Martin Kobásko

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
174
Procento vítězství
44.8%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 BK Ber U13(mix) 16 - 1.1 0.5 0 0.1/0.1 50.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Základní fáze USK Praha B 13 - 2.9 1.2 0 0.5/2.2 20.7 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Základní fáze USK Praha 21 - 9.5 4 0 1.4/3.4 40.3 - -
2014/15 starší a mladší žáci U15 a U14 - Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 BK Ber U15 4 - 2.5 1.3 0 0/0.5 0.0 - -
2014/15 starší a mladší žáci U15 a U14 - Skupina o 5-8 místo BK Ber U15 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2015/16 žáci U15 - skupina B BK Beroun 2 - 0.0 0 0 0/1 0.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Základní fáze USK Praha 20 - 6.1 2.5 0.1 1/3.1 31.1 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina B USK Praha 12 - 6.6 2.9 /2.9 0.1 0.5/1 50.0 0.8 5.3
2016/17 žáci U15 - Základní fáze USK Praha B 13 - 12.0 5.3 0.2 0.7/1.4 50.0 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A USK Praha 11 - 7.5 2.7 /2.7 0.2 1.5/3.1 47.1 2.4 3.5
2017/18 žáci U15 - Skupina B USK Praha 13 - 6.7 2.8 0.2 0.7/2.1 33.3 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina B USK Praha B 3 - 2.7 1 0 0.7/2.7 25.0 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. A USK Praha 12 - 9.8 4.4 0.1 0.7/1.1 61.5 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out B USK Praha B 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2018/19 kadeti U17 - základní část USK 5 2.6 0.0 0 /0.2 0 0/0 0.0 0.6 -0.6
2018/19 kadeti U17 - skupina A USK Praha B 4 - 9.0 3.3 0.8 0.3/1.8 14.3 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out A USK Praha B 4 - 9.3 4 0.3 0.5/1.3 40.0 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out USK 4 7.8 2.0 0.5 /1.5 0.3 0.3/0.5 50.0 0.5 1.8
2019/20 kadeti U17 - skupina A BK Beroun 14 - 18.4 7.1 0.9 1.3/2.4 54.5 - -
Průměr za kariéru 24.9 0.3 7.2 3.0 0.2 0.7/1.9 81.1 1.2 0.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 BK Kladno 19. 1. 2020 2019/20
2B body 18 Thermia K. Vary 6. 10. 2019 2019/20
3B body 2 Levharti Chomutov 3. 11. 2018 2018/19
Obranné doskoky 4 Slavoj Litoměřice 11. 5. 2019 2018/19
Doskoky celkem 4 Slavoj Litoměřice 11. 5. 2019 2018/19
Body 36 Thermia K. Vary 6. 10. 2019 2019/20
Užitečnost 16 Sj. BK Litoměřice 7. 1. 2017 2016/17
Asistence 1 Slavoj Litoměřice 11. 5. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Kbely A 4 0:00 13.3 5.3 0.0 0.5 0.0 1.3/2.3 55.6 1.5
Thermia K. Vary 2 0:00 22.5 10.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Louny B 2 0:00 20.0 8.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
PORG Basket 4 0:00 9.8 4.3 0.0 0.3 0.0 0.5/1.3 40.0 1.3
Sokol Kbely 2 0:00 19.0 8.0 0.0 0.0 0.0 3.0/7.0 42.9 1.5
Levharti Chomutov 2 0:00 17.5 7.0 0.0 1.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
BK Horejsek Děčín 3 0:00 10.7 5.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 2.3
BK Klatovy 2 0:00 13.0 6.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Přeštice 2 0:00 12.5 4.0 0.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0 -
Sj. BK Litoměřice 3 0:00 8.3 3.7 100.0 0.3 100.0 0.0/0.3 0.0 1.0
Jižní Supi 7 0:00 3.4 1.4 0.0 0.0 0.0 0.6/3.7 15.4 0.6
Sokol Vyšehrad 3 0:00 8.0 3.3 0.0 0.0 0.0 1.3/4.3 30.8 0.3
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 12.0 5.5 100.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
Sokol Vyšehrad 6 0:00 4.0 1.8 0.0 0.0 0.0 0.3/2.5 13.3 1.0
Sokol Písek 2 0:00 10.5 5.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 10.0 3.5 0.0 1.0 0.0 0.0/2.5 0.0 1.0
TJ Sokol Pražský 3 0:00 6.7 2.3 0.0 0.0 0.0 2.0/4.3 46.2 0.7
BK Klatovy 1 0:00 16.0 6.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol Pražský 6 0:00 2.2 0.8 0.0 0.0 0.0 0.5/1.2 42.9 1.2
BK Horejsek Děčín A 2 0:00 6.0 2.5 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BARoun.l. U17B 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 5.5 2.0 100.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 2 0:00 5.5 2.0 100.0 0.5 100.0 0.0/2.0 0.0 2.5
Jižní Supi 3 0:00 3.7 1.7 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 1.7
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 1 0:00 8.0 3.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BA Sparta 3 0:00 2.7 0.7 0.0 0.3 0.0 0.3/2.0 16.7 0.7
Basket Poděbrady 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
Jižní Supi 2 0:00 3.5 1.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Měl U13B 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Slavoj Litoměřice 2 9:07 1.0 0.5 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Vysočina 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Kladno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko Plzeň 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Synthesia Pardubice 2 5:16 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Pelhřimov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
BraU13B 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Kralupy Junior (ms) 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0