
45
14
8
33
22
44
34
skupina A Review
6. kolo 3. 11. 2018
13:00
Sokol Vyšehrad
BA 2006´Roudnice n. L.
70
50
19
12
37
24
58
37
skupina A Review
7. kolo 4. 11. 2018
12:00
Sokol Vyšehrad
BA Sparta Praha
58
61
17
18
27
34
42
55
skupina A Review
1. kolo 17. 11. 2018
14:30
BK Klatovy
Sokol Vyšehrad
72
58
23
11
41
32
56
43
skupina A Review
8. kolo 18. 11. 2018
12:00
Sokol Vyšehrad
BK Klatovy
63
73
20
22
32
49
44
60
skupina A Review
9. kolo 1. 12. 2018
16:00
BK Sluneta Ústí nad Labem
Sokol Vyšehrad
74
62
17
12
32
29
53
50
skupina A Review
10. kolo 2. 12. 2018
11:00
BK Levharti Chomutov
Sokol Vyšehrad
51
41
16
11
27
25
35
33
skupina A Review
11. kolo 15. 12. 2018
13:45
Sokol Vyšehrad
BSK Modřany - Jižní Supi
47
53
8
7
24
19
35
35
skupina A Review
12. kolo 16. 12. 2018
12:45
Sokol Vyšehrad
USK Praha B
103
74
32
17
50
34
83
55
skupina A Review
13. kolo 12. 1. 2019
11:00
BA Sparta Praha
Sokol Vyšehrad
76
52
17
14
37
27
56
38
skupina A Review
14. kolo 13. 1. 2019
09:00
BA 2006´Roudnice n. L.
Sokol Vyšehrad
84
62
18
18
29
34
48
52
skupina A Review
1. kolo 26. 1. 2019
13:00
BK Klatovy
Sokol Vyšehrad
77
59
26
20
46
28
62
39
play-out A Review
2. kolo 27. 1. 2019
13:00
BK Levharti Chomutov
Sokol Vyšehrad
50
75
13
17
25
37
38
60
play-out A Review
3. kolo 9. 2. 2019
16:00
Sokol Vyšehrad
USK Praha B
102
36
22
7
44
16
72
22
play-out A Review
5. kolo 23. 2. 2019
13:30
Sokol Vyšehrad
BA 2006´Roudnice n. L.
70
64
13
13
30
26
47
47
play-out A Review
6. kolo 24. 2. 2019
12:00
Sokol Vyšehrad
BK Sluneta Ústí nad Labem
67
57
20
16
32
32
51
43
play-out A Review
7. kolo 9. 3. 2019
15:00
Sokol Vyšehrad
BK Levharti Chomutov
72
78
17
27
35
43
51
65
play-out A Review
8. kolo 10. 3. 2019
12:30
Sokol Vyšehrad
BK Klatovy
76
88
14
29
33
48
56
67
play-out A Review
10. kolo 24. 3. 2019
16:00
USK Praha B
Sokol Vyšehrad
56
72
7
16
23
32
46
55
play-out A Review
12. kolo 5. 4. 2019
17:45
BA 2006´Roudnice n. L.
Sokol Vyšehrad
52
64
11
17
19
33
32
56
play-out A Review
11. kolo 6. 4. 2019
11:00
BK Sluneta Ústí nad Labem
Sokol Vyšehrad
69
57
22
14
45
29
60
45
play-out A Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 kvalifikace o extraligu 3 2
2019/20 liga 6 21
2018/19 kvalifikace o ligu 1 4
2018/19 liga 6 30
2017/18 liga 7 29
2016/17 liga 2 24
2015/16 kvalifikace o extraligu 3 3
2015/16 liga 6 33

články