Lokomotiva Liberec

Kategorie
Kadetky U17
Soutěž
Nadregionální soutěž | Kvalifikace o ligu

Základní informace

Organizační pracovník

od: 17. 8. 2015
Ing. Pavel Richtr
prichtr@seznam.cz
602 648 457

Trenér

od: 9. 5. 2018
Ing. Michal Bouda
michal.basketbal@seznam.cz
603 502 137

Asistent trenéra

od: 9. 5. 2018
Ing. Pavel Richtr
prichtr@seznam.cz
602 648 457

Statistika

od: 9. 5. 2018
Ing. Michal Bouda
michal.basketbal@seznam.cz
603 502 137

Adresa

Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s.
Jablonecká 21
46001 Liberec

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Martina Eva Suchánková 2004 170 19
Laura Barthová 2006 155 17
Eliška Kubečková 2004 178 19
Marie Balcarová 2006 17
Linda Brzobohatá 2003 163 20
Johana Landová 2006 17
Viktorie Hromková 2003 175 20
Alena Šímová 2004 170 19
Nikola Chundelová 2003 180 20
Karolína Suchá 2003 174 20
Aneta Buzková 2005 0 16
Tereza Nidrlová 2003 174 20
Sára Pevná 2006 17
Jitka Victoria Jankujová 2005 170 18
Markéta Andrlová 2004 163 19
Tereza Jirušková 2003 172 18
Sarah Zitová 2004 176 19
Alžběta Stránská 2006 163 17
Elisabeth Sýkorová 2004 169 19
Sára Petráková 2006 17
Tereza Kuntošová 2004 169 19
Karin Šmídová 2006 165 17
Barbora Andrlová 2003 168 20
Ema Taleski 2003 176 20
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
17554 nadregionální soutěž (kadetky U17) Domácí 15. 2. 2020 TJ Sokol Stěžery 59:60 27 1 2/11 18.2% 12
17553 nadregionální soutěž (kadetky U17) Domácí 15. 2. 2020 TJ Sokol Stěžery 53:67 22 2 3/10 30% 8
17540 nadregionální soutěž (kadetky U17) Hosté 18. 1. 2020 BK Ústí nad Orlicí 39:52 19 2 8/18 44.4% 5
17539 nadregionální soutěž (kadetky U17) Hosté 18. 1. 2020 BK Ústí nad Orlicí 56:58 22 2 8/24 33.3% 8
17534 nadregionální soutěž (kadetky U17) Domácí 14. 12. 2019 Basketbal Sokol Horní Počernice 72:47 32 1 5/13 38.5% 15
17533 nadregionální soutěž (kadetky U17) Domácí 14. 12. 2019 Basketbal Sokol Horní Počernice 64:42 25 1 11/16 68.8% 7
17524 nadregionální soutěž (kadetky U17) Domácí 8. 12. 2019 BK Žďár Open 81:31 31 2 13/23 56.5% 13
17523 nadregionální soutěž (kadetky U17) Domácí 8. 12. 2019 BK Žďár Open 64:46 25 2 8/12 66.7% 20
17526 nadregionální soutěž (kadetky U17) Hosté 1. 12. 2019 Tygři Praha B 80:32 15 0 2/9 22.2% 4
17525 nadregionální soutěž (kadetky U17) Hosté 1. 12. 2019 Tygři Praha B 67:50 24 0 2/5 40% 9
17512 nadregionální soutěž (kadetky U17) Hosté 19. 10. 2019 TJ Sokol Stěžery 43:30 14 0 2/4 50% 3
17511 nadregionální soutěž (kadetky U17) Hosté 19. 10. 2019 TJ Sokol Stěžery 61:38 19 0 0/2 0% 3
17502 nadregionální soutěž (kadetky U17) Domácí 6. 10. 2019 BK Brandýs n. L. "B" 75:49 28 2 13/24 54.2% 5
17501 nadregionální soutěž (kadetky U17) Domácí 5. 10. 2019 BK Brandýs n. L. "B" 61:45 26 2 3/5 60% 9
3 kvalifikace o ligu (kadetky U17) Domácí 26. 5. 2019 Tygři Praha 38:87 0 0 0/0 % 0
5 kvalifikace o ligu (kadetky U17) Hosté 26. 5. 2019 BK Kralupy junior 77:54 0 0 0/0 % 0
2 kvalifikace o ligu (kadetky U17) Hosté 25. 5. 2019 BC Slaný 55:70 0 0 0/0 % 0
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
15. kolo
-
BK Brandýs n. L. "B"
TJ Lokomotiva Liberec I.
skupina B Preview
22. kolo
-
BK Žďár Open
TJ Lokomotiva Liberec I.
skupina B Preview
27. kolo
-
TJ Lokomotiva Liberec I.
BK Ústí nad Orlicí
skupina B Preview
25. kolo
-
Basketbal Sokol Horní Počernice
TJ Lokomotiva Liberec I.
skupina B Preview
16. kolo
-
BK Brandýs n. L. "B"
TJ Lokomotiva Liberec I.
skupina B Preview
23. kolo
-
TJ Lokomotiva Liberec I.
Tygři Praha B
skupina B Preview
28. kolo
-
TJ Lokomotiva Liberec I.
BK Ústí nad Orlicí
skupina B Preview
21. kolo
-
BK Žďár Open
TJ Lokomotiva Liberec I.
skupina B Preview
26. kolo
-
Basketbal Sokol Horní Počernice
TJ Lokomotiva Liberec I.
skupina B Preview
24. kolo
-
TJ Lokomotiva Liberec I.
Tygři Praha B
skupina B Preview
1. kolo 25. 5. 2019
15:00
BC Slaný
TJ Lokomotiva Liberec I.
55
70
13
25
26
37
38
52
skupina A Review
1. kolo 26. 5. 2019
09:00
TJ Lokomotiva Liberec I.
Tygři Praha
38
87
10
21
20
47
28
66
skupina A Review
1. kolo 26. 5. 2019
17:00
BK Kralupy junior
TJ Lokomotiva Liberec I.
77
54
20
17
39
28
58
40
skupina A Review
1. kolo 5. 10. 2019
17:00
TJ Lokomotiva Liberec I.
BK Brandýs n. L. "B"
61
45
21
14
31
25
51
36
skupina B Review
2. kolo 6. 10. 2019
11:00
TJ Lokomotiva Liberec I.
BK Brandýs n. L. "B"
75
49
24
15
35
28
56
41
skupina B Review
3. kolo 19. 10. 2019
09:00
TJ Sokol Stěžery
TJ Lokomotiva Liberec I.
61
38
16
12
27
20
45
30
skupina B Review
4. kolo 19. 10. 2019
11:00
TJ Sokol Stěžery
TJ Lokomotiva Liberec I.
43
30
8
9
25
14
31
20
skupina B Review
10. kolo 1. 12. 2019
17:00
Tygři Praha B
TJ Lokomotiva Liberec I.
80
32
27
8
48
16
62
20
skupina B Review
9. kolo 1. 12. 2019
13:00
Tygři Praha B
TJ Lokomotiva Liberec I.
67
50
15
8
37
22
53
32
skupina B Review
8. kolo 8. 12. 2019
14:00
TJ Lokomotiva Liberec I.
BK Žďár Open
81
31
24
4
37
6
61
12
skupina B Review
7. kolo 8. 12. 2019
11:00
TJ Lokomotiva Liberec I.
BK Žďár Open
64
46
20
12
38
27
50
42
skupina B Review
11. kolo 14. 12. 2019
14:30
TJ Lokomotiva Liberec I.
Basketbal Sokol Horní Počernice
64
42
20
7
35
18
47
28
skupina B Review
12. kolo 14. 12. 2019
17:30
TJ Lokomotiva Liberec I.
Basketbal Sokol Horní Počernice
72
47
19
8
40
18
54
38
skupina B Review
13. kolo 18. 1. 2020
15:30
BK Ústí nad Orlicí
TJ Lokomotiva Liberec I.
56
58
22
21
28
27
36
42
skupina B Review
14. kolo 18. 1. 2020
17:30
BK Ústí nad Orlicí
TJ Lokomotiva Liberec I.
39
52
4
16
16
28
32
40
skupina B Review
18. kolo 15. 2. 2020
17:00
TJ Lokomotiva Liberec I.
TJ Sokol Stěžery
59
60
11
12
23
30
39
48
skupina B Review
17. kolo 15. 2. 2020
15:00
TJ Lokomotiva Liberec I.
TJ Sokol Stěžery
53
67
5
10
23
23
40
43
skupina B Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 nadregionální soutěž 4 22
2019/20 kvalifikace o ligu 3 4
2018/19 nadregionální soutěž 5 16
2018/19 kvalifikace o ligu 3 2
2016/17 nadregionální soutěž 5 24
2015/16 kvalifikace o ligu 3 5
2015/16 Krajský přebor kadetek U17 3 33