TJ Sokol Kladno

Kategorie
Kadetky U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 4. 5. 2011
Ing. Radka Škvárová
skvarovaradka@seznam.cz
737 262 117

Trenér

od: 29. 6. 2020
Martin Veselý
vesely.kladno@gmail.com
776 001 882

1. asistent trenéra

od: 29. 6. 2020
Lubomír Šauer
sauerkode@atlas.cz
777 145 037

Asistent trenéra

od: 8. 7. 2019
Martin Modr
martin.modr@post.cz
723 202 826

Asistent trenéra

od: 22. 8. 2021
Eva Řešátková
eva.resatkova@seznam.cz
603 102 174

Adresa

Tělocvičná jednota Sokol Kladno
tř. T. G. Masaryka 1391
27201 Kladno

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Tereza Pavelcová 2007 184 15 11 22.4 8.0 1.4 2.3/3.6 62.5 1.9
Veronika Hviščová 2005 161 17 16 10.5 4.1 0.5 0.8/1.9 40.0 3.3
Simona Králová 2006 170 16 13 11.2 4.8 0.0 1.5/4.7 32.8 2.8
Pavla Chalupová 2005 175 17 11 11.8 5.4 0.0 1.1/2.9 37.5 2.7
Jana Mouchová 2007 155 15 15 7.3 3.0 0.3 0.3/0.5 62.5 1.5
Ema Sojková 2005 168 17 13 7.1 2.7 0.2 1.0/2.3 43.3 1.7
Natálie Novotná 2006 160 16 12 3.9 1.7 0.2 0.1/0.8 11.1 1.2
Markéta Hviščová 2005 165 17 14 3.3 1.4 0.1 0.1/0.3 50.0 2.6
Eliška Perglová 2006 170 16 10 3.1 1.3 0.1 0.2/0.4 50.0 1.8
Nikola Turecká 2007 160 15 12 2.4 1.2 0.0 0.1/0.6 14.3 0.4
Linda Zahradníková 2007 162 15 5 5.6 2.8 0.0 0.0/0.8 0.0 1.0
Adéla Marešová 2005 161 17 13 0.8 0.4 0.0 0.0/0.3 0.0 1.7
Pavla Kratochvílová 2007 160 15 12 0.8 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0 0.4
Livie Čtrnáctá 2006 162 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Natálie Jindrová 2004 178 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Aneta Procházková 2005 167 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Natálie Hájková 2004 165 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Julie Pilařová 2007 168 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Nikola Večeřová 2006 182 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Alžběta Šebelová 2005 173 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Gabriela Košťálová 2005 165 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Aneta Příbrská 2005 170 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
165 nadregionální soutěž (kadetky U17) Domácí 21. 4. 2022 BK Kralupy junior 59:51 25 2 3/4 42.9%
172 nadregionální soutěž (kadetky U17) Hosté 10. 4. 2022 TJ Slovan Varnsdorf 48:100 39 4 10/9 52.6%
169 nadregionální soutěž (kadetky U17) Hosté 9. 4. 2022 TJ Lokomotiva Liberec 51:72 31 1 7/0 100%
162 nadregionální soutěž (kadetky U17) Domácí 21. 3. 2022 Slavoj BK Litoměřice 77:57 32 2 7/7 50%
148 nadregionální soutěž (kadetky U17) Hosté 5. 3. 2022 BK Kralupy junior 84:46 13 4 8/11 42.1%
155 nadregionální soutěž (kadetky U17) Domácí 27. 2. 2022 TJ Slovan Varnsdorf 105:49 40 6 7/7 50%
157 nadregionální soutěž (kadetky U17) Domácí 26. 2. 2022 TJ Lokomotiva Liberec 61:57 24 2 7/9 43.8%
145 nadregionální soutěž (kadetky U17) Hosté 22. 1. 2022 Slavoj BK Litoměřice 38:45 15 3 6/8 42.9%
142 nadregionální soutěž (kadetky U17) Hosté 9. 1. 2022 TJ Slovan Varnsdorf 29:89 38 2 7/25 21.9%
139 nadregionální soutěž (kadetky U17) Hosté 8. 1. 2022 TJ Lokomotiva Liberec 41:75 32 3 2/10 16.7%
135 nadregionální soutěž (kadetky U17) Domácí 12. 12. 2021 BK Kralupy junior 71:73 22 5 12/6 66.7%
132 nadregionální soutěž (kadetky U17) Domácí 28. 11. 2021 Slavoj BK Litoměřice 66:38 29 0 8/12 40%
128 nadregionální soutěž (kadetky U17) Domácí 27. 11. 2021 BK Teplice 76:48 33 1 7/8 46.7% 34
127 nadregionální soutěž (kadetky U17) Domácí 14. 11. 2021 TJ Lokomotiva Liberec 58:25 29 0 0/5 0%
125 nadregionální soutěž (kadetky U17) Domácí 13. 11. 2021 TJ Slovan Varnsdorf 77:49 35 2 1/8 11.1%
118 nadregionální soutěž (kadetky U17) Hosté 11. 11. 2021 BK Kralupy junior 94:33 16 0 1/10 9.1%
116 nadregionální soutěž (kadetky U17) Hosté 10. 10. 2021 BK Teplice 46:63 26 3 2/10 16.7% 29
115 nadregionální soutěž (kadetky U17) Hosté 9. 10. 2021 Slavoj BK Litoměřice 54:58 24 1 7/9 43.8%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 9. 10. 2021
16:00
Slavoj BK Litoměřice
TJ Sokol Kladno
54
58
13
10
25
24
40
44
skupina B Review
2. kolo 10. 10. 2021
10:00
BK Teplice
TJ Sokol Kladno
46
63
5
18
19
35
33
46
skupina B Review
3. kolo 11. 11. 2021
18:30
BK Kralupy junior
TJ Sokol Kladno
94
33
23
7
54
15
73
25
skupina B Review
5. kolo 13. 11. 2021
11:00
TJ Sokol Kladno
TJ Slovan Varnsdorf
77
49
19
10
40
23
59
33
skupina B Review
6. kolo 14. 11. 2021
11:30
TJ Sokol Kladno
TJ Lokomotiva Liberec
58
25
16
10
30
12
44
17
skupina B Review
7. kolo 27. 11. 2021
13:30
TJ Sokol Kladno
BK Teplice
76
48
18
13
36
23
48
41
skupina B Review
8. kolo 28. 11. 2021
14:30
TJ Sokol Kladno
Slavoj BK Litoměřice
66
38
17
20
29
26
47
34
skupina B Review
10. kolo 12. 12. 2021
12:30
TJ Sokol Kladno
BK Kralupy junior
71
73
9
24
36
41
54
56
skupina B Review
11. kolo 8. 1. 2022
18:00
TJ Lokomotiva Liberec
TJ Sokol Kladno
41
75
10
22
16
43
25
59
skupina B Review
12. kolo 9. 1. 2022
09:30
TJ Slovan Varnsdorf
TJ Sokol Kladno
29
89
7
15
19
41
26
69
skupina B Review
13. kolo 22. 1. 2022
13:00
Slavoj BK Litoměřice
TJ Sokol Kladno
38
45
9
17
17
28
29
34
skupina B Review
18. kolo 26. 2. 2022
16:00
TJ Sokol Kladno
TJ Lokomotiva Liberec
61
57
23
9
40
26
52
43
skupina B Review
17. kolo 27. 2. 2022
12:00
TJ Sokol Kladno
TJ Slovan Varnsdorf
105
49
24
12
52
20
77
37
skupina B Review
15. kolo 5. 3. 2022
18:00
BK Kralupy junior
TJ Sokol Kladno
84
46
17
11
42
24
70
36
skupina B Review
20. kolo 21. 3. 2022
17:45
TJ Sokol Kladno
Slavoj BK Litoměřice
77
57
17
15
39
28
53
40
skupina B Review
23. kolo 9. 4. 2022
10:00
TJ Lokomotiva Liberec
TJ Sokol Kladno
51
72
7
22
31
39
37
56
skupina B Review
24. kolo 10. 4. 2022
10:00
TJ Slovan Varnsdorf
TJ Sokol Kladno
48
100
13
20
19
52
28
76
skupina B Review
22. kolo 21. 4. 2022
17:50
TJ Sokol Kladno
BK Kralupy junior
59
51
18
9
34
29
44
41
skupina B Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 nadregionální soutěž 2 29
2019/20 liga 3 25
2018/19 liga 4 33
2017/18 liga 3 37
2016/17 kvalifikace o ligu 1 4
2016/17 liga 2 23
2015/16 kvalifikace o ligu 3 6