USK Praha B

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Kvalifikace o ligu | Liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 7. 7. 2015
Ing. Petr Jachan
petr.jachan@email.cz
724 091 125

Trenér

od: 14. 5. 2018 do 26. 9. 2018
Jan Choutka
choutkajan@seznam.cz

Trenér

od: 1. 10. 2018
Ing. Pavel Vimr
pvimr@seznam.cz
607 092 271

1. asistent trenéra

od: 14. 5. 2018 do 26. 9. 2018
Daniel Dejmek
dejmekdan@gmail.com

1. asistent trenéra

od: 1. 10. 2018
Matěj Kuneš
matej.kunes@gmail.com
720 110 166

Asistent trenéra

od: 14. 5. 2018
Samba Samoura
sam38samoura@gmail.com

Adresa

Univerzitní sportovní klub Praha, spolek
Na Folimance
120 00 Praha 2

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Patrik Šeda 2003 195 18 14 21.4 7.4 0.6 4.8/7.4 64.4 1.8
Jan Palička 2002 188 19 8 21.6 5.4 2.9 2.3/3.5 64.3 2.5
Ondřej Večerka 2003 193 18 11 12.2 3.5 1.1 1.8/2.9 62.5 2.1
Martin Kobásko 2003 18 8 9.1 3.6 0.5 0.4/1.5 25.0 0.8
Ondřej Poulíček 2004 0 17 8 7.4 1.9 1.0 0.6/1.1 55.6 2.9
Kryštof Havlíček 2004 193 17 7 8.0 3.4 0.0 1.1/1.9 61.5 1.6
Petr Mondschein 2004 191 17 5 10.6 3.4 0.2 3.2/8.4 38.1 3.2
Yohan Mahoas 2004 172 17 10 4.7 1.4 0.4 0.7/1.3 53.8 1.5
Jaroslav Polidar 2003 198 18 3 14.7 5.7 0.7 1.3/2.0 66.7 0.7
David Richter 2003 18 11 3.3 0.7 0.5 0.5/0.5 83.3 2.0
Lukáš Nedbal 2002 198 19 6 5.7 1.7 0.2 1.8/3.2 57.9 1.7
Pavel Matěj Procházka 2003 203 18 3 9.7 4.7 0.0 0.3/1.3 25.0 2.3
Radim Hospůdka 2004 0 17 2 12.5 3.5 1.5 1.0/1.0 100.0 0.5
Miroslav Pavlovic 2004 17 7 2.4 1.0 0.0 0.4/1.3 33.3 1.1
David Kakáček 2002 180 19 4 4.3 0.3 1.3 0.0/0.0 0.0 1.3
Marko Miličič 2003 186 18 2 6.0 3.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
Kryštof Klein 2004 185 17 6 1.7 0.5 0.2 0.2/0.3 50.0 1.0
Kryštof Kopecký 2004 195 17 6 1.3 0.5 0.0 0.3/0.8 40.0 3.0
Libor Kokoška 2003 180 18 5 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0 1.4
Jan Jaromír Varhaník 2004 190 17 2 3.0 0.5 0.5 0.5/1.0 50.0 1.0
Vít Pochman 2003 182 18 1 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Huy Tran Quang 2004 176 17 3 1.0 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0 0.0
Taylor Mc Adam 2004 0 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ondřej Švec R/K 2003 196 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Samuel Olah 2003 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Josef Seidl 2002 185 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Teodor Podařil 2004 159 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Samuel Štěpnička 2002 167 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Barnáš 2003 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
David Ságl 2002 178 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Josef Novotný 2003 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Petar Petrovič 2003 171 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
David Rakovič 2003 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Uroš Milić 2002 160 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
228 liga (kadeti U17) Hosté 7. 4. 2019 BK Sluneta Ústí nad Labem 92:50 18 3 5/5 50% 13
225 liga (kadeti U17) Hosté 6. 4. 2019 BARoun.l. U17B 103:75 21 10 3/1 75% 11
221 liga (kadeti U17) Domácí 24. 3. 2019 Sokol Vyšehrad 56:72 19 2 12/9 57.1% 13
218 liga (kadeti U17) Domácí 10. 3. 2019 BK Levharti Chomutov 37:135 13 3 2/7 22.2% 16
214 liga (kadeti U17) Domácí 9. 3. 2019 BK Klatovy 45:108 14 5 2/2 50% 9
213 liga (kadeti U17) Domácí 24. 2. 2019 BARoun.l. U17B 72:74 25 5 7/8 46.7% 15
211 liga (kadeti U17) Domácí 23. 2. 2019 BK Sluneta Ústí nad Labem 82:75 30 6 4/0 100% 15
204 liga (kadeti U17) Hosté 9. 2. 2019 Sokol Vyšehrad 102:36 17 0 2/8 20% 11
202 liga (kadeti U17) Hosté 27. 1. 2019 BK Klatovy 108:78 23 7 11/9 55% 14
201 liga (kadeti U17) Hosté 26. 1. 2019 BK Levharti Chomutov 108:45 11 2 17/11 60.7% 14
56 liga (kadeti U17) Domácí 13. 1. 2019 BK Levharti Chomutov 75:107 16 9 16/16 50% 18
51 liga (kadeti U17) Domácí 12. 1. 2019 BK Sluneta Ústí nad Labem 50:128 12 7 5/1 83.3% 20
48 liga (kadeti U17) Hosté 16. 12. 2018 Sokol Vyšehrad 103:74 25 4 12/7 63.2% 10
44 liga (kadeti U17) Hosté 15. 12. 2018 BK Klatovy 105:71 20 7 10/4 71.4% 12
38 liga (kadeti U17) Hosté 2. 12. 2018 BARoun.l. U17B 100:60 17 6 8/6 57.1% 13
34 liga (kadeti U17) Hosté 1. 12. 2018 BA Sparta Praha 118:32 12 1 5/3 62.5% 6
29 liga (kadeti U17) Domácí 18. 11. 2018 BSK Modřany - Jižní Supi 36:130 11 3 5/5 50% 13
1 liga (kadeti U17) Hosté 17. 11. 2018 BSK Modřany - Jižní Supi 81:69 19 7 10/6 62.5% 15
27 liga (kadeti U17) Hosté 4. 11. 2018 BK Sluneta Ústí nad Labem 104:66 22 3 13/11 54.2% 13
24 liga (kadeti U17) Hosté 3. 11. 2018 BK Levharti Chomutov 77:60 23 3 5/9 35.7% 17
20 liga (kadeti U17) Domácí 21. 10. 2018 BK Klatovy 67:92 18 4 19/9 67.9% 13
16 liga (kadeti U17) Domácí 20. 10. 2018 Sokol Vyšehrad 59:114 17 5 10/15 40% 10
10 liga (kadeti U17) Domácí 7. 10. 2018 BA Sparta Praha 38:100 13 1 9/10 47.4% 15
6 liga (kadeti U17) Domácí 6. 10. 2018 BARoun.l. U17B 58:92 25 1 5/9 35.7% 18
12 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Domácí 20. 5. 2018 Sokol Vyšehrad 69:91 0 0 0/0 % 0
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 19. 5. 2018
12:15
USK Praha B
SKB Rokycany
131
43
29
7
68
19
102
30
skupina B Review
1. kolo 20. 5. 2018
12:30
USK Praha B
Sokol Vyšehrad
69
91
11
22
40
44
56
68
skupina B Review
1. kolo 31. 5. 2018
18:30
BK Kralupy junior
USK Praha B
57
86
8
18
23
47
43
69
2. kolo Review
2. kolo 1. 6. 2018
18:30
USK Praha B
BK Kralupy junior
103
64
27
16
53
35
70
52
2. kolo Review
2. kolo 6. 10. 2018
17:30
USK Praha B
BA 2006´Roudnice n. L.
58
92
16
22
29
49
39
80
skupina A Review
3. kolo 7. 10. 2018
10:00
USK Praha B
BA Sparta Praha
38
100
4
21
13
49
24
83
skupina A Review
4. kolo 20. 10. 2018
17:00
USK Praha B
Sokol Vyšehrad
59
114
12
33
21
68
37
95
skupina A Review
5. kolo 21. 10. 2018
10:00
USK Praha B
BK Klatovy
67
92
11
28
33
48
47
72
skupina A Review
6. kolo 3. 11. 2018
18:00
BK Levharti Chomutov
USK Praha B
77
60
12
14
37
24
58
48
skupina A Review
7. kolo 4. 11. 2018
09:00
BK Sluneta Ústí nad Labem
USK Praha B
104
66
21
11
45
25
82
42
skupina A Review
1. kolo 17. 11. 2018
10:00
BSK Modřany - Jižní Supi
USK Praha B
81
69
20
23
38
40
58
50
skupina A Review
8. kolo 18. 11. 2018
10:00
USK Praha B
BSK Modřany - Jižní Supi
36
130
8
37
17
68
29
94
skupina A Review
9. kolo 1. 12. 2018
09:00
BA Sparta Praha
USK Praha B
118
32
27
4
56
12
81
25
skupina A Review
10. kolo 2. 12. 2018
15:00
BA 2006´Roudnice n. L.
USK Praha B
100
60
27
7
46
24
68
37
skupina A Review
11. kolo 15. 12. 2018
16:15
BK Klatovy
USK Praha B
105
71
25
18
53
38
75
57
skupina A Review
12. kolo 16. 12. 2018
12:45
Sokol Vyšehrad
USK Praha B
103
74
32
17
50
34
83
55
skupina A Review
13. kolo 12. 1. 2019
17:00
USK Praha B
BK Sluneta Ústí nad Labem
50
128
15
27
30
62
43
92
skupina A Review
14. kolo 13. 1. 2019
10:00
USK Praha B
BK Levharti Chomutov
75
107
19
28
40
53
57
76
skupina A Review
1. kolo 26. 1. 2019
14:00
BK Levharti Chomutov
USK Praha B
108
45
30
7
50
24
82
31
play-out A Review
2. kolo 27. 1. 2019
09:00
BK Klatovy
USK Praha B
108
78
33
17
57
43
80
52
play-out A Review
3. kolo 9. 2. 2019
16:00
Sokol Vyšehrad
USK Praha B
102
36
22
7
44
16
72
22
play-out A Review
5. kolo 23. 2. 2019
18:00
USK Praha B
BK Sluneta Ústí nad Labem
82
75
14
25
35
32
54
48
play-out A Review
6. kolo 24. 2. 2019
12:00
USK Praha B
BA 2006´Roudnice n. L.
72
74
20
15
30
27
52
46
play-out A Review
7. kolo 9. 3. 2019
17:00
USK Praha B
BK Klatovy
45
108
12
25
19
54
36
82
play-out A Review
8. kolo 10. 3. 2019
10:00
USK Praha B
BK Levharti Chomutov
37
135
15
26
19
63
26
99
play-out A Review
10. kolo 24. 3. 2019
16:00
USK Praha B
Sokol Vyšehrad
56
72
7
16
23
32
46
55
play-out A Review
11. kolo 6. 4. 2019
11:00
BA 2006´Roudnice n. L.
USK Praha B
103
75
21
22
49
45
79
58
play-out A Review
12. kolo 7. 4. 2019
10:00
BK Sluneta Ústí nad Labem
USK Praha B
92
50
29
14
57
24
72
36
play-out A Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2018/19 kvalifikace o ligu 2 3
2018/19 liga 8 21
2017/18 liga 7 28
2016/17 liga 1 25
2015/16 liga 8 43

články