SŠB Pardubice

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 15. 7. 2009
Ing. Jan Machytka
jan.machytka@ssbpardubice.cz
723 593 033

Trenér

od: 9. 8. 2011
Ing. Jan Machytka
jan.machytka@ssbpardubice.cz
723 593 033

Adresa

Sportovní škola basketbalu Pardubice, z. s.
Na Drážce 1536
53003 Pardubice

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Daniel Toman 2006 16 18 14.1 5.5 0.6 1.2/2.1 57.9 2.3
Jakub Klimeš 2005 189 17 13 13.6 4.6 0.8 1.8/3.5 52.2 1.9
Hynek Čebiš 2005 17 17 8.1 3.7 0.1 0.5/1.6 29.6 3.2
Patrik Málek 2006 16 20 6.7 2.4 0.6 0.3/0.9 27.8 1.8
Jakub Brožek 2007 169 15 14 7.1 1.4 1.1 1.1/2.1 51.7 0.7
Lukáš Sádovský 2008 184 14 12 8.2 3.3 0.3 0.9/2.3 39.3 2.5
Jan Doležal 2006 16 14 4.7 1.7 0.3 0.4/0.8 54.5 1.4
Filip Adamec 2007 178 15 8 8.0 3.9 0.0 0.3/0.9 28.6 1.4
Vítek Horák 2005 17 8 5.3 1.9 0.4 0.4/1.1 33.3 1.3
Matěj Jadrný 2006 16 16 2.3 0.8 0.0 0.7/1.6 42.3 1.5
Michal Branda 2006 16 11 3.3 1.5 0.0 0.2/1.1 16.7 1.1
Jiří Voborník 2007 184 15 8 4.0 1.3 0.1 1.1/2.0 56.3 0.8
Václav Machytka 2005 17 12 2.3 0.8 0.2 0.1/0.7 12.5 1.4
Lukáš Jedlička 2006 16 13 1.8 0.8 0.0 0.3/0.5 57.1 0.4
Patrik Jakubík 2005 17 6 3.0 1.5 0.0 0.0/0.2 0.0 1.8
Jakub Hellinger 2004 0 18 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Michael Škoda 2008 184 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Zeman 2005 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Šimon Jirků 2004 0 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Daniel Mrva 2004 0 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Anh Knoa Pham 2006 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tobias Šulák 2005 155 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ondřej Votke 2004 175 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Michal Dobrovolný 2004 0 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vojtěch Kostka 2004 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matyáš Panchártek 2006 0 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Svatoš 2006 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Moravec 2007 175 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Pavel Vostrčil 2004 158 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Klucký 2005 161 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Marek Novotný 2004 185 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Munkhnar Sukhbaatar 2005 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
David Vlasák 2004 186 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
17505 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 1. 5. 2022 BK Bizoni Náchod 44:60 22 2 10/9 52.6%
17506 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 1. 5. 2022 BK Bizoni Náchod 63:60 22 0 16/12 57.1%
17515 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 9. 4. 2022 BK NAPOS Vysoká n. L. 41:44 16 2 3/7 30%
17516 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 9. 4. 2022 BK NAPOS Vysoká n. L. 48:41 14 5 5/5 50%
17073 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 14. 3. 2022 Kanonýři Josefov 90:34 38 3 5/4 55.6%
17074 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 14. 3. 2022 Kanonýři Josefov 61:48 25 3 2/7 22.2%
17109 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 12. 3. 2022 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 72:49 11 7 6/8 42.9%
17110 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 12. 3. 2022 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 81:48 18 2 6/12 33.3%
17091 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 19. 2. 2022 BC Kolín 32:75 12 2 2/6 25%
17092 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 19. 2. 2022 BC Kolín 55:85 20 2 9/5 64.3%
17087 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 4. 2. 2022 BK NAPOS Vysoká n. L. 46:58 22 4 2/5 28.6%
17088 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 4. 2. 2022 BK NAPOS Vysoká n. L. 39:56 16 7 3/5 37.5%
17065 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 8. 1. 2022 BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 92:31 10 3 2/8 20%
17066 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 8. 1. 2022 BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 110:44 18 1 5/14 26.3%
17055 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 11. 12. 2021 SK Týniště nad Orlicí 111:43 45 7 0/5 0%
17056 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 11. 12. 2021 SK Týniště nad Orlicí 87:59 34 4 7/5 58.3%
17043 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 27. 11. 2021 Sokol Nová Paka 95:32 14 0 4/7 36.4%
17044 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 27. 11. 2021 Sokol Nová Paka 79:51 22 0 7/6 53.8%
17021 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 23. 10. 2021 BK Přelouč 48:70 31 1 5/6 45.5%
17022 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 23. 10. 2021 BK Přelouč 53:62 23 4 4/5 44.4%
17019 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 9. 10. 2021 BK Bizoni Náchod 61:47 24 1 10/9 52.6%
17020 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 9. 10. 2021 BK Bizoni Náchod 38:72 11 2 10/10 50%
17037 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí Královští Sokoli 20:0 0 / %
17511 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí SŠB Pardubice 0:20 0 / %
17038 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí Královští Sokoli 20:0 0 / %
17512 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí SŠB Pardubice 0:20 0 / %
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
4. kolo
00:00
SŠB Pardubice
Královští Sokoli
20
0
skupina D Review
3. kolo
00:00
Královští Sokoli
SŠB Pardubice
0
20
o 5. - 8. místo Review
4. kolo
00:00
SŠB Pardubice
Královští Sokoli
20
0
skupina D Review
3. kolo
00:00
Královští Sokoli
SŠB Pardubice
0
20
o 5. - 8. místo Review
2. kolo 9. 10. 2021
09:30
SŠB Pardubice
BK Bizoni Náchod
61
47
5
17
25
28
42
33
skupina D Review
2. kolo 9. 10. 2021
11:30
SŠB Pardubice
BK Bizoni Náchod
38
72
18
14
27
28
30
51
skupina D Review
3. kolo 23. 10. 2021
15:30
BK Přelouč
SŠB Pardubice
53
62
23
14
29
26
38
40
skupina D Review
3. kolo 23. 10. 2021
13:00
BK Přelouč
SŠB Pardubice
48
70
12
12
25
35
35
51
skupina D Review
5. kolo 27. 11. 2021
09:00
Sokol Nová Paka
SŠB Pardubice
95
32
26
8
49
20
72
22
skupina D Review
5. kolo 27. 11. 2021
11:00
Sokol Nová Paka
SŠB Pardubice
79
51
20
6
37
16
56
33
skupina D Review
6. kolo 11. 12. 2021
15:00
SŠB Pardubice
SK Týniště nad Orlicí
111
43
23
13
50
20
77
35
skupina D Review
6. kolo 11. 12. 2021
17:00
SŠB Pardubice
SK Týniště nad Orlicí
87
59
18
13
39
33
65
42
skupina D Review
7. kolo 8. 1. 2022
10:00
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
SŠB Pardubice
92
31
27
5
45
9
68
20
skupina D Review
7. kolo 8. 1. 2022
12:00
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
SŠB Pardubice
110
44
28
14
58
27
86
37
skupina D Review
9. kolo 4. 2. 2022
10:45
BK NAPOS Vysoká n. L.
SŠB Pardubice
39
56
13
12
23
26
25
46
skupina D Review
9. kolo 4. 2. 2022
09:00
BK NAPOS Vysoká n. L.
SŠB Pardubice
46
58
12
13
24
26
31
41
skupina D Review
10. kolo 19. 2. 2022
14:00
SŠB Pardubice
BC Kolín
32
75
9
23
17
41
25
53
skupina D Review
10. kolo 19. 2. 2022
16:00
SŠB Pardubice
BC Kolín
55
85
15
17
36
45
44
70
skupina D Review
11. kolo 12. 3. 2022
09:30
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
SŠB Pardubice
72
49
10
17
21
26
53
35
skupina D Review
11. kolo 12. 3. 2022
11:30
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
SŠB Pardubice
81
48
16
14
43
24
63
37
skupina D Review
8. kolo 14. 3. 2022
18:15
SŠB Pardubice
Kanonýři Josefov
61
48
15
12
34
24
48
41
skupina D Review
8. kolo 14. 3. 2022
16:30
SŠB Pardubice
Kanonýři Josefov
90
34
27
12
49
22
67
31
skupina D Review
2. kolo 9. 4. 2022
17:30
SŠB Pardubice
BK NAPOS Vysoká n. L.
48
41
13
6
27
18
41
27
o 5. - 8. místo Review
2. kolo 9. 4. 2022
15:30
SŠB Pardubice
BK NAPOS Vysoká n. L.
41
44
9
13
17
29
32
39
o 5. - 8. místo Review
1. kolo 1. 5. 2022
15:00
BK Bizoni Náchod
SŠB Pardubice
44
60
6
4
18
28
35
40
o 5. - 8. místo Review
1. kolo 1. 5. 2022
16:45
BK Bizoni Náchod
SŠB Pardubice
63
60
20
13
41
29
49
47
o 5. - 8. místo Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 nadregionální soutěž 1 41
2017/18 nadregionální soutěž 5 18
2016/17 nadregionální soutěž 5 31