Kvalifikace o ligu

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 3
TJ Lokomotiva Liberec I.
Tygři Praha
26. 5. 2019
09:00
Sportovní hala Jeneč Lucie Peterková
Jan Hejnic
38
87
10
21
20
47
28
66
Review
skupina A 1. kolo 4
BK Kralupy junior
BC Slaný
26. 5. 2019
11:00
Sportovní hala Jeneč Lucie Peterková
Jan Hejnic
65
55
21
15
33
24
54
37
Review
skupina A 1. kolo 1
Tygři Praha
BK Kralupy junior
25. 5. 2019
13:00
Sportovní hala Jeneč Pavel Bohata
Jakub Petrák
91
60
29
15
61
21
77
36
Review
skupina A 1. kolo 2
BC Slaný
TJ Lokomotiva Liberec I.
25. 5. 2019
15:00
Sportovní hala Jeneč Pavel Bohata
Jakub Petrák
55
70
13
25
26
37
38
52
Review
skupina A 1. kolo 5
BK Kralupy junior
TJ Lokomotiva Liberec I.
26. 5. 2019
17:00
Sportovní hala Jeneč Miloslav Jon
Vladimír Slanina
77
54
20
17
39
28
58
40
Review
skupina A 1. kolo 6
BC Slaný
Tygři Praha
26. 5. 2019
19:00
Sportovní hala Jeneč Miloslav Jon
Vladimír Slanina
27
87
9
29
11
51
17
66
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
13 Magdaléna Černá BK Brandýs n.L. 19 20 1.0 10.4 3.9 0.6 1.0/2.0 0.0* 1.8
Petra Hoffmanová BKj. Kralupy n.V. 20 18 1.0 10.3 3.7 0.4 1.6/2.3 69.0 3.0
Natálie Durdová BKj. Kralupy n.V. 19 16 1.0 11.5 4.1 0.4 2.1/3.3 63.5 1.4
10 Tereza Vojtová BK Brandýs n.L. 19 19 1.0 9.4 2.3 1.0 1.7/2.5 68.8 1.8
Gabriela Bžunková BKj. Kralupy n.V. 20 16 1.0 10.8 3.3 0.6 2.4/5.6 43.8 2.4
25 Adéla Hampejsová Basket Slovanka B 19 13 1.0 8.8 3.5 0.3 1.0/1.7 0.0* 1.9
Kateřina Caldrová Loko Karlovy Vary 19 19 1.0 5.5 1.7 0.3 1.4/2.5 55.3 2.1
Denisa Nováková BKj. Kralupy n.V. 20 18 1.0 5.8 1.5 0.6 0.9/1.6 0.0* 1.3
Petra Klokočníková Basket Poděbrady 19 15 1.0 6.6 2.0 0.5 1.0/1.7 0.0* 1.6
Adéla Vrťátková BKj. Kralupy n.V. 20 15 1.0 4.7 2.0 0.0 0.7/1.1 0.0* 1.7
Klára Mexbauerová BKj. Kralupy n.V. 20 19 1.0 3.4 0.6 0.6 0.5/0.7 0.0* 1.4
16 Kateřina Zárubová Sokol H. Králové 19 11 17.5 5.5 2.1 0.2/1.2 0.7/1.1 0.0* 1.1
18 Emma Medová BK Brandýs n.L. 19 19 1.0 3.0 0.9 0.3 0.4/1.1 0.0* 1.6
Eliška Trollerová Loko Karlovy Vary 18 2 1.0 26.5 5.0 2.5 9.0/9.0 100.0 2.0
Eliška Urbanová Basket Poděbrady 19 10 1.0 4.8 1.8 0.0 1.2/2.3 52.2 1.5
Nikola Caňkářová ŠBK P-H Sadská 18 3 1.0 15.7 4.0 2.3 0.7/0.7 0.0* 1.3
Barbora Loudová BKj. Kralupy n.V. 18 5 1.0 8.6 2.4 0.8 1.4/3.2 43.8 2.2
0 Erika Fischerová BS Č. Brod 18 13 1.0 2.9 0.8 0.2 0.5/1.3 0.0* 1.8
Natálie Exnerová BKj. Kralupy n.V. 18 5 1.0 7.6 1.8 0.6 2.2/3.2 68.8 4.0
Natalie Amy Reitzová ŠBK P-H Sadská 18 4 1.0 9.5 4.0 0.0 1.5/4.3 35.3 1.8
Natálie Jeníková ŠBK P-H Sadská 18 3 1.0 12.3 5.0 0.0 2.3/4.3 53.8 2.3
Martina Blahová Baník Most 19 2 1.0 18.0 6.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 5.0
22 Žofie Paterová Sokol H. Králové 20 8 17.4 4.4 1.3 0.5/1.0 0.4/0.4 0.0* 1.5
18 Sandra Mádlová BS Č. Brod 18 3 1.0 11.3 2.3 1.3 2.7/3.7 72.7 1.3
15 Eliška Krausová Basket Slovanka B 19 14 1.0 2.3 0.3 0.6 0.0/0.0 0.0* 0.8
Julie Gončárová BC Slaný 19 3 1.0 10.7 4.0 0.0 2.7/3.7 72.7 3.3
58 Lucie Fránová Tygři Praha 18 3 1.0 9.7 4.0 0.0 1.7/5.0 33.3 0.7
51 Mariana Přibylová Tygři Praha 17 3 1.0 9.3 3.7 0.7 0.0/1.3 0.0* 2.0
33 Zuzana Sieberová BS Č. Brod 19 7 1.0 4.0 1.3 0.1 1.0/2.3 43.8 0.6
5 Alžběta Matasová Tygři Praha 17 3 1.0 8.7 3.7 0.0 1.3/3.7 36.4 0.7
1 Emilie Brzoňová Tygři Praha 17 3 1.0 8.3 3.3 0.0 1.7/1.7 0.0* 0.3
18 Barbora Pešatová BC Slaný 20 3 1.0 8.3 3.0 0.3 1.3/3.3 40.0 2.0
Emma Franková ŠBK P-H Sadská 18 3 1.0 8.0 3.0 0.3 1.0/1.3 0.0* 2.0
14 Magdaléna Jarošová Tygři Praha 20 3 1.0 7.3 2.7 0.7 0.0/0.7 0.0* 2.0
Michaela Staňková Basket Poděbrady 19 7 1.0 3.1 1.1 0.0 0.9/1.1 0.0* 1.7
Marie Holá ŠBK P-H Sadská 18 4 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/1.3 0.0* 0.3
28 Nella Klapková BS Č. Brod 17 3 1.0 7.3 3.7 0.0 0.0/1.3 0.0* 1.0
6 Marie Žabkovská BC Slaný 20 3 1.0 7.0 1.3 1.0 1.3/2.0 66.7 3.3
Martina Tomášková BKj. Kralupy n.V. 18 5 1.0 4.0 1.2 0.0 1.6/3.2 50.0 2.2
28 Julie Laubertová Tygři Praha 17 3 1.0 6.7 2.3 0.3 1.0/2.0 50.0 1.0
Karolína Hostoušová Baník Most 19 2 1.0 9.5 4.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
Zuzana Tomanová ŠBK P-H Sadská 17 2 1.0 9.5 3.0 1.0 0.5/2.5 20.0 1.0
16 Karolína Čechová Basket Slovanka B 20 11 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.7
Veronika Rozmajzlová BKj. Kralupy n.V. 18 5 1.0 3.6 1.6 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.6
Eliska Niamh Sieglová Loko Karlovy Vary 18 2 1.0 8.5 3.5 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Anželika Konovalová Loko Karlovy Vary 17 2 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Adéla Džurdženíková Baník Most 20 2 1.0 8.0 2.0 1.0 1.0/1.0 0.0* 2.0
4 Štěpánka Marková BC Slaný 20 3 1.0 4.7 2.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.7
Adéla Gangurová Loko Karlovy Vary 19 2 1.0 7.0 2.0 0.5 1.5/4.0 37.5 1.5
16 Eva Antošová Tygři Praha 19 3 1.0 4.3 1.3 0.3 0.7/0.7 0.0* 1.7
Michaela Hejná Loko Karlovy Vary 19 2 1.0 6.5 2.5 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
Viktorie Strnadová ŠBK P-H Sadská 18 3 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.3
8 Barbora Dudáčková BC Slaný 20 3 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.3
Adéla Kočí Baník Most 18 2 1.0 5.5 2.0 0.5 0.0/1.0 0.0* 0.5
26 Kristýna Růžičková BS Č. Brod 18 3 1.0 3.7 1.3 0.0 1.0/4.0 25.0 0.7
Anna Nováková Basket Poděbrady 19 2 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/3.0 33.3 0.5
17 Johanka Kindermannová BC Slaný 19 3 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/1.0 0.0* 0.3
Lucie Peršínová Loko Karlovy Vary 19 2 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
15 Konstancie Kušnareva Tygři Praha 20 2 1.0 4.5 1.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.0
9 Laura Samouk Tygři Praha 18 1 1.0 9.0 1.0 2.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Tereza Koudelková Baník Most 18 2 1.0 4.5 1.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.0
Natali Gruntová ŠBK P-H Sadská 18 2 1.0 4.5 1.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Petra Havlínová BC Slaný 18 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
21 Nela Sadílková BC Slaný 19 2 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.5
Markéta Páceltová Loko Karlovy Vary 18 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Stella Jurmanová BKj. Kralupy n.V. 18 5 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.2 0.0* 2.0
6 Johana Krausová Tygři Praha 20 2 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.0
0 Anežka Najmanová Basket Slovanka B 18 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Anna Holá ŠBK P-H Sadská 17 2 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.0
31 Aneta Krupková BS Č. Brod 18 3 1.0 2.3 0.7 0.3 0.0/0.7 0.0* 0.0
Daniela Kameníková Baník Most 16 2 1.0 3.5 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 2.5
12 Monika Hack Sokol H. Králové 19 2 16.5 3.0 1.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 2.0
Antonie Baborovská Loko Karlovy Vary 17 2 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Karolína Šplíchalová Loko Karlovy Vary 18 1 1.0 6.0 1.0 1.0 1.0/4.0 25.0 3.0
13 Adéla Pluchová BC Slaný 18 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Heltová Baník Most 18 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
14 Vendula Gráfová BS Č. Brod 18 3 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.0
0 Alžběta Kdýrová BS Č. Brod 18 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.3
Tereza Telecká Sokol H. Králové 17 6 4.7 0.3 0.2 0.0/0.5 0.0/0.0 0.0* 1.7
Tereza Tůmová Baník Most 19 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Revťáková BKj. Kralupy n.V. 18 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
22 Antonie Březinová Tygři Praha 17 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Veronika Moravcová Loko Karlovy Vary 18 1 1.0 2.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Thea Schusterová BKj. Kralupy n.V. 19 8 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.1
Anna Horká ŠBK P-H Sadská 17 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Pavlína Janů Baník Most 19 2 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.5
23 Kateřina Nováková Basket Slovanka 19 1 22.0 2.0 1.0 0.0/4.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Karolína Davidová BC Slaný 17 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Barbora Valachová BKDěč U17G 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Eva Medvecká Basket Ostrava 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alena Šímová Lokomotiva Liberec 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Markéta Kaňková BS Č. Brod 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Havlůjová BC Vysočina 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
17 Zuzana Pěchová Basket Ostrava 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bára Kapicová BKDěč U17G 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dagmar Tichá BC Vysočina 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karin Šmídová Lokomotiva Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Barčová BKDěč U17G 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Sofia Borcelová BS Č. Brod 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Kulhánková BKDěč U17G 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Žatecká Baník Most 18 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Pavla Kellerová Baník Most 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Kanclířová Basket Ostrava 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Andrlová Lokomotiva Liberec 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Macečková Basket Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Zimová BKDěč U17G 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anne-Maria Aignerová Basket Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Szentesiová BC Slaný 20 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
19 Alena Říhová Basket Ostrava 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Výrostková BC Vysočina 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Krajíčková BKj. Kralupy n.V. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Černá BKj. Kralupy n.V. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Schwarzová BC Vysočina 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Andrlová Lokomotiva Liberec 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Hendrychová ŠBK P-H Sadská 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Laštovková ŠBK P-H Sadská 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alena Macurová Basket Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Joštová ŠBK P-H Sadská 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
19 Lucie Rabochová BS Č. Brod 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Hromková Lokomotiva Liberec 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johana Landová Lokomotiva Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
41 Alžběta Miklová BS Č. Brod 18 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sabina Vrbová Loko Karlovy Vary 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrea Šulcová Loko Karlovy Vary 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbara Albrechtová BKDěč U17G 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
53 Lenka Zimmelová BS Č. Brod 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Sečányová Loko Karlovy Vary 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Veronika Kudelová Basket Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
66 Natálie Hachlicová Basket Ostrava 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Valašíková Loko Karlovy Vary 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Bláhová ŠBK P-H Sadská 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Javanská BKj. Kralupy n.V. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Jirušková Lokomotiva Liberec 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdaléna Neradová BC Slaný 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natalie Bláhová ŠBK P-H Sadská 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Boumová BKj. Kralupy n.V. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emma Michovská BKj. Kralupy n.V. 18 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.3
Alice Procházková Baník Most 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Hořejší BKj. Kralupy n.V. 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Doležalová BKj. Kralupy n.V. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Velická Loko Karlovy Vary 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Horutová Basket Ostrava 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Chundelová Lokomotiva Liberec 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Jíchová Loko Karlovy Vary 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Petráková Lokomotiva Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
42 Klára Jemelková Basket Ostrava 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Pevná Lokomotiva Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emma Smitková Loko Karlovy Vary 18 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Prislupčáková BKDěč U17G 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
42 Markéta Lodlová BS Č. Brod 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Majerová BKDěč U17G 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Strádalová Baník Most 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
52 Anna Donátová BS Č. Brod 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Barbora Toušková BS Č. Brod 18 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Taleski Lokomotiva Liberec 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Zemanová Loko Karlovy Vary 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Balcarová Lokomotiva Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniela Vondráková Basket Ostrava 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Buzková Lokomotiva Liberec 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alžběta Stránská Lokomotiva Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Laura Barthová Lokomotiva Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Zelená BKDěč U17G 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Jana Foltinková Basket Ostrava 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Denisa Marková BS Č. Brod 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Simona Pilátová BC Vysočina 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Malá Sokol H. Králové B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Skoumalová Sokol H. Králové B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Bártů BC Vysočina 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alice Konštacká Sokol H. Králové B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Hertíková Sokol H. Králové B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Suchá Lokomotiva Liberec 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Kubečková Lokomotiva Liberec 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Vincová Jiskra Kyjov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
23 Karolína Morovičová Basket Ostrava 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Haidová Basket Ostrava 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zlata Dvořáková BC Vysočina 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Vlachová Sokol H. Králové B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Kourková BC Vysočina 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Lindrová Sokol H. Králové B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Sobotková Sokol H. Králové B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Foffová Sokol H. Králové B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Sofia Simićová BS Č. Brod 17 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
11 Adéla Gráfová BS Č. Brod 18 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johanka Burdová Basket Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tina Vavříková Basket Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Klára Válková Basket Ostrava 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 Hana Klečková Basket Ostrava 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Procházková BC Vysočina 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Nosková BC Vysočina 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kamila Kusá Sokol H. Králové B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Eliška Jankulárová Basket Ostrava 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Macáková BKj. Kralupy n.V. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Eva Suchánková Lokomotiva Liberec 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Bastlová Sokol H. Králové 18 3 11.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Iveta Cichrová Jiskra Kyjov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Vanesa Randulová Basket Ostrava 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Adéla Rabasová BC Slaný 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Simona Chárová BC Slaný 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominika Pietraszová Sokol H. Králové B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Markéta Jurásková Basket Ostrava 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Nováková Jiskra Kyjov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Emma Horáková Basket Slovanka B 18 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sarah Zitová Lokomotiva Liberec 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hana Hlaváčková BC Vysočina 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Hosnedlová Loko Karlovy Vary 18 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
44 Agáta Novotná BS Č. Brod 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Marečková Sokol H. Králové B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
79 Kateřina Gottwaldová Basket Ostrava 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Martina Málková Tygři Praha 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
26 Emma Juchelková Basket Ostrava 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Vaněčková BC Vysočina 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Anna Kuklová Basket Ostrava 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Neumannová BKj. Kralupy n.V. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Víšková Sokol H. Králové B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdaléna Klausová Sokol H. Králové B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
88 Aneta Skoumalová Tygři Praha 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Linda Brzobohatá Lokomotiva Liberec 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Kuntošová Lokomotiva Liberec 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jitka Victoria Jankujová Lokomotiva Liberec 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Mezihoráková Jiskra Kyjov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
34 Kateřina Homolová Tygři Praha 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Laura-Francesca Wohnerová Sokol H. Králové B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valentina Jandorová Jiskra Kyjov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Brožová Sokol H. Králové B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Felgrová Sokol H. Králové B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Benešová BKDěč U17G 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Soňa Dufková Jiskra Kyjov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Drastichová Basket Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Dubová BC Vysočina 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
51 Natálie Babyčová BS Č. Brod 18 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
55 Heidi Cholevová Basket Ostrava 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Anna Wicherková Basket Ostrava 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stella Vodvárková Sokol H. Králové B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Beáta Anna Dobrotková Basket Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ilona Uhelská Basket Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavla Kordaničová Baník Most 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Procházková BKDěč U17G 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Borešová BKDěč U17G 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Mahelová Sokol H. Králové B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Ema Pešavová BS Č. Brod 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Zuzana Příhodová Basket Slovanka 19 1 8.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Lucie Šarochová Basket Slovanka 19 1 11.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Barbora Převrátilová Loko Karlovy Vary 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Kurucová Baník Most 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Křížová Baník Most 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adriana Krešne Baník Most 19 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.5
27 Vendula Matuštíková Basket Ostrava 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Vintrová Sokol H. Králové B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elisabeth Sýkorová Lokomotiva Liberec 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Seilerová BKDěč U17G 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Nidrlová Lokomotiva Liberec 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Dvořáková BKDěč U17G 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lenka Spurná BKDěč U17G 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdaléna Kmínková BKDěč U17G 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Romana Školníková BKDěč U17G 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marianna Kmínková BKDěč U17G 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Hrbková BKDěč U17G 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Jindrová BKDěč U17G 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Hodboďová BKDěč U17G 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Krutilová Basket Ostrava 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
13 Magdaléna Černá BK Brandýs n.L. 19 20 7 1 3 4
Petra Hoffmanová BKj. Kralupy n.V. 20 15 7 0 4 5
Natálie Durdová BKj. Kralupy n.V. 19 2 1 0 0 1
10 Tereza Vojtová BK Brandýs n.L. 19 9 1 2 1 1
Gabriela Bžunková BKj. Kralupy n.V. 20 25 9 2 5 5
25 Adéla Hampejsová Basket Slovanka B 19 15 6 1 2 4
Kateřina Caldrová Loko Karlovy Vary 19
Denisa Nováková BKj. Kralupy n.V. 20 14 7 1 2 2
Petra Klokočníková Basket Poděbrady 19 15 7 1 2 4
Adéla Vrťátková BKj. Kralupy n.V. 20 14 6 0 2 2
Klára Mexbauerová BKj. Kralupy n.V. 20 8 3 2 0 5
16 Kateřina Zárubová Sokol H. Králové 19
18 Emma Medová BK Brandýs n.L. 19 6 3 0 2 1
Eliška Trollerová Loko Karlovy Vary 18 31 6 3 10 3
Eliška Urbanová Basket Poděbrady 19 12 6 0 2 3
Nikola Caňkářová ŠBK P-H Sadská 18 0 0
Barbora Loudová BKj. Kralupy n.V. 18 16 5 2 4 4
0 Erika Fischerová BS Č. Brod 18
Natálie Exnerová BKj. Kralupy n.V. 18 12 3 2 4 5
Natalie Amy Reitzová ŠBK P-H Sadská 18 12 5 0 4 3
Natálie Jeníková ŠBK P-H Sadská 18 14 6 0 3 4
Martina Blahová Baník Most 19 24 6 4 0 5
22 Žofie Paterová Sokol H. Králové 20
18 Sandra Mádlová BS Č. Brod 18 14 3 2 4 3
15 Eliška Krausová Basket Slovanka B 19
Julie Gončárová BC Slaný 19 0 0
58 Lucie Fránová Tygři Praha 18 13 6 0 3 2
51 Mariana Přibylová Tygři Praha 17 12 5 2 0 3
33 Zuzana Sieberová BS Č. Brod 19
5 Alžběta Matasová Tygři Praha 17 9 4 0 3 1
1 Emilie Brzoňová Tygři Praha 17 11 4 0 3 1
18 Barbora Pešatová BC Slaný 20 0 0
Emma Franková ŠBK P-H Sadská 18 16 5 1 3 3
14 Magdaléna Jarošová Tygři Praha 20 0 0 0 0
Michaela Staňková Basket Poděbrady 19
Marie Holá ŠBK P-H Sadská 18 8 4 0 1 1
28 Nella Klapková BS Č. Brod 17 12 6 0 0 2
6 Marie Žabkovská BC Slaný 20 0
Martina Tomášková BKj. Kralupy n.V. 18 8 3 0 2 4
28 Julie Laubertová Tygři Praha 17 10 3 1 1 1
Karolína Hostoušová Baník Most 19 10 5 0 1 2
Zuzana Tomanová ŠBK P-H Sadská 17 11 4 1 1 2
16 Karolína Čechová Basket Slovanka B 20 2 1 0 0 2
Veronika Rozmajzlová BKj. Kralupy n.V. 18 10 5 0 1 3
Eliska Niamh Sieglová Loko Karlovy Vary 18 10 4 0 2 3
Anželika Konovalová Loko Karlovy Vary 17 12 5 0 2 3
Adéla Džurdženíková Baník Most 20 9 3 1 2 3
4 Štěpánka Marková BC Slaný 20 0 0 0
Adéla Gangurová Loko Karlovy Vary 19 7 3 1 2 3
16 Eva Antošová Tygři Praha 19 7 2 1 2 3
Michaela Hejná Loko Karlovy Vary 19 11 4 0 3 4
Viktorie Strnadová ŠBK P-H Sadská 18 0 0 0
8 Barbora Dudáčková BC Slaný 20 0 0
Adéla Kočí Baník Most 18 0 0 0
26 Kristýna Růžičková BS Č. Brod 18 7 3 0 2 1
Anna Nováková Basket Poděbrady 19
17 Johanka Kindermannová BC Slaný 19 0 0 0 0 0
Lucie Peršínová Loko Karlovy Vary 19 0 0
15 Konstancie Kušnareva Tygři Praha 20 0 0 0 0
9 Laura Samouk Tygři Praha 18 9 1 2 1 0
Tereza Koudelková Baník Most 18 0 0 0
Natali Gruntová ŠBK P-H Sadská 18 0 0 0 0 0
Petra Havlínová BC Slaný 18 0 0 0
21 Nela Sadílková BC Slaný 19 0 0 0
Markéta Páceltová Loko Karlovy Vary 18 4 2 0 0 1
Stella Jurmanová BKj. Kralupy n.V. 18 4 2 0 0 3
6 Johana Krausová Tygři Praha 20 0 0 0
0 Anežka Najmanová Basket Slovanka B 18
Anna Holá ŠBK P-H Sadská 17 0 0 0 0 0
31 Aneta Krupková BS Č. Brod 18 7 2 1 0 0
Daniela Kameníková Baník Most 16 0 0 0 0 0
12 Monika Hack Sokol H. Králové 19
Antonie Baborovská Loko Karlovy Vary 17 4 1 0 2 2
Karolína Šplíchalová Loko Karlovy Vary 18 6 1 1 1 3
13 Adéla Pluchová BC Slaný 18 0 0 0 0 0
Nela Heltová Baník Most 18 0 0 0
14 Vendula Gráfová BS Č. Brod 18 3 1 0 1 0
0 Alžběta Kdýrová BS Č. Brod 18
Tereza Telecká Sokol H. Králové 17
Tereza Tůmová Baník Most 19 0 0 0 0 0
Anna Revťáková BKj. Kralupy n.V. 18 2 1 0 0 1
22 Antonie Březinová Tygři Praha 17 2 1 0 0 2
Veronika Moravcová Loko Karlovy Vary 18
Thea Schusterová BKj. Kralupy n.V. 19
Anna Horká ŠBK P-H Sadská 17 0 0 0 0 0
Pavlína Janů Baník Most 19 2 0 0 2 1
23 Kateřina Nováková Basket Slovanka 19 8 4 1 0 1
Karolína Davidová BC Slaný 17 0 0 0 0 0
Kateřina Žatecká Baník Most 18 0 0 0 0
Klára Szentesiová BC Slaný 20 0 0 0 0 0
41 Alžběta Miklová BS Č. Brod 18
Emma Michovská BKj. Kralupy n.V. 18 0 0 0 0 3
Alice Procházková Baník Most 19 0 0 0 0 0
Kristýna Hořejší BKj. Kralupy n.V. 19 0 0 0 0 3
Emma Smitková Loko Karlovy Vary 18 0 0 0 0 0
52 Anna Donátová BS Č. Brod 19
0 Barbora Toušková BS Č. Brod 18
4 Sofia Simićová BS Č. Brod 17 0 0 0 0 0
11 Adéla Gráfová BS Č. Brod 18 0 0 0 0 0
Tereza Bastlová Sokol H. Králové 18
0 Emma Horáková Basket Slovanka B 18
Veronika Hosnedlová Loko Karlovy Vary 18 0 0 0 0 0
51 Natálie Babyčová BS Č. Brod 18
0 Ema Pešavová BS Č. Brod 17
10 Zuzana Příhodová Basket Slovanka 19 12 4 1 1 5
10 Lucie Šarochová Basket Slovanka 19 4 2 0 1 5
Adriana Krešne Baník Most 19 0 0 0 0 3
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Tygři Praha 3 32.0 4.7 10.3 /23.0 44.9 13.7
BKj. Kralupy n.V. 5 24.8 3.4 10.6 /19.4 54.6 24.8
BC Slaný 3 17.3 1.3 7.0 /12.7 55.3 15.3
Lokomotiva Liberec 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Loko Karlovy Vary 2 21.5 3.5 17.5 /26.0 67.3 16.0
Baník Most 2 18.5 4.5 2.5 /6.0 41.7 16.0
Válečnice Děčín 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BC Vysočina 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
ŠBK P-H Sadská 4 26.3 3.0 7.3 /17.6 41.4 13.3
OP Prostějov 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Basket Ostrava 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Jiskra Kyjov 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vimmr Daniel 1 0 1 0 - - -
Večeřa Pavel 4 4 0 0 - - -
Válek Jakub 1 1 0 0 - - -
Toboláková Barbora 2 2 0 0 - - -
Šenk Pavel 4 0 4 0 - - -
Slanina Vladimír 2 0 2 0 - - -
Siegfried Jiří 1 0 1 0 - - -
Rom Daniel 1 0 1 0 - - -
Renc Jan 1 0 1 0 - - -
Petrák Jakub 2 0 2 0 - - -
Peterková Lucie 2 2 0 0 - - -
Nesper Jindřich 1 0 1 0 - - -
Musil Jan 1 1 0 0 - - -
Lejčko Jan 1 1 0 0 - - -
Kubeš Michal 2 0 2 0 - - -
Kapl Antonín 2 0 2 0 - - -
Jon Miloslav 2 2 0 0 - - -
Jakubík Petr 1 1 0 0 - - -
Hendrych Jan 2 2 0 0 - - -
Hejnic Jan 2 0 2 0 - - -
Dolejš Václav 2 2 0 0 - - -
Bráblík Jan 1 0 1 0 - - -
Bohata Pavel 2 2 0 0 - - -
Asztalos Ondřej 2 0 2 0 - - -
Anton Karel 2 2 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře