Kvalifikace o ligu

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2015/16

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
Basket Říčany
ASK Lovosice
16. 5. 2015
09:00
Sportovní hala Most - malá hala Lukáš Ulrych
Vladimír Slanina
133
26
36
4
66
16
94
20
Review
skupina A 1. kolo 6
ASK Lovosice
BK Levhartice Chomutov
17. 5. 2015
09:00
Sportovní hala Most - malá hala Lukáš Ulrych
Marek Vošahlík
26
97
8
24
15
51
22
66
Review
skupina A 1. kolo 7
DBaK B
Basket Říčany
17. 5. 2015
11:00
Sportovní hala Most - malá hala Lukáš Ulrych
Martin Buršík
57
60
9
14
35
31
47
45
Review
skupina A 1. kolo 2
BK Baník Most
BK Levhartice Chomutov
16. 5. 2015
11:15
Sportovní hala Most - malá hala Vladimír Slanina
Marek Vošahlík
77
37
26
3
44
9
69
24
Review
skupina A 1. kolo 8
BK Baník Most
ASK Lovosice
17. 5. 2015
13:00
Sportovní hala Most - malá hala Martin Buršík
Marek Vošahlík
109
25
28
6
58
13
84
21
Review
skupina A 1. kolo 3
ASK Lovosice
DBaK B
16. 5. 2015
13:30
Sportovní hala Most - malá hala Vladimír Slanina
Lukáš Ulrych
21
150
6
33
10
72
16
108
Review
skupina A 1. kolo 9
BK Levhartice Chomutov
DBaK B
17. 5. 2015
15:00
Sportovní hala Most - malá hala Lukáš Ulrych
Marek Vošahlík
18
87
2
26
14
51
16
69
Review
skupina A 1. kolo 4
BK Levhartice Chomutov
Basket Říčany
16. 5. 2015
15:45
Sportovní hala Most - malá hala Lukáš Ulrych
Marek Vošahlík
34
64
4
29
14
45
27
54
Review
skupina A 1. kolo 10
Basket Říčany
BK Baník Most
17. 5. 2015
17:00
Sportovní hala Most - malá hala Lukáš Ulrych
Martin Buršík
33
79
6
34
13
51
16
67
Review
skupina A 1. kolo 5
DBaK B
BK Baník Most
16. 5. 2015
18:00
Sportovní hala Most - malá hala Lukáš Ulrych
Marek Vošahlík
58
74
16
20
34
33
42
53
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Baník Most 4 4 0 339 153 8
2. Basket Říčany 4 3 1 290 196 7
3. DBaK B 4 2 2 352 173 6
4. Levhartice Chomutov 4 1 3 186 254 5
5. ASK Lovosice 4 0 4 98 489 4
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
5 Julie Pospíšilová Basket Slovanka 22 24 33.5 17.4 5.3 1.4 / 2.3 2.7/3.8 72.2 3.3
Kateřina Škvárová Baník Most 22 17 1.0 9.9 3.6 0.4 1.7/2.9 58.0 3.0
Klára Geffertová Sokol Kladno 23 20 1.0 7.1 1.9 0.6 1.8/2.8 63.6 2.7
22 Eliška Štěbetáková KARA Trutnov 22 25 18.9 5.6 2.1 0.1 / 0.7 1.2/1.7 0.0* 1.8
Natálie Černohorská Studánka Pardubice 21 18 1.0 6.9 2.5 0.4 0.7/1.3 0.0* 0.6
9 Michaela Beránková Sokol Kladno 24 13 1.0 7.2 2.3 0.5 0.9/1.5 0.0* 2.0
Veronika Borýsková VALOSUN Brno 21 18 1.0 3.7 1.4 0.0 0.9/1.4 0.0* 0.9
Barbora Capíková SBŠ Ostrava B 21 17 1.0 2.7 0.5 0.4 0.4/0.9 0.0* 0.9
18 Tereza Deličová Lokomotiva Liberec 22 24 1.0 1.9 0.8 0.0 0.4/0.8 0.0* 2.2
18 Marika Woronyczová Basket Pastelka MB 21 23 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.9
Barbora Horáková BK Žďár n. S. 22 19 14.6 1.8 0.5 0.2 / 0.7 0.3/1.0 0.0* 2.2
Andrea Živná DBaK B 22 2 1.0 12.0 6.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
7 Tereza Peteříková DBaK 21 12 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.7
Karolína Struhárová DBaK 22 5 1.0 2.8 0.4 0.0 2.0/2.8 71.4 1.8
8 Kristýna Jungrová BK Brandýs n.L. 21 5 1.0 2.6 1.0 0.0 0.6/0.8 0.0* 1.8
24 Kristýna Djačuková SLO 23 4 21.3 2.5 1.0 0.0 / 0.8 0.5/1.0 0.0* 1.8
12 Barbora Holubová STR 21 3 10.0 3.3 1.3 0.0 0.7/0.7 0.0* 1.3
24 Barbora Fotrová Aritma Praha 24 15 1.0 0.6 0.2 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.5
Tereza Budajová Slovan Litoměřice 21 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
5 Simona Sklenářová BA Sparta 21 1 26.0 4.0 2.0 0.0 / 2.0 0.0/1.0 0.0* 3.0
Andrea Holubová ASK Lovosice 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Andrea Křešťáková Basket Říčany 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristina Konvičná Basket Ostrava 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Janovská SK Bruntál 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
22 Jana Kovaříková BKj. Kralupy n.V. 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Romana Veselá SKB Tišnov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Veronika Rajchlová Aritma Praha 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Horáčková Basketbal Pečky 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Červinková Pastelka MB 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Hajduová Basket Slovanka 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Kozumplíková Slovan Ústí n. L. 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Magda Šlehoferová Junior Kralupy 26 4 5.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Natálie Miklíková OVA 21 3 9.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Eliška Tintěrová USK Praha B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Šárka Perseinová TJ Sokol Kladno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Eliška Mocová BC Kolín 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Anna Martínková Aritma Praha 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Basket Říčany 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
ASK Lovosice 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Baník Most 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
DBaK B 3 35.3 3.3 7.7 /15.0 51.1 12.3
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Záruba Matěj 1 1 0 0 - - -
Vošahlík Marek 7 1 6 0 - - -
Večeřa Pavel 1 1 0 0 - - -
Ulrych Lukáš 8 7 1 0 - - -
Tichov Michael 2 0 2 0 - - -
Theodor Pavel 3 2 1 0 - - -
Svoboda Martin 5 0 5 0 - - -
Stančík Robin 3 3 0 0 - - -
Slanina Vladimír 3 2 1 0 - - -
Musil Jan 1 0 1 0 - - -
Menšík Jan 2 2 0 0 - - -
Mareš Roman 4 1 3 0 - - -
Kučírek Martin 8 3 5 0 - - -
Kovář Jan 2 2 0 0 - - -
Konvička Jan 2 0 2 0 - - -
Karafiát Kamil 1 0 1 0 - - -
Karabínová Natálie 1 0 1 0 - - -
Jon Miloslav 7 0 7 0 - - -
Janovský Martin 2 2 0 0 - - -
Holubek Tomáš 2 1 1 0 - - -
Holeš Daniel 2 0 2 0 - - -
Heinrich David 8 8 0 0 - - -
Buršík Martin 3 1 2 0 - - -
Brandejs Tomáš 5 5 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře