Nadregionální soutěž

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2017/18

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 17561
BK Levhartice Chomutov B
BCM Sokolov
7. 10. 2017
10:00
Městská sportovní hala Milan Doksanský
Jakub Seifert
41
70
15
23
25
35
33
62
Review
skupina A 1. kolo 17564
BC Wizards DDM P10
BC Slaný
7. 10. 2017
15:00
ZŠ U obory Michal Turek
Tomáš Tejček
41
80
8
18
20
39
33
61
Review
skupina A 1. kolo 17562
BA Sparta Praha B
Aritma Praha
7. 10. 2017
17:00
Hala Kuncova Radek Šťavík
Vojtěch Šmíd
39
50
15
6
20
24
29
42
Review
skupina A 1. kolo 17563
ASK Lovosice
BA Tygřice Louny
6. 10. 2017
17:00
Hala U Přívozu Vladimír Kesler
Martina Blašková
44
41
13
12
21
20
32
33
Review
skupina A 2. kolo 17565
BC Wizards DDM P10
BK Levhartice Chomutov B
21. 10. 2017
10:00
ZŠ U obory Petr Buršík
Pavel Strnad
29
53
6
14
14
24
25
35
Review
skupina A 2. kolo 17568
Aritma Praha
BA Tygřice Louny
21. 10. 2017
12:00
SK Aritma Praha Vojtěch Šmíd
31
74
6
16
12
30
21
56
Review
skupina A 2. kolo 17566
BC Slaný
BCM Sokolov
21. 10. 2017
14:00
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Michal Dub
64
105
16
39
31
60
53
74
Review
skupina A 2. kolo 17567
BA Sparta Praha B
ASK Lovosice
21. 10. 2017
17:00
Hala Kuncova Pavel Strnad
Petr Buršík
52
57
18
9
26
24
34
38
Review
skupina A 3. kolo 17570
BC Wizards DDM P10
BCM Sokolov
22. 10. 2017
10:00
ZŠ U obory Jan Machálek
Michal Dub
46
116
13
22
22
54
35
79
Review
skupina A 3. kolo 17572
Aritma Praha
ASK Lovosice
22. 10. 2017
12:45
SK Aritma Praha Radek Šťavík
Martin Koudela
46
56
6
12
18
26
28
32
Review
skupina A 3. kolo 17571
BA Sparta Praha B
BA Tygřice Louny
21. 10. 2017
15:00
Hala Kuncova Pavel Strnad
Petr Buršík
46
64
8
17
23
33
40
45
Review
skupina A 3. kolo 17569
BC Slaný
BK Levhartice Chomutov B
22. 10. 2017
17:00
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Michal Dub
44
40
10
4
20
17
34
32
Review
skupina A 4. kolo 17573
ASK Lovosice
BC Wizards DDM P10
4. 11. 2017
10:00
Hala U Přívozu Josef Matějček
Jaroslav Pazourek
72
49
12
12
27
25
52
33
Review
skupina A 4. kolo 17574
BA Tygřice Louny
BC Slaný
4. 11. 2017
10:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Jiří Veselý
Michal Turek
84
55
18
14
35
38
55
41
Review
skupina A 4. kolo 17575
BK Levhartice Chomutov B
BA Sparta Praha B
4. 11. 2017
10:00
Městská sportovní hala Daniel Hušek
Jakub Seifert
75
29
13
6
34
11
56
21
Review
skupina A 4. kolo 17576
BCM Sokolov
Aritma Praha
4. 11. 2017
16:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Lukáš Brus
Petr Hovorka
103
60
25
12
48
34
76
43
Review
skupina A 5. kolo 17577
BA Tygřice Louny
BC Wizards DDM P10
5. 11. 2017
10:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Michal Turek
Jiří Veselý
62
46
11
13
32
25
54
37
Review
skupina A 5. kolo 17578
ASK Lovosice
BC Slaný
5. 11. 2017
10:00
Hala U Přívozu Barbora Lahovská
Vladimír Kesler
63
47
11
10
24
30
44
35
Review
skupina A 5. kolo 17580
BCM Sokolov
BA Sparta Praha B
5. 11. 2017
10:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Petr Skořepa
Lukáš Brus
86
32
21
9
43
17
61
23
Review
skupina A 5. kolo 17579
BK Levhartice Chomutov B
Aritma Praha
5. 11. 2017
15:00
Městská sportovní hala Daniel Hušek
Jan František Sedláček
70
19
24
0
35
9
51
13
Review
skupina A 6. kolo 17582
Aritma Praha
BC Slaný
18. 11. 2017
09:30
SK Aritma Praha Jan Růzha
Petr Vávra
89
49
23
14
45
18
70
39
Review
skupina A 6. kolo 17581
BA Sparta Praha B
BC Wizards DDM P10
18. 11. 2017
11:00
Hala Kuncova Miloš Nesvadba
Pavel Velda
103
42
32
5
56
20
77
26
Review
skupina A 6. kolo 17584
BA Tygřice Louny
BCM Sokolov
18. 11. 2017
11:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Milan Doksanský
Jan František Sedláček
37
53
11
17
22
21
30
40
Review
skupina A 6. kolo 17583
ASK Lovosice
BK Levhartice Chomutov B
18. 11. 2017
16:00
Hala U Přívozu Jiří Šlaj
Michael Linka
55
59
18
17
32
33
47
47
Review
skupina A 7. kolo 17588
BA Tygřice Louny
BK Levhartice Chomutov B
19. 11. 2017
10:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Vlastimil Krob
Michael Linka
57
47
18
16
32
31
40
40
Review
skupina A 7. kolo 17586
Aritma Praha
BC Wizards DDM P10
19. 11. 2017
13:00
SK Aritma Praha Karel Martínek
Radek Šťavík
76
50
12
15
33
31
47
46
Review
skupina A 7. kolo 17585
BA Sparta Praha B
BC Slaný
19. 11. 2017
17:00
Hala Kuncova Radek Šťavík
Karel Martínek
62
47
10
8
31
27
46
39
Review
skupina A 7. kolo 17587
ASK Lovosice
BCM Sokolov
17. 11. 2017
17:15
Hala U Přívozu Vladimír Kesler
Barbora Lahovská
42
76
15
18
22
35
32
58
Review
skupina A 8. kolo 17589
BCM Sokolov
BK Levhartice Chomutov B
2. 12. 2017
10:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Lukáš Brus
Daniel Svojanovský
84
45
24
7
41
22
69
35
Review
skupina A 8. kolo 17592
BC Slaný
BC Wizards DDM P10
2. 12. 2017
10:00
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Michal Vyhlídal
77
42
12
6
37
16
54
25
Review
skupina A 8. kolo 17590
Aritma Praha
BA Sparta Praha B
2. 12. 2017
16:30
SK Aritma Praha Eliška Marečková
Jakub Zachara
59
51
13
11
23
21
43
34
Review
skupina A 8. kolo 17591
BA Tygřice Louny
ASK Lovosice
1. 12. 2017
18:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Milan Doksanský
Jiří Kroček
71
41
17
7
34
21
50
32
Review
skupina A 9. kolo 17593
BK Levhartice Chomutov B
BC Slaný
16. 12. 2017
13:00
Městská sportovní hala Milan Doksanský
Daniel Hušek
70
52
16
12
35
26
62
43
Review
skupina A 9. kolo 17595
BA Tygřice Louny
BA Sparta Praha B
3. 12. 2017
15:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Michal Tesař
Ondřej Josefus
61
28
18
3
36
7
49
13
Review
skupina A 9. kolo 17594
BCM Sokolov
BC Wizards DDM P10
16. 12. 2017
16:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Rudolf Neudert
Jan Růžička
105
48
28
8
52
15
79
22
Review
skupina A 9. kolo 17596
ASK Lovosice
Aritma Praha
12. 12. 2017
18:30
Hala U Přívozu Barbora Lahovská
Vladimír Kesler
71
64
20
13
22
23
39
37
56
56
60
60
Review
skupina A 10. kolo 17597
BK Levhartice Chomutov B
BC Wizards DDM P10
17. 12. 2017
09:00
Městská sportovní hala Milan Doksanský
Jan František Sedláček
84
50
18
11
34
30
60
42
Review
skupina A 10. kolo 17598
BCM Sokolov
BC Slaný
17. 12. 2017
10:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Rudolf Neudert
Jan Růžička
104
45
26
9
48
24
76
42
Review
skupina A 10. kolo 17599
ASK Lovosice
BA Sparta Praha B
8. 10. 2017
10:00
Hala U Přívozu Vladimír Kesler
Barbora Lahovská
65
31
12
20
21
37
55
27
Review
skupina A 10. kolo 17600
BA Tygřice Louny
Aritma Praha
17. 12. 2017
10:30
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Jiří Kroček
Vlastimil Krob
91
47
31
13
57
26
75
38
Review
skupina A 11. kolo 17601
BC Wizards DDM P10
BA Tygřice Louny
13. 1. 2018
10:00
ZŠ Olešská Pavel Strnad
Eliška Marečková
39
106
4
31
14
52
29
75
Review
skupina A 11. kolo 17602
BC Slaný
ASK Lovosice
13. 1. 2018
14:00
Víceúčelová sportovní hala Michal Dub
Josef Matějček
65
57
22
23
33
30
49
40
Review
skupina A 11. kolo 17604
BA Sparta Praha B
BCM Sokolov
13. 1. 2018
15:00
Hala Kuncova Patricie-Anna Reitzová
Lucie Moravcová
47
97
5
24
27
46
39
76
Review
skupina A 11. kolo 17603
Aritma Praha
BK Levhartice Chomutov B
13. 1. 2018
18:00
SK Aritma Praha Eliška Marečková
Pavel Strnad
80
33
19
42
15
58
20
Review
skupina A 12. kolo 17605
BC Wizards DDM P10
ASK Lovosice
14. 1. 2018
10:00
ZŠ Olešská Michal Dub
Josef Matějček
42
66
10
21
17
28
31
51
Review
skupina A 12. kolo 17608
Aritma Praha
BCM Sokolov
14. 1. 2018
10:00
SK Aritma Praha Pavel Strnad
Vojtěch Šmíd
54
74
26
16
32
44
42
58
Review
skupina A 12. kolo 17607
BA Sparta Praha B
BK Levhartice Chomutov B
14. 1. 2018
13:00
Hala Kuncova Patricie-Anna Reitzová
Lucie Moravcová
89
33
17
6
39
15
65
27
Review
skupina A 12. kolo 17606
BC Slaný
BA Tygřice Louny
14. 1. 2018
16:00
Víceúčelová sportovní hala Josef Matějček
Michal Dub
45
89
7
29
20
44
31
65
Review
skupina A 13. kolo 17610
BC Wizards DDM P10
Aritma Praha
27. 1. 2018
10:00
ZŠ Olešská Pavel Strnad
Martin Křešťák
47
59
8
24
17
40
31
53
Review
skupina A 13. kolo 17609
BC Slaný
BA Sparta Praha B
27. 1. 2018
11:00
Víceúčelová sportovní hala Michal Dub
Vojtěch Šmíd
77
63
19
10
36
29
61
45
Review
skupina A 13. kolo 17611
BCM Sokolov
ASK Lovosice
27. 1. 2018
16:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Petr Skořepa
Lukáš Brus
88
59
20
29
41
39
66
46
Review
skupina A 13. kolo 17612
BK Levhartice Chomutov B
BA Tygřice Louny
24. 1. 2018
19:00
Městská sportovní hala Natálie Horsáková
Daniel Hušek
42
71
10
18
25
32
28
53
Review
skupina A 14. kolo 17613
BC Wizards DDM P10
BA Sparta Praha B
28. 1. 2018
10:00
ZŠ Olešská Pavel Strnad
Martin Křešťák
73
76
19
17
33
34
61
57
Review
skupina A 14. kolo 17616
BCM Sokolov
BA Tygřice Louny
28. 1. 2018
10:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Petr Skořepa
Lukáš Brus
80
53
20
6
40
23
64
38
Review
skupina A 14. kolo 17615
BK Levhartice Chomutov B
ASK Lovosice
21. 1. 2018
12:00
Městská sportovní hala Milan Doksanský
Jiří Kroček
78
39
16
5
40
18
60
32
Review
skupina A 14. kolo 17614
BC Slaný
Aritma Praha
28. 1. 2018
15:30
Víceúčelová sportovní hala Michal Dub
Vojtěch Šmíd
47
57
6
11
15
32
27
43
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Eliška Šulerová ASK Lovosice 20 20 1.0 21.7 8.0 0.9 3.2/6.1 52.9 2.5
Adéla Kravaříková BCM Sokolov 20 20 1.0 18.9 7.6 1.0 0.8/1.7 0.0* 1.9
9 Dagmar Hrabovská Levhartice Chomutov 20 20 1.0 15.7 3.9 1.7 2.8/3.8 72.4 2.7
Eliška Lysáková Hranické panterky 20 14 1.0 22.1 8.9 0.3 3.5/3.6 96.1 0.1
10 Terezie Křenková Sojky Pelhřimov 19 15 1.0 19.7 8.3 0.0 3.0/4.9 61.6 2.6
Eliška Prokýšková Sojky Pelhřimov 19 16 1.0 17.1 7.3 0.1 2.4/4.3 56.5 3.2
Tereza Bezdíčková TJ Sokol Stěžery 20 20 1.0 13.7 4.4 1.2 1.3/2.6 49.0 1.0
Tereza Šalplachtová Aritma Praha 21 20 1.0 13.5 5.2 0.7 1.1/2.0 52.5 2.5
25 Petra Mazalová SK Bruntál 20 14 1.0 18.6 6.6 0.7 3.2/5.7 56.3 2.8
Eva Gitterová BCM Sokolov 19 17 1.0 15.0 6.5 0.1 1.8/2.9 60.0 2.9
Kristýna Vlášková TJ Sokol Stěžery 20 16 1.0 15.1 6.8 0.0 1.6/3.9 40.3 2.1
Vanessa Vopičková BCM Sokolov 20 17 1.0 13.0 5.4 0.3 1.3/2.4 53.7 2.3
Daniela Slouková Maják Vyškov 20 14 1.0 15.0 6.4 0.2 1.6/2.8 59.0 2.4
15 Eliška Písařová BK Přelouč 20 18 1.0 11.4 4.9 0.3 0.8/1.7 0.0* 1.8
Natálie Orságová Basket Valmez 20 13 1.0 14.4 5.8 0.0 2.8/6.1 46.8 1.3
Natálie Procházková ASK Lovosice 20 20 1.0 9.1 3.3 0.4 1.3/1.8 0.0* 2.6
Martina Kousalíková KP Brno B 20 13 1.0 13.8 6.1 0.0 1.7/2.9 57.9 1.4
Anna Karfíková ASK Lovosice 20 20 1.0 8.9 4.0 0.1 0.8/1.9 0.0* 3.2
Anna Jaškovová ASK Lovosice 20 20 1.0 8.6 2.1 1.0 1.5/2.4 62.5 3.5
Nikol Oravová BCM Sokolov 20 20 1.0 8.2 3.6 0.1 0.8/1.2 0.0* 1.2
Lenka Kendíková BC Wizards 21 16 1.0 10.1 4.0 0.1 1.9/4.5 43.1 1.1
Alma Bubeníčková Aritma Praha 20 17 1.0 9.5 4.4 0.0 0.8/2.1 36.1 2.6
21 Julie Ječmenová SK Bruntál 20 14 1.0 11.0 4.5 0.2 1.4/2.6 52.8 1.7
Magdaléna Weisová BBK DS Brno 18 14 1.0 10.8 4.4 0.1 1.5/3.1 47.7 2.0
Anna Veverková BCM Sokolov 19 20 1.0 7.5 2.7 0.6 0.5/0.8 0.0* 1.4
Bára Hopjanová OSK Olomouc 19 13 1.0 11.1 2.8 1.7 0.5/0.8 0.0* 1.3
Martina Šupolová TJ Sokol Stěžery 19 18 1.0 7.9 3.6 0.1 0.6/0.8 0.0* 1.3
Markéta Najmanová Levhartice Chomutov B 19 20 1.0 7.2 2.4 0.6 0.7/1.5 0.0* 2.8
Kateřina Neumannová SŠB Pardubice 20 14 1.0 10.1 4.3 0.0 1.6/2.3 68.8 0.8
Kristýna Luxová BC Wizards 20 16 1.0 8.9 4.0 0.0 0.9/3.8 23.0 1.8
10 Klára Vajdová SK Bruntál 20 13 1.0 10.9 4.7 0.2 0.8/2.3 36.7 2.2
Simona Kulatá MEZ Mohelnice 20 12 1.0 11.3 3.8 0.9 0.9/2.9 31.4 1.9
Klára Kunčická Basket Valmez 19 12 1.0 11.2 5.0 0.0 1.2/3.8 30.4 1.5
6 Andrea Rásochová Sojky Pelhřimov 19 13 1.0 10.3 4.5 0.0 1.2/3.5 35.6 1.8
Veronika Kociánová BC Wizards 21 19 1.0 7.0 2.7 0.4 0.5/1.1 0.0* 1.0
Tereza Hásová Pastelka MB 20 16 1.0 8.1 2.7 0.6 0.8/1.4 0.0* 1.4
Natálie Čížová Basket Ostrava 20 9 1.0 14.3 5.4 0.2 2.8/4.4 62.5 1.4
Veronika Borsová Loko Trutnov B 19 8 1.0 16.0 5.0 1.5 1.5/2.9 52.2 1.3
Veronika Kuželková Loko Trutnov B 19 10 1.0 11.9 4.0 0.7 1.8/2.9 62.1 1.8
Natálie Mihalová Basket Ostrava 20 6 1.0 19.7 9.0 0.0 1.7/4.0 41.7 1.2
Laura Hanousková OP Prostějov 20 14 1.0 8.2 3.5 0.0 1.2/2.9 41.5 2.9
Johana Černocká Basket Valmez 19 13 1.0 8.4 3.7 0.2 0.5/1.6 0.0* 2.7
Valérie Nováková Levhartice Chomutov B 19 6 1.0 18.0 7.2 0.0 3.7/6.7 55.0 1.7
Barbora Nováková Pastelka MB 20 10 1.0 10.7 4.8 0.0 1.1/2.9 37.9 2.5
16 Aneta Hejná BK Přelouč 21 18 1.0 5.9 2.4 0.0 1.1/3.2 32.8 2.5
Vanessa Hawigerová Basket Valmez 21 13 1.0 8.1 3.5 0.0 1.2/2.8 40.5 1.5
Aneta Janišová SŠB Pardubice 21 16 1.0 6.0 2.6 0.0 0.8/2.2 34.3 1.8
Bára Kubešová Hranické panterky 20 12 1.0 8.0 3.6 0.1 0.6/0.6 0.0* 0.0
Eva Šťastná BA Sparta B 20 11 1.0 8.4 3.1 0.1 1.9/5.0 38.2 2.7
16 Karolína Pikalová Levhartice Chomutov 21 7 1.0 13.1 4.4 1.0 1.3/2.7 47.4 1.6
13 Klára Novotná BK Přelouč 21 18 1.0 5.0 2.1 0.1 0.4/1.3 0.0* 1.9
Barbora Dvořáková Basket Valmez 20 14 1.0 6.2 1.0 1.1 1.0/1.8 0.0* 1.9
ST Adéla Kolaříková Basket Valmez 22 6 1.0 14.3 5.7 0.5 1.5/2.2 69.2 2.3
Adéla Růžková Maják Vyškov 20 14 1.0 5.9 2.7 0.0 0.5/1.6 0.0* 2.1
18 Michaela Sýkorová Levhartice Chomutov 21 23 1.0 3.5 1.0 0.4 0.3/1.0 0.0* 2.1
Alžběta Rašticová BBK DS Brno 20 9 1.0 8.9 3.9 0.0 1.1/2.3 47.6 1.0
Nikola Zouharová KP Brno B 21 12 1.0 6.7 2.8 0.0 1.0/2.0 50.0 2.3
17 Lada Ingrid Brisudová SBŠ Ostrava B 19 8 1.0 10.0 3.5 0.9 0.4/1.6 0.0* 2.3
Klára Buťová BBK DS Brno 20 13 1.0 6.1 2.0 0.5 0.7/1.1 0.0* 1.2
Kateřina Hrazdilová Hranické panterky 20 13 1.0 6.1 2.6 0.1 0.6/0.8 0.0* 0.1
6 Terezie Sobková BK Příbor 19 23 1.0 3.4 1.5 0.0 0.4/0.7 0.0* 0.3
7 Jana Camrdová Sojky Pelhřimov 20 20 1.0 3.9 1.4 0.3 0.3/1.2 0.0* 2.5
9 Oliwia Ewa Růžičková BK Brandýs n.L. 20 23 1.0 3.3 1.2 0.2 0.4/0.9 0.0* 1.1
Hana Samsonová SK Bruntál 21 6 1.0 12.8 4.2 1.2 1.0/2.3 42.9 3.0
Barbora Konečná MEZ Mohelnice 19 13 1.0 5.9 2.5 0.1 0.8/1.3 0.0* 3.3
Klára Řiháková Basket Valmez 19 14 1.0 5.4 2.3 0.1 0.4/0.7 0.0* 1.1
Jitka Sanetříková Hranické panterky 18 12 1.0 6.3 2.3 0.5 0.2/0.2 0.0* 0.1
Jana Cimprychová KP Brno B 20 9 1.0 8.3 3.8 0.1 0.4/0.9 0.0* 1.2
Monika Předotová BC Wizards 20 17 1.0 4.4 1.8 0.0 0.7/1.8 0.0* 0.8
Irena Skalíková Basket Valmez 20 10 1.0 7.3 3.0 0.0 1.3/3.0 43.3 2.0
Aneta Pažoutová BC Wizards 19 15 1.0 4.9 2.0 0.1 0.5/1.3 0.0* 1.5
Lucie Kundrtová TJ Sokol Stěžery 19 18 1.0 4.0 1.8 0.1 0.0/0.2 0.0* 1.3
Simona Frydryšková Hranické panterky 20 10 1.0 7.1 3.1 0.0 0.9/0.9 0.0* 0.0
Aneta Jurečková Basket Ostrava 20 7 1.0 10.1 3.9 0.7 0.3/1.9 0.0* 3.0
22 Stela Kostelníková BK Příbor 20 16 1.0 4.4 1.8 0.0 0.8/2.4 30.8 3.4
Dominika Ševčíková MEZ Mohelnice 17 14 1.0 4.9 2.0 0.0 0.9/2.2 38.7 2.1
Markéta Čurdová BC Wizards 20 18 1.0 3.7 1.7 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.0
12 Sára Smejkalová BK Přelouč 18 17 1.0 3.9 1.5 0.0 0.9/2.4 40.0 0.9
Veronika Zacpalová OP Prostějov 19 9 1.0 7.3 2.2 0.9 0.2/0.6 0.0* 2.3
Kateřina Najmanová TJ Sokol Stěžery 20 16 1.0 4.1 1.4 0.4 0.0/0.0 0.0* 1.8
Eliška Odehnalová BCM Sokolov 18 19 1.0 3.4 1.6 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.1
Lucie Klančíková ASK Lovosice 19 17 1.0 3.8 1.7 0.1 0.2/0.5 0.0* 1.3
9 Michaela Štainerová BK Přelouč 21 9 1.0 6.9 2.2 0.0 2.4/5.3 45.8 1.3
Anna Peloušková BBK DS Brno 19 12 1.0 5.1 1.7 0.0 1.8/4.4 39.6 2.1
Markéta Pastorková Hranické panterky 19 10 1.0 6.0 2.8 0.1 0.1/0.1 0.0* 0.1
Kateřina Foltanová KP Brno B 20 12 1.0 5.0 1.9 0.3 0.4/1.3 0.0* 1.4
4 Nell Procházková SBŠ Ostrava B 19 5 1.0 11.8 5.6 0.0 0.6/1.6 0.0* 1.4
Veronika Míčková BCM Sokolov 20 15 1.0 3.9 1.7 0.0 0.5/0.9 0.0* 1.1
Tereza Nikol Jarchovská TJ Sokol Stěžery 20 13 1.0 4.4 1.8 0.2 0.0/0.3 0.0* 1.0
Lucie Šturmová TJ Sokol Stěžery 19 18 1.0 3.2 1.3 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.4
Veronika Derflerová Aritma Praha 20 7 1.0 8.0 3.6 0.0 0.9/1.7 0.0* 1.0
Terezie Kofroňová BCM Sokolov 18 16 1.0 3.5 1.6 0.1 0.2/0.7 0.0* 1.9
Monika Kinová MEZ Mohelnice 20 11 1.0 5.0 2.2 0.0 0.6/1.4 0.0* 2.9
30 Nikola Štěpánková SBŠ Ostrava B 20 7 1.0 7.9 3.4 0.0 1.0/2.3 43.8 3.0
Nadia Širšová SŠB Pardubice 21 14 1.0 3.6 1.7 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.4
29 Veronika Kuderová SBŠ Ostrava B 19 10 1.0 5.1 1.8 0.3 0.6/2.0 30.0 2.3
Barbora Kubincová BCM Sokolov 18 18 1.0 2.8 1.1 0.1 0.4/0.7 0.0* 1.6
Adéla Janovská Loko Trutnov B 20 8 1.0 6.3 2.4 0.4 0.4/2.4 15.8 2.1
8 Anna Petrová BK Přelouč 19 13 1.0 3.8 1.4 0.3 0.2/0.6 0.0* 1.1
Adéla Svobodová OP Prostějov 20 5 1.0 9.8 3.8 0.6 0.4/0.4 0.0* 1.6
57 Aneta Chmielová SBŠ Ostrava B 19 4 1.0 11.8 3.8 0.0 4.3/9.0 47.2 1.3
Nikola Muchlová BC Wizards 20 14 1.0 3.4 1.4 0.1 0.4/0.9 0.0* 0.9
7 Marie Petrová BK Přelouč 19 13 1.0 3.5 1.3 0.1 0.7/1.9 0.0* 2.2
Kateřina Ostřížková MEZ Mohelnice 18 11 1.0 4.2 1.8 0.0 0.5/1.1 0.0* 0.9
Barbora Přibylová KP Brno B 19 14 1.0 3.3 1.4 0.0 0.4/0.9 0.0* 2.0
Dorota Večerková MEZ Mohelnice 19 6 1.0 7.7 1.7 1.3 0.3/2.0 16.7 1.5
Sabrina Svobodová BA Sparta B 21 18 1.0 2.4 0.9 0.1 0.2/0.3 0.0* 1.5
Eva Nývltová SŠB Pardubice 20 16 1.0 2.7 0.8 0.0 1.1/2.6 41.5 0.8
Aneta Pačesová Aritma Praha 19 10 1.0 4.2 1.8 0.2 0.0/0.6 0.0* 1.9
42 Viktorie Hedánková SBŠ Ostrava B 19 5 1.0 8.4 3.8 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.2
Veronika Balušková SK Bruntál 21 11 1.0 3.7 1.6 0.0 0.5/0.9 0.0* 2.5
Tereza Doubková Loko Trutnov B 20 5 1.0 7.6 2.6 0.2 1.8/3.6 50.0 2.2
Adéla Aligerová TJ Sokol Stěžery 20 16 1.0 2.4 0.6 0.4 0.0/0.0 0.0* 0.9
Nikola Hrstková Basket Valmez 20 14 1.0 2.7 1.0 0.1 0.5/0.7 0.0* 0.8
Jana Celfrová KP Brno B 20 13 1.0 2.9 1.2 0.0 0.5/0.9 0.0* 2.7
7 Veronika Konečná SBŠ Ostrava B 19 6 1.0 6.2 2.8 0.0 0.5/0.8 0.0* 2.8
12 Denisa Hejtmánková BK Příbor 20 19 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.1
Barbora Jíchová BC Wizards 19 15 1.0 2.4 0.9 0.0 0.5/1.4 0.0* 0.7
Eliška Fejfarová Loko Trutnov B 20 6 1.0 5.8 2.2 0.2 1.0/1.3 0.0* 2.2
Štěpánka Svobodová ASK Lovosice 21 10 1.0 3.5 1.1 0.2 0.7/1.8 0.0* 1.2
18 Jana Kozlová SBŠ Ostrava B 19 7 1.0 5.0 2.1 0.1 0.3/1.1 0.0* 1.7
Pavlína Ďurišová Maják Vyškov 19 12 1.0 2.8 0.9 0.0 1.0/1.5 0.0* 1.7
10 Jana Drobná Levhartice Chomutov 21 13 1.0 2.6 0.0 0.8 0.1/0.2 0.0* 1.2
Anna Bartková Basket Ostrava 19 9 1.0 3.8 1.4 0.0 0.9/1.8 0.0* 1.1
Johana Jurišová SBŠ Ostrava B 19 7 1.0 4.7 1.7 0.1 0.9/2.0 42.9 2.0
Tereza Šamalíková KP Brno B 21 12 1.0 2.8 1.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.6
Sandra Slouková Maják Vyškov 20 8 1.0 4.1 1.6 0.0 0.9/1.5 0.0* 1.0
Lucie Friedlová MEZ Mohelnice 16 11 1.0 2.9 1.3 0.0 0.4/1.3 0.0* 1.1
69 Julie Konečná SBŠ Ostrava B 19 9 1.0 3.4 1.6 0.1 0.0/0.2 0.0* 2.6
6 Lucie Plačková SBŠ Ostrava B 19 9 1.0 3.3 1.6 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.1
Nikol Barnetová SK Bruntál 21 3 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Anna Rusnáková MEZ Mohelnice 18 9 1.0 3.2 1.3 0.1 0.2/0.6 0.0* 1.6
26 Jolana Petroušová SBŠ Ostrava B 19 8 1.0 3.5 1.6 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.8
Viktorie Machová SK Bruntál 20 7 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.1
Veronika Pavlíčková Pastelka MB 20 4 1.0 7.0 3.3 0.0 0.5/1.0 0.0* 3.3
Romana Palušáková Basket Ostrava 19 8 1.0 3.4 1.1 0.3 0.4/1.5 0.0* 1.6
Hana Zachová BA Sparta B 21 16 1.0 1.7 0.7 0.1 0.1/0.4 0.0* 2.3
Gabriela Kaizrová BC Wizards 20 8 1.0 3.3 1.1 0.0 1.0/2.5 40.0 1.3
31 Kateřina Ebenhöhová SBŠ Ostrava B 19 4 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.3
Nela Pastrňáková SBŠ Ostrava B 19 2 1.0 12.5 4.5 0.5 2.0/2.0 100.0 3.0
Anna Vágnerová Pastelka MB 19 4 1.0 5.8 2.5 0.0 0.8/2.0 37.5 0.3
17 Johanka Kindermannová BC Slaný 18 10 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.7
5 Tereza Kolářová Sojky Pelhřimov 19 12 1.0 1.9 0.7 0.0 0.6/1.7 0.0* 0.7
Šárka Hofmanová Pastelka MB 19 4 1.0 5.5 2.3 0.0 1.0/1.8 0.0* 2.0
Klára Švarcová Loko Trutnov B 20 1 1.0 22.0 9.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
9 Gabriela Rubinová BK Příbor 21 21 1.0 1.0 0.5 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.9
Kateřina Jakabová Jiskra Kyjov 20 10 1.0 2.1 0.7 0.1 0.4/1.2 0.0* 1.3
11 Hana Gottwaldová Levhartice Chomutov 21 18 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.3
Terezie Matlachová Levhartice Chomutov B 22 19 1.0 1.1 0.4 0.1 0.0/0.1 0.0* 0.7
6 Klára Běloušková Levhartice Chomutov 21 5 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.8
Natálie Rišková BA Sparta B 20 7 1.0 2.9 1.1 0.0 0.6/1.1 0.0* 2.1
Sofie Grmelová SK Bruntál 21 5 1.0 4.0 1.8 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.8
Alžběta Červinková TJ Sokol Stěžery 20 4 1.0 5.0 1.5 0.5 0.5/0.5 0.0* 1.8
Gabriela Jechová Sojky Pelhřimov 19 4 1.0 4.8 1.5 0.5 0.3/0.5 0.0* 0.8
Tereza Čížková Hranické panterky 20 7 1.0 2.7 1.0 0.1 0.3/0.3 0.0* 0.3
8 Charlotte Kunayová BA Sparta Praha 20 4 7.3 4.8 0.8 0.5/0.8 1.8/1.8 0.0* 0.3
Jitka Oravová Jiskra Kyjov 21 3 1.0 6.3 2.3 0.3 0.7/1.0 0.0* 1.3
Gabriela Suská BBK DS Brno 19 13 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.3
Karolína Šubová BA Sparta B 19 2 1.0 9.0 3.5 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Adéla Tempelová BC Wizards 18 7 1.0 2.6 0.9 0.0 0.9/1.4 0.0* 1.7
Barbora Jorová Levhartice Chomutov B 18 1 1.0 17.0 8.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Vendula Kvapilová Jiskra Kyjov 21 4 1.0 4.3 1.8 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.3
Lenka Nedvědová BCM Sokolov 22 20 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.9
Veronika Sychrová Maják Vyškov 19 9 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.7 0.0* 1.0
88 Alžběta Zámarská SBŠ Ostrava B 21 7 1.0 2.4 1.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.3
Klára Slavíková ASK Lovosice 22 9 1.0 1.9 0.7 0.0 0.6/0.9 0.0* 2.4
Klára Hamříková KP Brno B 19 9 1.0 1.9 0.8 0.0 0.3/0.6 0.0* 2.0
Zuzana Maňásková Pastelka MB 20 4 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Anna Šípková Pastelka MB 19 4 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.5
Nathalie Anna Tomančáková OSK Olomouc 19 4 1.0 4.0 1.3 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Dominika Josefína Jíravová Levhartice Chomutov B 19 9 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.9 0.0* 2.8
Karolína Nesvedová BC Wizards 19 4 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.3
Natálie Mušálková Basket Ostrava 19 5 1.0 2.8 1.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Alžběta Brzobohatá BC Slaný 19 2 1.0 7.0 2.5 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Nikola Žurková Basket Ostrava 21 8 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.4
Eliška Hanousková MEZ Mohelnice 17 7 1.0 2.0 0.7 0.0 0.6/1.4 0.0* 1.3
Adéla Cundová Basket Ostrava 20 8 1.0 1.8 0.8 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.3
Andrea Hujíčková STRABAG Zlín 21 2 1.0 6.5 2.5 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
Eliška Boudná KP Brno B 19 11 1.0 1.2 0.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.6
Julie Večeřová OP Prostějov 20 3 1.0 4.3 0.7 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
ST Klára Cahelová Hranické panterky 21 3 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.0
11 Adéla Rabasová BC Slaný 20 2 1.0 6.5 2.5 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
Lucie Seemanová KP Brno B 20 4 1.0 3.3 1.0 0.0 1.3/3.3 38.5 2.0
Karolína Ševelová Pastelka MB 19 4 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/0.8 0.0* 1.3
Tereza Demeterová Pastelka MB 20 4 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.5
Lucie Drápalová BBK DS Brno 20 9 1.0 1.2 0.4 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.4
Hana Blažková STRABAG Zlín 19 2 1.0 5.5 2.0 0.0 1.5/2.0 75.0 4.0
7 Jana Hlavová Levhartice Chomutov 20 3 1.0 3.7 1.3 0.0 1.0/1.0 0.0* 2.7
Adéla Kramářová BC Wizards 19 13 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.5
Alice Janků SŠB Pardubice 20 12 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.2 0.0* 2.1
Gita Doležalová SŠB Pardubice 20 12 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Adéla Melenová BC Slaný 18 6 1.0 1.7 0.5 0.0 0.7/1.2 0.0* 1.3
Barbora Šindelářová BC Slaný 20 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.2
Michaela Vitvarová TJ Sokol Stěžery 21 6 1.0 1.5 0.7 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.3
6 Michaela Langová BBK DS Brno 21 10 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.0
Agáta Mošnerová SŠB Pardubice 20 10 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.1 0.0* 1.9
14 Barbora Lankašová BK Přelouč 19 2 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/4.5 22.2 3.5
Anežka Baudišová ASK Lovosice 17 17 1.0 0.5 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
Natálie Lukešová STRABAG Zlín 20 2 1.0 3.5 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 2.0
Laura Eklová BC Wizards 19 5 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/0.2 0.0* 1.2
6 Marie Žabkovská BC Slaný 19 2 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.0
17 Iveta Haviarová SBŠ Ostrava B 20 1 1.0 7.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Barbora Hrušáková Aritma Praha 19 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 5.0
Kristýna Baboráková Pastelka MB 20 3 1.0 2.0 0.3 0.3 0.3/0.7 0.0* 0.7
Tereza Zbořilová OSK Olomouc 20 10 1.0 0.6 0.1 0.1 0.1/0.1 0.0* 0.1
23 Barbora Jünglingová Levhartice Chomutov 21 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Ivana Kučírková BBK DS Brno 19 11 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Bára Frintová Loko Trutnov B 20 6 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.2
12 Klára Žabkovská BC Slaný 19 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Anna Kadlecová BBK DS Brno 21 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
8 Barbora Dudáčková BC Slaný 19 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Pisková KP Brno B 19 8 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.3
Adéla Mešková Levhartice Chomutov B 19 1 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/4.0 25.0 0.0
18 Barbora Pešatová BC Slaný 19 2 1.0 2.5 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Sofie Kořínková TJ Sokol Stěžery 17 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.5
4 Štěpánka Marková BC Slaný 19 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Sára Helisová ASK Lovosice 17 17 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Markéta Jiskrová Hranické panterky 18 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.0
Markéta Ševčíková MEZ Mohelnice 19 10 1.0 0.3 0.1 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.0
16 Simona Chárová BC Slaný 19 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/0.5 0.0* 0.0
Natálie Binderová BA Sparta B 19 4 1.0 0.8 0.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.8
Lucie Staňková BBK DS Brno 19 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.8
22 Tereza Baženovová Levhartice Chomutov 19 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Tereza Fišerová Pastelka MB 19 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Kumi KP Brno 20 3 3.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Gladišová OSK Olomouc 21 5 1.0 0.4 0.0 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.6
Adéla Čápová BA Sparta B 18 13 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Gabriela Pacovská BC Wizards 19 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Michaela Kryšpínová SŠB Pardubice 20 9 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
17 Natálie Horsáková Levhartice Chomutov 21 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Veronika Vohníková BA Sparta B 21 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Gabriela Hozová STRABAG Zlín 21 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Karolína Najmanová Loko Trutnov B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emma Everettová Tygřice Louny 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Hvězdová Tygřice Louny 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Sýkorová Lokomotiva Krnov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Zuzana Vlosinská SBŠ Ostrava B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Zajícová BK Příbor 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dita Zacharová STRABAG Zlín 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Götzlová Tygřice Louny 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Hostoušová Tygřice Louny 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdaléna Neradová BC Slaný 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ester Milfaitová SŠB Pardubice 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Trčková BBK DS Brno 16 7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Vostatková Tygřice Louny 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Nela Sadílková BC Slaný 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Farářová STRABAG Zlín 19 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Terezie Hawlová Loko Trutnov B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrea Jakšová BBK DS Brno 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Vodolanová Pastelka MB 19 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Dana Jamná BBK DS Brno 20 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Kovářová SŠB Pardubice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Svobodová BBK DS Brno 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Justýna Jabůrková Aritma Praha 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Džurdženíková Tygřice Louny 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Hušková Pastelka MB 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Vondrušková Maják Vyškov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Fuchsová Tygřice Louny 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Katka Smýkalová STRABAG Zlín 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Tylichová BBK DS Brno 17 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Vostatková Tygřice Louny 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šárka Bláhová Tygřice Louny 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Zdvořáková ASK Lovosice 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Pláničková Levhartice Chomutov 20 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sabina Vondráčková Tygřice Louny 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Edita Pernicová BC Slaný 19 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.6
Karolína Davidová BC Slaný 17 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Špačková BK Příbor 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Jansová Loko Trutnov B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Studničková Aritma Praha 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Kolibačová BC Slaný 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Dušková Basket Ostrava 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johana Klosová Pastelka MB 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdaléna Kozlová Tygřice Louny 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexandra Kolářová Basket Ostrava 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Vítková OP Prostějov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dita Matějková BK Příbor 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hana Chytilová Lokomotiva Krnov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Eliášová Basket Valmez 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Zimčíková STRABAG Zlín 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Wiktoria Marta Zajac Panter Javorník 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klaudie Rychnovská Tygřice Louny 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Zemánková Hranické panterky 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniela Kopecká Loko Trutnov B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Čermáková KP Brno B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Staňková BK Přelouč 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Petříčková SŠB Pardubice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Linartová BK Příbor 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Pánková Loko Trutnov B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Štěpánková Tygřice Louny 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Jozífková STRABAG Zlín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ella Egermajerová Pastelka MB 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lada Havelková KP Brno B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Mikulicová BBK DS Brno 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Katharina Schmid BBK DS Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Franziska Ida Schmid BBK DS Brno 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Viktorínová BBK DS Brno 18 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Blažková Loko Trutnov B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
17 Leona Novotná BK Přelouč 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Mikulová Panter Javorník 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Brožová BC Wizards 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Vlková BK Přelouč 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
ST Eva Meindlová KP Brno B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Šimperská STRABAG Zlín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavla Kukrlová MEZ Mohelnice 20 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Čípová BK Příbor 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniela Němcová Basket Ostrava 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Beáta Polášková SBŠ Ostrava B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Allie Formánková BA Sparta B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Jeništová BK Frýdek-Místek U19 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alena Bačová SBŠ Ostrava B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sandra Nyklová BK Frýdek-Místek U19 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Leona Riedelová BK Frýdek-Místek U19 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrea Vítková BK Lipník n.B. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Pechová BK Lipník n.B. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mariana Suková SBŠ Ostrava B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Ceralová Levhartice Chomutov B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Julie Trková Aritma Praha 20 7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Pavlína Miklová STRABAG Zlín 21 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Denisa Klimenková Lokomotiva Krnov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
31 Sára Zátopková SBŠ Ostrava B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpánka Votavová BA Sparta B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Řeháková Panter Javorník 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Nitscheová Panter Javorník 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Kozlová Panter Javorník 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Bendová Panter Javorník 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Argirovská Panter Javorník 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Laura Mikšíková Panter Javorník 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Pražáková Pastelka MB 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Krouská Pastelka MB 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Kuběnová BK Frýdek-Místek U19 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Volná SBŠ Ostrava B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Povejšilová TJ Sokol Stěžery 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Kubíková Levhartice Chomutov B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Baťašová Loko Trutnov B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Kramplová SBŠ Ostrava B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Randová TJ Sokol Stěžery 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bára Vandrovcová BK Lipník n.B. 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Vojkovská BK Frýdek-Místek U19 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Slezáková Basket Ostrava 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šárka Jílková Sojky Pelhřimov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
ST Kateřina Talarczyková BK Lipník n.B. 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Hušková Levhartice Chomutov B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrea Holubová ASK Lovosice 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Zdeňková Levhartice Chomutov B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Balážová BK Lipník n.B. 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
ST Veronika Butkovičová BK Lipník n.B. 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Nyklová Basket Ostrava 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0