Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 17629
BK Beroun
BC Slaný
6. 10. 2018
10:30
tělocvična ZŠ Preislerova Jakub Zachara
Michal Vyhlídal
78
105
20
16
41
41
51
77
Review
skupina A 1. kolo 17627
TJ Slovan Litoměřice B
Válečnice Děčín
6. 10. 2018
11:00
Kalich aréna Tereza Lepší
Natálie Badinková
57
60
13
16
22
33
36
50
Review
skupina A 1. kolo 17628
BA Tygřice Louny
ASK Lovosice
6. 10. 2018
11:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Vlastimil Krob
Jiří Veselý
94
44
18
11
45
22
71
30
Review
skupina A 2. kolo 17632
ASK Lovosice
BC Slaný
20. 10. 2018
10:00
Hala U Přívozu Jiří Veselý
Barbora Lahovská
42
64
8
13
22
32
28
46
Review
skupina A 2. kolo 17631
BA Tygřice Louny
BK Beroun
20. 10. 2018
11:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Jiří Kroček
120
26
31
3
59
10
87
17
Review
skupina A 2. kolo 17630
TJ Slovan Litoměřice B
TJ Lokomotiva Liberec I.
20. 10. 2018
12:00
Kalich aréna Tereza Lepší
Natálie Badinková
77
40
15
10
31
21
55
30
Review
skupina A 3. kolo 17634
BA Tygřice Louny
BC Slaný
21. 10. 2018
10:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Vlastimil Krob
Jiří Kroček
85
30
20
8
34
17
58
22
Review
skupina A 3. kolo 17635
ASK Lovosice
BK Beroun
21. 10. 2018
10:00
Hala U Přívozu Martina Blašková
Barbora Lahovská
84
33
25
8
41
19
58
25
Review
skupina A 3. kolo 17633
Válečnice Děčín
TJ Lokomotiva Liberec I.
24. 10. 2018
18:00
ARMEX Sportcentrum Antonín Ďurana
Ondřej Josefus
60
31
12
8
33
17
52
20
Review
skupina A 4. kolo 17636
TJ Lokomotiva Liberec I.
BK Beroun
3. 11. 2018
16:00
Hala TJ Lokomotiva Václav Hošek
Vitaliy Shumskyy
83
46
20
8
39
20
60
31
Review
skupina A 4. kolo 17637
BA Tygřice Louny
TJ Slovan Litoměřice B
29. 10. 2018
18:30
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Jan Hendrych
Jindřich Nesper
46
42
10
8
23
12
34
32
Review
skupina A 4. kolo 17638
Válečnice Děčín
ASK Lovosice
3. 11. 2018
20:00
ARMEX Sportcentrum Jaroslav Liška
Klára Votrubcová
68
61
18
11
27
29
49
49
Review
skupina A 5. kolo 17639
TJ Lokomotiva Liberec I.
BC Slaný
4. 11. 2018
09:00
Hala TJ Lokomotiva Václav Hošek
Vitaliy Shumskyy
64
62
14
18
34
33
44
49
Review
skupina A 5. kolo 17641
Válečnice Děčín
BA Tygřice Louny
4. 11. 2018
15:00
ARMEX Sportcentrum Václav Hošek
Vitaliy Shumskyy
40
64
9
16
23
35
33
45
Review
skupina A 5. kolo 17640
TJ Slovan Litoměřice B
ASK Lovosice
16. 11. 2018
17:30
Kalich aréna Tereza Lepší
Natálie Badinková
83
68
22
16
35
27
62
39
Review
skupina A 6. kolo 17643
BK Beroun
TJ Slovan Litoměřice B
17. 11. 2018
10:30
tělocvična ZŠ Preislerova 52
78
6
23
18
39
34
57
Review
skupina A 6. kolo 17642
BA Tygřice Louny
TJ Lokomotiva Liberec I.
17. 11. 2018
11:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Jan František Sedláček
68
43
11
13
25
24
46
28
Review
skupina A 6. kolo 17644
BC Slaný
Válečnice Děčín
17. 11. 2018
13:30
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Filip Hackl
63
78
16
19
34
46
53
61
Review
skupina A 7. kolo 17645
ASK Lovosice
TJ Lokomotiva Liberec I.
18. 11. 2018
10:00
Hala U Přívozu Martina Blašková
Barbora Lahovská
47
46
10
9
20
17
32
30
Review
skupina A 7. kolo 17646
BK Beroun
Válečnice Děčín
18. 11. 2018
10:30
tělocvična ZŠ Preislerova Pavel Velda
Miloš Nesvadba
38
93
2
35
17
57
31
71
Review
skupina A 7. kolo 17647
BC Slaný
TJ Slovan Litoměřice B
18. 11. 2018
15:00
Víceúčelová sportovní hala Michal Dub
61
48
16
14
38
24
51
37
Review
skupina A 8. kolo 17648
Válečnice Děčín
TJ Slovan Litoměřice B
1. 12. 2018
09:00
ARMEX Sportcentrum Michaela Martinovská
Daniel Hušek
61
48
13
9
32
22
51
34
Review
skupina A 8. kolo 17650
BC Slaný
BK Beroun
1. 12. 2018
16:00
Víceúčelová sportovní hala Radek Šťavík
Filip Hackl
79
28
23
0
34
6
55
18
Review
skupina A 8. kolo 17649
ASK Lovosice
BA Tygřice Louny
22. 1. 2019
18:30
Hala U Přívozu Jaroslav Liška
Barbora Lahovská
48
61
12
18
24
33
34
49
Review
skupina A 9. kolo 17653
BK Beroun
ASK Lovosice
19. 1. 2019
10:30
tělocvična ZŠ Preislerova Karel Martínek
Jan Růzha
47
71
9
27
23
38
37
59
Review
skupina A 9. kolo 17652
BC Slaný
BA Tygřice Louny
15. 12. 2018
16:00
Víceúčelová sportovní hala Filip Hackl
48
70
14
15
22
36
36
48
Review
skupina A 9. kolo 17651
TJ Lokomotiva Liberec I.
Válečnice Děčín
15. 12. 2018
17:00
Hala TJ Lokomotiva Michaela Martinovská
Jaroslav Liška
57
68
16
19
28
42
43
54
Review
skupina A 10. kolo 17655
BK Beroun
BA Tygřice Louny
16. 12. 2018
10:30
tělocvična ZŠ Preislerova Radek Šťavík
Filip Hackl
32
118
0
19
7
55
18
90
Review
skupina A 10. kolo 17654
TJ Lokomotiva Liberec I.
TJ Slovan Litoměřice B
16. 12. 2018
12:00
Hala TJ Lokomotiva Jaroslav Poživil
Vitaliy Shumskyy
48
67
17
13
30
34
38
50
Review
skupina A 10. kolo 17656
BC Slaný
ASK Lovosice
20. 1. 2019
14:00
Víceúčelová sportovní hala Jan Růzha
Petr Buršík
67
53
15
14
30
23
50
31
Review
skupina A 11. kolo 17658
ASK Lovosice
TJ Slovan Litoměřice B
12. 1. 2019
10:00
Hala U Přívozu Barbora Lahovská
Martina Blašková
56
53
22
10
36
27
47
38
Review
skupina A 11. kolo 17659
BA Tygřice Louny
Válečnice Děčín
12. 1. 2019
10:30
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Jan František Sedláček
Jiří Kroček
61
41
8
11
23
21
43
37
Review
skupina A 11. kolo 17657
BC Slaný
TJ Lokomotiva Liberec I.
12. 1. 2019
17:00
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Filip Hackl
74
48
23
9
41
24
64
31
Review
skupina A 12. kolo 17660
BK Beroun
TJ Lokomotiva Liberec I.
13. 1. 2019
10:00
tělocvična ZŠ Preislerova Jakub Zachara
Radek Šťavík
38
53
8
18
20
33
24
43
Review
skupina A 12. kolo 17661
TJ Slovan Litoměřice B
BA Tygřice Louny
13. 1. 2019
10:00
Kalich aréna Jaroslav Liška
Tereza Lepší
37
71
6
16
18
32
27
55
Review
skupina A 12. kolo 17662
ASK Lovosice
Válečnice Děčín
13. 1. 2019
14:00
Hala U Přívozu Barbora Lahovská
Martina Blašková
58
65
15
14
26
33
41
48
Review
skupina A 13. kolo 17665
TJ Slovan Litoměřice B
BC Slaný
26. 1. 2019
12:00
Kalich aréna Tereza Lepší
Vojta Kočárník
78
53
17
15
27
24
51
42
Review
skupina A 13. kolo 17664
Válečnice Děčín
BK Beroun
26. 1. 2019
13:30
ARMEX Sportcentrum Jaroslav Liška
Natálie Kunclová
91
43
22
6
45
19
70
30
Review
skupina A 13. kolo 17663
TJ Lokomotiva Liberec I.
ASK Lovosice
26. 1. 2019
18:00
Hala TJ Lokomotiva Jaroslav Poživil
Vitaliy Shumskyy
73
46
11
11
36
24
49
40
Review
skupina A 14. kolo 17667
TJ Slovan Litoměřice B
BK Beroun
27. 1. 2019
12:00
Kalich aréna Tereza Lepší
Natálie Badinková
95
22
18
8
40
12
69
16
Review
skupina A 14. kolo 17666
TJ Lokomotiva Liberec I.
BA Tygřice Louny
27. 1. 2019
14:30
Hala TJ Lokomotiva Václav Hošek
Vitaliy Shumskyy
47
74
12
13
26
39
34
57
Review
skupina A 14. kolo 17668
Válečnice Děčín
BC Slaný
27. 1. 2019
14:30
ARMEX Sportcentrum Jaroslav Liška
Jaroslav Poživil
74
38
16
11
39
18
53
22
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Michaela Cibulková SKB Tišnov U19 18 22 1.0 24.1 10.5 0.5 1.8/2.8 65.6 1.9
Darina Peterková ŠBK Borotín 18 19 1.0 22.6 8.5 1.3 1.9/3.3 57.1 2.1
25 Petra Mazalová SK Bruntál 20 13 1.0 25.5 9.0 1.6 2.7/4.0 67.3 3.0
Eliška Šulerová ASK Lovosice 20 16 1.0 20.0 6.4 1.0 4.3/10.8 39.5 2.3
17 Zuzana Pěchová Basket Ostrava 18 9 1.0 35.6 10.9 1.4 9.4/14.0 67.5 3.1
Anna Jedličková SK Bruntál 18 13 1.0 24.3 7.8 2.2 2.1/5.3 39.1 3.5
Daniela Slouková Maják Vyškov 20 22 1.0 14.2 6.0 0.3 1.3/2.0 62.2 1.6
Simona Kulatá MEZ Mohelnice 20 24 1.0 12.5 4.1 1.0 1.3/3.2 39.0 2.8
Lucie Masopustová Sojky Pelhřimov 19 16 1.0 17.6 5.9 0.8 3.6/5.8 61.3 2.8
Tereza Bezdíčková TJ Sokol Stěžery 20 20 1.0 12.8 4.8 0.8 0.8/1.5 0.0* 1.6
Julie Gončárová BC Slaný 18 17 1.0 14.7 5.9 0.1 2.8/5.6 49.5 2.8
Eliška Kubečková Lokomotiva Liberec 18 15 1.0 16.5 5.5 0.3 4.6/8.9 51.9 2.5
Erika Kourková Vlčice Žďár 19 22 1.0 10.8 4.9 0.0 1.1/2.5 42.9 0.3
Kateřina Pazourková ŠBK Borotín 19 18 1.0 13.2 6.0 0.0 1.2/2.4 47.7 1.1
Ema Joudalová BK Beroun 19 12 1.0 19.5 8.3 0.8 0.3/0.6 0.0* 0.3
Andrea Rásochová Sojky Pelhřimov 19 16 1.0 13.9 5.6 0.0 2.8/5.0 56.3 1.4
Eva Ščudlová Maják Vyškov 19 24 1.0 9.1 3.1 0.6 1.2/2.2 52.8 1.5
Karolína Vostatková Tygřice Louny 20 13 1.0 16.5 6.3 0.5 2.2/5.4 41.4 1.1
Michaela Gregušová Maják Vyškov 19 22 1.0 9.4 4.3 0.0 0.6/2.0 29.5 2.0
Sára Dadejíková Slovan Litoměřice B 18 17 1.0 11.5 4.8 0.0 1.9/4.1 45.7 1.4
Sabina Vondráčková Tygřice Louny 19 17 1.0 11.1 4.6 0.0 1.8/4.4 40.5 2.1
Karolína Hostoušová Tygřice Louny 19 18 1.0 10.4 4.6 0.0 1.2/3.4 34.4 1.4
Michaela Hofmanová BK Příbor 19 13 1.0 13.9 5.5 0.0 2.8/5.0 56.9 2.5
Tereza Krebsová Slovan Litoměřice B 18 14 1.0 12.6 3.2 1.4 1.9/3.5 55.1 0.9
Johana Drahná Sojky Pelhřimov 19 18 1.0 9.8 3.3 0.2 2.6/4.6 56.6 2.8
21 Julie Ječmenová SK Bruntál 20 14 1.0 12.4 5.1 0.3 1.3/2.9 43.9 1.8
Natálie Finsterlová BBK DS Brno 21 10 1.0 17.3 5.0 1.7 2.2/3.4 64.7 2.5
Barbora Soukupová ŠBK Borotín 18 14 1.0 12.2 4.3 0.5 2.1/2.9 73.2 1.2
Karolína Kozlíková Vlčice Žďár 21 22 1.0 7.7 3.7 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.4
Alžběta Červinková TJ Sokol Stěžery 20 17 1.0 9.9 4.6 0.1 0.4/0.8 0.0* 0.8
Timotea Najbrtová ŠBK Borotín 18 12 1.0 13.8 5.7 0.2 2.0/4.1 49.0 1.5
Jana Cimprychová KP Brno B 20 19 1.0 8.7 3.3 0.5 0.7/1.1 0.0* 1.4
25 Magdaléna Černá BŠ Tygři Praha 18 16 1.0 10.3 3.8 0.3 1.8/2.9 61.7 1.6
Klára Buťová BBK DS Brno 20 23 1.0 7.1 2.3 0.3 1.4/2.5 56.1 1.5
Alena Šímová Lokomotiva Liberec 18 16 1.0 10.3 3.9 0.4 1.1/3.3 32.1 2.0
Helena Juráková Vlčice Žďár 19 22 1.0 7.5 3.0 0.1 1.0/1.7 0.0* 1.3
14 Magdaléna Jarošová BŠ Tygři Praha 19 20 1.0 8.1 2.9 0.5 0.9/2.4 37.5 2.4
Anna Pláničková Tygřice Louny 20 12 1.0 13.5 6.1 0.0 1.3/2.6 51.6 1.6
Adéla Džurdženíková Tygřice Louny 19 17 1.0 9.5 2.6 1.4 0.2/0.3 0.0* 1.1
Natálie Procházková ASK Lovosice 20 16 1.0 10.0 4.2 0.1 1.4/2.9 50.0 2.4
Alžběta Rašticová BBK DS Brno 20 17 1.0 9.4 4.0 0.0 1.4/2.8 50.0 1.1
Klára Hrdličková TJ Sokol Stěžery 20 18 1.0 8.8 3.8 0.1 1.0/1.4 0.0* 1.2
26 Emma Medová BŠ Tygři Praha 18 14 1.0 11.2 3.7 0.9 1.2/2.6 45.9 1.7
Marie Chládková SKB Tišnov U19 20 22 1.0 7.1 3.3 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.2
Terezie Křenková KP Brno 19 24 27.4 6.5 2.8 0.0/0.5 0.8/1.8 0.0* 2.1
Kateřina Klukanová Vlčice Žďár 19 24 1.0 6.3 2.3 0.3 1.1/1.8 0.0* 1.5
Klára Hodboďová BKDěč U17G 18 13 1.0 11.7 4.8 0.2 1.5/4.7 31.1 2.6
Simona Štětková Vlčice Žďár 17 22 1.0 6.8 3.0 0.1 0.5/1.2 0.0* 0.6
Barbora Konečná MEZ Mohelnice 19 22 1.0 6.7 3.1 0.0 0.5/1.5 0.0* 3.8
Alma Bubeníčková Aritma Praha 20 14 1.0 10.5 3.6 0.0 3.2/5.8 55.6 2.1
Natálie Kračmarová Vlčice Žďár 20 22 1.0 6.6 3.0 0.0 0.7/1.7 0.0* 1.4
18 Barbora Pešatová BC Slaný 19 16 1.0 9.1 3.8 0.0 1.5/3.6 41.4 1.1
Lucie Friedlová MEZ Mohelnice 16 22 1.0 6.5 2.9 0.0 0.8/2.4 32.7 2.2
Kristýna Hopková TJ Sokol Stěžery 19 15 1.0 9.5 3.6 0.7 0.3/0.6 0.0* 1.1
00 Eliška Matasová BŠ Tygři Praha 18 16 1.0 8.7 3.5 0.2 1.1/2.1 52.9 1.1
Anna Karfíková ASK Lovosice 20 16 1.0 8.6 3.5 0.1 1.4/3.4 42.6 2.8
Monika Vernerová KP Brno B 19 18 1.0 7.7 3.1 0.0 1.4/2.6 56.5 0.7
Karolína Kynzlová Slovan Litoměřice B 18 16 1.0 8.6 3.2 0.5 0.7/1.8 0.0* 1.9
11 Adéla Rabasová BC Slaný 20 14 1.0 9.8 3.8 0.1 1.8/3.4 53.2 3.1
Natálie Vostatková Tygřice Louny 19 17 1.0 8.1 2.1 1.2 0.3/1.5 0.0* 2.0
Kira Munroe Olivieri BK Beroun 18 7 1.0 19.4 9.3 0.0 0.9/1.1 0.0* 0.7
Dominika Ševčíková MEZ Mohelnice 17 22 1.0 6.1 2.5 0.1 0.7/1.7 0.0* 1.7
15 Konstancie Kušnareva BŠ Tygři Praha 19 18 1.0 7.2 2.3 0.4 1.3/2.8 48.0 1.8
6 Marie Žabkovská BC Slaný 19 14 1.0 9.0 2.9 0.8 0.8/2.1 36.7 2.1
Adéla Nováková TJ Sokol Stěžery 20 7 1.0 18.0 8.1 0.0 1.7/3.0 57.1 2.4
Barbora Přibylová KP Brno B 19 22 1.0 5.7 2.4 0.0 0.9/1.7 0.0* 1.7
Kateřina Jakabová Maják Vyškov 20 18 1.0 6.9 2.7 0.3 0.4/0.6 0.0* 1.7
Adéla Mašková KP Brno B 18 19 1.0 6.5 2.6 0.0 1.2/3.0 40.4 0.8
Angelina Simonsová SKB Tišnov U19 18 21 1.0 5.8 2.8 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.3
Viktorie Hromková Lokomotiva Liberec 19 14 1.0 8.6 3.1 0.5 0.9/2.4 36.4 1.3
Anna Jaškovová ASK Lovosice 20 16 1.0 7.4 1.9 0.9 0.8/1.9 0.0* 2.8
Diana Soukupová ŠBK Borotín 19 18 1.0 6.6 3.1 0.1 0.2/0.5 0.0* 0.9
Lenka Spurná BKDěč U17G 18 15 1.0 7.8 3.4 0.0 1.0/2.2 45.5 2.3
Štěpánka Divišová ŠBK Borotín 17 20 1.0 5.8 2.6 0.1 0.5/1.1 0.0* 1.4
Johana Chvojková Slovan Litoměřice B 18 10 1.0 11.6 4.8 0.1 1.7/3.7 45.9 2.8
Aneta Kufčáková Maják Vyškov 19 20 1.0 5.8 2.9 0.0 0.1/1.0 0.0* 2.3
Natálie Kubíková Vlčice Žďár 18 18 1.0 6.4 2.8 0.1 0.5/1.0 0.0* 1.5
Daniela Vacková ŠBK Borotín 20 18 1.0 6.2 2.7 0.1 0.7/1.6 0.0* 1.8
Dorota Večerková MEZ Mohelnice 19 18 1.0 6.2 2.0 0.6 0.6/0.9 0.0* 2.2
Veronika Götzlová Tygřice Louny 19 15 1.0 7.3 3.5 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.9
Natálie Orságová Basket Valmez 20 7 1.0 15.6 6.1 0.0 3.3/5.6 59.0 1.7
Sandra Slouková Maják Vyškov 20 18 1.0 6.0 2.4 0.2 0.6/1.1 0.0* 1.7
8 Barbora Dudáčková BC Slaný 19 18 1.0 5.8 2.4 0.1 0.8/1.4 0.0* 2.8
10 Klára Vajdová SK Bruntál 20 12 1.0 8.8 4.2 0.0 0.4/1.1 0.0* 2.2
44 Tereza Vojtová BŠ Tygři Praha 18 14 1.0 7.5 2.0 0.7 1.4/2.1 65.5 1.9
Viktorie Kalousková TJ Sokol Stěžery 17 14 1.0 7.4 2.8 0.4 0.8/1.5 0.0* 1.4
Adéla Majerová BKDěč U17G 19 12 1.0 8.7 3.3 0.4 0.9/1.3 0.0* 2.2
Valentýna Peringerová SKB Tišnov 20 21 1.0 4.8 1.1 0.6 0.8/2.0 37.2 2.1
Viktorie Holcnerová SKB Tišnov U19 18 15 1.0 6.7 2.3 0.5 0.7/2.1 35.5 0.9
Lucie Kundrtová TJ Sokol Stěžery 19 20 1.0 5.0 2.2 0.2 0.1/0.3 0.0* 1.6
Marie Štěpánková KP Brno B 18 22 1.0 4.4 1.8 0.0 0.8/1.7 0.0* 1.7
Pavlína Ďurišová Maják Vyškov 19 16 1.0 6.1 2.7 0.0 0.7/1.5 0.0* 0.8
Vendula Rohlenová ADFORS Basket Litomy 19 13 1.0 7.4 1.8 1.1 0.6/1.4 0.0* 1.2
Karin Theerová ŠBK Borotín 19 18 1.0 5.3 2.3 0.0 0.7/0.9 0.0* 1.6
21 Nela Sadílková BC Slaný 18 17 1.0 5.6 2.4 0.1 0.5/1.2 0.0* 1.2
Adéla Hertíková TJ Sokol Stěžery 18 9 1.0 10.6 4.1 0.3 1.3/1.8 0.0* 1.9
Veronika Lásková SKB Tišnov U19 19 18 1.0 5.3 2.3 0.2 0.2/0.4 0.0* 1.1
11 Nela Harabišová SK Bruntál 18 14 1.0 6.8 3.2 0.0 0.4/0.7 0.0* 1.7
Tereza Špačková BK Příbor 19 13 1.0 7.2 3.2 0.0 0.7/2.0 34.6 1.7
Eliška Formánková Slovan Litoměřice B 18 16 1.0 5.8 2.3 0.2 0.8/2.0 37.5 0.8
Martina Šupolová TJ Sokol Stěžery 19 14 1.0 6.6 3.1 0.1 0.3/0.4 0.0* 0.8
Antonie Beníčková OP Prostějov 19 19 1.0 4.8 1.7 0.1 1.1/2.1 51.3 1.7
Markéta Andrlová Lokomotiva Liberec 18 16 1.0 5.7 2.6 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.4
Tereza Brůžková ŠBK Borotín 20 8 1.0 11.3 4.6 0.1 1.6/2.5 65.0 2.1
Michaela Jindrová BKDěč U17G 19 11 1.0 8.0 3.7 0.0 0.5/0.9 0.0* 3.1
Barbora Andrlová Lokomotiva Liberec 19 16 1.0 5.4 2.4 0.1 0.4/0.9 0.0* 0.9
Natálie Čerebová ADFORS Basket Litomy 19 16 1.0 5.4 1.6 0.5 0.7/1.4 0.0* 1.8
Natálie Prislupčáková BKDěč U17G 18 15 1.0 5.8 2.2 0.2 0.8/2.1 37.5 2.7
Žaneta Suchá Vlčice Žďár 19 24 1.0 3.6 1.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.0
7 Klára Vašinová BŠ Tygři Praha 18 18 1.0 4.8 2.3 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.9
Anežka Rupertová Slovan Litoměřice B 18 17 1.0 5.1 2.0 0.1 0.9/2.1 42.9 2.2
Anna Peloušková BBK DS Brno 19 14 1.0 6.1 2.6 0.0 0.9/2.8 33.3 2.2
71 Emma Fořtová BŠ Tygři Praha 19 16 1.0 5.3 1.3 0.6 1.1/2.8 40.9 1.0
11 Anna Kuklová Basket Ostrava 18 8 1.0 10.6 4.3 0.5 0.6/1.8 0.0* 2.1
Eliška Boudná KP Brno B 19 20 1.0 4.2 1.8 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.7
Kateřina Cifrainová BK Ústí n. O. 19 20 1.0 4.2 1.9 0.1 0.2/0.9 0.0* 1.2
Gabriela Jechová Sojky Pelhřimov 19 18 1.0 4.6 1.5 0.3 0.8/1.7 0.0* 1.5
Bára Hopjanová OSK Olomouc 19 15 1.0 5.5 0.7 1.1 0.6/0.9 0.0* 0.8
Karolína Janoušková Slovan Litoměřice B 17 14 1.0 5.8 2.1 0.2 1.0/2.1 46.7 2.1
Simona Bachmanová BKDěč U17G 20 7 1.0 11.4 5.0 0.0 1.4/3.1 45.5 1.9
Zuzana Šaldová BK Ústí n. O. 19 19 1.0 4.2 1.3 0.3 0.6/0.8 0.0* 3.5
4 Štěpánka Marková BC Slaný 19 18 1.0 4.2 1.7 0.0 0.9/2.1 43.2 2.1
Adéla Kolaříková Basket Valmez 22 6 1.0 12.2 5.3 0.2 1.0/3.3 30.0 1.0
Iveta Cichrová Jiskra Kyjov 19 16 1.0 4.6 1.6 0.2 0.8/2.1 36.4 1.3
Klára Kunčická Basket Valmez 19 7 1.0 10.1 4.7 0.0 0.7/2.0 35.7 1.1
Hana Hybášková Aritma Praha 19 15 1.0 4.7 1.8 0.1 0.9/2.2 42.4 2.0
Nikol Wavrová BK Příbor 18 12 1.0 5.9 1.6 0.6 1.0/2.0 50.0 3.4
Barbora Zemanová Slovan Litoměřice B 18 11 1.0 6.5 2.4 0.0 1.7/3.8 45.2 2.2
Magdaléna Hájková Lokomotiva Liberec 20 6 1.0 11.7 4.7 0.5 0.8/1.3 0.0* 2.2
Renata Kozlová Sojky Pelhřimov 18 19 1.0 3.7 1.2 0.2 0.8/1.4 0.0* 0.9
Kateřina Najmanová TJ Sokol Stěžery 20 16 1.0 4.4 1.8 0.3 0.0/0.0 0.0* 2.9
Tereza Poláková Vlčice Žďár 19 18 1.0 3.8 1.3 0.0 1.2/1.9 0.0* 2.1
Michaela Polanská TJ Sokol Stěžery 17 14 1.0 4.9 1.9 0.1 0.6/1.9 0.0* 2.4
Štěpánka Votavová BK Beroun 20 4 1.0 16.8 8.3 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.0
Adéla Brázdová SKB Tišnov U19 19 13 1.0 5.1 2.5 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.2
Eliška Prokýšková Jiskra Kyjov 19 9 1.0 7.3 1.7 0.9 1.3/1.8 0.0* 1.9
Vendula Zlámalová BK Příbor 19 11 1.0 5.9 2.3 0.0 1.4/1.8 0.0* 1.3
Michaela Kulhánková BKDěč U17G 18 9 1.0 7.1 2.1 0.7 0.9/2.0 44.4 2.2
Klára Řiháková Basket Valmez 19 7 1.0 9.1 3.4 0.3 1.4/2.3 62.5 2.4
10 Eliška Žejdlová BŠ Tygři Praha 19 12 1.0 5.3 2.0 0.3 0.6/1.3 0.0* 0.6
Lucie Šturmová TJ Sokol Stěžery 19 15 1.0 4.2 2.1 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.1
Romana Školníková BKDěč U17G 19 11 1.0 5.7 2.4 0.3 0.2/0.2 0.0* 2.9
Jolana Václavková Vlčice Žďár 19 16 1.0 3.9 1.6 0.1 0.3/1.1 0.0* 1.4
Tereza Vyklická BBK DS Brno 19 10 1.0 6.2 2.5 0.2 0.6/1.0 0.0* 2.2
Lucie Klančíková ASK Lovosice 19 14 1.0 4.4 2.1 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.7
Anna Hvězdová Tygřice Louny 19 17 1.0 3.5 1.5 0.1 0.4/1.4 0.0* 0.8
Johana Krausová BŠ Tygři Praha 19 6 1.0 9.7 3.2 0.8 0.8/2.2 38.5 2.7
Iva Rašková BK Příbor 18 12 1.0 4.8 1.9 0.0 1.0/1.8 0.0* 0.6
Karolína Hořejší BK Beroun 19 8 1.0 7.1 3.3 0.0 0.6/0.9 0.0* 0.5
Magdaléna Kmínková BKDěč U17G 18 12 1.0 4.8 1.3 0.5 0.6/1.0 0.0* 0.8
Eliška Seilerová BKDěč U17G 18 9 1.0 6.2 2.9 0.0 0.4/1.8 0.0* 2.0
Lucie Krejsová BK Ústí n. O. 19 14 1.0 3.9 1.7 0.1 0.3/1.1 0.0* 1.0
Nicol Thunová KP Brno B 17 8 1.0 6.8 2.6 0.3 0.8/1.5 0.0* 1.8
Elena Hanusová Vlčice Žďár 17 8 1.0 6.6 3.0 0.0 0.6/1.5 0.0* 2.5
Petra Pokorná SKB Tišnov 20 21 1.0 2.5 1.1 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.9
Karolína Kovářová BK Ústí n. O. 19 20 1.0 2.6 1.1 0.1 0.4/0.7 0.0* 1.9
Denisa Hejtmánková BK Příbor 20 13 1.0 4.0 0.7 0.4 1.5/2.3 63.3 1.5
Anežka Berešová ASK Lovosice 18 5 1.0 10.4 4.8 0.0 0.8/3.0 26.7 3.0
Veronika Hrdličková BK Ústí n. O. 18 20 1.0 2.6 1.0 0.1 0.4/0.7 0.0* 1.8
Vendula Saňáková BK Ústí n. O. 19 18 1.0 2.8 1.1 0.1 0.4/0.7 0.0* 1.4
Gabriela Rubinová BK Příbor 21 12 1.0 4.3 1.5 0.2 0.8/1.7 0.0* 1.1
Adéla Aligerová TJ Sokol Stěžery 20 14 1.0 3.6 1.0 0.5 0.1/0.6 0.0* 1.1
Vanessa Hawigerová Basket Valmez 21 7 1.0 7.1 2.9 0.0 1.4/2.6 55.6 2.7
Eliška Hanousková MEZ Mohelnice 17 18 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.4
Anna Procházková BKDěč U17G 18 10 1.0 4.9 2.2 0.0 0.5/2.4 20.8 2.3
Anna Bartková Basket Ostrava 19 9 1.0 5.4 1.7 0.2 1.4/2.4 59.1 2.7
Marianna Kmínková BKDěč U17G 18 12 1.0 4.0 1.3 0.3 0.5/1.1 0.0* 2.2
16 Simona Chárová BC Slaný 19 13 1.0 3.7 1.5 0.2 0.2/0.2 0.0* 2.0
16 Eva Antošová BŠ Tygři Praha 18 7 1.0 6.7 2.6 0.1 1.1/2.4 47.1 0.9
Šárka Bláhová Tygřice Louny 18 16 1.0 2.9 1.3 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.4
Natálie Neumannová Aritma Praha 18 12 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.4
Barbora Dvořáková Basket Valmez 20 7 1.0 6.3 1.6 0.9 0.6/0.9 0.0* 1.6
Natálie Mihalová Basket Ostrava 20 4 1.0 11.0 4.5 0.0 2.0/2.8 72.7 1.8
Denisa Točíková BBK DS Brno 21 8 1.0 5.5 1.0 1.0 0.5/1.3 0.0* 1.3
Tereza Nidrlová Lokomotiva Liberec 19 16 1.0 2.7 1.1 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.1
Nela Kalousová Slovan Litoměřice B 17 11 1.0 3.9 1.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 2.1
Tereza Zmatlíková Aritma Praha 19 10 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.7
Anna Zrůstová ŠBK Borotín 18 20 1.0 2.2 0.9 0.1 0.2/0.2 0.0* 1.0
Anna Beránková OP Prostějov 19 11 1.0 3.8 1.4 0.4 0.0/0.2 0.0* 0.7
Michaela Krajčovičová KP Brno B 18 20 1.0 2.1 0.8 0.2 0.1/0.4 0.0* 1.5
Anna Doležalová BK Beroun 19 4 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.0
Johana Černocká Basket Valmez 19 6 1.0 6.7 3.2 0.0 0.3/1.8 0.0* 1.8
Natálie Tomiová Slovan Litoměřice B 18 4 1.0 10.0 3.0 0.8 1.8/3.3 53.8 2.8
Leontina Barvíková BK Příbor 19 11 1.0 3.5 1.1 0.4 0.3/0.5 0.0* 1.7
Adéla Růžková OP Prostějov 20 13 1.0 2.8 1.2 0.0 0.5/2.1 22.2 2.2
Ivana Kučírková BBK DS Brno 19 12 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.8
Jana Camrdová Sojky Pelhřimov 20 8 1.0 4.4 1.5 0.3 0.6/1.5 0.0* 1.4
Michaela Lipavská ŠBK Borotín 20 12 1.0 2.8 1.1 0.2 0.2/0.2 0.0* 0.3
Barbora Benešová BKDěč U17G 17 10 1.0 3.4 1.2 0.1 0.7/1.1 0.0* 0.3
Lucie Drápalová BBK DS Brno 20 15 1.0 2.2 0.9 0.0 0.3/1.5 0.0* 1.7
Lenka Matějková Sojky Pelhřimov 17 20 1.0 1.6 0.7 0.1 0.1/0.4 0.0* 0.4
Magdaléna Weisová BBK DS Brno 18 8 1.0 4.0 1.6 0.1 0.4/0.8 0.0* 1.6
Markéta Štěpánková BBK DS Brno 18 16 1.0 1.9 0.9 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.9
Anna Rusnáková MEZ Mohelnice 18 11 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.0
Irena Skalíková Basket Valmez 20 4 1.0 7.8 3.5 0.0 0.8/1.3 0.0* 1.0
Tereza Jirušková Lokomotiva Liberec 18 13 1.0 2.4 1.0 0.1 0.2/0.9 0.0* 0.9
Gabriela Suská BBK DS Brno 19 18 1.0 1.7 0.7 0.0 0.2/1.3 0.0* 0.9
Eliška Švábová ŠBK Borotín 18 8 1.0 3.8 1.5 0.1 0.4/0.5 0.0* 0.3
Romana Palušáková Basket Ostrava 19 9 1.0 3.3 0.8 0.4 0.4/0.7 0.0* 2.1
Karolína Pokorná SKB Tišnov U19 18 4 1.0 7.5 2.5 0.5 1.0/2.3 44.4 1.5
Adéla Linhartová Aritma Praha 19 6 1.0 4.7 2.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
22 Anna Sobotková SK Bruntál 16 14 1.0 2.0 0.9 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.6
Klára Hamříková KP Brno B 19 12 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.8
Anna Zimčíková OP Prostějov 20 21 1.0 1.3 0.6 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.8
Veronika Tichá Aritma Praha 19 11 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.0
Šárka Šálková Slovan Litoměřice B 17 11 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.8
Kateřina Kleislová BK Ústí n. O. 18 8 1.0 3.3 1.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
25 Michaela Tesařová SK Bruntál 16 10 1.0 2.6 1.1 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.2
14 Lucie Oravcová SK Bruntál 18 9 1.0 2.8 1.2 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.7
Emma Džurbanová BK Ústí n. O. 18 14 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.2
Barbora Palicová Lokomotiva Krnov 19 1 1.0 24.0 11.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Barbora Babušková Aritma Praha 19 4 1.0 6.0 2.8 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.8
Aneta Nová Aritma Praha 19 2 1.0 12.0 4.5 0.0 3.0/6.0 50.0 2.5
Magdaléna Neradová BC Slaný 17 16 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.0
Amálie Bess Kahn Aritma Praha 18 6 1.0 4.0 1.8 0.0 0.3/0.8 0.0* 2.2
Tereza Fučíková ŠBK Borotín 18 12 1.0 2.0 0.8 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.1
Eva Ryšková KP Brno B 18 12 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.8
Jindřiška Hrubá Slovan Litoměřice B 17 2 1.0 11.5 5.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 2.5
17 Johanka Kindermannová BC Slaný 18 15 1.0 1.5 0.7 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.0
Nikola Hrstková Basket Valmez 20 5 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.4
Viktorie Borovičková BK Ústí n. O. 18 18 1.0 1.2 0.5 0.1 0.0/0.2 0.0* 1.1
Ema Taleski Lokomotiva Liberec 19 16 1.0 1.3 0.6 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.3
12 Hana Klečková Basket Ostrava 18 3 1.0 7.0 3.0 0.3 0.0/0.7 0.0* 2.0
Nikola Chundelová Lokomotiva Liberec 19 12 1.0 1.7 0.5 0.0 0.7/1.5 0.0* 1.4
Barbora Beránková Slovan Litoměřice B 17 14 1.0 1.4 0.6 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.3
24 Emma Telecká BŠ Tygři Praha 17 4 1.0 4.8 1.8 0.3 0.5/0.8 0.0* 2.5
Michaela Junková Aritma Praha 19 9 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.8
Romana Šetková Sojky Pelhřimov 16 16 1.0 1.2 0.6 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.8
Viktorie Machová SK Bruntál 20 4 1.0 4.8 2.0 0.0 0.8/0.8 0.0* 1.3
31 Jana Opravilová BŠ Tygři Praha 17 9 1.0 2.1 0.9 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.7
Jitka Victoria Jankujová Lokomotiva Liberec 17 12 1.0 1.6 0.7 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.8
Barbora Dlouhá ASK Lovosice 19 11 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/0.2 0.0* 1.5
Markéta Zajícová SBŠ Ostrava B 19 10 1.0 1.7 0.5 0.0 0.7/1.2 0.0* 2.0
Julie Valerie Ostráková Lokomotiva Krnov 19 1 1.0 17.0 7.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Klára Varmužková KP Brno B 17 6 1.0 2.8 1.2 0.0 0.5/0.7 0.0* 2.2
Natálie Hájková BK Havířov B 18 1 1.0 16.0 5.0 1.0 3.0/3.0 100.0 4.0
Natálie Mušálková Basket Ostrava 19 5 1.0 3.2 1.4 0.0 0.4/1.4 0.0* 0.2
Eliška Randová TJ Sokol Stěžery 20 6 1.0 2.7 1.2 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.2
26 Emma Juchelková Basket Ostrava 19 8 1.0 2.0 0.9 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.8
44 Barbora Snopková BK Havířov 20 25 6.0 0.6 0.0 0.1/0.3 0.3/0.4 0.0* 0.6
20 Eliška Ransdorfová BŠ Tygři Praha 17 7 1.0 2.1 0.7 0.0 0.7/1.4 0.0* 0.6
Karolína Suchá Lokomotiva Liberec 19 7 1.0 2.0 0.9 0.0 0.3/0.4 0.0* 2.0
Adéla Kocourková ASK Lovosice 16 5 1.0 2.8 1.4 0.0 0.0/0.8 0.0* 1.0
Alexandra Hradská KP Brno B 18 10 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.7
5 Klára Válková Basket Ostrava 18 1 1.0 14.0 7.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
27 Petra Vaňková BŠ Tygři Praha 17 4 1.0 3.5 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.0
13 Eliška Jankulárová Basket Ostrava 19 6 1.0 2.3 1.2 0.0 0.0/0.3 0.0* 2.5
Ellen Van der Hoeven BK Beroun 18 3 1.0 4.3 1.7 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.0
Eliška Holzlová BK Beroun 17 4 1.0 3.3 1.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
Agáta Soukupová Sojky Pelhřimov 16 13 1.0 1.0 0.5 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.1
Lucie Kalinová Slovan Litoměřice B 18 12 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.7
Denisa Popková SKB Tišnov 19 3 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/1.7 0.0* 2.7
12 Klára Žabkovská BC Slaný 19 15 1.0 0.8 0.3 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.7
Denisa Klimenková Lokomotiva Krnov 19 1 1.0 12.0 4.0 0.0 4.0/4.0 100.0 4.0
Hana Doleželová Maják Vyškov 17 4 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Barbara Albrechtová BKDěč U17G 18 6 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.7
Markéta Andrýsková OP Prostějov 19 6 1.0 1.8 0.7 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.7
Veronika Fárová BC Benešov 19 11 1.0 1.0 0.4 0.1 0.0/0.5 0.0* 0.5
Petra Procházková ASK Lovosice 19 4 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/1.5 0.0* 1.8
Anna Hromicová Basket Ostrava 18 1 1.0 10.0 2.0 2.0 0.0/2.0 0.0 5.0
Julie Trková Aritma Praha 20 15 1.0 0.7 0.1 0.1 0.0/0.1 0.0* 1.1
Helena Nováčková Tygřice Louny 20 14 1.0 0.7 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Ema Studničková Aritma Praha 17 9 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Eliška Nevšímalová Aritma Praha 18 3 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/0.7 0.0* 1.3
Kateřina Künzelová BK Havířov B 18 1 1.0 10.0 3.0 1.0 1.0/1.0 0.0* 1.0
Adéla Dlouhá ASK Lovosice 18 12 1.0 0.8 0.3 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.6
Zuzana Pisková KP Brno B 19 6 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Stela Kostelníková BK Příbor 20 1 1.0 9.0 3.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
15 Jana Foltinková Basket Ostrava 18 2 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
19 Anna Barnetová SK Bruntál 16 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Natálie Sommerová Vlčice Žďár 17 14 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.3
17 Eliška Bělicová BK Havířov 19 11 7.2 0.7 0.4 0.0/0.5 0.0/0.0 0.0* 1.3
Adéla Trávníčková BK Beroun 20 2 1.0 4.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Tamara Hrabovská Basket Valmez 20 3 1.0 2.3 0.7 0.0 1.0/2.7 37.5 1.0
Barbora Dvořáková BK Ústí n. O. 18 4 1.0 1.8 0.5 0.0 0.8/1.0 0.0* 0.5
Bára Kapicová BKDěč U17G 19 12 1.0 0.6 0.2 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.1
Michaela Mikulicová BBK DS Brno 18 2 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
16 Jana Lipková BK Havířov 19 6 12.2 1.2 0.3 0.2/1.3 0.0/0.0 0.0* 1.7
Aneta Skalická BK Ústí n. O. 19 12 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Tereza Kuntošová Lokomotiva Liberec 18 8 1.0 0.8 0.3 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.3
Aneta Pačesová Aritma Praha 19 2 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 2.5
Adéla Hofmanová BK Beroun 20 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Mesteková Aritma Praha 17 5 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.8
Tereza Dostálová SKB Tišnov 18 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Karolína Sluková SKB Tišnov U19 18 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.5
Kristýna Dvořáková BKDěč U17G 19 10 1.0 0.6 0.2 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.4
Justýna Jabůrková Aritma Praha 18 10 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Anna Malínková Sojky Pelhřimov 18 12 1.0 0.5 0.2 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.4
Hana Chytilová Lokomotiva Krnov 20 1 1.0 6.0 1.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
Eliška Vondrušková Maják Vyškov 17 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 2.5
Kateřina Řemínková Lokomotiva Krnov 20 1 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/4.0 25.0 5.0
Nela Špílová SBŠ Ostrava B 18 7 1.0 0.7 0.1 0.1 0.0/0.3 0.0* 0.1
Ester Sedláčková SKB Tišnov 19 3 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.7
Michaela Kolková Basket Valmez 18 4 1.0 1.3 0.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.3
37 Tereza Hýlová BŠ Tygři Praha 17 8 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.6
Klára Szentesiová BC Slaný 19 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Magdaléna Kozlová Tygřice Louny 17 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.0
5 Anna Pospíšilová BC Slaný 18 10 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Julie Chutná BC Vysočina 18 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 2.0
Tereza Svobodová Aritma Praha 17 8 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Adéla Stadlerová BK Beroun 19 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Hejsková BK Havířov B 18 1 1.0 4.0 0.0 1.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Jana Houbová Lokomotiva Krnov 18 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 5.0
Viktorie Svobodová MEZ Mohelnice 16 20 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Barbora Valachová BKDěč U17G 17 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Adéla Sýkorová Lokomotiva Krnov 20 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
8 Markéta Jurásková Basket Ostrava 18 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
66 Natálie Hachlicová Basket Ostrava 18 4 1.0 0.8 0.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.8
23 Karolína Morovičová Basket Ostrava 18 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Adéla Jurečková BK Příbor 17 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Linda Brzobohatá Lokomotiva Liberec 19 9 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.3
Terezie Masopustová BK Příbor 17 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
9 Vanesa Randulová Basket Ostrava 18 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Klára Kalvasová BKDěč U17G 19 7 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Alexandra Gurská Basket Ostrava 19 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Anna Hakenová BKDěč U17G 19 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Cermanová ASK Lovosice 16 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Jana Netušilová BK Příbor 18 8 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.6
Sára Helisová ASK Lovosice 17 7 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.7
Karolína Davidová BC Slaný 17 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Klára Šmídová BK Příbor 19 7 1.0 0.1 0.0 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.7
Natálie Tylichová BBK DS Brno 17 6 1.0 0.2 0.0 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.3
Lucie Staňková BBK DS Brno 19 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Katka Smýkalová STRABAG Zlín 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dana Jamná BBK DS Brno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Vojtěšková Uherský Brod 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Benediktová ŠBK Borotín 17 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Zuzana Mynarzová BK Havířov B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Reitermannová BK Beroun 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Čelůstková STRABAG Zlín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emma Everettová Tygřice Louny 18 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Šárka Weissová SKB Tišnov U19 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Svobodová BBK DS Brno 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
42 Klára Jemelková Basket Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Grünerová BK Beroun 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Látová Lokomotiva Liberec 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrea Jakšová BBK DS Brno 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Hvolková BK Frýdek-Místek U19 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jitka Pilátová BK Beroun 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Renata Semančíková Lokomotiva Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniela Svrčinová Lokomotiva Krnov 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Stavjařová BK Příbor 18 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Šilbachová BK Frýdek-Místek U19 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Laura Barthová Lokomotiva Liberec 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Zimová BKDěč U17G 18 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Kateřina Harnová Uherský Brod 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Břenková BK Havířov B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valerie Michalčáková BK Frýdek-Místek U19 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Veronika Kudelová Basket Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Viktorínová BBK DS Brno 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Simona Šrámková Uherský Brod 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Horutová Basket Ostrava 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Toncerová SKB Tišnov U19 19 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
13 Adéla Pluchová BC Slaný 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Holcová Basket Valmez 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrea Vydrová BK Beroun 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Malášková SKB Tišnov U19 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexandra Kolářová Basket Ostrava 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Karafiatová MEZ Mohelnice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Dušková Basket Ostrava 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Spurná BKDěč U17G 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Franziska Ida Schmid BBK DS Brno 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Edita Přikrylová BBK DS Brno 16 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Blaťáková BK Beroun 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Pilzerová Lokomotiva Krnov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Velíková BK Beroun 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Annette Šnajdarová Uherský Brod 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniela Vondráková Basket Ostrava 16 1 0.0