Kvalifikace o ligu

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
BK Sluneta Ústí n. Labem
TJ Sokol Kladno
21. 5. 2016
12:00
Hala 5. ZŠ Kladno Jan Musil
Jan Hendrych
23
90
4
22
16
52
21
70
Review
skupina A 1. kolo 2
BK Kralupy junior
BK Sluneta Ústí n. Labem
21. 5. 2016
15:30
Hala 5. ZŠ Kladno Jan Musil
Jan Hendrych
62
55
14
10
32
24
44
32
Review
skupina A 1. kolo 3
TJ Sokol Kladno
BK Kralupy junior
21. 5. 2016
19:00
Hala 5. ZŠ Kladno Jan Musil
Jan Hendrych
64
48
21
8
38
23
47
38
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. TJ Sokol Kladno 2 2 0 154 71 4
2. BKj. Kralupy n.V. 2 1 1 110 119 3
3. BK Ústí n. L. 2 0 2 78 152 2
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Eliška Mocová BC Kolín 20 21 1.0 11.5 3.0 0.9 3.0/4.3 69.2 2.0
14 Anna Paťorková BK Havířov 20 17 1.0 13.1 4.7 0.1 3.3/5.5 59.6 2.7
32 Aneta Říhová Sokol Kladno 21 21 1.0 9.8 3.5 0.5 1.4/2.3 61.2 2.1
11 Adéla Przeczková SBŠ Ostrava B 21 17 1.0 6.8 2.6 0.4 0.5/0.8 0.0* 2.0
Sára Kocourková SŠMH Handicap Brno B 20 12 1.0 7.0 2.4 0.1 1.9/3.5 54.8 2.3
Veronika Pískačová Biž. Jablonec n.N. 21 24 1.0 3.4 1.3 0.0 / 0.7 0.8/1.5 0.0* 2.3
Dagmar Hrabovská Levhartice Chomutov 20 6 1.0 11.2 3.5 1.0 1.2/2.0 58.3 2.7
Kristýna Comová Loko Karlovy Vary 21 7 1.0 8.4 3.9 0.0 0.7/1.4 0.0* 1.7
Anna Pleskotová Sokol ZVUS H. Králové 20 10 11.3 2.9 0.9 0.2 / 1.4 0.5/0.9 0.0* 0.2
Karolína Štefková BKj. Kralupy n.V. 21 14 1.0 2.1 0.7 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.5
7 Tereza Králová Loko Trutnov 20 7 12.1 4.0 1.3 0.4 / 1.0 0.1/0.3 0.0* 1.9
Ping Liová USK Praha 20 24 8.9 1.2 0.3 0.0 / 0.7 0.6/1.0 0.0* 0.9
4 Šárka Perseinová TJ Sokol Kladno 19 2 1.0 6.5 2.5 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
Karolína Říhová BC Benešov 20 12 1.0 1.1 0.3 0.0 0.4/1.0 0.0* 2.6
Natálie Budilová BC Benešov 20 7 1.0 1.7 0.4 0.1 / 0.3 0.4/1.1 0.0* 1.9
Kateřina Siváková BKÚstn.L. U17G 21 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
Barbora Bušková SLO 20 1 7.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
32 Šárka Lindovská SBŠ Ostrava 21 4 4.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Viktorie Vltavská Basket Ostrava 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
22 Jana Kovaříková BKj. Kralupy n.V. 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valerie Jonášová SK Bruntál 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Táňa Lieberzeitová SKB Tišnov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Hásová Pastelka MB 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Plocová BC Vysočina 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Halátková TJ Ruzyně 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Ústí n. L. 2 15.5 0.5 6.5 /12.0 54.2 21.5
TJ Sokol Kladno 2 30.0 2.0 11.0 /20.0 55.0 20.0
BKj. Kralupy n.V. 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Pastelka MB 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Biž. Jablonec n.N. 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Loko Karlovy Vary 2 23.5 5.0 5.0 /12.5 40.0 15.0
SKB Tišnov 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BC Vysočina 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Basket Ostrava 2 38.0 2.0 17.0 /27.0 63.0 20.5
BC Kolín 4 19.3 2.8 16.0 /25.3 63.4 21.5
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Znamínko Petr 1 0 1 0 - - -
Záruba Matěj 3 3 0 0 - - -
Vondráček Marek 1 1 0 0 - - -
Večeřa Pavel 1 0 1 0 - - -
Tichov Michael 3 3 0 0 - - -
Tax Tomáš 1 0 1 0 - - -
Šlaj Jiří 3 0 3 0 - - -
Sýkora Václav 1 0 1 0 - - -
Poživil Jaroslav 1 0 1 0 - - -
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 - - -
Musil Jan 4 4 0 0 - - -
Kouba Dalibor 3 3 0 0 - - -
Kocurek Ondřej 2 0 2 0 - - -
Hendrych Jan 3 0 3 0 - - -
Havlíček Petr 3 0 3 0 - - -
Baudyš Petr 1 1 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře