Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 17587
ASK Lovosice
TJ Slovan Litoměřice B
5. 10. 2019
09:00
Hala U Přívozu Vladimír Kesler
Barbora Lahovská
30
74
2
21
12
39
20
57
Review
skupina A 1. kolo 17588
BK Baník Most
SLUNETA Ústí nad Labem B
5. 10. 2019
12:00
Sportovní hala Most - malá hala Nicole Šeferová
Jan Gabriel
62
74
15
14
29
38
42
62
Review
skupina A 1. kolo 17586
BC Slaný
BK Beroun
5. 10. 2019
15:00
Víceúčelová sportovní hala Vladimír Kesler
Barbora Lahovská
99
48
27
10
56
24
74
35
Review
skupina A 1. kolo 17585
DBaK B
BK Mariánské Lázně
4. 10. 2019
18:45
Tělocvična 25. ZŠ Václav Galajda
Pavel Tauber
61
58
21
12
33
34
47
47
Review
skupina A 2. kolo 17592
BK Beroun
TJ Slovan Litoměřice B
19. 10. 2019
09:45
tělocvična ZŠ Preislerova Jiří Veselý
Michal Dub
47
72
16
20
24
33
34
48
Review
skupina A 2. kolo 17589
BK Baník Most
DBaK B
19. 10. 2019
10:30
Sportovní hala Most - malá hala Nicole Šeferová
Anna Chojnacká
75
35
26
7
49
13
58
21
Review
skupina A 2. kolo 17590
SLUNETA Ústí nad Labem B
BK Mariánské Lázně
19. 10. 2019
13:00
ZŠ Pod Parkem Jaroslav Liška
Jan Gabriel
115
46
29
10
58
22
86
30
Review
skupina A 2. kolo 17591
BC Slaný
ASK Lovosice
19. 10. 2019
13:30
Víceúčelová sportovní hala Jan Průša
Fedor Lysov
131
24
24
5
56
11
88
23
Review
skupina A 3. kolo 17596
BK Beroun
ASK Lovosice
20. 10. 2019
09:45
tělocvična ZŠ Preislerova Michal Dub
Jiří Veselý
66
71
22
23
40
35
55
51
Review
skupina A 3. kolo 17594
BK Baník Most
BK Mariánské Lázně
20. 10. 2019
11:00
Sportovní hala Most - malá hala Anna Chojnacká
Nicole Šeferová
104
26
17
6
43
10
76
14
Review
skupina A 3. kolo 17595
BC Slaný
TJ Slovan Litoměřice B
20. 10. 2019
11:00
Víceúčelová sportovní hala Radek Šťavík
Josef Matějček
81
60
30
12
45
25
69
40
Review
skupina A 3. kolo 17593
SLUNETA Ústí nad Labem B
DBaK B
20. 10. 2019
12:30
SPŠ spojů Natálie Vostatková
Jan Gabriel
111
42
30
12
57
20
85
32
Review
skupina A 4. kolo 17600
BK Mariánské Lázně
BK Beroun
2. 11. 2019
11:00
Městská sportovní hala Radovan Minich
Filip Sochor
20
0
*
0
0
0
0
0
0
Review
skupina A 4. kolo 17598
SLUNETA Ústí nad Labem B
TJ Slovan Litoměřice B
2. 11. 2019
13:30
SPŠ spojů Richard Menšík
Antonín Ďurana
80
64
12
12
38
27
59
45
Review
skupina A 4. kolo 17597
BK Baník Most
ASK Lovosice
8. 10. 2019
17:45
Sportovní hala Most - malá hala Nicole Šeferová
Jan Hendrych
115
43
29
12
65
22
91
35
Review
skupina A 4. kolo 17599
DBaK B
BC Slaný
2. 11. 2019
19:00
ZŠ Kožlany Lukáš Kalabza
Michal Kuncl
24
122
3
25
13
65
21
93
Review
skupina A 5. kolo 17603
DBaK B
BK Beroun
3. 11. 2019
09:00
ZŠ Kožlany Michal Kuncl
Lukáš Kalabza
73
56
16
13
32
30
52
38
Review
skupina A 5. kolo 17604
BK Mariánské Lázně
BC Slaný
3. 11. 2019
11:00
Městská sportovní hala Radovan Minich
Matěj Heřman
47
110
11
39
25
66
36
80
Review
skupina A 5. kolo 17602
SLUNETA Ústí nad Labem B
ASK Lovosice
3. 11. 2019
12:30
SPŠ spojů Václav Ježek
Antonín Ďurana
109
59
23
14
45
24
90
37
Review
skupina A 5. kolo 17601
BK Baník Most
TJ Slovan Litoměřice B
15. 10. 2019
17:45
Sportovní hala Most - malá hala Nicole Šeferová
Daniel Hušek
51
72
16
11
28
34
36
52
Review
skupina A 6. kolo 17607
ASK Lovosice
DBaK B
6. 10. 2019
10:00
Hala U Přívozu Barbora Lahovská
Martina Blašková
59
50
18
7
33
21
44
37
Review
skupina A 6. kolo 17608
TJ Slovan Litoměřice B
BK Mariánské Lázně
16. 11. 2019
13:00
Hala 6. ZŠ Vladimír Kesler
Barbora Lahovská
89
27
30
4
48
15
72
22
Review
skupina A 6. kolo 17605
BC Slaný
BK Baník Most
16. 11. 2019
14:00
Víceúčelová sportovní hala Petr Frána
Michal Dub
84
47
19
5
42
21
65
35
Review
skupina A 6. kolo 17606
BK Beroun
SLUNETA Ústí nad Labem B
16. 11. 2019
14:45
tělocvična ZŠ Preislerova Josef Matějček
Fedor Lysov
79
62
17
10
28
29
59
41
Review
skupina A 7. kolo 17611
ASK Lovosice
BK Mariánské Lázně
10. 11. 2019
10:00
Hala U Přívozu Jan Kout
Vladimír Kesler
45
58
16
6
27
28
35
43
Review
skupina A 7. kolo 17610
BK Beroun
BK Baník Most
17. 11. 2019
12:30
tělocvična ZŠ Preislerova Jiří Veselý
Filip Hackl
44
77
11
23
25
46
33
64
Review
skupina A 7. kolo 17612
TJ Slovan Litoměřice B
DBaK B
17. 11. 2019
13:00
Kalich aréna Vladimír Kesler
Barbora Lahovská
82
41
27
5
56
17
68
32
Review
skupina A 7. kolo 17609
BC Slaný
SLUNETA Ústí nad Labem B
17. 11. 2019
14:00
Víceúčelová sportovní hala Michal Dub
Petr Frána
100
51
25
7
49
22
71
32
Review
skupina A 8. kolo 17614
BK Beroun
BC Slaný
30. 11. 2019
12:15
tělocvična ZŠ Preislerova Jiří Veselý
Tomáš Tejček
45
90
8
22
21
44
26
62
Review
skupina A 8. kolo 17616
SLUNETA Ústí nad Labem B
BK Baník Most
30. 11. 2019
13:30
SPŠ spojů Jan Hendrych
Michael Mycak
93
63
26
15
49
31
70
51
Review
skupina A 8. kolo 17613
BK Mariánské Lázně
DBaK B
30. 11. 2019
15:00
Městská sportovní hala Radovan Minich
Filip Sochor
69
48
16
14
42
26
57
38
Review
skupina A 8. kolo 17615
TJ Slovan Litoměřice B
ASK Lovosice
19. 11. 2019
18:45
Hala U Přívozu Martina Blašková
Barbora Lahovská
93
34
23
4
53
17
73
28
Review
skupina A 9. kolo 17620
ASK Lovosice
BK Beroun
14. 12. 2019
13:00
Hala U Přívozu Vladimír Kesler
38
45
7
14
17
25
25
27
Review
skupina A 9. kolo 17617
DBaK B
SLUNETA Ústí nad Labem B
14. 12. 2019
14:00
Tělocvična 25. ZŠ Pavel Tauber
Martin Bílek
40
127
10
26
22
53
29
86
Review
skupina A 9. kolo 17618
BK Mariánské Lázně
BK Baník Most
15. 12. 2019
15:00
Městská sportovní hala Radovan Minich
Jan Hošťálek
44
88
13
25
19
47
29
67
Review
skupina A 9. kolo 17619
TJ Slovan Litoměřice B
BC Slaný
14. 12. 2019
16:00
Kalich aréna Jaroslav Liška
Tereza Ekrtová
72
61
21
11
36
31
55
43
Review
skupina A 10. kolo 17623
ASK Lovosice
BC Slaný
15. 12. 2019
10:00
Hala U Přívozu Vladimír Kesler
42
97
11
34
13
56
31
75
Review
skupina A 10. kolo 17624
TJ Slovan Litoměřice B
BK Beroun
15. 12. 2019
10:00
Kalich aréna Martina Blašková
Andrea Ryvolová
67
37
18
9
40
23
53
29
Review
skupina A 10. kolo 17621
DBaK B
BK Baník Most
15. 12. 2019
11:00
Tělocvična 25. ZŠ Pavel Tauber
Jakub Mašek
49
80
11
11
24
35
40
55
Review
skupina A 10. kolo 17622
BK Mariánské Lázně
SLUNETA Ústí nad Labem B
12. 12. 2019
17:30
Městská sportovní hala Václav Galajda
Karel Kuška
66
86
17
28
36
45
53
69
Review
skupina A 11. kolo 17626
ASK Lovosice
SLUNETA Ústí nad Labem B
18. 1. 2020
09:00
Hala U Přívozu Martina Blašková
Barbora Lahovská
35
105
4
30
9
60
16
82
Review
skupina A 11. kolo 17627
BK Beroun
DBaK B
18. 1. 2020
13:00
tělocvična ZŠ Preislerova Michal Dub
Jiří Pavýza
93
36
24
11
40
29
72
32
Review
skupina A 11. kolo 17628
BC Slaný
BK Mariánské Lázně
18. 1. 2020
16:00
Víceúčelová sportovní hala Pavel Velda
Leoš Kvíz
97
29
16
11
40
15
69
24
Review
skupina A 11. kolo 17625
TJ Slovan Litoměřice B
BK Baník Most
17. 1. 2020
17:15
Kalich aréna Tereza Lepší
Jiří Pavýza
92
55
26
9
53
25
75
34
Review
skupina A 12. kolo 17630
TJ Slovan Litoměřice B
SLUNETA Ústí nad Labem B
19. 1. 2020
10:00
Kalich aréna Jaroslav Liška
Martina Blašková
54
75
22
23
26
41
41
59
Review
skupina A 12. kolo 17631
BC Slaný
DBaK B
19. 1. 2020
11:00
Víceúčelová sportovní hala Pavel Šmíd
Pavel Velda
126
16
28
4
66
6
102
10
Review
skupina A 12. kolo 17632
BK Beroun
BK Mariánské Lázně
19. 1. 2020
15:00
tělocvična ZŠ Preislerova Michal Dub
Jiří Pavýza
69
72
15
17
28
35
42
52
Review
skupina A 12. kolo 17629
ASK Lovosice
BK Baník Most
28. 1. 2020
19:00
Hala U Přívozu Martina Blašková
Barbora Lahovská
35
116
6
31
15
74
29
97
Review
skupina A 13. kolo 17633
SLUNETA Ústí nad Labem B
BC Slaný
26. 1. 2020
10:00
SPŠ spojů Dalibor Kouba
Vladislav Lunhul
83
50
19
11
52
24
71
38
Review
skupina A 13. kolo 17636
DBaK B
TJ Slovan Litoměřice B
1. 2. 2020
13:00
Tělocvična 25. ZŠ Klára Buňková
Pavel Tauber
38
73
13
24
20
47
28
62
Review
skupina A 13. kolo 17635
BK Mariánské Lázně
ASK Lovosice
1. 2. 2020
15:00
Městská sportovní hala Petr Skořepa
Petr Fiala
76
56
12
16
40
26
59
42
Review
skupina A 13. kolo 17634
BK Baník Most
BK Beroun
21. 1. 2020
18:15
Sportovní hala Most - malá hala Jan Hendrych
Michal Tesař
Jiří Šlaj
78
56
11
13
24
34
50
44
Review
skupina A 14. kolo 17639
DBaK B
ASK Lovosice
2. 2. 2020
09:30
Tělocvična 25. ZŠ Sandra Šrámková
Jakub Mašek
61
43
12
10
29
16
48
31
Review
skupina A 14. kolo 17637
BK Baník Most
BC Slaný
10. 11. 2019
12:30
Sportovní hala Most - malá hala Nicole Šeferová
Sabina Vondráčková
100
85
28
22
51
40
75
64
Review
skupina A 14. kolo 17640
BK Mariánské Lázně
TJ Slovan Litoměřice B
2. 2. 2020
13:00
Městská sportovní hala Roman Kinka
Matěj Heřman
51
92
9
23
25
45
36
71
Review
skupina A 14. kolo 17638
SLUNETA Ústí nad Labem B
BK Beroun
29. 1. 2020
17:30
SPŠ spojů Dalibor Kouba
Michal Tesař
84
37
22
8
41
22
68
28
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Štěpánka Votavová BK Beroun 19 16 1.0 21.8 9.6 0.1 2.5/3.8 66.7 0.1
Kristýna Hopková TJ Sokol Stěžery 18 34 1.0 9.4 3.1 0.9 0.4/1.0 0.0* 2.4
Eliška Šulerová ASK Lovosice 19 17 1.0 15.9 6.2 0.5 2.2/5.6 38.9 2.6
Veronika Tichá Tygři Praha B 18 18 1.0 9.4 4.1 0.2 0.6/1.4 0.0* 1.5
Denisa Lebedová SLUNETA Ústí n. L. B 18 24 1.0 6.6 2.6 0.1 1.1/2.0 53.1 1.3
6 Marie Žabkovská BC Slaný 18 14 1.0 10.7 3.4 1.0 0.9/1.7 0.0* 2.5
Veronika Hrdličková BK Ústí n. O. 17 18 1.0 6.6 2.1 0.6 0.8/1.8 0.0* 3.0
Karolína Jiráková BK M. Lázně 16 9 1.0 13.0 4.9 0.1 2.9/5.8 50.0 2.8
Štěpánka Teršlová DBaK 18 13 1.0 5.0 2.2 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.2
Eliška Mátlová KP Brno B 17 15 1.0 4.2 1.3 0.2 0.9/1.5 0.0* 0.7
Kateřina Klukanová BK Žďár Open 18 12 1.0 4.8 1.9 0.1 0.7/1.2 0.0* 1.3
Nikol Wavrová SBŠ Ostrava B 17 9 1.0 6.2 1.9 0.6 0.8/1.3 0.0* 0.9
Eliška Hupačová DBaK B 17 17 1.0 3.2 1.4 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.4
Stefanie Reichlová Renocar Podolí 18 10 1.0 5.2 1.6 0.6 0.2/0.8 0.0* 0.8
Nikola Strádalová Levhartice Chomutov 17 7 1.0 6.1 2.9 0.0 0.4/2.0 21.4 1.4
Markéta Andrýsková OSK Olomouc 18 13 1.0 3.2 0.7 0.5 0.2/0.5 0.0* 0.8
14 Tereza Husáková Sokol H. Počernice 16 12 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.6
Klára Karterová Slovan Litoměřice B 18 18 1.0 1.8 0.8 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.0
Denisa Klimenková SK Bruntál 18 9 1.0 3.6 1.2 0.1 0.8/1.0 0.0* 1.0
Barbora Vaníková DBaK 17 8 1.0 3.9 1.8 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.0
Markéta Vrabcová Basket Vlamez 17 4 1.0 7.0 2.8 0.0 1.5/1.8 0.0* 2.5
Michaela Papadopulosová Lokomotiva Krnov 19 4 1.0 6.0 2.5 0.3 0.3/1.0 0.0* 1.8
14 Magdaléna Jarošová Tygři Praha 18 3 1.0 7.3 2.7 0.7 0.0/0.7 0.0* 2.0
Klára Šmídová BK Příbor 18 11 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.8
17 Alena Šímová Lokomotiva Liberec 17 5 1.0 3.2 0.8 0.4 0.4/0.4 0.0* 2.0
Hana Tomková Basket Poděbrady 17 5 1.0 3.2 1.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Natálie Čerebová Studánka Pardubice 18 3 1.0 4.7 0.7 0.7 1.3/2.7 50.0 2.0
Šárka Šálková Slovan Litoměřice 17 7 1.0 1.9 0.7 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.0
2 Martina Eva Suchánková Loko Trutnov B 17 4 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.5
Martina Blahová Levhartice Chomutov 17 18 7.9 0.6 0.2 0.1 / 0.8 0.0/0.2 0.0* 0.6
Adriana Krešne Tygřice Louny 17 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.4 0.0* 2.2
Johana Kopecká SLUNETA Ústí n. L. 17 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Lucie Klementová Brandýs n. L. "B" 16 9 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.7
Barbora Snopková Havířov 19 2 1.0 3.0 0.5 0.5 / 0.5 0.5/1.0 0.0* 1.0
Stela Vajglová BK Havířov 18 19 4.8 0.2 0.0 0.1 / 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.3
Anna Benešová KP Brno 17 3 7.3 0.7 0.0 0.0 / 0.3 0.7/0.7 0.0* 0.0
Kristýna Mihlová Uherský Brod 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Válková BK Havířov B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Bednářová Basket Valmez 17 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Jolana Halačková TJ Třebíč 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Sýkorová Sokol Lanžhot 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdaléna Bukačová BK Brandýs n.L. 18 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Kurucová Baník Most 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Štěpánka Votavová BK Beroun 19 56 28 1 8 1
Kristýna Hopková TJ Sokol Stěžery 18 48 12 8 2 10
Eliška Šulerová ASK Lovosice 19 23 9 3 6 4
Veronika Tichá Tygři Praha B 18 22 11 2 4 5
Denisa Lebedová SLUNETA Ústí n. L. B 18 46 16 2 8 6
6 Marie Žabkovská BC Slaný 18 17 7 3 3 4
Veronika Hrdličková BK Ústí n. O. 17 22 7 2 5 5
Karolína Jiráková BK M. Lázně 16 0 0 0 0 0
Štěpánka Teršlová DBaK 18
Eliška Mátlová KP Brno B 17
Kateřina Klukanová BK Žďár Open 18 11 4 1 3 4
Nikol Wavrová SBŠ Ostrava B 17 14 6 2 3 3
Eliška Hupačová DBaK B 17 10 5 0 3 3
Stefanie Reichlová Renocar Podolí 18
Nikola Strádalová Levhartice Chomutov 17
Markéta Andrýsková OSK Olomouc 18
14 Tereza Husáková Sokol H. Počernice 16 0 0 0 0 0
Klára Karterová Slovan Litoměřice B 18
Denisa Klimenková SK Bruntál 18 13 5 1 4 5
Barbora Vaníková DBaK 17 16 8 1 1 2
Markéta Vrabcová Basket Vlamez 17 39 19 2 6 5
Michaela Papadopulosová Lokomotiva Krnov 19 12 6 1 1 3
14 Magdaléna Jarošová Tygři Praha 18 20 7 2 7 4
Klára Šmídová BK Příbor 18 5 2 0 1 3
17 Alena Šímová Lokomotiva Liberec 17 15 5 1 5 3
Hana Tomková Basket Poděbrady 17 14 7 0 4 3
Natálie Čerebová Studánka Pardubice 18 36 12 4 11 5
Šárka Šálková Slovan Litoměřice 17 12 6 0 4 4
2 Martina Eva Suchánková Loko Trutnov B 17
Martina Blahová Levhartice Chomutov 17 23 9 2 7 4
Adriana Krešne Tygřice Louny 17 19 9 1 2 4
Johana Kopecká SLUNETA Ústí n. L. 17 16 7 2 2 4
Lucie Klementová Brandýs n. L. "B" 16 2 1 0 0 2
Barbora Snopková Havířov 19 32 9 2 11 3
Stela Vajglová BK Havířov 18 17 8 3 4 4
Anna Benešová KP Brno 17
Eliška Bednářová Basket Valmez 17
Magdaléna Bukačová BK Brandýs n.L. 18
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
DBaK B 17 20.1 0.9 3.8 /10.2 37.0 14.2
BK M. Lázně 16 22.0 0.9 6.9 /13.5 51.2 12.3
BC Slaný 15 39.3 2.3 10.1 /20.1 50.2 19.0
BK Beroun 16 24.3 0.5 6.9 /15.1 45.9 0.4
ASK Lovosice 17 20.0 0.6 4.8 /12.5 38.2 15.4
Slovan Litoměřice B 16 30.4 1.2 8.4 /15.3 54.9 12.4
Baník Most 17 31.5 2.4 7.1 /12.9 55.0 15.8
SLUNETA Ústí n. L. B 16 37.1 2.0 7.6 /15.7 48.4 14.8
Lokomotiva Liberec 14 23.5 1.2 5.7 /12.6 45.5 8.6
Brandýs n. L. "B" 16 19.3 1.4 8.4 /17.5 48.2 16.8
BK Žďár Open 18 22.1 0.6 7.2 /17.1 42.1 15.3
BK Ústí n. O. 18 19.5 2.6 8.0 /17.1 46.9 15.3
Tygři Praha B 18 28.8 3.5 8.7 /17.6 49.5 14.9
Sokol H. Počernice 16 23.9 1.4 6.9 /16.8 41.3 15.4
TJ Sokol Stěžery 16 26.4 3.0 4.4 /9.5 46.1 12.8
Lokomotiva Krnov 18 11.7 0.6 4.1 /6.9 59.3 8.4
BK Havířov B 17 20.4 2.5 10.1 /15.9 63.5 7.6
BK Příbor 18 25.4 1.3 7.4 /15.7 47.2 13.7
Basket Valmez 18 18.7 0.5 6.9 /15.2 45.3 19.7
TJ Třebíč 6 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sokol Lanžhot 6 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Renocar Podolí 5 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Uherský Brod 6 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vybíral Michal 2 1 1 0 - - -
Vostatková Natálie 1 1 0 0 - - -
Vondráčková Sabina 1 0 1 0 - - -
Veselý Jiří 6 4 2 0 - - -
Velda Pavel 2 1 1 0 - - -
Vavrečka Kamil 2 0 2 0 - - -
Vagnerova Anna 2 1 1 0 - - -
Urbánek Štěpán 6 5 1 0 - - -
Tichov Michael 2 2 0 0 - - -
Tesař Michal 2 0 2 0 - - -
Tejček Tomáš 2 0 2 0 - - -
Tauber Pavel 5 2 3 0 - - -
Štelbacká Kristina 2 1 1 0 - - -
Šťavík Radek 4 3 1 0 - - -
Šrámková Sandra 1 1 0 0 - - -
Šmíd Pavel 1 1 0 0 - - -
Šlaj Jiří 1 0 0 1 - - -
Šeferová Nicole 7 5 2 0 - - -
Šebesta Zdeněk 2 2 0 0 - - -
Šabo Ondřej 2 0 2 0 - - -
Sýkora Vojtěch 1 1 0 0 - - -
Suder Lubor 3 1 2 0 - - -
Strnad Pavel 8 5 3 0 - - -
Sochor Filip 2 0 2 0 - - -
Snopková Barbora 1 0 1 0 - - -
Slovák Miroslav 5 4 1 0 - - -
Slovák Michal 5 1 4 0 - - -
Slezák Filip 2 2 0 0 - - -
Slezák Jiří 2 2 0 0 - - -
Skořepa Petr 1 1 0 0 - - -
Shumskyy Vitaliy 4 1 3 0 - - -
Seidl Josef 1 0 1 0 - - -
Sehnal Jiří 2 2 0 0 - - -
Ryvolová Andrea 1 0 1 0 - - -
Průša Jan 1 1 0 0 - - -
Porvich Lubomír 1 1 0 0 - - -
Poláček Vojtěch 4 0 4 0 - - -
Petrák Robin 1 0 1 0 - - -
Pavýza Jiří 4 1 3 0 - - -
Olbort Jan 2 0 2 0 - - -
Nováková Bára 3 3 0 0 - - -
Mycak Michael 1 0 1 0 - - -
Minich Radovan 4 4 0 0 - - -
Mikulec Ivo 6 0 6 0 - - -
Menšík Richard 1 1 0 0 - - -
Menšík Jan 2 2 0 0 - - -
Matějček Josef 4 2 2 0 - - -
Mašek Jakub 3 0 3 0 - - -
Martinovská Michaela 4 3 1 0 - - -
Martínek Karel 1 1 0 0 - - -
Mareš Jan 1 1 0 0 - - -
Machálek Jan 2 1 1 0 - - -
Lysov Fedor 2 0 2 0 - - -
Lunhul Vladislav 1 0 1 0 - - -
Lošťák Jan 2 0 2 0 - - -
Lišková Rebeka Anna 2 0 2 0 - - -
Liška Jaroslav 5 5 0 0 - - -
Lepší Tereza 1 1 0 0 - - -
Lahovská Barbora 10 2 8 0 - - -
Kvíz Leoš 1 0 1 0 - - -
Kuška Karel 2 1 1 0 - - -
Kundert Mathias 1 0 1 0 - - -
Kunclová Natálie 2 1 1 0 - - -
Kuncl Michal 2 1 1 0 - - -
Kučírek Pavel 3 1 2 0 - - -
Kučírek Martin 2 1 1 0 - - -
Križanová Johana 2 1 1 0 - - -
Kraváček Břetislav 1 0 1 0 - - -
Kout Jan 1 1 0 0 - - -
Kouba Dalibor 2 2 0 0 - - -
Kotrbatá Zuzana 2 2 0 0 - - -
Kotala Dominik 1 1 0 0 - - -
Kolář Jaroslav 4 3 1 0 - - -
Kohout Radomír 3 2 1 0 - - -
Kočí Jaroslav 5 4 1 0 - - -
Klapetek René 1 0 1 0 - - -
Kinka Roman 2 2 0 0 - - -
Kesler Vladimír 7 6 1 0 - - -
Kazda Petr 8 4 4 0 - - -
Kavka Radim 1 0 1 0 - - -
Karásek Jan 1 1 0 0 - - -
Kapounek Petr 2 1 1 0 - - -
Kalabza Lukáš 2 1 1 0 - - -
Jodl Jiří 1 0 1 0 - - -
Jindřichová Simona 2 1 1 0 - - -
Jilg Albert 4 0 4 0 - - -
Ježek Václav 1 1 0 0 - - -
Jedličková Kateřina 1 0 1 0 - - -
Jaroš Milan 2 1 1 0 - - -
Chojnacká Anna 2 1 1 0 - - -
Chodura Ondřej 2 0 2 0 - - -
Hušek Daniel 2 1 1 0 - - -
Hudec Filip 2 1 1 0 - - -
Hošťálek Jan 2 0 2 0 - - -
Hošek Václav 2 1 1 0 - - -
Horký Radim 2 2 0 0 - - -
Heřman Matěj 3 0 3 0 - - -
Hendrych Jan 3 2 1 0 - - -
Hackl Filip 5 2 3 0 - - -
Grobelná Natálie 2 1 1 0 - - -
Galajda Václav 3 3 0 0 - - -
Gabriel Jan 3 0 3 0 - - -
Friedl Miroslav 8 4 4 0 - - -
Frána Petr 3 2 1 0 - - -
Fiala Petr 1 0 1 0 - - -
Ekrtová Tereza 1 0 1 0 - - -
Ďurana Antonín 2 0 2 0 - - -
Dub Michal 6 4 2 0 - - -
Doležal Vratislav 1 0 1 0 - - -
Dokoupil Tomáš 2 1 1 0 - - -
Červinková Alžběta 2 2 0 0 - - -
Čermáková Barbora 2 0 2 0 - - -
Čarnecký Martin 4 4 0 0 - - -
Buňková Klára 1 1 0 0 - - -
Bříza Jiří 2 0 2 0 - - -
Bodláková Klára 1 1 0 0 - - -
Blašková Martina 7 5 2 0 - - -
Billík Dennis 4 2 2 0 - - -
Bílek Martin 1 0 1 0 - - -
Baďura Ota 2 1 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře