Liga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2017/18

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 2
Tigers Basketball České Budějovice
BK Klatovy
18. 11. 2017
12:00
SH ZŠ Kubatova Pavel Csöllei
Michal Hána
57
91
13
22
32
47
47
71
Review
skupina A 1. kolo 1
BSK Modřany - Jižní Supi
Sokol Vyšehrad
18. 11. 2017
17:00
TJ Sokol Petrovice Jan Hejnic
Vojta Schaffner
85
63
11
23
43
36
64
48
Review
skupina A 1. kolo 3
BA 2006´Roudnice n. L.
BA Sparta Praha
18. 11. 2017
18:30
BK Real Radek Lahoda
Martin Buršík
73
57
15
24
32
34
48
46
Review
skupina A 1. kolo 4
Levharti Chomutov
BK Sluneta Ústí nad Labem
14. 11. 2017
19:00
Městská sportovní hala Karel Anton
Pavel Šmíd
75
68
11
12
31
37
49
50
Review
skupina A 2. kolo 6
Sokol Vyšehrad
BK Sluneta Ústí nad Labem
7. 10. 2017
12:00
Sokolovna Vyšehrad Dominik Výborný
Miloslav Jon
65
87
13
13
39
43
49
64
Review
skupina A 2. kolo 7
Tigers Basketball České Budějovice
BA 2006´Roudnice n. L.
7. 10. 2017
15:00
SH ZŠ Kubatova Ondřej Koc
Michael Mycak
56
95
19
18
31
49
38
69
Review
skupina A 2. kolo 8
BK Klatovy
BA Sparta Praha
7. 10. 2017
15:45
SH BK Klatovy Jiří Smetana
Václav Ježek
52
60
15
22
30
27
40
48
Review
skupina A 2. kolo 5
BSK Modřany - Jižní Supi
Levharti Chomutov
7. 10. 2017
17:00
TJ Sokol Petrovice Radek Treml
Vojta Schaffner
79
68
28
19
46
36
64
53
Review
skupina A 3. kolo 12
BK Klatovy
BA 2006´Roudnice n. L.
8. 10. 2017
09:00
SH BK Klatovy Jiří Smetana
Václav Ježek
67
53
12
11
34
34
48
41
Review
skupina A 3. kolo 11
Tigers Basketball České Budějovice
BA Sparta Praha
8. 10. 2017
10:00
SH ZŠ Kubatova Ondřej Koc
Václav Novák
78
61
18
11
39
32
57
48
Review
skupina A 3. kolo 9
BSK Modřany - Jižní Supi
BK Sluneta Ústí nad Labem
8. 10. 2017
10:30
TJ Sokol Petrovice Michal Perlík
Michal Horník
79
80
23
16
44
33
59
54
Review
skupina A 3. kolo 10
Sokol Vyšehrad
Levharti Chomutov
8. 10. 2017
12:00
Sokolovna Vyšehrad Pavel Týř
Daniel Vimmr
90
75
20
20
47
44
67
60
Review
skupina A 4. kolo 14
BK Sluneta Ústí nad Labem
BA Sparta Praha
21. 10. 2017
13:00
hala UJEP Karel Anton
Tomáš Mašek
118
57
30
18
62
24
88
36
Review
skupina A 4. kolo 15
BSK Modřany - Jižní Supi
Tigers Basketball České Budějovice
21. 10. 2017
17:00
TJ Sokol Petrovice Radek Treml
Pavel Týř
95
38
21
12
39
20
62
30
Review
skupina A 4. kolo 16
Sokol Vyšehrad
BK Klatovy
21. 10. 2017
18:30
Sokolovna Vyšehrad Jakub Petrák
Martin Buršík
71
55
10
18
28
31
57
42
Review
skupina A 4. kolo 13
Levharti Chomutov
BA 2006´Roudnice n. L.
21. 10. 2017
19:00
Městská sportovní hala Richard Menšík
Antonín Ďurana
91
76
17
25
43
38
63
55
Review
skupina A 5. kolo 19
BSK Modřany - Jižní Supi
BK Klatovy
22. 10. 2017
10:00
TJ Sokol Petrovice Marek Vošahlík
Michal Kult
77
71
13
21
27
40
48
58
Review
skupina A 5. kolo 20
Sokol Vyšehrad
Tigers Basketball České Budějovice
22. 10. 2017
11:00
Sokolovna Vyšehrad Jan Jeřáb
Martin Buršík
66
51
16
12
32
28
51
37
Review
skupina A 5. kolo 18
BK Sluneta Ústí nad Labem
BA 2006´Roudnice n. L.
22. 10. 2017
12:30
hala UJEP Michal Horník
Tomáš Mašek
98
76
22
22
45
45
71
64
Review
skupina A 5. kolo 17
Levharti Chomutov
BA Sparta Praha
22. 10. 2017
14:00
Městská sportovní hala Richard Menšík
Antonín Ďurana
74
50
20
15
41
27
58
34
Review
skupina A 6. kolo 24
BA Sparta Praha
Sokol Vyšehrad
4. 11. 2017
13:00
Hala Kuncova Jan Hendrych
Karel Křenek
70
82
22
18
33
38
48
63
Review
skupina A 6. kolo 22
BK Klatovy
BK Sluneta Ústí nad Labem
4. 11. 2017
14:30
SH BK Klatovy Roman Kejklíček
Jan Lejčko
80
72
22
17
37
43
60
56
Review
skupina A 6. kolo 21
Tigers Basketball České Budějovice
Levharti Chomutov
4. 11. 2017
16:00
SH ZŠ Kubatova Lukáš Ulrych
Lukáš Balog
64
103
18
34
36
54
49
75
Review
skupina A 6. kolo 23
BA 2006´Roudnice n. L.
BSK Modřany - Jižní Supi
4. 11. 2017
18:00
BK Real Jan Hošek
Veronika Vávrová
70
66
19
17
36
38
53
51
Review
skupina A 7. kolo 26
BK Klatovy
Levharti Chomutov
5. 11. 2017
09:00
SH BK Klatovy Roman Kejklíček
Radek Lahoda
52
65
17
14
24
31
39
51
Review
skupina A 7. kolo 25
Tigers Basketball České Budějovice
BK Sluneta Ústí nad Labem
5. 11. 2017
09:30
SH ZŠ Kubatova Lukáš Ulrych
Lukáš Balog
60
106
11
29
25
51
43
82
Review
skupina A 7. kolo 28
BA Sparta Praha
BSK Modřany - Jižní Supi
5. 11. 2017
12:00
Hala Kuncova Marek Vondráček
Pavel Koudela
59
75
22
19
36
41
48
58
Review
skupina A 7. kolo 27
BA 2006´Roudnice n. L.
Sokol Vyšehrad
5. 11. 2017
16:15
BK Real Karel Anton
Viktor Timko
73
82
13
17
32
34
56
53
Review
skupina A 8. kolo 32
BK Sluneta Ústí nad Labem
Levharti Chomutov
18. 11. 2017
10:00
hala UJEP Petr Eisner
Tomáš Mašek
55
71
7
17
27
40
38
54
Review
skupina A 8. kolo 30
BK Klatovy
Tigers Basketball České Budějovice
19. 11. 2017
11:00
SH BK Klatovy Jan Renc
Tomáš Tax
76
61
20
11
37
23
53
40
Review
skupina A 8. kolo 29
Sokol Vyšehrad
BSK Modřany - Jižní Supi
19. 11. 2017
12:30
Sokolovna Vyšehrad Pavel Csöllei
Martin Buršík
69
65
8
19
29
29
50
50
Review
skupina A 8. kolo 31
BA Sparta Praha
BA 2006´Roudnice n. L.
19. 11. 2017
15:00
Hala Kuncova Petr Havlíček
Jan Hejnic
74
52
23
5
44
15
60
33
Review
skupina A 9. kolo 33
BK Sluneta Ústí nad Labem
BSK Modřany - Jižní Supi
2. 12. 2017
10:00
hala UJEP Jan Hendrych
Lucie Ftáčková
86
69
15
22
36
28
63
45
Review
skupina A 9. kolo 35
BA Sparta Praha
Tigers Basketball České Budějovice
2. 12. 2017
13:00
Hala Kuncova Dominik Barták
Michael Mycak
66
49
9
8
26
25
50
32
Review
skupina A 9. kolo 36
BA 2006´Roudnice n. L.
BK Klatovy
2. 12. 2017
16:00
BK Real Karel Křenek
Pavel Koudela
83
82
19
29
41
55
63
70
Review
skupina A 9. kolo 34
Levharti Chomutov
Sokol Vyšehrad
2. 12. 2017
19:30
Městská sportovní hala Ladislav Neuman
Richard Menšík
84
88
19
11
41
30
56
50
71
71
78
78
Review
skupina A 10. kolo 39
BA 2006´Roudnice n. L.
Tigers Basketball České Budějovice
3. 12. 2017
09:00
BK Real Jan Musil
Radek Lahoda
74
54
13
24
31
34
53
43
Review
skupina A 10. kolo 38
BK Sluneta Ústí nad Labem
Sokol Vyšehrad
3. 12. 2017
10:00
hala UJEP Karel Anton
Lucie Ftáčková
75
63
12
19
29
33
54
50
Review
skupina A 10. kolo 37
Levharti Chomutov
BSK Modřany - Jižní Supi
3. 12. 2017
12:00
Městská sportovní hala Ladislav Neuman
Antonín Ďurana
82
55
15
11
34
21
65
35
Review
skupina A 10. kolo 40
BA Sparta Praha
BK Klatovy
3. 12. 2017
13:00
Hala Kuncova Dominik Barták
Michael Mycak
76
60
21
13
36
29
50
49
Review
skupina A 11. kolo 41
BA Sparta Praha
Levharti Chomutov
16. 12. 2017
09:00
Hala Kuncova Michal Perlík
Michal Kocián
72
65
14
15
28
29
49
55
Review
skupina A 11. kolo 43
BK Klatovy
BSK Modřany - Jižní Supi
16. 12. 2017
13:00
SH BK Klatovy Jiří Smetana
Jiří Kubíček
62
61
15
17
30
27
51
46
Review
skupina A 11. kolo 44
Tigers Basketball České Budějovice
Sokol Vyšehrad
16. 12. 2017
14:00
SH ZŠ Kubatova Lucie Peterková
Pavel Csöllei
63
55
20
12
26
23
47
42
Review
skupina A 11. kolo 42
BA 2006´Roudnice n. L.
BK Sluneta Ústí nad Labem
16. 12. 2017
15:30
BK Real Karel Anton
Lucie Ftáčková
81
74
25
21
45
36
60
55
Review
skupina A 12. kolo 48
BK Klatovy
Sokol Vyšehrad
17. 12. 2017
09:00
SH BK Klatovy Jiří Smetana
Rudolf Salvetr
81
55
10
13
39
31
62
37
Review
skupina A 12. kolo 47
Tigers Basketball České Budějovice
BSK Modřany - Jižní Supi
17. 12. 2017
09:30
SH ZŠ Kubatova Petr Havlíček
Vratislav Novák
72
94
16
21
32
43
50
66
Review
skupina A 12. kolo 45
BA 2006´Roudnice n. L.
Levharti Chomutov
17. 12. 2017
10:00
BK Real Karel Anton
Lucie Ftáčková
71
72
13
23
29
35
50
54
Review
skupina A 12. kolo 46
BA Sparta Praha
BK Sluneta Ústí nad Labem
17. 12. 2017
12:00
Hala Kuncova Ingrid Ašenbrenerová
Jan Lejčko
51
85
8
25
25
52
40
67
Review
skupina A 13. kolo 49
BK Sluneta Ústí nad Labem
Tigers Basketball České Budějovice
13. 1. 2018
12:00
hala UJEP Marek Vošahlík
Jan Musil
96
50
29
16
60
24
71
39
Review
skupina A 13. kolo 50
Levharti Chomutov
BK Klatovy
13. 1. 2018
13:00
Městská sportovní hala Miloslav Jon
Radek Lahoda
65
61
10
14
30
25
52
45
Review
skupina A 13. kolo 51
Sokol Vyšehrad
BA 2006´Roudnice n. L.
13. 1. 2018
17:15
Sokolovna Vyšehrad Štěpán Pokorný
Jan Mareš
52
84
13
24
24
40
36
58
Review
skupina A 13. kolo 52
BSK Modřany - Jižní Supi
BA Sparta Praha
13. 1. 2018
17:15
TJ Sokol Petrovice Roman Kejklíček
Zuzana Kotrbatá
84
45
16
17
42
20
60
29
Review
skupina A 14. kolo 56
Sokol Vyšehrad
BA Sparta Praha
14. 1. 2018
11:00
Sokolovna Vyšehrad Radomír Kohout
Pavel Týř
61
54
20
8
41
25
50
35
Review
skupina A 14. kolo 54
BK Sluneta Ústí nad Labem
BK Klatovy
14. 1. 2018
12:00
hala UJEP Antonín Ďurana
Michal Tesař
68
50
19
18
40
32
52
42
Review
skupina A 14. kolo 55
BSK Modřany - Jižní Supi
BA 2006´Roudnice n. L.
14. 1. 2018
14:30
TJ Sokol Petrovice Tereza Vágnerová
Matej Kovačovič
80
68
26
21
44
34
57
51
Review
skupina A 14. kolo 53
Levharti Chomutov
Tigers Basketball České Budějovice
13. 1. 2018
17:00
Městská sportovní hala Miloslav Jon
Radek Lahoda
78
42
18
13
45
22
61
29
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Tomáš Mráz Královští Sokoli 20 43 1.0 18.0 6.2 1.0 2.5/4.0 61.6 1.7
13 Erik Viktorin HLAD 20 23 1.0 18.0 5.5 1.3 3.2/6.0 53.2 1.7
Filip Staniszewski BŠ Tygři Praha 19 23 1.0 17.8 6.0 1.2 2.2/3.3 68.0 1.1
Jan Neuwirth BC Vysočina 19 20 1.0 20.0 7.8 0.4 3.5/6.9 50.4 3.1
Lukáš Vacek BC Kolín 20 24 1.0 15.7 5.9 0.3 3.0/5.4 56.6 1.8
10 Filip Morávek BK Chomutov 17 20 1.0 17.8 7.4 0.2 2.6/5.8 45.2 1.8
Vojtěch Kopenec Levharti Chomutov 20 48 1.0 6.4 2.0 0.6 0.7/1.6 0.0* 1.6
Kryštof Dostrašil SLUNETA Ústí n. L. 20 37 1.0 7.5 2.5 0.4 1.4/2.3 60.7 2.4
Jan Rolenc Synthesia Pardubice 19 29 8.0 8.8 3.6 0.1 / 0.1 1.3/1.9 0.0* 2.8
9 Michal Pytlík BK Klatovy 20 21 1.0 10.5 4.7 0.0 1.1/4.2 27.3 3.0
Samuel Sedlák USK Praha B 19 19 1.0 10.5 1.7 1.6 2.3/3.3 69.8 2.5
15 Filip Novotný BK Beroun 19 14 1.0 13.2 6.3 0.0 0.6/1.4 0.0* 1.9
Adam Zemánek BC Nový Jičín 20 18 1.0 8.4 3.5 0.1 1.3/2.5 51.1 3.0
Filip Netušil Sokol Vyšehrad 20 30 1.0 4.1 1.5 0.2 0.3/1.2 0.0* 0.7
Jakub Schneider Slavia Kroměříž 19 11 1.0 9.7 3.1 1.0 0.5/0.9 0.0* 1.8
Marek Doležal BK Opava 20 21 1.0 5.0 2.0 0.0 0.9/1.9 0.0* 1.4
9 Pavel Černý Sokol Písek 20 17 18.8 5.8 2.1 0.2 / 0.9 0.9/1.7 0.0* 1.3
Matouš Fuxa BC Vysočina 19 24 1.0 3.9 1.1 0.3 0.7/1.3 0.0* 1.3
9 Karel Vlasák BARoun.l. U17B 20 12 1.0 7.8 3.0 0.3 1.0/2.0 50.0 2.9
11 Eduard Miklenda BCM Orli Prostějov 19 23 9.3 4.0 1.7 0.0 / 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.1
Jiří Nedvěd Jiskra Kyjov 20 16 1.0 5.5 2.4 0.1 0.6/1.9 0.0* 3.1
13 Filip Kábrt Kanonýři Josefov 18 6 1.0 13.5 2.3 2.5 1.3/2.0 66.7 1.7
František Zýma ŠSK Slaný 19 20 1.0 3.6 1.6 0.1 0.4/0.7 0.0* 1.3
Ondřej Laš Nym 20 17 1.0 3.2 1.3 0.1 0.3/0.5 0.0* 0.8
Adam Urbančík Slavoj Litoměřice 20 15 11.7 3.4 0.9 0.5 / 1.9 0.3/0.3 0.0* 0.7
Matyáš Tomšíček SAM Brno B 20 12 1.0 4.3 1.4 0.1 1.2/2.3 51.9 2.7
Vojtěch Krystlík Sokol pražský 20 12 8.9 3.4 1.0 0.2 / 0.6 0.9/1.2 0.0* 0.5
Jan Hanslbauer Fio banka J. Hradec 19 14 1.0 2.6 1.0 0.1 0.1/0.1 0.0* 2.1
Vojtěch Trojan Sokol Pražský 19 18 9.8 2.0 0.7 0.2 / 0.7 0.1/0.3 0.0* 1.0
Vojtěch Müller BA Sparta Praha 20 13 1.0 2.8 0.6 0.4 0.4/0.9 0.0* 1.4
Adam Šiška SKB Zlín 19 1 1.0 24.0 10.0 1.0 1.0/4.0 25.0 0.0
Ladislav Bečvář Basket Poděbrady 19 4 1.0 2.5 0.8 0.3 0.3/0.3 0.0* 0.0
Mikuláš Pavlík BK Opava B 20 4 9.5 2.3 0.8 0.3 / 0.5 0.0/0.3 0.0* 0.8
Petr Nedbálek SKB Zlín 20 9 1.0 0.8 0.0 0.1 0.4/0.7 0.0* 1.1
Jaromír Hedvik USK 20 4 13.8 1.5 0.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.5
21 Jonáš Zajíček GBA 20 1 10.0 2.0 1.0 0.0 / 1.0 0.0/0.0 0.0* 5.0
17 Ondřej Plášil BK Pelhřimov 17 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Ondřej Hodač BA Nymburk 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Sebastián Siebenstich BSK - Jižní Supi 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Sýkora Tigers Č. Budějovice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Dominik Krmášek Žďár nad Sáz. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
2 Tomáš Svoboda Sokol Žižkov 20 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Tomáš Mráz Královští Sokoli 20 80 24 8 12 8
13 Erik Viktorin HLAD 20 33 10 4 8 5
Filip Staniszewski BŠ Tygři Praha 19 32 10 3 6 4
Jan Neuwirth BC Vysočina 19 36 13 2 11 5
Lukáš Vacek BC Kolín 20 34 12 3 10 3
10 Filip Morávek BK Chomutov 17 4 2 1 2 3
Vojtěch Kopenec Levharti Chomutov 20 42 20 6 8 10
Kryštof Dostrašil SLUNETA Ústí n. L. 20 36 14 2 12 10
Jan Rolenc Synthesia Pardubice 19 40 16 0 10 10
9 Michal Pytlík BK Klatovy 20 21 10 0 7 5
Samuel Sedlák USK Praha B 19 26 7 4 7 4
15 Filip Novotný BK Beroun 19 6 3 0 0 5
Adam Zemánek BC Nový Jičín 20 50 20 2 10 10
Filip Netušil Sokol Vyšehrad 20 32 12 2 2 8
Jakub Schneider Slavia Kroměříž 19
Marek Doležal BK Opava 20 20 10 0 6 6
9 Pavel Černý Sokol Písek 20
Matouš Fuxa BC Vysočina 19 25 8 4 12 5
9 Karel Vlasák BARoun.l. U17B 20 13 5 1 4 5
11 Eduard Miklenda BCM Orli Prostějov 19 42 18 2 2 6
Jiří Nedvěd Jiskra Kyjov 20 26 10 2 4 10
13 Filip Kábrt Kanonýři Josefov 18
František Zýma ŠSK Slaný 19 3 1 1 0 5
Ondřej Laš Nym 20 10 3 1 2 3
Adam Urbančík Slavoj Litoměřice 20 18 6 3 4 5
Matyáš Tomšíček SAM Brno B 20 11 3 1 4 5
Vojtěch Krystlík Sokol pražský 20 21 8 1 5 3
Jan Hanslbauer Fio banka J. Hradec 19 19 7 1 6 5
Vojtěch Trojan Sokol Pražský 19 20 7 2 4 5
Vojtěch Müller BA Sparta Praha 20 10 2 3 2 4
Adam Šiška SKB Zlín 19 24 10 1 1 0
Ladislav Bečvář Basket Poděbrady 19 15 5 3 3 3
Mikuláš Pavlík BK Opava B 20 26 9 2 4 5
Petr Nedbálek SKB Zlín 20 13 6 1 3 5
Jaromír Hedvik USK 20 11 4 0 3 5
21 Jonáš Zajíček GBA 20
17 Ondřej Plášil BK Pelhřimov 17 2 1 0 0 2
Ondřej Hodač BA Nymburk 19 21 7 2 11 5
2 Tomáš Svoboda Sokol Žižkov 20 23 6 3 3 3
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BSK - Jižní Supi 24 23.0 6.3 10.0 /18.2 54.9 19.8
Sokol Vyšehrad 24 19.7 3.6 11.8 /19.7 60.0 15.8
Tigers Č. Budějovice 22 21.0 2.7 8.4 /15.5 54.0 15.8
BK Klatovy 24 25.4 2.8 7.8 /18.6 42.0 18.8
BA 2006´Roudnice n. L. 23 24.7 3.3 14.1 /25.9 54.4 14.7
BA Sparta Praha 23 17.0 6.8 9.8 /16.1 60.8 18.1
Levharti Chomutov 24 25.6 4.3 10.0 /21.8 45.9 19.6
Sluneta Ústí n. L. 24 27.3 5.1 8.4 /15.6 53.7 22.8
BK Pelhřimov 24 23.3 3.7 9.1 /19.0 47.9 17.8
BC Vysočina 24 23.7 3.3 9.5 /19.6 48.5 13.6
Královští Sokoli 24 22.0 3.7 11.0 /19.7 55.7 18.5
TJ Sokol BK Chrudim 24 19.6 2.6 10.6 /20.2 52.4 18.1
BC Kolín 24 37.8 5.3 14.4 /27.7 52.0 19.4
BA Nymburk B 24 18.8 4.3 7.6 /15.8 48.1 18.7
USK Praha B 24 18.4 4.6 10.2 /18.3 55.6 21.2
BŠ Tygři Praha 24 29.0 5.7 8.8 /15.5 56.8 17.8
Žďár nad Sáz. 24 27.1 2.5 11.1 /20.0 55.4 15.2
SAM Brno B 24 23.5 4.3 10.3 /19.0 54.3 18.9
SK UP-BCM Olomouc 24 30.0 2.9 8.6 /16.8 51.4 14.4
BC Nový Jičín 24 16.0 2.6 6.3 /14.1 44.7 18.9
BK Opava 24 29.7 5.0 11.1 /18.8 59.1 15.8
BK Hladnov 24 25.3 4.6 12.1 /24.3 49.8 18.7
Jiskra Kyjov 24 22.9 3.3 9.8 /19.2 51.0 18.3
SKB Zlín 24 15.4 5.9 8.0 /15.0 53.4 17.7
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zima Jan 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Zatloukal Ondřej 4 2 2 0 1.3 1.3 1.3
Zámostný Jindřich 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Zachara Jakub 1 1 0 0 2.5 1.0 1.8
Vyplel David 4 3 1 0 1.1 1.3 1.2
Vyhlídal Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Výborný Dominik 6 6 0 0 1.7 0.8 1.3
Vošahlík Marek 4 4 0 0 1.3 1.0 1.1
Vondráček Marek 3 3 0 0 1.0 1.3 1.2
Vimmr Daniel 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Vildová Linda 2 0 2 0 2.5 1.5 2.0
Veselý Ondřej 4 0 4 0 1.4 1.4 1.4
Veis Martin 4 2 2 0 1.8 1.1 1.4
Večeřa Pavel 6 5 1 0 1.1 1.1 1.1
Vávrová Veronika 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Vaníček Marek 7 2 5 0 1.1 1.4 1.3
Válek Jakub 3 2 1 0 1.5 1.2 1.3
Vágnerová Tereza 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Ulrych Lukáš 5 4 1 0 1.4 1.0 1.2
Týř Pavel 4 1 3 0 1.1 1.1 1.1
Trmač Vladislav 3 0 3 0 1.5 1.8 1.7
Treml Radek 4 2 2 0 1.4 1.0 1.2
Toboláková Barbora 2 1 1 0 1.3 1.5 1.4
Timko Viktor 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Tichov Michael 3 2 1 0 1.3 1.8 1.6
Theodor Pavel 7 2 5 0 1.8 1.2 1.5
Tesař Michal 1 0 1 0 1.0 2.5 1.8
Tax Tomáš 8 1 7 0 1.8 1.3 1.5
Šupej Michal 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Šťavík Radek 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Štancl Dominik 6 2 4 0 1.4 1.5 1.5
Šmůla Marek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Šmůla Petr 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Šmídková Hana 3 0 3 0 1.3 1.2 1.3
Šmíd Pavel 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Škaroupka Michal 3 2 1 0 1.5 1.0 1.3
Šafařík Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Svoboda Martin 4 4 0 0 1.0 1.5 1.3
Svejkovský Ondřej 3 0 3 0 1.0 1.7 1.3
Smetana Jiří 5 4 1 0 1.5 1.1 1.3
Smelty Jiří 8 2 6 0 1.9 1.3 1.6
Slanina Vladimír 2 1 1 0 1.5 1.5 1.5
Scholzová Michaela 5 3 2 0 2.1 1.0 1.6
Scholze Michal 2 2 0 0 1.8 1.0 1.4
Schaffner Vojta 3 1 2 0 1.7 1.2 1.4
Salvetr Rudolf 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Rom Daniel 1 0 1 0 1.0 3.0 2.0
Renc Jan 6 4 2 0 2.8 1.7 2.2
Pokorný Štěpán 4 4 0 0 1.3 1.4 1.3
Pivovarský Michal 1 1 0 0 1.0 2.5 1.8
Petrisko Lukáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Petrák Jakub 5 5 0 0 1.1 1.0 1.1
Petrák Robin 5 1 4 0 1.2 1.3 1.3
Peterková Lucie 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Peška Petr 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Perlík Michal 7 7 0 0 1.4 1.1 1.2
Opletal Petr 9 6 3 0 1.2 1.3 1.3
Nováková Bára 2 0 2 0 2.0 1.3 1.6
Novák Vratislav 3 1 2 0 1.0 1.3 1.2
Novák Petr 3 0 3 0 1.0 1.3 1.2
Novák Václav 2 0 2 0 2.0 2.0 2.0
Neuman Ladislav 7 7 0 0 1.0 1.8 1.4
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Nehoda Pavel 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Mynarčík Petr 12 0 12 0 1.5 1.8 1.6
Mycak Michael 6 1 5 0 1.3 1.2 1.3
Musil Jan 8 5 3 0 1.3 1.1 1.2
Mrázek Michal 4 4 0 0 1.0 1.5 1.3
Milata Rostislav 4 3 1 0 1.0 1.1 1.1
Menšík Jan 2 0 2 0 1.3 2.0 1.6
Menšík Richard 3 2 1 0 1.0 1.7 1.3
Melichárek Ivo 4 4 0 0 1.1 1.6 1.4
Matějek Ivor 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mašek Tomáš 4 1 3 0 1.0 1.0 1.0
Mareš Jan 3 0 3 0 1.8 0.7 1.3
Marečková Eliška 1 0 1 0 3.5 1.5 2.5
Linhart Tomáš 2 1 1 0 1.0 2.3 1.6
Lejčko Jan 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Lahoda Radek 9 1 8 0 1.6 1.3 1.5
Kult Michal 8 2 6 0 1.8 1.6 1.7
Kučera Vít 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kubiš Michal 4 2 2 0 1.1 1.4 1.3
Kubíček Jiří 2 1 1 0 1.0 1.5 1.3
Křičková Lenka 6 2 4 0 1.5 1.3 1.4
Křenek Karel 6 2 4 0 1.1 1.3 1.2
Kremser Jakub 6 0 6 0 1.1 1.6 1.3
Krejsa Pavel 6 3 3 0 1.3 1.4 1.4
Krejsa Vojtěch 11 3 8 0 2.0 1.5 1.8
Krčmář Dominik 9 0 9 0 1.5 1.8 1.6
Krajcigr Jan 2 1 1 0 1.3 1.0 1.1
Kovačovič Matej 2 1 1 0 1.0 1.5 1.3
Koudela Martin 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Koudela Pavel 8 0 8 0 1.4 1.8 1.6
Kouba Dalibor 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Kotrbatá Zuzana 6 1 5 0 1.3 1.5 1.4
Konvička Jan 4 2 2 0 1.9 1.1 1.5
Komprs Michal 6 6 0 0 1.3 1.3 1.3
Koch Augustin 1 0 1 0 3.5 3.0 3.3
Kohout Radomír 3 1 2 0 1.2 1.8 1.5
Kocurek Ondřej 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Kocián Michal 4 0 4 0 1.0 1.0 1.0
Koc Ondřej 6 5 1 0 1.3 1.3 1.3
Kejklíček Roman 5 5 0 0 1.7 1.3 1.5
Kavan Jonáš 4 3 1 0 1.0 1.5 1.3
Karafiát Kamil 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Karabínová Natálie 3 1 2 0 1.0 1.7 1.3
Kapl Antonín 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Kapaňa Lukáš 3 3 0 0 1.3 1.0 1.2
Jon Miloslav 5 4 1 0 1.0 1.1 1.1
Ježek Václav 3 0 3 0 1.5 1.0 1.3
Jeřáb Jan 4 4 0 0 1.1 1.5 1.3
Jakubík Petr 9 5 4 0 1.5 1.4 1.4
Hošek Jan 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Horník Michal 4 2 2 0 1.8 1.1 1.4
Holubek Tomáš 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Holeš Daniel 5 2 3 0 1.3 1.5 1.4
Hendrych Jan 5 4 1 0 1.0 1.7 1.4
Hejnic Jan 8 5 3 0 1.2 1.2 1.2
Hecl Jan 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Havlíček Petr 3 2 1 0 1.3 1.2 1.3
Havlíček Petr 5 1 4 0 1.0 1.2 1.1
Hartig Lukáš 4 3 1 0 1.3 1.3 1.3
Haniš Martin 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Hána Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Giecek Adam 5 5 0 0 1.2 2.1 1.7
Ftáčková Lucie 4 0 4 0 1.0 1.9 1.4
Frátrik Josef 2 0 2 0 1.5 2.8 2.1
Fikarová Žaneta 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Fanta Jiří 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Eisner Petr 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Dvořák Stanislav 2 1 1 0 1.3 1.0 1.1
Ďurana Antonín 6 2 4 0 1.2 1.4 1.3
Dostal Vojtěch 9 8 1 0 1.8 1.6 1.7
Dombrovský Filip 8 5 3 0 1.4 1.1 1.3
Dolejš Václav 7 7 0 0 1.9 1.5 1.7
Čarnecký Martin 7 7 0 0 1.1 1.0 1.1
Csöllei Pavel 8 6 2 0 1.1 1.3 1.2
Cibulka Radek 2 1 1 0 1.5 1.0 1.3
Buršík Martin 6 0 6 0 1.0 1.2 1.1
Bohata Pavel 3 2 1 0 1.0 1.3 1.2
Blahout Petr 4 4 0 0 1.0 1.3 1.1
Bešina Štefan 7 2 5 0 1.6 1.4 1.5
Benda Tomáš 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Baudyš Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Barták Dominik 7 5 2 0 1.2 1.4 1.3
Barták Matěj 3 2 1 0 2.2 1.8 2.0
Balog Lukáš 4 0 4 0 1.0 1.0 1.0
Ašenbrenerová Ingrid 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Anton Karel 7 6 1 0 1.0 1.3 1.1
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře