Pastelka MB

Kategorie
Kadetky U17
Soutěž
Kvalifikace o ligu | Liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 5. 5. 2014
František Chmela
chmela.basket@seznam.cz
326 722 666

Trenér

od: 16. 5. 2018
Markéta Dřevová
m.drevova@email.cz

1. asistent trenéra

od: 16. 5. 2018 do 2. 8. 2018
Iveta Vitovská
xvitovskap@centrum.cz
604 314 075

1. asistent trenéra

od: 3. 8. 2018
Jan Devátý
jan.devaty@seznam.cz
606 613 047

Asistent trenéra

od: 16. 5. 2018 do 2. 8. 2018
Jan Devátý
jan.devaty@seznam.cz
606 613 047

Asistent trenéra

od: 16. 5. 2018
Lucie Kolářová
kolarova.luca@seznam.cz
732 285 233

Asistent trenéra

od: 3. 8. 2018
Iveta Vitovská
xvitovskap@centrum.cz
604 314 075

Adresa

Basket Pastelka MB z.s.
Železná
29301 Mladá Boleslav

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Pavlína Vitovská 2003 171 18 24 17.3 5.8 0.5 4.4/6.8 64.8 3.0
Zuzana Havelková 2003 178 18 24 16.5 6.2 0.3 3.3/5.6 58.2 2.9
Oliwia Ewa Růžičková 2002 165 19 24 9.1 2.9 0.7 1.2/2.2 55.8 1.9
Dominika Drábková 2003 162 18 23 5.6 2.0 0.3 0.9/2.1 41.7 2.3
Karolína Červinková 2002 180 19 20 4.8 2.0 0.0 0.8/1.9 40.5 2.5
Eliška Makovcová 2003 164 18 19 3.2 1.3 0.1 0.4/0.7 57.1 1.3
Natálie Hušková 2003 165 18 2 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Anna Šípková 2002 170 19 2 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Karolína Ševelová 2002 170 19 1 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Johana Klosová 2003 167 18 2 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Tereza Hůlková 2004 151 17 1 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Veronika Ondráčková 2003 165 18 1 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Šárka Hofmanová 2002 150 19 1 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Viktorie Pražáková 2003 165 18 1 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Michaela Vodolanová 2002 169 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Ella Egermajerová 2004 160 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Anna Vágnerová 2002 170 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Kateřina Vaňková 2003 163 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
257 liga (kadetky U17) Domácí 28. 4. 2019 USK Praha B 43:100 18 1 4/11 26.7% 16
255 liga (kadetky U17) Domácí 27. 4. 2019 Basket Říčany 60:63 25 1 7/5 58.3% 11
252 liga (kadetky U17) Hosté 12. 4. 2019 BK Kralupy junior 65:71 25 1 18/17 51.4% 18
249 liga (kadetky U17) Hosté 5. 4. 2019 TJ Slovan Litoměřice 56:55 25 0 5/4 55.6% 18
240 liga (kadetky U17) Hosté 27. 3. 2019 USK Praha B 83:53 16 3 12/13 48% 12
246 liga (kadetky U17) Hosté 24. 3. 2019 Basket Severočesko 66:50 15 1 17/13 56.7% 16
243 liga (kadetky U17) Hosté 21. 3. 2019 Basket Říčany 62:63 21 4 9/1 90% 12
237 liga (kadetky U17) Domácí 4. 3. 2019 TJ Slovan Litoměřice 59:63 17 3 16/8 66.7% 23
235 liga (kadetky U17) Domácí 18. 2. 2019 BK Kralupy junior 78:68 31 2 10/17 37% 14
229 liga (kadetky U17) Domácí 9. 2. 2019 Basket Severočesko 55:59 17 3 12/10 54.5% 15
110 liga (kadetky U17) Hosté 27. 1. 2019 BK Kralupy junior 78:72 28 0 16/15 51.6% 20
106 liga (kadetky U17) Hosté 26. 1. 2019 USK Praha B 48:73 27 2 13/18 41.9% 19
104 liga (kadetky U17) Domácí 13. 1. 2019 TJ Slovan Litoměřice 45:56 18 1 6/7 46.2% 19
99 liga (kadetky U17) Domácí 12. 1. 2019 SLUNETA Ústí n.L. 59:73 23 1 10/7 58.8% 19
96 liga (kadetky U17) Hosté 2. 12. 2018 Basket Říčany 98:104 33 7 17/7 70.8% 27
92 liga (kadetky U17) Hosté 1. 12. 2018 BK Brandýs nad Labem 83:54 19 2 10/8 55.6% 16
86 liga (kadetky U17) Domácí 18. 11. 2018 Basket Severočesko 68:62 24 0 20/6 76.9% 18
58 liga (kadetky U17) Hosté 17. 11. 2018 Basket Severočesko 53:54 17 0 20/12 62.5% 14
82 liga (kadetky U17) Domácí 4. 11. 2018 USK Praha B 73:84 28 2 11/7 61.1% 22
78 liga (kadetky U17) Domácí 3. 11. 2018 BK Kralupy junior 79:76 23 5 18/16 52.9% 18
75 liga (kadetky U17) Hosté 21. 10. 2018 SLUNETA Ústí n.L. 114:88 32 3 15/14 51.7% 23
72 liga (kadetky U17) Hosté 20. 10. 2018 TJ Slovan Litoměřice 56:42 16 2 4/5 44.4% 22
68 liga (kadetky U17) Domácí 7. 10. 2018 BK Brandýs nad Labem 64:66 29 0 6/9 40% 20
64 liga (kadetky U17) Domácí 6. 10. 2018 Basket Říčany 57:74 24 0 9/13 40.9% 29
1 kvalifikace o ligu (kadetky U17) Domácí 19. 5. 2018 TJ Lokomotiva Liberec I. 84:29 33 1 15/13 53.6% 22
3 kvalifikace o ligu (kadetky U17) Hosté 19. 5. 2018 Aritma Praha 39:87 36 3 6/11 35.3% 11
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 19. 5. 2018
16:00
Aritma Praha
Basket Pastelka MB
39
87
5
21
12
37
30
57
skupina A Review
1. kolo 19. 5. 2018
09:00
Basket Pastelka MB
TJ Lokomotiva Liberec I.
84
29
26
6
44
15
60
22
skupina A Review
2. kolo 6. 10. 2018
09:00
Basket Pastelka MB
Basket Říčany
57
74
10
13
31
33
44
54
skupina B Review
3. kolo 7. 10. 2018
14:00
Basket Pastelka MB
BK Brandýs nad Labem
64
66
13
18
35
31
47
43
58
58
skupina B Review
4. kolo 20. 10. 2018
09:00
TJ Slovan Litoměřice
Basket Pastelka MB
56
42
18
17
26
26
37
37
skupina B Review
5. kolo 21. 10. 2018
10:00
SLUNETA Ústí n.L.
Basket Pastelka MB
114
88
22
19
52
38
84
62
skupina B Review
6. kolo 3. 11. 2018
09:00
Basket Pastelka MB
BK Kralupy junior
79
76
20
14
45
32
63
54
skupina B Review
7. kolo 4. 11. 2018
15:00
Basket Pastelka MB
USK Praha B
73
84
10
19
30
37
53
57
skupina B Review
1. kolo 17. 11. 2018
10:00
Basket Severočesko
Basket Pastelka MB
53
54
13
10
23
17
40
38
skupina B Review
8. kolo 18. 11. 2018
15:00
Basket Pastelka MB
Basket Severočesko
68
62
19
10
32
26
47
47
skupina B Review
9. kolo 1. 12. 2018
16:00
BK Brandýs nad Labem
Basket Pastelka MB
83
54
17
20
38
29
59
44
skupina B Review
10. kolo 2. 12. 2018
10:00
Basket Říčany
Basket Pastelka MB
98
104
14
25
37
50
57
66
90
90
skupina B Review
11. kolo 12. 1. 2019
09:00
Basket Pastelka MB
SLUNETA Ústí n.L.
59
73
12
21
29
30
40
63
skupina B Review
12. kolo 13. 1. 2019
08:00
Basket Pastelka MB
TJ Slovan Litoměřice
45
56
9
9
20
30
35
39
skupina B Review
13. kolo 26. 1. 2019
16:00
USK Praha B
Basket Pastelka MB
48
73
13
23
26
46
37
57
skupina B Review
14. kolo 27. 1. 2019
14:00
BK Kralupy junior
Basket Pastelka MB
78
72
12
18
35
36
53
57
skupina B Review
1. kolo 9. 2. 2019
10:00
Basket Pastelka MB
Basket Severočesko
55
59
12
12
27
25
36
44
play-out B Review
3. kolo 18. 2. 2019
18:30
Basket Pastelka MB
BK Kralupy junior
78
68
16
16
40
30
63
51
play-out B Review
4. kolo 4. 3. 2019
18:00
Basket Pastelka MB
TJ Slovan Litoměřice
59
63
12
22
33
35
46
52
play-out B Review
6. kolo 21. 3. 2019
18:15
Basket Říčany
Basket Pastelka MB
62
63
16
18
30
38
49
46
play-out B Review
8. kolo 24. 3. 2019
10:00
Basket Severočesko
Basket Pastelka MB
66
50
19
2
34
15
50
37
play-out B Review
5. kolo 27. 3. 2019
18:45
USK Praha B
Basket Pastelka MB
83
53
18
17
43
30
65
39
play-out B Review
9. kolo 5. 4. 2019
15:30
TJ Slovan Litoměřice
Basket Pastelka MB
56
55
18
12
30
21
50
34
play-out B Review
10. kolo 12. 4. 2019
17:30
BK Kralupy junior
Basket Pastelka MB
65
71
18
20
31
37
48
58
play-out B Review
11. kolo 27. 4. 2019
09:00
Basket Pastelka MB
Basket Říčany
60
63
12
18
32
30
45
46
play-out B Review
12. kolo 28. 4. 2019
16:00
Basket Pastelka MB
USK Praha B
43
100
11
28
21
53
32
81
play-out B Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2018/19 kvalifikace o ligu 1 4
2018/19 liga 7 28
2017/18 nadregionální soutěž 3 25
2017/18 kvalifikace o ligu 2 3
2016/17 nadregionální soutěž 4 29
2016/17 kvalifikace o ligu 3 2
2015/16 kvalifikace o ligu 2 7