TJ Sokol BK Chrudim

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž | Východočeský pohár kadetů U17

Základní informace

Organizační pracovník

od: 28. 6. 2017
Ing. Ladislav Soudek
ladislav.soudek@tiscali.cz
604 243 508

Trenér

od: 15. 8. 2006
Tomáš Truneček
tomas.trunecek@dpsvs.cz
469 775 814

1. asistent trenéra

od: 15. 8. 2006
Ing. Ladislav Soudek
ladislav.soudek@tiscali.cz
604 243 508

Asistent trenéra

od: 21. 9. 2022
Jan Soudek
Sudiiiiik@gmail.com

Trenér

od: 21. 9. 2022
Tomáš Rossi
rossi03@post.cz

1. asistent trenéra

od: 21. 9. 2022
Bedřich Paseka
bedapaseka2003@seznam.cz

Adresa

Tělocvičná jednota Sokol Chrudim
Tyršovo nám. 12
53701 Chrudim

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Matěj Jeníček 2006 17 8 8.5 3.6 0.0 1.3/3.3 38.5 2.3
Matěj Fiala 2007 16 8 7.8 3.4 0.0 1.0/3.1 32.0 2.9
Tomáš Burda 2005 0 18 6 7.7 3.5 0.0 0.7/2.5 26.7 0.8
Kryštof Vydra 2008 15 8 4.8 1.8 0.4 0.1/0.3 50.0 1.4
Petr Turoň 2007 0 16 8 4.0 1.9 0.0 0.3/0.8 33.3 0.8
Jan Machytka 2007 16 8 2.4 0.4 0.4 0.5/1.3 40.0 0.8
Štěpán Saifert 2009 14 8 2.0 0.6 0.3 0.0/0.3 0.0 1.8
Matěj Havel 2008 15 6 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
Kryštof Tomášek 2007 16 8 0.6 0.1 0.1 0.0/0.0 0.0 1.4
Matyáš Vydra 2008 15 6 0.8 0.3 0.0 0.2/0.3 50.0 1.0
Štěpán Mach 2008 15 7 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.1
Michael Tichý 2009 14 3 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
17278 Východočeský pohár kadetů U17 (kadeti U17) Domácí 4. 3. 2023 BC Chrud. : 0 /0 %
17028 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 4. 3. 2023 BC Chrud. : 0 /0 %
17277 Východočeský pohár kadetů U17 (kadeti U17) Domácí 11. 2. 2023 BK NAPOS Vysoká n.L. : 0 /0 %
17027 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 11. 2. 2023 BK NAPOS Vysoká n.L. : 0 /0 %
17273 Východočeský pohár kadetů U17 (kadeti U17) Hosté 21. 1. 2023 SK Týniště nad Orlicí 73:61 23 3 6/12 50%
17023 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 21. 1. 2023 SK Týniště nad Orlicí 82:59 16 6 9/16 56.3%
17270 Východočeský pohár kadetů U17 (kadeti U17) Domácí 7. 1. 2023 ADFORS Basket Litomyšl 30:83 11 2 2/10 20%
17020 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 7. 1. 2023 ADFORS Basket Litomyšl 29:110 12 1 2/5 40%
17268 Východočeský pohár kadetů U17 (kadeti U17) Hosté 10. 12. 2022 SŠB Pardubice 88:42 15 3 3/10 30%
17018 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 10. 12. 2022 SŠB Pardubice 101:49 21 1 4/8 50%
17263 Východočeský pohár kadetů U17 (kadeti U17) Domácí 26. 11. 2022 Sokol Nová Paka 33:129 11 2 5/10 50%
17013 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 26. 11. 2022 Sokol Nová Paka 26:116 12 0 2/6 33.3%
17262 Východočeský pohár kadetů U17 (kadeti U17) Hosté 13. 11. 2022 BK NAPOS Vysoká n.L. 70:25 12 0 1/6 16.7%
17012 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 13. 11. 2022 BK NAPOS Vysoká n.L. 100:30 11 1 5/16 31.3%
17258 Východočeský pohár kadetů U17 (kadeti U17) Domácí 22. 10. 2022 SK Týniště nad Orlicí 31:100 14 0 3/15 20%
17008 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 22. 10. 2022 SK Týniště nad Orlicí 42:78 17 1 5/13 38.5%
17255 Východočeský pohár kadetů U17 (kadeti U17) Hosté 8. 10. 2022 ADFORS Basket Litomyšl 126:44 21 0 2/4 50%
17005 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 8. 10. 2022 ADFORS Basket Litomyšl 121:22 10 0 2/12 16.7%
17253 Východočeský pohár kadetů U17 (kadeti U17) Domácí 24. 9. 2022 SŠB Pardubice 24:128 11 0 2/8 25%
17003 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 24. 9. 2022 SŠB Pardubice 42:130 18 1 3/7 42.9%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 24. 9. 2022
09:00
TJ Sokol BK Chrudim
SŠB Pardubice
24
128
6
22
12
53
16
95
základní Review
1. kolo 24. 9. 2022
11:00
TJ Sokol BK Chrudim
SŠB Pardubice
42
130
9
38
13
80
27
107
Skupina D Review
2. kolo 8. 10. 2022
10:45
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Sokol BK Chrudim
126
44
30
12
51
18
93
27
základní Review
2. kolo 8. 10. 2022
09:00
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Sokol BK Chrudim
121
22
30
6
62
10
85
19
Skupina D Review
3. kolo 22. 10. 2022
12:00
TJ Sokol BK Chrudim
SK Týniště nad Orlicí
31
100
4
25
14
45
21
71
základní Review
3. kolo 22. 10. 2022
14:00
TJ Sokol BK Chrudim
SK Týniště nad Orlicí
42
78
10
23
19
39
25
53
Skupina D Review
4. kolo 13. 11. 2022
14:45
BK NAPOS Vysoká n.L.
TJ Sokol BK Chrudim
70
25
15
8
34
14
56
20
základní Review
4. kolo 13. 11. 2022
13:00
BK NAPOS Vysoká n.L.
TJ Sokol BK Chrudim
100
30
22
5
46
13
74
19
Skupina D Review
5. kolo 26. 11. 2022
12:00
TJ Sokol BK Chrudim
Sokol Nová Paka
33
129
8
44
16
72
23
99
základní Review
5. kolo 26. 11. 2022
14:00
TJ Sokol BK Chrudim
Sokol Nová Paka
26
116
9
23
20
57
24
90
Skupina D Review
6. kolo 10. 12. 2022
11:00
SŠB Pardubice
TJ Sokol BK Chrudim
88
42
30
5
54
21
73
32
základní Review
6. kolo 10. 12. 2022
09:00
SŠB Pardubice
TJ Sokol BK Chrudim
101
49
27
10
44
19
74
37
Skupina D Review
7. kolo 7. 1. 2023
09:00
TJ Sokol BK Chrudim
ADFORS Basket Litomyšl
30
83
5
16
9
41
20
60
základní Review
7. kolo 7. 1. 2023
11:00
TJ Sokol BK Chrudim
ADFORS Basket Litomyšl
29
110
9
23
11
55
20
80
Skupina D Review
8. kolo 21. 1. 2023
14:00
SK Týniště nad Orlicí
TJ Sokol BK Chrudim
73
61
8
10
35
22
49
46
základní Review
8. kolo 21. 1. 2023
16:00
SK Týniště nad Orlicí
TJ Sokol BK Chrudim
82
59
16
18
39
37
62
50
Skupina D Review
9. kolo 11. 2. 2023
09:00
TJ Sokol BK Chrudim
BK NAPOS Vysoká n.L.
základní Preview
9. kolo 11. 2. 2023
11:00
TJ Sokol BK Chrudim
BK NAPOS Vysoká n.L.
Skupina D Preview
10. kolo 4. 3. 2023
12:00
Sokol Nová Paka
TJ Sokol BK Chrudim
základní Preview
10. kolo 4. 3. 2023
10:00
Sokol Nová Paka
TJ Sokol BK Chrudim
Skupina D Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 nadregionální soutěž 6 26
2018/19 nadregionální soutěž 2 33
2017/18 liga 6 28